Santīma mīlētāji.

uge Reģ.: 27.04.2004

A kur palikuši lielmuši? Te bija vesels lērums runātāju, kuri ieteica santīmu nepi.t. nemīlet, a pelnīt vairāk. Tā esot , tā varot. Tā šinī republikā esot pieņemts. Vot auto pie dīlera labot jo viņš esot ass. Un tikai jaunu autiņu vajagot pirkt, jo ja tā nevari esi sūkātājs...Taupītāji esot krāni... A ko tagad? Abloms?

 
1 2 3 4 5 6 7
uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Protams izņemot vw fanu kurš esot ietaupijis un grasās visu mūžu taupīt

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

daži mīl to santīmu joprojām, bet daži pērk lietas ko santīm-mīlētāji nevar aizsniegt... nē t.i. lietas kas neļauj sanci 3 x apmīļot.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Vai ta nevar vnk uzrakstīt, ka tiek meklēts Gregers, Edzulis u.c., kuriem esot pajāt uz degvielas patēriņu, tikai dažas markas uzskata par auto, serviss tikai pie dīlera, labi apmaksāts darbs utt.

P.S. Viņi tagad pelna, nav vairs laika spamot.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Pazuduši ari tie kas ņemot auto lizē apgalvoja ka to varot atļautiesVai ta ir joprojām???

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Joprojām braucu ar 3 litru dzinēju. Joprojām auto remontēju servisā. Joprojām ienākumi turpina pieaugt.

Nu jā - nepiederu pie tiem, kas "treknajos gados" metās dzīvot pāri līdzekļiem un pelnīt lielo kāpostu lauciņos, kuru sabrukums nebija nemaz tik neparedzams.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Līdz šim neesmu sajutis nekādu krīzes ietekmi uz savu darbu un dzīves veidu

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Pareizāk esmu, dzīvot kļuvis vieglāk - korķi mazāki, rindas mazākas, celtnieki, meistari laipnāki, cenas samazinas u.t.t.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

He taisnība - dīleru servisos ar rindas mazākas, cenas patīkamākas utt. utjpr.

Sliktums - tas ka tomer i jūtams ka parādās ielās vasaras braucēji. Kustībā sāk palikt haotiskāka !! Tik tam ar krīzi nav liela sakara.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Vai ta nevar vnk uzrakstīt, ka tiek meklēts Gregers, Edzulis u.c., kuriem esot pajāt uz degvielas patēriņu, tikai dažas markas uzskata par auto, serviss tikai pie dīlera, labi apmaksāts darbs utt.

P.S. Viņi tagad pelna, nav vairs laika spamot.

Edzjulis cik nu maniijis iru- iekampis kriizes autosu- 740 ... degviela ta pa leeto...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Edzjulis cik nu maniijis iru- iekampis kriizes autosu- 740 ... degviela ta pa leeto...

Varētu būt ka mazāk pa M5 tērē, viņš jau agrāk rakstīja, kad degviela maksās 1Ls litrā, varēs normāli braukt un viņam būs pohuj tā degvielas cena. Cerams, ka tā arī ir.

P.S. Man arī joprojām pohuj cik degvielu tērē mani auto.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Ak, naivā tauta!)) Tieši tie santī....ji ir tie dzīvē nodrošinātākie! Ne nabaga krutie, kas uz dullo ienākošo latuku notriec nedomājot, bet gan tie, kas katru santīmu 3reiz apgroza, pirms izdot, dzīvo zaļi, kaut vai krīzes laikos!)Bet nekas, turpiniet tēlot krutakus, lētais darbaspēks vienmēr būs pieprasīts!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

man ar iistas skaidriibas nair par L/100 apmeeram 10-11 diesel sanaak... un ar to pietiek

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Chankaishi- kameer ar autosu uz darbu sanaak leetaak kaa ar sabiedrisko- turpinu braukt taa... ietaupot gan laiku gan veseliibu

P.S. autoss neir jauns... ir pat ljoti vecs ...91g

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Par ko ir šis topiks?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz... Ugem vecums...tas arii ir topiks

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Drīzāk jaunums.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

vecums Ozz...vecums neir dzirdeets jeedziens- "jaunuma marasms"

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Toties "jauns un dumjš" gan ir dzirdēts.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

hujs ar to kriizi, bet ko autors gribeeja teikt ar sho infantiilo topiku ?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Man tagad dažādi uzstādījumi katrai dienai- rīt sakopšu vellapēdus un izmetīšu līkumu,šodien zāģēju zarus un vācu sētu,parīt urbšu bumbu. tv cenšos neskatīties,nestresoju.darba mazāk toties vairāk laika sev.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: man ar iistas skaidriibas nair par L/100 apmeeram 10-11 diesel sanaak... un ar to pietiek

Man 8-17l, atkarīgs no auto (neviens nav jaunāks pa 10.g. vai līzingā pirkts ) un po, ja braucot uz darbu ar sabiedrisko jātērē ~30min vairāk, tas nav to vērts, lai vasarā iesvīdušas paduses ostītu vai ziemā pieturā saltu.

P.S. Varbūt autors vēlas uzzināt kā ir dzīvot uz parāda

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

un kas slikts selgai kopaa ar burbuljiem?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kaut kāda sāpe jau autoram iekšā sēž.... gan jau līzingu nedeva un tagad ,kad kaimiņam, kuram iedeva, līze atņēma auto...priecājas un svin svētkus ar akcijas Selgas paciņu un Burbulinādes pudeli...tad nu saņēmās ar te savu prieku izteikt.

Varbūt meklē savus kaimiņus, kuri kredītus grāba, tāpēc arī raksta: "A kur palikuši lielmuši?"

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ikss igrek vinj zin... ir cilveeki kas arii par taadu i prieciigi... un? taadeelj jamie ir slikti?

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Nu pagaidām nesūdzos par dzīvi. Algu palielināja krīzes laikā. Ir firmas auto ar firmas degvielu. Topiks par tiem kas "treknajos gados" taupītājus par santīma pisēji.m saukāja. Nu bija kruti par visu maksāt bezbožna dārgi. Tjipa tad bija krutais džeks. Gribējās uzzināt kā tagad viņiem klājās, bet laikam...

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti