Rezerves atslēga

Seene Reģ.: 18.12.2002

Vai ir iespēja par saprātīgu naudu tikt pie otras atslēgas 2000. gada Opel Astra.

AdamAuto mani mēreni pārsteidza - 115Ls! Mazliet neiedomājami pēc tam, kad par analogu interesi "dārgajam" SAAB atslēgu ar iebūvētu imobilaizeru Vikings "treknajos gados" piedāvāja par 65Ls.

 
1 2
reigis007 Reģ.: 17.09.2009
0 0 Atbildēt

nu vispār pultis ar jaunām atslēgu slēdzenēm ir mierīgi atrodami www.ebay.com...lietoti maksā ap 10 mārciņas. Rīgā pa 15,-ls tev sakodēs to pulti(ja protams tev ir rūpnīcas PIN kodi).

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Iesaku izlsīt šo rakstiņu par atslēgām. www.autonews.lv/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

reigis007 rakstīja: nu vispār pultis ar jaunām atslēgu slēdzenēm ir mierīgi atrodami www.ebay.com...lietoti maksā ap 10 mārciņas. Rīgā pa 15,-ls tev sakodēs to pulti(ja protams tev ir rūpnīcas PIN kodi).

pareizi pieminēji par tiem rūpnīcas PIN kodiem... un ja Tev arī tādi būtu pieejami, es neatļautos, kaut kādā kaktu darbnīcā šos izmantot... var iznākt izmantot sabiedrisko transportu....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

reigis007 rakstīja: nu vispār pultis ar jaunām atslēgu slēdzenēm ir mierīgi atrodami www.ebay.com...lietoti maksā ap 10 mārciņas. Rīgā pa 15,-ls tev sakodēs to pulti(ja protams tev ir rūpnīcas PIN kodi).

pareizi pieminēji par tiem rūpnīcas PIN kodiem... un ja Tev arī tādi būtu pieejami, es neatļautos, kaut kādā kaktu darbnīcā šos izmantot... var iznākt izmantot sabiedrisko transportu....

Jau noskaidroju - ir cilvēki, kas to var izdarīt BEZ rūpnīcas PIN kodiem. Secinājumus izdariet paši.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man zināmi (jau aizsaulē) bandīti apkopi veica visai pazīstamā autoservisā.... bija jau savākuši auto, kad Ģertrūdes ielas bistro (tas kantoris nav pie vainas) pamanīja plastilīnu auto atslēgas zobiņos.... līdz galam nepaēduši, kāpa iekšā iekš auto un stūrēja atpakaļ... apkopi veikušajam atslēdziniekam populāri izstāstīja kā un ar ko var beigties tāda rīcība....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: man zināmi (jau aizsaulē) bandīti apkopi veica visai pazīstamā autoservisā.... bija jau savākuši auto, kad Ģertrūdes ielas bistro (tas kantoris nav pie vainas) pamanīja plastilīnu auto atslēgas zobiņos.... līdz galam nepaēduši, kāpa iekšā iekš auto un stūrēja atpakaļ... apkopi veikušajam atslēdziniekam populāri izstāstīja kā un ar ko var beigties tāda rīcība....

Palstilīns jau tāds arhaisms. Elektronika pēdas neatstāj.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Palstilīns jau tāds arhaisms. Elektronika pēdas neatstāj.

man pilniigi pajaat ar kaadaam metodeem es palieku kaajaamgaajejos.... manis mineetais gadiijums bija devinjdesmito gadu pirmajaa pusee.... es vienkaarshi par to, ka pat pie diilera nedodu signalizaacijas pulti.... tikai aizdedzes atsleegu....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja:

Palstilīns jau tāds arhaisms. Elektronika pēdas neatstāj.

man pilniigi pajaat ar kaadaam metodeem es palieku kaajaamgaajejos.... manis mineetais gadiijums bija devinjdesmito gadu pirmajaa pusee.... es vienkaarshi par to, ka pat pie diilera nedodu signalizaacijas pulti.... tikai aizdedzes atsleegu....

"pat pie dīlera" jau nu ir tāda interesanta frāze. Es gan teiktu, ka tieši dīleris vienmēr vairāk vai mazāk būs tipisks algota darbaspēka kantoris, kur neviens tā īsti personīgi ne par ko neatbild.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nu jaa, Tev taisniiba....

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Mašīnītei vajag ielikt kādu sīkumu "no sevis". Kādu slēdzīti, magnētu, peremičku vai tamlīdz., jo prastāku jo labāk. Tādu, kam nav pults ko var noskenēt. Lai būtu pārsteiguma moments, neatkarīgi no rūpnīcas imobilaizeru un signalizāciju krutuma.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

imobilaizers ir pašā atslēgā, bet signalizācija - pietiekami \"resna\", lai pasargātu no mazgadīgajiem.... ja par auto būs nopietna interese, tad Tevi kopā ar auto aizvedīs....

signalizācija:

www.x-vision.ru/...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti