Iebraukšana apļveida krustojumā

scope Reģ.: 16.09.2005

Uzstādījums sekojošs:

Apdzīvota vieta, pie apļa pienāk 2 braukšanas joslas, pašā aplī ir 3 braukšanas joslas, aplī iebraukšanas trajektorijas nav iezīmētas.

Jautājums:

Kurā(s) joslā(s) drīkst iebraukt no iebrauktuves 1. joslas?

 
1 2 3 4
ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Es teiktu, ka no 1.->1. un no 2. -> 2.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

polichi biezhi saka ka jabrauc tik pa pirmo, redzeeju vairaakus pa to sodiitus

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Ārā no apļa TIKAI pa 1.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: polichi biezhi saka ka jabrauc tik pa pirmo, redzeeju vairaakus pa to sodiitus

Pag, Tu nejauc gadījumā ar izbraukšanu no apļa.

Tur viss 100% skaidrs - izbraukt drīkst tikai no 1. joslas un par tādu joku agrāk Slāvu aplī sodīja regulāri.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Ārā no apļa TIKAI pa 1.

jup. iekšā brauc pa kuru joslu vēlies, laukā tik pa pirmo. tas arī pa lielam safis to daudzjoslu apļu jēgu un rada bīstamu manevrēšanu pa to apli.

pie estiņiem novērots, ka no pirmās joslas var [b]tikai[/b] braukt laukā no apļa tuvākajā izbrauktuvē, taisni turpināt nedrīkst, un no otrās ar var raut laukā, nebaidoties, ka kāds pa labo turpinās riņķot pa to apli. pirms apļiem saliktas zīmes, kā jābrauc pa joslām un viss notiek.

kaut kā nesakarīgi sanāca sadzejot, bet ceru, ka ideju sapratāt.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Jautājums vispār radās dēļ tā, ka iebraucot aplī (no iebrauktuves 1. joslas) apļa 2-jā, vairākas reizes ir nācies teju, teju izvairīties no sadursmes ar iebraucējiem no 2. joslas, kuri arī tēmē uz 2. joslu aplī.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

a kur tu lien no pirmās iebrauktuves joslas uzreiz apļa otrajā? galīgi safisies?

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

scope rakstīja: Jautājums vispār radās dēļ tā, ka iebraucot aplī (no iebrauktuves 1. joslas) apļa 2-jā, vairākas reizes ir nācies teju, teju izvairīties no sadursmes ar iebraucējiem no 2. joslas, kuri arī tēmē uz 2. joslu aplī.

aplī iebrauc tajā joslā, no kuras iebrauc. pēc tam aplī pārkārtojies.

tiesības nopirki vai kā?

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

scope rakstīja: Jautājums vispār radās dēļ tā, ka iebraucot aplī (no iebrauktuves 1. joslas) apļa 2-jā, vairākas reizes ir nācies teju, teju izvairīties no sadursmes ar iebraucējiem no 2. joslas, kuri arī tēmē uz 2. joslu aplī.

aplī iebrauc tajā joslā, no kuras iebrauc. pēc tam aplī pārkārtojies.

tiesības nopirki vai kā?

vai arī pirms apļa ievelc otrajā joslā, ja tik ļoti gribas aplī pa to braukt. kaut kā tā.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

aplī iebrauc tajā joslā, no kuras iebrauc. pēc tam aplī pārkārtojies.

tiesības nopirki vai kā?

Pag pag, ja trajektorijas nav sazīmētas, imho, drīkst griezt 1. un 2. joslā.

Varbūt vari ierakstīt CSN punktu, kas to aizliedz?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Daudziem nav skaidri CSN.

Tātad punkti kuri būtu jāpārlasa Kaksim, anonimikim un Kalfonso…

Pirms iebraukšanas aplī zīme dodiet ceļu.

Iebraukšana aplī no 1. joslas – auto brauc uzreiz 1. vai 2. joslā CSN 99.

Iebraukšana aplī no 2. joslas – šoferim galva grozās uz visām pusēm jo laiž tos kas pa apli un tos kas pa labi CSN 81.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Daudziem nav skaidri CSN.

Tātad punkti kuri būtu jāpārlasa Kaksim, anonimikim un Kalfonso…

Pirms iebraukšanas aplī zīme dodiet ceļu.

Iebraukšana aplī no 1. joslas – auto brauc uzreiz 1. vai 2. joslā CSN 99.

Iebraukšana aplī no 2. joslas – šoferim galva grozās uz visām pusēm jo laiž tos kas pa apli un tos kas pa labi CSN 81.

Redz, ir kāds, kas arī CSN zin. Prieks par to!

Šī diskusija parāda, ka ļoti daudzi CSN vai nu nekad nav zinājuši, vai jau sen aizmirsuši, kā rezultātā var rasties nepatīkami konflikti uz ceļa.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Daudziem nav skaidri CSN.

Tātad punkti kuri būtu jāpārlasa Kaksim, anonimikim un Kalfonso…

Pirms iebraukšanas aplī zīme dodiet ceļu.

Iebraukšana aplī no 1. joslas – auto brauc uzreiz 1. vai 2. joslā CSN 99.

Iebraukšana aplī no 2. joslas – šoferim galva grozās uz visām pusēm jo laiž tos kas pa apli un tos kas pa labi CSN 81.

nu es ar tramvaju braukāju, tiem apļi nav

vispār jau pie šitā gribu piebilst, ka līdzīgs noteikums ir par nogriešanos. Ja griezies pa labi un uz tās ielas uz kuru brauc ir vairāk kā viena josla, tad tev ir tiesības izvēlēties pirmo vai otro joslu kurā iebraukt. Labs piemērs ir Valguma ielas pagrieziens uz Akmens tiltu. Tiem kas griež no Valguma gar bibleni pa labi ir priekšroka līst uzreiz otrā joslā uz tilta. Un tie, kas brauc no pretējās puses Valgumā ielā var fakučus nerādīt

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

Domāju, ka var iebraukt jebkurā no joslām, jo tas nav reglamentēts. Tas pats attiecas uz parastu krustojumu, nekur nav teikts (vismaz es nezinu), ka nevarētu uzgriezst uz 3. joslas.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Regulāri apļos ir citi fokusi – iebrauc aplī 1. joslā un ieslēdz pagriezienu lai tiktu uz galējo iekšējo joslu, lai kustība būtu raitāka, bet visādi (nu labi neminēsim kas) nelaiž un spītīgi… Nu pajāt… Man ta nevajga nākamo izbrauktuvi… Nu un tad kad keksis saprot ka ne visi brauc tur kur viņš, tad acīs ir bingo un mute pilna dusmu… Nu lai tak dusmojas pats uz sevi…

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Bolzens rakstīja: Domāju, ka var iebraukt jebkurā no joslām, jo tas nav reglamentēts. Tas pats attiecas uz parastu krustojumu, nekur nav teikts (vismaz es nezinu), ka nevarētu uzgriezst uz 3. joslas.

3. nedrīkst, ja 2. ir brīva. Tas pats CSN punkts nr. 99.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Tiem kas griež no Valguma gar bibleni pa labi ir priekšroka līst uzreiz otrā joslā uz tilta. Un tie, kas brauc no pretējās puses Valgumā ielā var fakučus nerādīt

Tieši tā…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Bolzens rakstīja: Domāju, ka var iebraukt jebkurā no joslām, jo tas nav reglamentēts. Tas pats attiecas uz parastu krustojumu, nekur nav teikts (vismaz es nezinu), ka nevarētu uzgriezst uz 3. joslas.

Galējā kreisā joslā ar trīs un vairāk ir atļauts iebraukt tikai tad ja pārējās ir aizjemtas vai ja nogriežas pa kreisi un apgriežas.

Tobiš ja ir 5 joslas tad pa četrām vari sērfot bet piektajā tikai reglamentētos gadījumos.

Tāpat ar trijām – pa divām vari brīvi izvēlēties kuru gribu bet trešā tad kad viss cits ir aizņemts.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Regulāri apļos ir citi fokusi – iebrauc aplī 1. joslā un ieslēdz pagriezienu lai tiktu uz galējo iekšējo joslu, lai kustība būtu raitāka, bet visādi (nu labi neminēsim kas) nelaiž un spītīgi… Nu pajāt… Man ta nevajga nākamo izbrauktuvi… Nu un tad kad keksis saprot ka ne visi brauc tur kur viņš, tad acīs ir bingo un mute pilna dusmu… Nu lai tak dusmojas pats uz sevi…

Bij šodien viens tāds varonis Mūkusalas aplī, kurš pēc tam uz Salu tilta imitēja braukšanu man sānā, laikam ar cerību, ka ieraušu tilta sadalošajās barjerās. Pēc tam vēl ar rokām mētājās.

Mašīnā šim sieva un bērns, bet vēl mēģina avāriju uz tilta izraisīt...

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Bolzens rakstīja: Domāju, ka var iebraukt jebkurā no joslām, jo tas nav reglamentēts. Tas pats attiecas uz parastu krustojumu, nekur nav teikts (vismaz es nezinu), ka nevarētu uzgriezst uz 3. joslas.

3. nedrīkst, ja 2. ir brīva. Tas pats CSN punkts nr. 99.

pie nosacījuma ja ir tikai trīs braukšanas joslas , ja piemēram ir 5 joslas tad vari griesties kurā gribi no 1-4, bet nedrīks 5, jo tā ir kreisā malējā. . Saprotams, ka tas ir tikai CSN, dzīvē reti kurš šo punktu ievēro.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

UUPIS jau paspēja papildināt

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

CSN nesmu redzējis reglamentētu punktu «rāvēslēdzēja princips»

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

uupis rakstīja: Regulāri apļos ir citi fokusi – iebrauc aplī 1. joslā un ieslēdz pagriezienu lai tiktu uz galējo iekšējo joslu, lai kustība būtu raitāka, bet visādi (nu labi neminēsim kas) nelaiž un spītīgi… Nu pajāt… Man ta nevajga nākamo izbrauktuvi… Nu un tad kad keksis saprot ka ne visi brauc tur kur viņš, tad acīs ir bingo un mute pilna dusmu… Nu lai tak dusmojas pats uz sevi…

Bij šodien viens tāds varonis Mūkusalas aplī, kurš pēc tam uz Salu tilta imitēja braukšanu man sānā, laikam ar cerību, ka ieraušu tilta sadalošajās barjerās. Pēc tam vēl ar rokām mētājās.

Mašīnā šim sieva un bērns, bet vēl mēģina avāriju uz tilta izraisīt...

Ne tādi vien \"gudrinieki\" satikti. Man pirms kāda laika bija gadījums kā pievienotajā bildē www.failiem.lv/...

un \"gudrinieks\" apgalvoja, ka viņam ir priekšroka, jo viņš ir nogrozies no galvenā ceļa, bet es esmu uz mazāksvarīga ceļa

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Daudziem nav skaidri CSN.

Tātad punkti kuri būtu jāpārlasa Kaksim, anonimikim un Kalfonso…

Pirms iebraukšanas aplī zīme dodiet ceļu.

Iebraukšana aplī no 1. joslas – auto brauc uzreiz 1. vai 2. joslā CSN 99.

Iebraukšana aplī no 2. joslas – šoferim galva grozās uz visām pusēm jo laiž tos kas pa apli un tos kas pa labi CSN 81.

pēc tavas noteikumu izpratnes sanāk, ka braucot iekšā aplī tam, kurš nemainot joslu no otrās pievadceļā turpina braukt pa apli arī otrajā, jādod ceļu īblim, kurš, braucot iekšā aplī no pirmās, izdomā pa taisno raut iekšā otrajā.

pats to 81. punktu izlasīji un saprati? nu - tā pirmo daļu. ko?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

uupis rakstīja: Daudziem nav skaidri CSN.

Tātad punkti kuri būtu jāpārlasa Kaksim, anonimikim un Kalfonso…

Pirms iebraukšanas aplī zīme dodiet ceļu.

Iebraukšana aplī no 1. joslas – auto brauc uzreiz 1. vai 2. joslā CSN 99.

Iebraukšana aplī no 2. joslas – šoferim galva grozās uz visām pusēm jo laiž tos kas pa apli un tos kas pa labi CSN 81.

pēc tavas noteikumu izpratnes sanāk, ka braucot iekšā aplī tam, kurš nemainot joslu no otrās pievadceļā turpina braukt pa apli arī otrajā, jādod ceļu īblim, kurš, braucot iekšā aplī no pirmās, izdomā pa taisno raut iekšā otrajā.

pats to 81. punktu izlasīji un saprati? nu - tā pirmo daļu. ko?

vispār jau tā ir, tam īblim ir priekšroka

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti