Pērku jaunas vasaras riepas 225/55 R17

Mieramika Reģ.: 18.11.2001

Nesteidzīgi lūkoju savam drapakam uz nākamo sezonu jaunus apavus. Piedāvājumus ar iekļautu nesezonas atlaidi, lūdzu sūtīt uz janca@navigator.lv .

 
1 2
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Gan Hakook gan Toyo Proxes tīri labi ir patikušas kā lietus riepas, pat liekot plataku profilu kā manam auto pienāktos. Proxes ( gan ne CF1) man uz sausa asfalta ir lukušās mazliet paskaļas, bet nu manai vecajai Toyotai ar to skaņas izolāciju ar tā pašvaki, uz kāda vācu auto droši to mazliet lielāko troksni i nepamanīsi.

Bet vienalga es jamās (Toyo) lietoju, jo netīšām arī uz pēkšņa sniega sanāca pārbaudīt - vienīgās "problēmas" radās Vecpiebalgā kad pa piebrauktu sniegotu kalnu veļējos paºbaudīt kas notiks ja no pastāva kalna ( zemes ceļš neilgi pirms krustojuma kur ir ass līkums krustā kur sazarojas ceļi uz Cesvaini un uz Madonu) - tur gan ABS ar šīm riepām jutās bezspēcīgs - ātrums no šāda kalna nekrītas ( tas ja tupi bremzē ar bremzi grīdā - ko es arī darīju jo tas bija ar nolūku). Bet nu ja pat šādā situācijā to dara ar prātu - ātrumiem un motoru vai ar pulsējošām kustībām bremzē ( vecajam Avensim ABS nav sevišķi ātrs domāšanā) - tad arī ar šīm riepām no šī kalna nobremzēt nebija problēmu.

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

robchix rakstīja: Nu a tas pats daudz piesauktais Raifendirekts? Tas arii nav juuzeets, jebshu taa cenas arii nesilda dveeseli?

Kas, tu lasīt neproti, vai?

Cilvēks ir tik lepns, ka "Piedāvājumus ... lūdzu sūtīt" - viņš taču neies nopūlēties, jo vajadzība ir "nesteidzīga".

Ja nu tomēr slinkums pāriet, var tak uzprasīt Sviestca kantorim, vai nav rie

pas pa limonādi! www.spsauto.lv/...

Katrā ziņā ziemenes tajā SPSā ir par kādiem 10-15% lētākas nekā visādos mega riepu veikalos ar visām "īpašajām" 25-35% atlaidēm.

Tas gan nebūs tiesa, SPSā ne reizi lētāk ziemenes neesmu atradis kā pie riepu tirgoņiem.

Tak šogad pat neesi apjautājies.

No kurienes tad tāda pārliecība?

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Bet par tām cenām runājot,piemērs

no dzīves.

Vienam manam čomam ir autoserviss

tieši blakus Gross auto veikalam.

Šamam logā stāv šilte par riepu cenām,bet

blakus Grosā stāv Klientu rinda kuri ar savām

zelta un Statoil karšu atlaidēm pērk riepas tur dārgāk,

nekā bez kādām tur kartēm tās tirgo mans čoms.

Reklāmas mārketings dara savu.

Un atpelna Groskops ar uzviju visas savas

reklāmas iekš TV un arī uzsauktos Klientiem

ceļojumus uz Ēģipti.

Atpelna!

Uz jūsu,Godājamie atlaižu karšu īpašnieki,

rēķina...ja kas.

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tu domā,ka esi vienīgais,kurš māk nopirkt un zin visus mārketinga trikus, visas lētākās iepirkšanās vietas un pie tevis viss ir vislētāk?? Neesi sadomājies gadījumā?

Kurā brīdī es to teicu?

Fakts ka strādāju pie tā,lai

cenas būtu tīkamas Klientam.

Bet nekad neesmu apgalvojis to ka varam palīst

zem jebkura piedāvājuma.

Es tak tik minēju piemēru tam,kā tauta

uzķerās uz reklāmas āķa.

P.S.

Tak beidz kasīties,

svētki ir šodien,nu naf smuki tā,ka uzreiz pēc

Latvijas Himnas nodziedāšanas man te jānāk

ar Tevi skaidroties. Peace!

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Četras sezonas esmu lietojis K105 (205/55R16) uz Vectra B Caravan . Kad pirku šīs mizas, tas bija kompromiss starp cenu un vēlmēm. Laba nodilumiztrurība, troksnis nu tā tā, varētu būt klusākas.

Uz nākamo sezonu ir jāliek jaunas un jau esmu noskatījis Pirelli P7 Cinturato.

Principā riepām ir trīs veidi:

1) maksimālais budžeta gals, tjipa "depo" riepas vai mēs no draudzīgās ķīnas

2) pašas labākās kādas vien ir nopērkamas

3) pofig kādas riepas, ka tik ir riepa un der apskates uzlīmes saņemšanai

Ikdienā šad un tad palīdzu draugiem riepas sagādāt, parasti iesaku www.riepasundiski.lv, protams ir arī "īpašais" vārds labākiem cipariem.

auma Reģ.: 22.12.2004
0 0 Atbildēt

Ne par tēmu bet, kad laiku atpakaļ aprāvu zobsiksnu un saliecu vārstus, tad spsauto bij viens no tiem dīvaiņiem kurš tā arī neiedeva savu cenu piedāvājumu uz kādu detaļu saujiņu.

P.S.

Var jau būt ka vajadzēja zvanīt un lūgties, bet ja man jau bija atsūtīti piedāvājumi no trim kantoriem, tad nafig man sasieties ar kādu kuram klients neinteresē.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

auma rakstīja: Ne par tēmu bet, kad laiku atpakaļ aprāvu zobsiksnu un saliecu vārstus, tad spsauto bij viens no tiem dīvaiņiem kurš tā arī neiedeva savu cenu piedāvājumu uz kādu detaļu saujiņu.

Kā tas ir...neiedeva

Atteicās nosaukt cenas

Tas ir pilnīgi izlēgts!!

Vienīgais, kas man nāk prātā, ka ja sūtīji e-pastu, tad kaut kas varbūt varēja "sakārties", vai nu ar pieprasījuma vai atbildes saņemšanu, jo uz visiem saņemtajiem e-pastiem vienmēr ir ticis atbildēts, arī tad, ja interesējas par ko tādu, ko mēs nemaz nevaram piedāvāt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pats sliktākais auto ir spsauto

tas nu točno....

Sviestcs, a Sviestcs

vajag a4 110zs tdi 97 gada alumīnija piekari - augšējo labo un apakšējās

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: pats sliktākais auto ir spsauto

tas nu točno....

Sviestcs, a Sviestcs

vajag a4 110zs tdi 97 gada alumīnija piekari - augšējo labo un apakšējās

Ir!

"Lētā gala" komplekts ( visas astoņas sviras ) bija pa 110Ls,

a TRW (vācu ) ap 250Ls.

A pa pozīcijām atseviški pašlaik no galvas nepateikšu.

Pazvani rīt, un viss Tev būss!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:Viņš man- ej tak tu *******....

nu un tu???? aizgāji?

auma Reģ.: 22.12.2004
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

auma rakstīja: Ne par tēmu bet, kad laiku atpakaļ aprāvu zobsiksnu un saliecu vārstus, tad spsauto bij viens no tiem dīvaiņiem kurš tā arī neiedeva savu cenu piedāvājumu uz kādu detaļu saujiņu.

Kā tas ir...neiedeva

Atteicās nosaukt cenas

Tas ir pilnīgi izlēgts!!

Vienīgais, kas man nāk prātā, ka ja sūtīji e-pastu, tad kaut kas varbūt varēja "sakārties", vai nu ar pieprasījuma vai atbildes saņemšanu, jo uz visiem saņemtajiem e-pastiem vienmēr ir ticis atbildēts, arī tad, ja interesējas par ko tādu, ko mēs nemaz nevaram piedāvāt.

Tāpat kā visi kantori solijās atzvanīt, bet zvanu nesagaidiju. Par cik pasākums bija steidzams tad ņēmu ātrāko un lētāko piedāvājumu.

P.S.

To sps speciāli iekš iauto diskusijām meklēju jo itkā čaļi bij apmierināti, bet man kaut kā neievilka...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti