Pērku vagoniņu

Dzēsts lietotājs Reģ.: 26.04.2024

No dzīvokļa izlika?

 
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

haha, sho tak sieva no majas izlika. kurmis tagad dzivos sava kudras purva kopa ar sliekaam.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man pļavā kaimiņam ir....

pašam būs jāvelk projām

pārdodu par puscenu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Ir garais jūras konteiners (termiskais). Par kādiem 10 000 bakšiem.

vi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ir garais jūras konteiners (termiskais). Par kādiem 10 000 bakšiem.

vi

ņš jauns maksā lētāk

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pie Zemitānu tilta kautkāds kantoris (neatcxeros) izīrē vai iznomā tās celtnieku būdas.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ir garais jūras konteiners (termiskais). Par kādiem 10 000 bakšiem.

vi

ņš jauns maksā lētāk

Atrodi... Viens pats kondiķis ar visu automātiku jau izvelk uz 2000 Ls.

ja tiešām interesē varu iedot telefonu....

klients ir viens no pasaulē lielākajiem konteineru pārvadātājiem, takšto nebūs gluži tā, kā tev liekas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kaksi, 40 pēdu augstais jūras konteiners maksā 1000 usd.

nesaki tam pamuļķim cenu

varka uz pusēm

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ir garais jūras konteiners (termiskais). Par kādiem 10 000 bakšiem.

vi

ņš jauns maksā lētāk

Atrodi... Viens pats kondiķis ar visu automātiku jau izvelk uz 2000 Ls.

ja tiešām interesē varu iedot telefonu....

klients ir viens no pasaulē lielākajiem konteineru pārvadātājiem, takšto nebūs gluži tā, kā tev liekas

Vari likties kur un ar ko gribi. Es nosaucu cenu un tā nebūs mainīga. Nav jau spiesta lieta pārdot. Ir tomēr patīkami kad tu redzi kur tas konteiners atrodas reāli, nevis kā to uzrāda pārvadātājs. Un ja ceļas temperatūra, atnāk sms un pārvadātāju var atkal uzvilkt...

jā, Vadonim točno vajag refrežeratorkonteineru ar gps, ko novietot purvā

ja kāds nospiģīs, tad varēs izsekot kurā pasaules malā tad mēsls ir un kāda tajā ir temperatūra

tikai kurš maksās par zobu pastas kastīti?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

shitas olgalvis ar shkjirdo uusinju tak nav pirceejs ne pa kaadu cenu. vinam vienkarshi atkal gribas parunaaties

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

a tu paņem savai alfai refiržeratorgarāžu. ilgāk saglabāsies. pēc 25 gadiem varēsi pārdot kā retro.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Visus, kas ir iekš ss un reklāmas, es zinu...vienkārši, ir dažādas cenas. Izvēlos izdevīgāko.

PS. Kaksi, to savu termo atstāj vien sev.

Ķipa iepirkuma konkurss

Es kautkad braucu garām pie Zemitāna stacijas gar dzelzceļu un tur diezgan pazīstama firma (toč neatceros kura) piedāvāj celtniecības tehnikas un būdu nomu, bet cik maxā nezinu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: a tu paņem savai alfai refiržeratorgarāžu. ilgāk saglabāsies. pēc 25 gadiem varēsi pārdot kā retro.

+10!

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

40' Dry Cargo US$ 5,300.00

40' High Cube US$ 5,600.00

45’ High Cube US$ 7,800.00

20' Full High Open Top US$ 4,500.00

40' Full High Open Top US$ 7,400.00

20' Flat Rack US$ 5,500.00

40' Flat Rack US$ 8,400.00

20' Reefer US$25,000.00

40' High Cube Reefer US$33,000.00

pirmskrīzes cenas jauniem jūras konteineriem. ja kas.

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

man Iecavas pusē 6m jūras konteiners stāv. iekšpusē sienas un griesti apšūti un nosiltināti ar reģipsi. izveidotas 4 guļvietas. ievilkta elektrība. divi logi izzāģēti ar restēm, metāla durvis 90x210cm. aa vēl iekšpusē ar starpsienu atdalīta telpa, tipa maza noliktava ~1,5m2

ja interesē raxsti atisx@inbox.lv vai zvani 2 64 62 000.

cenu neraxstišu, to jau mūsdienās nosaka pircējs

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Skuju...

Izņemot monopolistus.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

krisus rakstīja: man Iecavas pusē 6m jūras konteiners stāv. iekšpusē sienas un griesti apšūti un nosiltināti ar reģipsi. izveidotas 4 guļvietas. ievilkta elektrība. divi logi izzāģēti ar restēm, metāla durvis 90x210cm. aa vēl iekšpusē ar starpsienu atdalīta telpa, tipa maza noliktava ~1,5m2

ja interesē raxsti atisx@inbox.lv vai zvani 2 64 62 000.

cenu neraxstišu, to jau mūsdienās nosaka pircējs

muusdienaas cenu nosaka tas , cik ļoti paardeveejam vajag piķi

normaalos apstākļos tas, par cik paardod kaimiņš.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

jaa, ceļo kaa paraziits banaanvedamajaa konteineraa un pa kluso caur GPS piesleedzies internetam lai vareetu spamot

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja:

krisus rakstīja: man Iecavas pusē 6m jūras konteiners stāv. iekšpusē sienas un griesti apšūti un nosiltināti ar reģipsi. izveidotas 4 guļvietas. ievilkta elektrība. divi logi izzāģēti ar restēm, metāla durvis 90x210cm. aa vēl iekšpusē ar starpsienu atdalīta telpa, tipa maza noliktava ~1,5m2

ja interesē raxsti atisx@inbox.lv vai zvani 2 64 62 000.

cenu neraxstišu, to jau mūsdienās nosaka pircējs

muusdienaas cenu nosaka tas , cik ļoti paardeveejam vajag piķi

normaalos apstākļos tas, par cik paardod kaimiņš.

Normālos apstākļos arī kaimiņš neko nenosaka-nosaka tas, par kādu cenu kāds cits ir gatavs to kaimiņa preci.

kuraa briidii Tu pie mums esi redzeejis "normaalus apstākļus"

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Es nepārdodu vagoniņu.

Nepārdodu un viss.

Nemaz necentieties mani pierunāt.

Nepārdošu!!!

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Patiesībā tā vagoniņu problēma jau nav nemaz tik vienkārša...

tā gadiem ilgi satrauc cilvēku prātus visā pasaulē.

www.youtube.com/...

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja:

Sretsked rakstīja:

kuraa briidii Tu pie mums esi redzeejis "normaalus apstākļus"

Praktiski visu laiku kopš 1991. gada. Vismaz normālajā tirgū...nav runa par LG vai Telekomu un latvenergo, cukurfabrikām, piena kombinātiem, Latvijas finieri, Balzāmu, Ventspils Naftu, Liepājas metalurgu, Statoilu, Lukoilu, un tml... visur citur (t.i. Molā, Spicē, Alfā un Origô) mums ir tirgus ekonomika un viss skaisti jau kopš 91.gada

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Mūsu apstākļos vai nu pērc vai nu sūkā...

tieshi taa miskastniek. tu saprati domu!

GTS Reģ.: 12.11.2001
0 0 Atbildēt

Varu piedāvāt mazu koka mājiņu. Apmēram 2.5m x 4m. Aprīkojums: 4 guļvietas (2 stāvos), elektrība (ir skaitītājs). Līdzi varu iedot vecu ledusskapi - tās ir ārā pie mājiņas pieinstalēts bet saldē ka traks tikai skaļš.

Visu pagājušo gadu celtnieki dzīvojās + es vīkendos. Šogad jāsāk pagalms sakārtot un tā sāk traucēt.Transportēt var ar parasto manipulatoru. Tikai jāņem vērā ka mājiņas augstums ir 3.5m (uzlikts divslīpu jums) - tātad jāskatās tilti, vadi utt.

Tā ka ja ir interese tad email: gtobish@inbox.lv

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

GTS rakstīja: Varu piedāvāt mazu koka mājiņu. Apmēram 2.5m x 4m. Aprīkojums: 4 guļvietas (2 stāvos), elektrība (ir skaitītājs). Līdzi varu iedot vecu ledusskapi - tās ir ārā pie mājiņas pieinstalēts bet saldē ka traks tikai skaļš.

Visu pagājušo gadu celtnieki dzīvojās + es vīkendos. Šogad jāsāk pagalms sakārtot un tā sāk traucēt.Transportēt var ar parasto manipulatoru. Tikai jāņem vērā ka mājiņas augstums ir 3.5m (uzlikts divslīpu jums) - tātad jāskatās tilti, vadi utt.

Tā ka ja ir interese tad email: gtobish@inbox.lv

plaa nafig skatiities! ja ir pietiekami liels ieskrējiens un būda labi piesieta, tad pof mūsu puvušie tilti un sarūsējušie vadi tikai vadītajam gumija zem dirsas, rokās un starp zobiem jāieliek, lai Mr.Volts nekutina pautus

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti