Jauns vai vecs auto?

taaneko Reģ.: 30.07.2008

Cienīti iauto lietotāji paskatoties uz to kas notiek šajā portālā pēdējā laikā nolēmu aizskart tēmu kapēc mēs mainam vai tieši otrādi gadu desmitiem lietojam vienu auto. Rejamies, diskutējam, bet kopsaucēja kā nav tā nav. Nu tad lūdzu īsumā- (45000 zīmes )motivācija mainīt vai tieši otrādi nekādā gadijumā nemainīt auto...

 
Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

dziļi baudāms nez, manās acīs merivai nav nekādas vērtības. tik pat kā 3 bembim manās acīs nav nekādas vērtības, jo es šamā vnk neietilpstu

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vai tad šis nav jauks?

www.ss.lv/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: dziļi baudāms nez, manās acīs merivai nav nekādas vērtības. tik pat kā 3 bembim manās acīs nav nekādas vērtības, jo es šamā vnk neietilpstu

jo garaks kaats, jo lielaaks cirvis

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vai tad šis nav jauks?

www.ss.lv/...

VWfan! nejau par sho cenu!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Jā, varētu. Dīzeļdegviela ap 6200 Ls, darbs servisā 2000 Ls, rezerves daļas 1400, KASKO 800 Ls, piederumi 500, apkopju materiāli 700, riepas 450, garāžas īre 250, maksas autostāvvieta 270, OCTA 240, transportlīdzekļu nodeva 310, tehniskās apskates 110, pārējie sīkumi sešarpus gadu laikā zem 100 latiem.

Auto maksāja 10 tūkst.latu, Pirmais saka, ka tagad tā vērtība esot 1000 latu. Es gan domāju, ka varētu pārdot par 2000 latiem. Tātad pēc Pirmā domām vērtības kritums ir 9 tūkst.latu, pēc manām domām 8 tūkst.latu.

Kur palikusi centība aprēķinu uzrādīšanā?? Kur precīzie cipari ar komatiem un santīmiem ??

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

www.amservmotors.lv/...

Diez kurš toyotas auto vairāk atbilst merivai .

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

par jaunu merivu 6 gadu laikā 4,5K servisā atstāts? es savai vecajai grabažai labi ja pusi no tās summas esmu iztērējis. un arī tad kādi lati 500 būs vienkārši tāpēc, ka varētu arī uzmanīgāk braukt

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Fan, luudzu, nepeerc to Mokka!

Atkal normaala auto imidzhu sasipiisi taapat kaa Merivai.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: par jaunu merivu 6 gadu laikā 4,5K servisā atstāts? es savai vecajai grabažai labi ja pusi no tās summas esmu iztērējis. un arī tad kādi lati 500 būs vienkārši tāpēc, ka varētu arī uzmanīgāk braukt

Kā Tev sanāk 4,5 tūkstoši? Man tik daudz nesanāk!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Kā Tev sanāk 4,5 tūkstoši? Man tik daudz nesanāk!

4 550 Ls

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

VWfans rakstīja:

Kā Tev sanāk 4,5 tūkstoši? Man tik daudz nesanāk!

4 550 Ls

tas ja riepas skaita

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Bet vidējais dīzeļdegvielas patēriņš Merivai šogad ir tikai 5,29 litri uz 100 km.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Bet vidējais dīzeļdegvielas patēriņš Merivai šogad ir tikai 5,29 litri uz 100 km.

hmm...., mana 2000 gada vētra B karavāns ar baudāmo 2.0 Dti un ar puslīdz ticamo nobraukumu tuč virs 260 tkm statistiski vidējais patēriņs 5.9 litri uz simtu. Pie tam jārēķina ka 75 % par Rīgu.

Mana sešgadīga auto cena bija 5000 Ls tālajā 2006 gadā.(www.iauto.lv/... Patreizēja tirgus cena 1.3-1.9 tk latu.

Vienu brīdi rakstīju tos izdevumus, bet tad piegriezās. Vai no tā paliks labāk vai kā savādāk ja zināsi cik tas auto paņem no ģimenes budžeta. Pat biju sarēķinājis cik tas auto bez pamatvērtībās izmaksā dienā tikai lai tev būtu auto pie sāniem (apdrošināšanas, nodokļi, TA).

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

VWfans rakstīja: Bet vidējais dīzeļdegvielas patēriņš Merivai šogad ir tikai 5,29 litri uz 100 km.

hmm...., mana 2000 gada vētra B karavāns ar baudāmo 2.0 Dti un ar puslīdz ticamo nobraukumu tuč virs 260 tkm statistiski vidējais patēriņs 5.9 litri uz simtu. Pie tam jārēķina ka 75 % par Rīgu.

Mana sešgadīga auto cena bija 5000 Ls tālajā 2006 gadā.(www.iauto.lv/... Patreizēja tirgus cena 1.3-1.9 tk latu.

Vienu brīdi rakstīju tos izdevumus, bet tad piegriezās. Vai no tā paliks labāk vai kā savādāk ja zināsi cik tas auto paņem no ģimenes budžeta. Pat biju sarēķinājis cik tas auto bez pamatvērtībās izmaksā dienā tikai lai tev būtu auto pie sāniem (apdrošināšanas, nodokļi, TA).

Man mamatā līzings, apkopes , apdrošināšana . Tā kā nav grūti sarēķināt 1 km izmaksas gan mēņeša .Un tas nav knauzerismas vai matu skaldīšana vienkārši skaidrība par izdevumiem . Tagad kādi pāris mēneši nēsmu rēķinājis . Ui cik daudz ir dzirdētas pasakas par lietota autiņa mēneša izdevumiem ( itkā ļoti maziem ) gan i auto gan no pziņām . Tauta jau pamātā tikai skaita degvielu .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

VWfans rakstīja: Bet vidējais dīzeļdegvielas patēriņš Merivai šogad ir tikai 5,29 litri uz 100 km.

hmm...., mana 2000 gada vētra B karavāns ar baudāmo 2.0 Dti un ar puslīdz ticamo nobraukumu tuč virs 260 tkm statistiski vidējais patēriņs 5.9 litri uz simtu. Pie tam jārēķina ka 75 % par Rīgu.

Mana sešgadīga auto cena bija 5000 Ls tālajā 2006 gadā.(www.iauto.lv/... Patreizēja tirgus cena 1.3-1.9 tk latu.

Vienu brīdi rakstīju tos izdevumus, bet tad piegriezās. Vai no tā paliks labāk vai kā savādāk ja zināsi cik tas auto paņem no ģimenes budžeta. Pat biju sarēķinājis cik tas auto bez pamatvērtībās izmaksā dienā tikai lai tev būtu auto pie sāniem (apdrošināšanas, nodokļi, TA).

2007 šķiros no vektra A (1989 ) uz šrotu pa 150 . Bij ar padomā vietā vektra , nu jau neatceros kas nodomus mainīja , viens ko atceros ,ka nākamā auto pirkšana bij ātri un hatiski .Un tika paņemts mans viss ,viss dārgakais ( pēc izmaksām uz km/ mēnesī ) auto vw sharan . Pat tagadējais rav ņemts no salona (2008 ) izmaksā lētāk .

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Bet vidējais dīzeļdegvielas patēriņš Merivai šogad ir tikai 5,29 litri uz 100 km.

ar ko tu lielies? ka bezmotora supersmagajam žopelim ir tik liels patēriņš? man renaultam ir ~5.5-5.6

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfan

3400 Ls remontiem tomēr padaudz priekš 160 000 km . Vai tipiska modeļa kaite vai nepaveicās .

Man nobraukums pie 155 ooo un .

Atrumkārbas blīvslēgs

.Putekļsargi ,

Priekša diski +kluči , aizmugurē kluči .

Riepas ( nesaldi )

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Man mamatā līzings, apkopes , apdrošināšana . Tā kā nav grūti sarēķināt 1 km izmaksas gan mēņeša .Un tas nav knauzerismas vai matu skaldīšana vienkārši skaidrība par izdevumiem . Tagad kādi pāris mēneši nēsmu rēķinājis . Ui cik daudz ir dzirdētas pasakas par lietota autiņa mēneša izdevumiem ( itkā ļoti maziem ) gan i auto gan no pziņām . Tauta jau pamātā tikai skaita degvielu .

Viss šajā pasaulē ir relatīvs. Kā VWFanam ar visu remontu sanāk 14 santīmi uz kilometru.

Man patreiz sanāk "lētāk" remontēt, precīzāk nomainīt savu laiku nokalpojušās detaļas nekā iegādāties citu, lietotu auto ar nezināmu vēsturi. Savu zvēru par šiem gadiem esmu jau šos to iepazinis.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

bļin, kaut ko nepareizi salaboju. Vajadzēja būt šādi:

Viss šajā pasaulē ir relatīvs. Kā VWFanam ar visu remontu sanāk 14 santīmi uz kilometru. Iedomājās ja tāds nebūtu, cik tad sanāk. Opels uz gaisu pārvietojās

Man patreiz sanāk "lētāk" remontēt, precīzāk nomainīt savu laiku nokalpojušās detaļas nekā iegādāties citu, lietotu auto ar nezināmu vēsturi. Savu zvēru par šiem gadiem esmu jau šos to iepazinis.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Eu, saskāros ar ļoti interesaqntu lietu. Veco Skorpi Vācijā servisā saremontēt ir lētāk kā LV!!!

Pie kam ne tiki drusku bet pamatīgi lētāk!

Tā nobira pakaļējais suports... te sākām štukot ka varētu nopirkts remkomplektu pa 2 Ls un aizsūtīt vēstulē, bet kas tur ņemsies ar pilēšanu? Šie kategoriski, ka tikai viss suports jāmaina un ales! Jaunu neesot, šrotā pa visu Vāciju atradās VIENS vecais skorps, i to tam suports citas konstrukcijas = neder. Parakājos pa bodēm LV, lētākais ko dabūja esot 124 Ls, bet jāsūta no Vācijas!!!!!

Nospļāvos un ielīdu vācijas rez det saitos un atradu jaunu suportu pa 86 Eur, ar visu piegādi līdz servisa durvīm!!! Galā kopā ar nomaiņu , atgaisošanu un šķidruma pieliešanu paņēma 155 EUR!! Kur LV plika detaļa maksā dārgāk, pie kam pašam vēl jābrauc uz bodi pakaļ!!

Tas pat ar centrālo balstu - LV lētākais 45 Ls bodē, Vācijā 18,95 EUR tās pat firmas ar piegādi līdz servisa durvīm!! Koroče mazāk kā 45 Ls (pēc kursa) kopā ar nomaiņu!!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Silti iesaku pirkt šādu jauno Merivu:

www.youtube.com/...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Žopeli jaunu vai vecu vari pirkt pats.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Labāks par skorpi jau būs.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Manai Merivai shodien sesharpus gadu jubileja, nobraukums 162 tuukst.km.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu un?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti