Motocikla nosūtīšana uz Edinburgu

Ksneps Reģ.: 01.08.2004

Čau, gudrie spameri!

Būtība vienkārša - vajag dabūt moci uz Edinburgu.

Zvanīju DHL, viņi teicās, ka tādu lietu nedara. Tad man vēl bija doma, ka varētu braukt ar prāmi uz Lībeku un tālāk uz Edinburgu, googlē meklēju biļetes no Lībekas uz Edinburgu, nesanāca atrast. Kādas ir Jūsu idejas?! Neko tādu iepriekš neesmu darījis, kā to moci aiztransportēt uz turieni?!

 
1 2
Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Ear rakstīja:

Ksneps rakstīja: Es jau paralēli tirgoju arī moci... tik neviens nav interesējies pēdējās dienās.

nemuldi neko tu netirgo.

pa cik gribi paardot?

PTZ

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Foley rakstīja: Sūti ar kuģi no Rīgas!! Koku kravas iet gandrīz katru dienu. Vislabāk uz Rosyth (1-2x mēnesī) alternatīva Inverness reizi mēnesī, Bet uz Grimsby, Hull diezgan bieži. Tev jādabū kuģa aģents un viņš to nokārtos. Tādā veidā es brālim nosūtīju uz īriju lielo sat bļodu.

nu veciit. sat bljodas tak tur daudz letaakas nekaa mums.

Lai īrijā skatītos LV kanālus caur VIASAT ir vajadzīgs šķivis sākot no 1.5m un vairāk, tāds šķivis tur maksāja krietni vairāk kā nosūtot no Latvijas.

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Principā kā kravas nosūtīšanu - šo jautājumu esmu atbildējis. Ir jau kaut kādi 2-4 varianti uzradušies. Cenas apmēram ir skaidras.

Otrs variants - paliek atklāts jautājums - vai no Lībekas ar prāmi var nokļūt uz tās salas - Lielbritānijas!

Vari pajautaat shim dzekam- sauc Gundars. meils- racegg@inbox.lv Sory tel.no vairs nevaru atrast..njem,vismaz njeema kravas un pacinjas uz/no LV caur UK uz IRL..No Liibekas praamis gaaja nevis uz Edinburgu bet Imingemu kas ir uz dienvidiem no Edinburgas..

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

demo rakstīja:

Ksneps rakstīja: Principā kā kravas nosūtīšanu - šo jautājumu esmu atbildējis. Ir jau kaut kādi 2-4 varianti uzradušies. Cenas apmēram ir skaidras.

Otrs variants - paliek atklāts jautājums - vai no Lībekas ar prāmi var nokļūt uz tās salas - Lielbritānijas!

Vari pajautaat shim dzekam- sauc Gundars. meils- racegg@inbox.lv Sory tel.no vairs nevaru atrast..njem,vismaz njeema kravas un pacinjas uz/no LV caur UK uz IRL..No Liibekas praamis gaaja nevis uz Edinburgu bet Imingemu kas ir uz dienvidiem no Edinburgas..

telefonu izmetīs, ja googles mammā iemetīsi e-pastu

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Paldies visiem - izskatās, ka esmu atradis vienu variantu.

Ja nu kādam interesē - reklama.lv/...

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Vecit uzzvani Uz DSV un sarunā. Aizvedīs līdz pat adresei un par normālām cenām!

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Paldies visiem - izskatās, ka esmu atradis vienu variantu.

Ja nu kādam interesē - reklama.lv/...

Kkaa neiebraucu.. shis topiks tjipa reklaama lai moci paardotu jeb nepiecieshamiiba vinju aiztransporteet uz UK..?

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

demo rakstīja:

Ksneps rakstīja: Paldies visiem - izskatās, ka esmu atradis vienu variantu.

Ja nu kādam interesē - reklama.lv/...

Kkaa neiebraucu.. shis topiks tjipa reklaama lai moci paardotu jeb nepiecieshamiiba vinju aiztransporteet uz UK..?

Ja lasīt neproti, tad neko darīt... PTZ

A variants - pārdot. B variants - ja neviens nepērk, tad sūtu projām. Šobrīd tiek pilnā sparā darbināts B variants.

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

demo rakstīja:

Ksneps rakstīja: Paldies visiem - izskatās, ka esmu atradis vienu variantu.

Ja nu kādam interesē - reklama.lv/...

Kkaa neiebraucu.. shis topiks tjipa reklaama lai moci paardotu jeb nepiecieshamiiba vinju aiztransporteet uz UK..?

Ja lasīt neproti, tad neko darīt... PTZ

A variants - pārdot. B variants - ja neviens nepērk, tad sūtu projām. Šobrīd tiek pilnā sparā darbināts B variants.

Pzd variants esi tu dzekijnj..iedevu variantus a atsauce nekada..

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Nu es jau atradu firmu, kas vad... kur problēma. Viss notiek.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Ok - paldies, par atsaucību!

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

150zs rakstīja: Vecit uzzvani Uz DSV un sarunā. Aizvedīs līdz pat adresei un par normālām cenām!

******************************************************:))))))))))))))))))))))))))))))))

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti