Jauns vai vecs auto?

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Cienīti iauto lietotāji paskatoties uz to kas notiek šajā portālā pēdējā laikā nolēmu aizskart tēmu kapēc mēs mainam vai tieši otrādi gadu desmitiem lietojam vienu auto. Rejamies, diskutējam, bet kopsaucēja kā nav tā nav. Nu tad lūdzu īsumā- (45000 zīmes )motivācija mainīt vai tieši otrādi nekādā gadijumā nemainīt auto...

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sapratu tavus lauķa style tekstus, savdabīgs latgaļsēļa dialekts, bet,ja iedziļinās,saprast var.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: ja un kura ir tā laimīgā pašvaldība, kas atļauj melnā stārķa ligzdošanas vietā ierīkot kūdras ieguvi

Tur, par laimi, melnais stārķis nav pakakājis.

Bet zinu 2 reālus gadījumus, kur tas tā ir. Vienā vietā kvalitatīvs mežs lielā platībā, otrā dolomīts.

pasaki adresi un būs tev savs stārķis

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

var jau arī raseni iepiķēt vai nez ko vēl.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vēl pēdējā laikā bāleliņiem modē ir anonīmie darba inspekcijas, VID utt tālruņi.

Zinu jau 4 gadījumus tādus , pie tam inspektoreļu bari palikuši pavisam preteklīgi attieksmē. Ķipa tev ir? Tu dari daudz maz atklāti kaut ko? Nu tad mēs tevi jāsim tagad. Un nāk visi pēc kārtas, laikam zvana viens otram un stāsta,kur piķis ganās.

Un visi tagad tik gudri, visiem ir cilvēktiesības, darba ņēmēja tiesības , virsstundas, nakts darbi utt...

PS. Par mani nav runa. Man tā arī VIDs aizgāja nedabūjis.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

U meņja vse dokumenti v porjadke.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Ne tavi dokumenti, ne tavs pikjis pajolinj.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Ne tavi dokumenti, ne tavs pikjis pajolinj.

Paosti pirkstus un ej gulēt.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

darba deveeji kuri apchakare darba njemejus izmantojot vinu bezspecibu un bezizejas situaciju ir jaakastree. gaidi vel parbaudes, tas nebija peedeejaas

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tad tu viņam to vidu uzsūtīji?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

es jau sen sen atpakalj teicu ka tas biju es nevis kindzulis

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Gan šīris gan kindzulis izskatās apmēram vienādi- ar mūžīgām cietēju sejām apveltīti daunīši.

Pajāt uz tādiem, sūti ko tu gribi, pajoliņ

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: darba deveeji kuri apchakare darba njemejus izmantojot vinu bezspecibu un bezizejas situaciju ir jaakastree. gaidi vel parbaudes, tas nebija peedeejaas

Uz ēzeļiem ne par velti ūdeni vadā

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

To var tikai garā vāji dīvainīši domāt, ka kaut kādas inspekcijas uzūtīšana kādam kaut ko izmainīs... Tā tu tikai parādi, kāds tizls smerdelis esi. Ko arī atzīst paši inspekciju cilvēki

Seklu ļautiņu domiņas, Šīriņ. Ne tu, ne kaksis, ne kindzulis tāpēc nepaliksiet nedz turīgāki nedz veselāki.

Knāb sūdā

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

oi kaa wannabe biznesmenis sashuvaas, laikam peec pedeja vid apmeklejuma d.irsa suurst

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: oi kaa wannabe biznesmenis sashuvaas, laikam peec pedeja vid apmeklejuma d.irsa suurst

Tev tāda interesanta pieredze ar VID

Kā jau mīkstajam.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīri, tavs opis stučīja kaimiņus NKVD slepkavām?

Gēni,laikam, nemelo....

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nezinu kas ir NKVD piedod. un mans opis neko nestuchiija.

toties es ljoti labi saprotu tos kurus tu uzmeti. kautgan jabut ari gana lielam loham lai pie tevis ietu stradat un ljautos karinat tavus makaronus uz ausiim...

M1A1 Reģ.: 01.09.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: 4menesibufalo.wordpress.lv/2012/10/05/par-automobili/

Labs apraksts par tur pavadīto laiku. Nākamgad pošamies uz to pusi tūristu statusā, tāds labs ieskats ko sagaidīt

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

toties es ljoti labi saprotu tos kurus tu uzmeti.

Par šiem vārdiem tu,kuņa, esi pelnījis pa purslām. Bet ne uz ko normālu tāds miskastnieks jau spējīgs nav, dzīvo savu žurkas dzīvi vien mierīgi.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

toties es ljoti labi saprotu tos kurus tu uzmeti.

Par šiem vārdiem tu,kuņa, esi pelnījis pa purslām. Bet ne uz ko normālu tāds miskastnieks jau spējīgs nav, dzīvo savu žurkas dzīvi vien mierīgi.

Nav spējīgs.. tobiš tu?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

eu kurmi, neesi drosmi atkal sadzeries, varbut man jau laicigi zvanit un rezervet tev palaatu?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīrīt, dzīvo savu stukača dzīvīti un patulko Plukatiņa tu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Zin kā, cilvēkam baigā drosme, anonīmi uzrakstīt kādai iestādei kļauzu

Tu pats vismaz apjēdz, kāds mēsls esi ??

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Zin kā, cilvēkam baigā drosme, anonīmi uzrakstīt kādai iestādei kļauzu

Tu pats vismaz apjēdz, kāds mēsls esi ??

hahahaha! reaals cirks. antins tu esi un antins tu paliksi pekausiit. buchas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

paga paga - šīrs tak nevienu zajavu onanīmi neraksta

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti