1.8 mono pie slodzes raustaas

larry014 Reģ.: 26.06.2009

Varbuut kaads ir skeeries ar shaadu probleemu, ir golfs 1.8 mono,

Probleema, braucot patiik noraustiities, neitraalajaa viss straadaa normaali, bet silts motors meedz nomest apgriezienus, bet uzdodot gaazi vis atgrizas normas robezaas,

Sprici mainiiju, bet nekas no taa nemainiijaas,

Varbuut kaads ir saskaaries ar lidziigu probleemu un to atrisinaajis,

Auto golf II 1991

 
larry014 Reģ.: 26.06.2009
0 0 Atbildēt

Lamda zonde ir miniita, sveces ne vienreiz vien, bet vadi vareetu buut pie vainas!

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Pelnutrauku iztīri

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
1 0 Atbildēt

Viņam kaut kāds sūknis ir bākā?

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
1 0 Atbildēt

suuknis baakaa!

uzmet aci veel magiskajai gumijai zem starp kolektoru un pashu monokarburatoru!

pn - atdodiet garumziimes kompim

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

suknim kaads no sietinjiem ciet ( ir arii iekshaa suuknii viens) vai arii taa gumijas bliive starp iepluudes kolektoru un pashu monoshprici, var buut arii bendziinfiltrs

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

vinam var buut 2 suunknji. 1 baakaa un 1 blakussedetaja pusee aizmuguree zem griidas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gan jau izdilis potenciometrs vai beigta lambda. Lambdu jaunu liki? Kad mainīji šprici, mainīji uz pobeni neko nepārbaudot? Un nekā cita jau bez sūkņa un kompja tur nav...

larry014 Reģ.: 26.06.2009
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Gan jau izdilis potenciometrs vai beigta lambda. Lambdu jaunu liki? Kad mainīji šprici, mainīji uz pobeni neko nepārbaudot? Un nekā cita jau bez sūkņa un kompja tur nav...

Zonde jauna, sprici liku no normaali ejosha 1.8 mono pasaata (Bij paarkarseets), suuknis straadaa un kompis domaaju ka arii,

Nomainiiju svecvadus, pagaidaam situaacija izskataas ceriigaak, domaajams aidedze jaanoregulee, jo sveces baltas,

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

larry014 rakstīja:

msh rakstīja: Gan jau izdilis potenciometrs vai beigta lambda. Lambdu jaunu liki? Kad mainīji šprici, mainīji uz pobeni neko nepārbaudot? Un nekā cita jau bez sūkņa un kompja tur nav...

Zonde jauna, sprici liku no normaali ejosha 1.8 mono pasaata (Bij paarkarseets), suuknis straadaa un kompis domaaju ka arii,

Nomainiiju svecvadus, pagaidaam situaacija izskataas ceriigaak, domaajams aidedze jaanoregulee, jo sveces baltas,

kada veeidaa tu ttaisies aiizdeedzi noreguleet??

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Kāpēc ne, var taču pagrozīt sadalītāju.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Kāpēc ne, var taču pagrozīt sadalītāju.

tikai tas neko nedos.

larry014 Reģ.: 26.06.2009
0 0 Atbildēt

Tie svecvadi neliidzeeja,

A tas potencioetrs ir mainaams?

Visticamaak ka tas buus tas vainiigais,

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja: Vienīgais Tu ar stroboskopu vari pārbaudīt vai pārtraucējs-sadalītājs ir iestatīts, nofiksēts pareizi. Respektīvi pārbaudīt vai aizdedzes moments ir pareizs. Tātad cienījamie kungi, aizdedzi tomēr vari paregulēt un noregulēt

Ko tu tur murgo, kāds "pārtraucējs" un priekš kam tas tavs stroboskops? Jā, es zinu ko ar to dara, bet ja galvā nav sūdi, tad var mierīgi iztikt bez tā

P.N. Nepareiza aizdedze pie raustīšanās nebūs vainīga.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

larry014 rakstīja: Tie svecvadi neliidzeeja,

A tas potencioetrs ir mainaams?

Visticamaak ka tas buus tas vainiigais,

Viena tante teica ka bēū maina ar visu šprici Tak pameklē, kaut kur tur jābūt štekerim, visdrīzāk ar trijiem kontaktiem. Ja ir tāds, ar testeri pamēri pretestību, vienmērīgi grozot droseli, tai būtu vienmērīgi jāmainās. Neko vairāk nezinu teikt, mono neuzskatu par šprici un tāpēc mani tā neinteresē un es tikai teorētiski zinu kā tā darbojas

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

kamoon, tur tak ttikk dauddz vvainas var but. bet sadaliittajaa groziishana jaunu toch buutu peedeejais ko shaja gadijumaa vajadzetu dariit.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Neviens neiedomājās, ka autoram vnk brauciena laikā raustās kāja?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

Nu protams, īstiem meistariem stroboskops nav vajadzīgs, viņiem ir acumērs un čujs

Manis pēc tu vari kaut vai uz aci šāda veida darbus veikt, man vienalga

Protams bez tā +- var iztikt, bet ja manis tas ir tad es to izmantoju, jo man svarīgi lai klienta autosam viss ir pārbaudīts precīzi.

Kaut kādā servisiņā rukā? Nu tad jā... Es esmu pieredzējis kā servisā autoelektriķis regulē aizdedzes uz dzirdi nemaz neaizdomājoties ka elektroniskā aizdedze var sadomāt pagriezt vēlāku aizdedzi 3A motoram ar izbraukšanas metodi biju piešāvies uzgriezt aizdedzi tīri pēc metkas, uz aci - saliekot izjauktu motoru, aizdedzi pēc tam regulēt nevajadzēja.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

MONO ! ,gaisa meeriitaajs ,potenciometrs

zonde gan shim ir,tas ir fakts.

baltas sveces,liessmaisiijums,rauj gaisu,vai vnk liesu regulee.

es saku ,ka, rauj klaat gaisu,nelikumiigi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: MONO ! ,gaisa meeriitaajs ,potenciometrs

zonde gan shim ir,tas ir fakts.

baltas sveces,liessmaisiijums,rauj gaisu,vai vnk liesu regulee.

es saku ,ka, rauj klaat gaisu,nelikumiigi

Ko tu ņirdz - par savu nezināšanu? Nezināji ka VAG triperšprices ieplūstošo gaisa daudzumu nosaka pēc droseles atvēruma un ieplūstošā gaisa temperatūras attiecīgi ar droseles potenciometru un ieplūdes gaisa temperatūras datčiku? Vot un neviena mehāniskā detaļa nav mūžīga...

ilvars Reģ.: 27.12.2001
0 0 Atbildēt

1,8 mono passat 1991.g. - bija reizes, kad "aizrijās" - slāpa, tika darīts viss', sākot sveces, šprices utt. un nekas nelīdzēja. Nomainīju dalītāju apstājās vispār, atliku veco, to darot nolauzu šprices teperatūras devēja (zilā) vadu kurš jau bija aizlūzis, savienoju, tagad mašina darbojas labi.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

pie tamlīdzīgiem simptomiem izrādījas pusmiris degvielas sūknis. kad nomira pavisam, nomainīja, un viss griezās kā vajag pēc tam.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti