Pieredze ar 2.0 TFSI Quattro

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3 4
nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Es vienmēr dvēselē esmu bijis protestants... tā kā man ar to nebūs problēmu...

P.S. Jāpiebilst, ka konkrētajiem superMB, bākā var liet gandrīz visu, kas ienāk prātā... pat ja pienāks brīdis, ka ekoloģisku apsvērumu dēļ ar tīseli nevarēs fist centrā, liešu saulespuķu eļļu bākā.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Slinkais rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

VWfans rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Vot tas 1.4 140zs motors noklopēs jau pie 150K, bet es ar savu Mercedes dīzeļvecenīti vēl 10 tādus opeļus pārbraukšu...

Vai tādā gadījumā Tu iesaki Opel-Astra Sports Tourer ņemt ar lielāku motoru - 2,0 CDTI ar 160 zirgspēkiem?

Es tev iesaku mest pie malas visādus jaunus opeļus un atgriezties pie pārbaudītām vērtībām, kā piemēram dīzel MB.

bai ze way, nesen čoms meklēja. visi 124. bija vai nu nojāti, vai sarūsējuši.

arī vienā saitā nesen izlasīju, ka atrast labu, nenojātu 124. mersi, īpaši jau dīzelinasu, ir gandrīz neiespējami. ja nu vienīgi, Vācijā restaurētu par attiecīgu piķi. Ja vēl gribas kādu komforta prasību, kau vai tikai normāli funkcionējošu kondicionieri, tad vispār...

Mans nav ne nofists, ne sarūsējis (priekš. kr spārns neskaitās... i to biki aprūsējis un projektā ir nomainīt) , bet viņš nepārdodas... taisos līdz koka kastes malai ar viņu zāģēt.

shitais nav ipashi populars viedoklis musu sabiedribaa.

Nu es vnk neredzu nevienu citu alternatīvu...

Man tas MB praktiski ir tikai jāuzpilda... pa retam kaut kas jānomaina un tas maksā ļoti maz.

jautājums, vai pēc 10-15 gadiem vēl detaļas varēsi dabūt...

ja vien netaisies tajā laikā jau būt koka penālī...

Nu paskaties uz ielām... w124 ir jūra... cilvēki zin, kas ir manta... domāju, ka problēmu nebūs.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

es gan neredzu uz ielaam juuru ar 124

par tendenceem var neuztraukties vel kadu laiku. tadas lietas kaa ierobezhojumi peec atgazeem vacijaa mums vel ilgi nebuus. tas mersha dizelis ir gana izturiigs, bet visam ir savs resurss, un kad vinsh nobruks, domaju ka kapremontu tu vinjam netaisiisi

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

VWfans rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Vot tas 1.4 140zs motors noklopēs jau pie 150K, bet es ar savu Mercedes dīzeļvecenīti vēl 10 tādus opeļus pārbraukšu...

Vai tādā gadījumā Tu iesaki Opel-Astra Sports Tourer ņemt ar lielāku motoru - 2,0 CDTI ar 160 zirgspēkiem?

Es tev iesaku mest pie malas visādus jaunus opeļus un atgriezties pie pārbaudītām vērtībām, kā piemēram dīzel MB.

bai ze way, nesen čoms meklēja. visi 124. bija vai nu nojāti, vai sarūsējuši.

arī vienā saitā nesen izlasīju, ka atrast labu, nenojātu 124. mersi, īpaši jau dīzelinasu, ir gandrīz neiespējami. ja nu vienīgi, Vācijā restaurētu par attiecīgu piķi. Ja vēl gribas kādu komforta prasību, kau vai tikai normāli funkcionējošu kondicionieri, tad vispār...

Mans nav ne nofists, ne sarūsējis (priekš. kr spārns neskaitās... i to biki aprūsējis un projektā ir nomainīt) , bet viņš nepārdodas... taisos līdz koka kastes malai ar viņu zāģēt.

lai veicas. cik sanācis būt Vācijā, vienmēr sirdi silda, kad svētdienās ieraugu, kā pensionāri velk savus atrestaurētos klasikas ārā un bauda dzīvi.

man bija doma iepirkt kādu 900. saabu (kā sviestam, tikai kabrioletu), kad mazliet atgūšos no dižķibeles.

vācijas svētdienas ir sūds pret Anglijas klasikmīļiem!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vai Jums šis Hyundai-Matrix neliekas baudāms? Automāts ar 8 tūkst.km nobraukumu par nieka 6 tūkstošiem latu:

www.ss.lv/...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

tas hujdais ir nozhelojams. un vinju ipashnieki arii. man no visas sirds vinjus zheel

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: es gan neredzu uz ielaam juuru ar 124

par tendenceem var neuztraukties vel kadu laiku. tadas lietas kaa ierobezhojumi peec atgazeem vacijaa mums vel ilgi nebuus. tas mersha dizelis ir gana izturiigs, bet visam ir savs resurss, un kad vinsh nobruks, domaju ka kapremontu tu vinjam netaisiisi

Nu vienīgais, kam būtu jātaisa kapremonts ir merša virsbūve...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: tas hujdais ir nozhelojams. un vinju ipashnieki arii. man no visas sirds vinjus zheel

Viens lasītājs Vigants šeit pirms pāris gadiem stāstīja, ka nopircis šādu mazlietotu Hyundai un bauda to:

Citāts:

nu jau raspiz#$@#$@ te tauta. NAv ne vainas tiem Hyundai. Pašam man ir Matrix (lielāks par getz) un nu jau 75 tūkst. KM nobraukti. 2,5 gados. Garantijas gadījums bija pagājušo vasaru un neviens man pat ne mājiena nedeva, ka būs pašam kaut kas jāmaksā vai kā... atbraucu, samainīja un vēl uz tām pāris dienām iedeva rezerves mašīnu (Getz)... vot... Tie dirs@#$ te vienīgais ko zina ir pagarināt savus krāniņus un mēģināt iestāstīt, ka viņu vecās grabažas ir labākas par normāliem jauniem autiņiem. Apkopes salīdzinoši ir lētas. Dārgākā bija uz 60 tūkst. km kad sanāca nedaudz zem 300 Ls. Parādiet vēl kādu jauno autiņu kam krutākā apkope maksā tik lēti!

Ar saviem mazlietotajiem Jūs visbiežāk ieliekat papildus 2..3 tūkst Ls gadā remontos kā arī braucat grabēdami un baidaties no bedrēm, ka nesasit kādu amortizātoru!

Es saku: Jauns auto paliek jauns auto, un nekādi 3..5 gadi lietotie nestāv ne blakus. Ja pietiek ar Getz (salona, bagažnieka plašumi kā arī aprīkojums) tad neviens cits īsti neko nevar likt blakus.

www.iauto.lv/...

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Slinkais rakstīja: es gan neredzu uz ielaam juuru ar 124

par tendenceem var neuztraukties vel kadu laiku. tadas lietas kaa ierobezhojumi peec atgazeem vacijaa mums vel ilgi nebuus. tas mersha dizelis ir gana izturiigs, bet visam ir savs resurss, un kad vinsh nobruks, domaju ka kapremontu tu vinjam netaisiisi

Nu vienīgais, kam būtu jātaisa kapremonts ir merša virsbūve...

tad tu ne -vella nebrauc ja vilktu virsū katru dienu tad redzētu kā resurss izsīkst, a ko tu tur slavē to rijīgo 3.0D??

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vai domājat, ka šāds Mersis vēl varētu būt baudāms?

www.ss.lv/...

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

tāds lēnīgs bet ja velk virsū tad arī ēdelīgs

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

VWfans

Vai domājat, ka šāds Mersis vēl varētu būt baudāms?

-------------------------

Kāpēc ne, 2.5D dzinējs ir iemantojis ļoti labu

reputāciju, tāpat , kā 2.5 benzīnnieks, "mazais sešinieks".

Vienīgais , kas "kombimeršiem" , arī W123, var būt nepatīkams pa lielam - aizmugures amortiņi ar līmeņa regulāciju, tie , maitulēni, ir dārgi diezgan ... Nu un W124

ir vēl viena specifiska mantiņa - priekšējā stikla tīrītāja

mehānisms, ja tas noklājas, mēdz būt pagrūti sameklēt

vietā , teiksim, lietotu. Zinu ļaudis, kuri izdevīgā brīdī šo verķi iegādājas un glabā "nebaltai dienai"

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: VWfans

Vai domājat, ka šāds Mersis vēl varētu būt baudāms?

-------------------------

Kāpēc ne, 2.5D dzinējs ir iemantojis ļoti labu

reputāciju, tāpat , kā 2.5 benzīnnieks, "mazais sešinieks".

Vienīgais , kas "kombimeršiem" , arī W123, var būt nepatīkams pa lielam - aizmugures amortiņi ar līmeņa regulāciju, tie , maitulēni, ir dārgi diezgan ... Nu un W124

ir vēl viena specifiska mantiņa - priekšējā stikla tīrītāja

mehānisms, ja tas noklājas, mēdz būt pagrūti sameklēt

vietā , teiksim, lietotu. Zinu ļaudis, kuri izdevīgā brīdī šo verķi iegādājas un glabā "nebaltai dienai"

rijīgs traktors

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

tadsjautues

tāds lēnīgs bet ja velk virsū tad arī ēdelīgs

==========

HVZ, mūsu mājas pārvaldniekam tāds ir, laikam

kāda 1993. gada, pusmiljonu toč jau noskrējis, kā viņš pats saka, atkarībā no braukšanas manieres un sezonas (ziema / vasara) dzīvo tas daikts starp 7 un 9 ltr/100. Normāli IMHO, vismaz silts salonā ziemā Bildē redzamajam ir vismaz viens pluss - nav piekabes āķa! Rietumos, īpaši

Vācijā, Austrijā, vēl šur tur, āķis litotai mašīnai ir mīnuss un jūtami samazina tās vērtību

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

MB uber alles

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

2.5D - 10l pilsētā un 7 pa štrāsi nemaz nav tik rijīgs. (automāts).

Neesmu dzirdējis, ka loga mehanisms būtu kaut kada baigā problēma... iesmērē i sjo.

Un tie amīši arī nav nekas katastrofāls. Ja no beidzas, uzliek jaunus (~260Ls/pāris) un mačī vēl 15 gadus.

Ai nu ko te ar tumsoņiem strīdēties.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: MB uber alles

nevelk tikai

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

adsjautues

rijīgs traktors

-------------------------

Grūti spriest, pašam tāds īpašumā nav bijis, bet 1990.

gadu sākumā gadījās ar tādu braukt no Rīgas uz Maskavu

un atpakaļ. Pa Volokolamku visu laiku tā ap 100 - 110,

plus vēl nedēļu pa Maskavu braukājām, mājās nonākuši

sarēķinājām, ka vidējais knapi 7 litriem pāri bija Ekonomiskāks identiskos braucienos bija tikai VW Passat

Variant 1.6TD - tas pat līdz 7 litriem nedavilka

nazurbajev 2.5D - 10l pilsētā un 7 pa štrāsi nemaz nav tik rijīgs. (automāts).

-----------------

Par ko es arī runāju

Neesmu dzirdējis, ka loga mehanisms būtu kaut kada baigā problēma... iesmērē i sjo.

------------------------

Diemžēl ir bijusi darīšana ar šito (un 190 W201) mehānismu tīri mehāniskiem bojājumiem, kuru dēļ

nācās mainīt.

Un tie amīši arī nav nekas katastrofāls. Ja no beidzas, uzliek jaunus (~260Ls/pāris) un mačī vēl 15 gadus.

----------------------

Arī pareizi, kaut lielu daļu ļaužu summa 260,- Ls noved

komas stāvoklī, jo viņuprāt amortizatoram vajadzētu maksāt max 25,- Ls Pats savulaik vairākkārt vedu tādus no Vācijas, šeit vēl nebija dabūjami. Atminu, ka par

pāri jaunu "Mercedes Niederlassung`ā" pie Frankfurt / Main samaksāju (ar atlaidi 10%, jo maksāju skaidrā naudā) 178,- DEM (EUR tad vēl nebija), toreiz likās baisā nauda Pasūtītājs Rīgā bija iedevis 250 DEM ar piebildi "vajadzētu pietikt, ja paliek pāri, tas tēriņam"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: tāds lēnīgs bet ja velk virsū tad arī ēdelīgs

fans tak ātrāk par 72 km/h nebrauc, jamo ēdelība neuztrauc

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vai domājat, ka šāds Mersis vēl varētu būt baudāms?

www.ss.lv/...

nobraukums gan iespārda

ja jau fans kurš 2 reizes ir izbraucis no latvijas ar savu bezmotormerivu ir jau nobraucis gandrīz tikpat cik šitas mersis 15 gadus katru dienu vālējot pa vācijas bāņiem

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja: Vai domājat, ka šāds Mersis vēl varētu būt baudāms?

www.ss.lv/...

nobraukums gan iespārda

ja jau fans kurš 2 reizes ir izbraucis no latvijas ar savu bezmotormerivu ir jau nobraucis gandrīz tikpat cik šitas mersis 15 gadus katru dienu vālējot pa vācijas bāņiem

Man 99.g. Volvo (pirkts LV) drīz būs 400 tkm, turbobenzīnam, ta jau tas diesel vispār gandrīz nelietots.

Topiks par gredzenu vergu, bet spams par pēdējo mersi.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja: Vai domājat, ka šāds Mersis vēl varētu būt baudāms?

www.ss.lv/...

nobraukums gan iespārda

ja jau fans kurš 2 reizes ir izbraucis no latvijas ar savu bezmotormerivu ir jau nobraucis gandrīz tikpat cik šitas mersis 15 gadus katru dienu vālējot pa vācijas bāņiem

Tos torgašus par šitādu nobraukumu ir jāatspārda...

Mersim 500K tik tāda obkatka vien ir...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja: Vai domājat, ka šāds Mersis vēl varētu būt baudāms?

www.ss.lv/...

nobraukums gan iespārda

ja jau fans kurš 2 reizes ir izbraucis no latvijas ar savu bezmotormerivu ir jau nobraucis gandrīz tikpat cik šitas mersis 15 gadus katru dienu vālējot pa vācijas bāņiem

Tos torgašus par šitādu nobraukumu ir jāatspārda...

Mersim 500K tik tāda obkatka vien ir...

tam mersim uz tāfeles jau trešais riņķis iet

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Fana Merivai jau ir 117943 km.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Fana Merivai jau ir 117943 km.

un jau motors jaukts vaļā hē-hēē lūznis

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti