Pieredze ar 2.0 TFSI Quattro

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3 4
nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Ja nu gadījumā kāds nepamanīja, tad šis tofiks ir par 124tā dīzeļMercedesa burvību un pārākumu par visām citām auto markām un variācijām.

Lūdzu pieturēsimies pie tēmas!

vispār jau par Audi A4 2.0 TFSI Quattro

Nu tu galīgi necērt fishu... (kā Pirmis saka )

Tofiks tikai ta saucas, bet runa šeit ir par veciem tīseļMeršiem.

Takštonejaucpimpiarpirkstu!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Gauss rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Gauss rakstīja: Cik saprotu, tad šeit apgrozās pieredzējušie santīmpiši. Bet ne par to stāsts.

Jautājums par X5 4.4.

Kā tas nāk, ka auto, kas bijis aprīkots ar CD numuriem, salonā atrodās alumīnija bitva un pakaļējo bamperi rotā divi ložu caurumi?

Tas pagaidām ir vienīgais defekts, vēl nedeg viena numura apgaismojuma lampiņa.

Varbūt fans varētu iemest kādu piemēru patēriņa rēķinam. Varbūt ir kāda uzskatāma tabula vai programma, kurā to izveikt?

švillijs var paklusēt, kaskas neinteresē...

kaksi, tavu muldēšanu tāpat te neviens par pilnu neņem... atslābsti un aizej... nu, tev jau labāk zināms, kur kakām īstā vieta...

O bļe, vēl viens mazais napaleons Kā jau teicu, vari paklusēt.

Jā, es zinu, kur ir kaku vieta tur, no kurienes švillijs viņas ierij... un protams... opeļos....

vari te muldēt ko gribi, mainīt nikus, cik uziet, tu tik un tā paliec par kaksi, kā tu sevi te lielīdamies sauci diezgan labu laiku. un tas tevi padara par tik nožēlojumu un ierēcamu subjektu... kaksi...

un ne tu man, kaksi, noteiksi, kur runāt un kur klusēt... es kakām neklausu...

Kā jau es teicu, tu esi tāds pats mazais, es pat teiktu, mikro napaleons kā deksters, kurš agri vai vēlu nosprāgs pats savos sūdos (skatīt dekstera piemēru). Tikai tev līdz viņa līmenim vēl tāls ceļš, ne tev sava stila, ne domu, tikai copy/paste no dekstera.

p.s. vēl tāds intīmas dabas jautāums, uz kuru godīgu atbildi neceru sagaidīt - tu par kakšiem sāki interesēties pēc tam, kad tevī pabija lielais penis?

davai sīkais...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Tu patin filmu atpakaļ, kurš te visvairāk par kakām un lieliem peņiem raksta?

Vai tik ne tu pats, cietēj....

Un par dekstera līdzskrējēju un klēpja sunīti tevi uzskata daudzi. Patin tikai filmu atpakaļ...

p.s. niki mani nespēj pazemot, nedzīvoju virtuālajā vidē, lai uztrauktos ko par mani domā citi. Pie kājas... Īstais power ir ielās, kur tu esi mazs, pelēks šunelis....

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Bļē kungi! Te mums bazārs par vecu Mercedesu pārākumu, a ne par sīkiem pelākiem šuneļiem.

Lūdzu uzturēt konstruktīvu, argumentētu dialogu!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Gauss rakstīja: Tu patin filmu atpakaļ, kurš te visvairāk par kakām un lieliem peņiem raksta?

Vai tik ne tu pats, cietēj....

Un par dekstera līdzskrējēju un klēpja sunīti tevi uzskata daudzi. Patin tikai filmu atpakaļ...

p.s. niki mani nespēj pazemot, nedzīvoju virtuālajā vidē, lai uztrauktos ko par mani domā citi. Pie kājas... Īstais power ir ielās, kur tu esi mazs, pelēks šunelis....

Par to jau stāsts, ka daudzi... un tu kā suns skrien pakaļ un krati mēli...

tu arī patin filmu atpakaļ. kādi bija tavi iepriekšējie niki, par kuriem reds tevi meta ārā, lūzeri?

kā tad, nedzīvojot virtuālajā vidē. tu esi atkarīgs no iauto. divas reizes (varbūt pat vairāk) esi izmests ārā no šejienes, bet tomēr visu laiku atgriezies.

bez tam, īstais power ir smadzenēs, kuras tu esi podā atstājis...

Es nevienu reizi neesmu izmest no šejienes, speciālist. Visus nikus ar parolēm esmu godīgi nodevis redam izdzēšanai.

Varu atdot arī šo niku. Nav man tas uz pieres uzrakstīts.

Par to, ko kurš ir atstājis podā, būs vien tev jātic. Mani kautkā nevilina niršana podā.

Bet man patīk, ka tu cepies. Nu gluži kā deksters, tikai vieglāk manipulējams....

Nu... balsi.....

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Bļē kungi! Te mums bazārs par vecu Mercedesu pārākumu, a ne par sīkiem pelākiem šuneļiem.

Lūdzu uzturēt konstruktīvu, argumentētu dialogu!

Gribi teikt, ka vecs mersis nav pārāks par pelēko šuneli švilliju?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Bļē kungi! Te mums bazārs par vecu Mercedesu pārākumu, a ne par sīkiem pelākiem šuneļiem.

Lūdzu uzturēt konstruktīvu, argumentētu dialogu!

nav ne vainas. ja tikai nepuutu kaa opelji

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Bļē kungi! Te mums bazārs par vecu Mercedesu pārākumu, a ne par sīkiem pelākiem šuneļiem.

Lūdzu uzturēt konstruktīvu, argumentētu dialogu!

nav ne vainas. ja tikai nepuutu kaa opelji

Nu hvz... mans nepūst...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti