Pērku Virpu metāla apstrādei

SPARTAKS84 Reģ.: 07.02.2004

Vai gadienā kāds negrib atbrīvoties no virpas ? par saprātīgu cenu prasības: lai attālums starp vadotnēm nebūtu lielāks par 1600mm,bez luftēm mehānismos labā stāvoklī, vēlams no Latgales puses.

 
1 2 3 4
Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Latgalē tās labākās virpas esot..

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

Kā sakrīt "grib atbrīvoties", "par lētu naudu", "metālapstrādes virpa labā stāvoklī bez luftēm"????

Kurš normāls cilvēks tev tādu pārdos?

tam kam tāda ir, tā ir zelta vērtē ... ja nav šrots ...

nu pa kādiem 2kls vari sākt meklēt...

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Neko jau ???

Kaksis rakstīja:

richi rakstīja: Kā sakrīt "grib atbrīvoties", "par lētu naudu", "metālapstrādes virpa labā stāvoklī bez luftēm"????

Kurš normāls cilvēks tev tādu pārdos?

tam kam tāda ir, tā ir zelta vērtē ... ja nav šrots ...

nu pa kādiem 2kls vari sākt meklēt...

Pārdos krīzē nonācis cilvēks.

Pagājušajās brīvdienās pārķēru divus bomārus stiepjam uz lombardu vibroblieti. Prasu šamiem, cik grib. Šie īsti nezinot. Saku, ja pielaidīs, tad došu 100 Ls, ja ne, tad 50. Džeki ņēmās kādas 15 min, ņi******* nevarēja pielaist (es jau īpaši necentos palīdzēt ). Iedevu džekiem 50 Ls aizvedu mājās, strādā ka prieks.

Šie vēl kautko muldēja par betona maisītāju, būs šonedēļ jāpiebrauc.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

richi rakstīja: Kā sakrīt "grib atbrīvoties", "par lētu naudu", "metālapstrādes virpa labā stāvoklī bez luftēm"????

Kurš normāls cilvēks tev tādu pārdos?

tam kam tāda ir, tā ir zelta vērtē ... ja nav šrots ...

nu pa kādiem 2kls vari sākt meklēt...

Pārdos krīzē nonācis cilvēks.

Pagājušajās brīvdienās pārķēru divus bomārus stiepjam uz lombardu vibroblieti. Prasu šamiem, cik grib. Šie īsti nezinot. Saku, ja pielaidīs, tad došu 100 Ls, ja ne, tad 50. Džeki ņēmās kādas 15 min, ņi******* nevarēja pielaist (es jau īpaši necentos palīdzēt ). Iedevu džekiem 50 Ls aizvedu mājās, strādā ka prieks.

Šie vēl kautko muldēja par betona maisītāju, būs šonedēļ jāpiebrauc.

es būtu gatavs parunāt dušā ar šitādiem pircējiem

p.n.

man personīgi nosipģīja betonmaisītāju

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Zagto mantu uzpircējus vajag nodot varavīksnei.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Rekur Kaksim taisni betona maisitaju solija

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

richi rakstīja: Kā sakrīt "grib atbrīvoties", "par lētu naudu", "metālapstrādes virpa labā stāvoklī bez luftēm"????

Kurš normāls cilvēks tev tādu pārdos?

tam kam tāda ir, tā ir zelta vērtē ... ja nav šrots ...

nu pa kādiem 2kls vari sākt meklēt...

Pārdos krīzē nonācis cilvēks.

Pagājušajās brīvdienās pārķēru divus bomārus stiepjam uz lombardu vibroblieti. Prasu šamiem, cik grib. Šie īsti nezinot. Saku, ja pielaidīs, tad došu 100 Ls, ja ne, tad 50. Džeki ņēmās kādas 15 min, ņi******* nevarēja pielaist (es jau īpaši necentos palīdzēt ). Iedevu džekiem 50 Ls aizvedu mājās, strādā ka prieks.

Šie vēl kautko muldēja par betona maisītāju, būs šonedēļ jāpiebrauc.

es būtu gatavs parunāt dušā ar šitādiem pircējiem

p.n.

man personīgi nosipģīja betonmaisītāju

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

richi rakstīja: Kā sakrīt "grib atbrīvoties", "par lētu naudu", "metālapstrādes virpa labā stāvoklī bez luftēm"????

Kurš normāls cilvēks tev tādu pārdos?

tam kam tāda ir, tā ir zelta vērtē ... ja nav šrots ...

nu pa kādiem 2kls vari sākt meklēt...

Pārdos krīzē nonācis cilvēks.

Pagājušajās brīvdienās pārķēru divus bomārus stiepjam uz lombardu vibroblieti. Prasu šamiem, cik grib. Šie īsti nezinot. Saku, ja pielaidīs, tad došu 100 Ls, ja ne, tad 50. Džeki ņēmās kādas 15 min, ņi******* nevarēja pielaist (es jau īpaši necentos palīdzēt ). Iedevu džekiem 50 Ls aizvedu mājās, strādā ka prieks.

Šie vēl kautko muldēja par betona maisītāju, būs šonedēļ jāpiebrauc.

Kaksis - zagtu mantu uzpircējs!!!

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

richi rakstīja: Kā sakrīt "grib atbrīvoties", "par lētu naudu", "metālapstrādes virpa labā stāvoklī bez luftēm"????

Kurš normāls cilvēks tev tādu pārdos?

tam kam tāda ir, tā ir zelta vērtē ... ja nav šrots ...

nu pa kādiem 2kls vari sākt meklēt...

Pārdos krīzē nonācis cilvēks.

Pagājušajās brīvdienās pārķēru divus bomārus stiepjam uz lombardu vibroblieti. Prasu šamiem, cik grib. Šie īsti nezinot. Saku, ja pielaidīs, tad došu 100 Ls, ja ne, tad 50. Džeki ņēmās kādas 15 min, ņi******* nevarēja pielaist (es jau īpaši necentos palīdzēt ). Iedevu džekiem 50 Ls aizvedu mājās, strādā ka prieks.

Šie vēl kautko muldēja par betona maisītāju, būs šonedēļ jāpiebrauc.

es būtu gatavs parunāt dušā ar šitādiem pircējiem

p.n.

man personīgi nosipģīja betonmaisītāju

mosh pie tiem bomāriem ir Tavs?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Laikam neprecīzi izteicos. Tie bomāri nebija bomāri klasiskajā izpratnē, bet kautkādi stroikas palīgstrādnieki. Ķipa kautkāds tur firmeles boss sataisījis sūdu vai parādus un notinies. Džekiem nauda nav samaksāta, bet palikuši visādi štrumi un materiāli. Nu tad arī pamazām tos nolikvidē.

kāda starpība kas pizģī

iedomājies firmas boss bija vienkārši aizbraucis uz jeisku pie klienta pēc naudas

rīt atbrauks ar žūksni lai samaksātu darbiniekiem algu, a tur priderasi nosipģījuši blieti, mešalku un grasās nest uz metāla iepirkšanas punktu āmuru un cirvi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

drīz šitie bomži tirgos firmas landkrūzerus

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bļēģ

besī ārā šitie praideri reklāmās....

pēkšņi visi zina kā vajadzēja vadīt rīgu

p.n.

ja šloseris spētu izdarīt pusi no tā ko sola, tad par jamo varētu arī balsot....

bet huļi pārējie ar saviem vārgajiem solījumiņiem tērē naudu reklāmās?????

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Laikam neprecīzi izteicos. Tie bomāri nebija bomāri klasiskajā izpratnē, bet kautkādi stroikas palīgstrādnieki. Ķipa kautkāds tur firmeles boss sataisījis sūdu vai parādus un notinies. Džekiem nauda nav samaksāta, bet palikuši visādi štrumi un materiāli. Nu tad arī pamazām tos nolikvidē.

netirs... pats teici ka šie nemācēja iedarbināt.... kurš tad strojkā nezin kā ar iekārtām darboties....

toties alkonavti... kuri izņemot nozagt, nodot un nodzert - akurāt iederas šajā kategorija.....

Kaksis laikam ierēdnis....

ne tikai valsts, bet arī bomžus apkrāpt....

un ka riktīgs ierēdnis pietiekami gudrs lai publiski plātītos....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: bļēģ

p.n.

ja šloseris spētu izdarīt pusi no tā ko sola, tad par jamo varētu arī balsot....

un politiskie fantazētāji nebesi?

nu tie kuri visu laiku "... kā būtu, jā būtu..."...

PS.

jesli u babu6ki bil bi *** - to bila bi ona ne babu6koi, a dedu6koi....

PPS. Un ja Pirmais dzīvotu Ķīnā- tad viņam nesāpētu galva par ko balsot...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Pirmais rakstīja: bļēģ

p.n.

ja šloseris spētu izdarīt pusi no tā ko sola, tad par jamo varētu arī balsot....

un politiskie fantazētāji nebesi?

nu tie kuri visu laiku "... kā būtu, jā būtu..."...

PS.

jesli u babu6ki bil bi *** - to bila bi ona ne babu6koi, a dedu6koi....

PPS. Un ja Pirmais dzīvotu Ķīnā- tad viņam nesāpētu galva par ko balsot...

pastāsti man, muļķītim, kura biznesa struktūra ieguldīs naudu lai mašīnas no krastmalas palaistu zem ūdens....

ja šitao projektu izmestu no šlosera programmas, tas viņa izredzes ievēlētam paaugstinātu par kādiem %tiem 10

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pērku pizģītu blieti pa 50ls

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu šoreiz kaksi , tā īsti , par 314mpaģīmi nosaukt nevar . Man čoms -strofirmas 1/2priekšnieks ( ne īpašnieks ) ar staigā materiālus un inventāru iztirgodams , jo $$$$ priekš algām , kantorim nava

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

modena rakstīja:

Pirmais rakstīja: bļēģ

p.n.

ja šloseris spētu izdarīt pusi no tā ko sola, tad par jamo varētu arī balsot....

un politiskie fantazētāji nebesi?

nu tie kuri visu laiku "... kā būtu, jā būtu..."...

PS.

jesli u babu6ki bil bi *** - to bila bi ona ne babu6koi, a dedu6koi....

PPS. Un ja Pirmais dzīvotu Ķīnā- tad viņam nesāpētu galva par ko balsot...

pastāsti man, muļķītim, kura biznesa struktūra ieguldīs naudu lai mašīnas no krastmalas palaistu zem ūdens....

ja šitao projektu izmestu no šlosera programmas, tas viņa izredzes ievēlētam paaugstinātu par kādiem %tiem 10

Obama pajautāja Dievam :

- Cik ilgi vēl būs krīze ASV?

Dievs atbildēja :

- vēl 15 gadus

Obama sāka raudāt un aizgāja...

Medvedjevs pajautāja Dievam:

- Cik ilgi vēl būs krīze Krievijā?

Dievs atbildēja :

- vēl 10 gadus

Medvedjevs sāka raudāt un aizgāja...

Dombrovskis pajautāja Dievam :

- Cik ilgi vēl būs krīze Latvijā?

Dievs sāka raudāt un aizgāja...

PS.

Par kādu naudas ieguldīšanu tu runā?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

un ja keks spēs naudu piesaistīt- nav poh kur to viņš ieguldīs?

"patrioti" tik un tā nespēs ar krieviju sarunāt par tranzītu... keks spēja - tādēļ pie mums šobrīd ar tranzītu viss ir labi, savukārt kaimiņiem ne īpaši... citādi mēs neīrētu viņu lokomotīves lai uz Ventspili naftas produktus vadāt...

Un ar Ryanair arī tīri sakarīgi sanāca.... ar ko tad vel par 20Ls varētu turp un atpakaļ biļeti līdz Londonai dabūt... pēc tādas cenas dažiem AirBaltic darboņiem nebija vairs argumentu izmantot AirBaltic... pie reizes pozitīvi bija ka pārstāja nest uz Ryanair... citādi knigu ne čitali - no mnenije bilo...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Pirmais rakstīja:

modena rakstīja:

Pirmais rakstīja: bļēģ

p.n.

ja šloseris spētu izdarīt pusi no tā ko sola, tad par jamo varētu arī balsot....

un politiskie fantazētāji nebesi?

nu tie kuri visu laiku "... kā būtu, jā būtu..."...

PS.

jesli u babu6ki bil bi *** - to bila bi ona ne babu6koi, a dedu6koi....

PPS. Un ja Pirmais dzīvotu Ķīnā- tad viņam nesāpētu galva par ko balsot...

pastāsti man, muļķītim, kura biznesa struktūra ieguldīs naudu lai mašīnas no krastmalas palaistu zem ūdens....

ja šitao projektu izmestu no šlosera programmas, tas viņa izredzes ievēlētam paaugstinātu par kādiem %tiem 10

Obama pajautāja Dievam :

- Cik ilgi vēl būs krīze ASV?

Dievs atbildēja :

- vēl 15 gadus

Obama sāka raudāt un aizgāja...

Medvedjevs pajautāja Dievam:

- Cik ilgi vēl būs krīze Krievijā?

Dievs atbildēja :

- vēl 10 gadus

Medvedjevs sāka raudāt un aizgāja...

Dombrovskis pajautāja Dievam :

- Cik ilgi vēl būs krīze Latvijā?

Dievs sāka raudāt un aizgāja...

PS.

Par kādu naudas ieguldīšanu tu runā?

Krīze ir tādiem lohiem, kā tu, galvās, kuri tik auro par to. Patiesība ir tāda, ka notiek dabiski procesi.

ka tik līdzīgs bazars nebija no shira puses... par dzīvokļiem...

starp citu - ja esi vecs, pusakls un lēni lasi, bet centies pēc iespējas ātrāk notirsties....

... es par krīzi tā ka.... šobrīd ... jokoju.....

... un iepriekš bija... aņuks... nu zin... tads smieklīgs tekstiņš... dažreiz par dienas tematu...

PS. Un kad pienāks pasaules gals- tad tas arī neapšaubāmi būs dabīgs process....

PPS. Cik noprotu tev krīzes nav.... bet pēc tavām domām visa pasaule ir praktiski lohi... jo "viņiem" ir pasaules krīze....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Krīze ir tādiem lohiem, kā tu, galvās, kuri tik auro par to. Patiesība ir tāda, ka notiek dabiski procesi.

Pēc šādas definīcijas arī autoavārijas, kurās iet bojā bariņš cilvēku, arī ir dabiski procesi

SEA Reģ.: 25.01.2009
0 0 Atbildēt

Nea, shit happens...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Da labi modena - ne nu tajā lidostā viss tik labi nekā ( kopā futbolu spēlēju ar cilvēkiem kas kadreiz tur strādāja, un viens joprojām tur strādā kompānijā kurai pašai pat lidmašīna reiz piederēja, bet tagad faktiski jamie kā tūrfirma strādā).

Un vēl tie sviestainie plāni par Latvijas Frankfurti utt. Tirst jams toč māk, bet kaut kur jau arī jābūt mēra sajūtai par to kādas pasakas tautai ir stāstāmas. Īsti neredzu kur un ko vienā no bagatākajām ministērijā konkºētais purns būtu sakārtojis.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Da labi modena - ne nu tajā lidostā viss tik labi nekā ( kopā futbolu spēlēju ar cilvēkiem kas kadreiz tur strādāja, un viens joprojām tur strādā kompānijā kurai pašai pat lidmašīna reiz piederēja, bet tagad faktiski jamie kā tūrfirma strādā).

Un vēl tie sviestainie plāni par Latvijas Frankfurti utt. Tirst jams toč māk, bet kaut kur jau arī jābūt mēra sajūtai par to kādas pasakas tautai ir stāstāmas. Īsti neredzu kur un ko vienā no bagatākajām ministērijā konkºētais purns būtu sakārtojis.

Nu ja jau par plāniem.... gribi pateikt ka šie nav kaut vai daļēji piepildījušies? Vai leiši nebrauc pie mums lai lidot tālāk? Vai varbūt igauņu un leišu lidostām lietas sokas tik pat labi ka pie mums?

Personīgi es redzu iespēju pārvilināt vismaz krievu pasažierus, kuri šobrīd lido caur Helsinkiem. Bet nu kuj brauks pie mums, ja neattīstīsim infrastruktūru.

Un ja tu spēlēji ar zinošiem cilvēkiem, tad tu laikam labi zini, ka AirBaltic noslēdzis daudzus interesantus līgumus ar austrumu pusi un faktiski bija pirmais kurš tik tāli iegāja austrumu tirgū.

Iespējas ir un viņas ir jāizmanto. Pagaidām tikai viens kaut ko reāli šīm mērķim ir darījis. Pārēji, ka Pirmais jau minēja - neko nesola un neko nedara.

Un ja tev vel būtu paziņas dzelzceļnieki - tad viņi tev pastatītu, ka jau sen neatceras tos laikus, kad viņiem bija mazas algas un samazinātas darba dienas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

modena - ne viss Air Baltic ir tik saldi kā gribētos. Taču tas ka lidojumi ir caurmērā kļuvuši pieejamāki - jā tā ir. Bet tas kas man nepatīk - ir tā naudiņa kas no valsts aizgāja pašā lidostā itkā robežkontroles uzlabošanai - makten aizdomīga summa IMO tam ka tur ne sevišķi kas mainījās !!!

SPARTAKS84 Reģ.: 07.02.2004
0 0 Atbildēt

Nu pzdec ! Apjautājos par virpu bet na tebe - atkal spamotāji bariem saradās Runājot par virpu ir vajadzīga šādas markas - 1K62A . Un skatos te dažs labs ir galvu saspiedis lietota 2k. ls nemaksās nekad ! pa tādu ciparu var jaunu nopirkt !!!

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti