Kadu pirkt?

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011

Sveicinati

Velejos uzzinat plusus un minusus par shiem auto, ir velme nopirkt sev auto lidz - 4 000 euro... Bet isti nezinu kuru , jo visi shie liekas labi, varbut ari varat ieteikt kadus citus - par sho pashu summu , kur samera ir labs komforts par sho cenu?

Tatad - mani izveletie auto :

Audi A6 - (1998-1999 gads - 2,4 vai 2.8 benzins).

Audi A8 - (1997-1998 gads - 2,5D vai 2,8 benzins).

Bmw , (1997 -1999 gads - 725 D , 728 , 730D, 735).

Mercedes CLK 200 - CLK 320 - ( 1997 - 2000)

Volvo S60 vai S80 - ( 1999 - 2002 gads).

Varbut kads var pateikt ari kads paterins, vai ir darga apkope, ka ir braukashanu pa ziemu - piemeram ar CLK jo celji ziema mums nav diezko tiriti

Paldies.

 
1 2 3 4
nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: Domaju , ja tie auto butu slikti neviens nebraukatu... Katram ir savas prasibas

Jā, gan... taču tavas prasības izbeidzās pie atzīmes 4K eur...

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Nav jau nekadas velmes braukat ar auto 700k km es ar otru auto apmeram - pa 5 gadiem nobraucu 60k km ,,, shaubos , ka ar vienu un to pashu auto braukatu 60 gadus Man patik samera biezhi mainti auto... apmeram reizi 2 gados - maksimums 3

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu piemēram ar 2,5 tdi ... esi gatavs kādus 500Ls nolocīt uzreiz pēc auto nopirkšanas, tikai tāpēc, lai droši nobrauktu tos savus 2 gadus neielidojot uz dzinēja remontu?

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

+vēl tikpat nākamajā pusgadā par lietām, kuras būs paslēpis pārdevējs...

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Nu nu, jauni auto ar lieliem dzinejiem ir daudz , daudz ekonomiskaki neka vecie auto... tas pats 730bmw jeb S klases 300 mersis rij vairak piemeram neka pedejais tuoregs - Vidējais degvielas patēriņš (l/100 km) - 9,1 L 4.2 V8 TDI

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: Nu nu, jauni auto ar lieliem dzinejiem ir daudz , daudz ekonomiskaki neka vecie auto... tas pats 730bmw jeb S klases 300 mersis rij vairak piemeram neka pedejais tuoregs - Vidējais degvielas patēriņš (l/100 km) - 9,1 L 4.2 V8 TDI

Par kādiem Touregiem Tu runā... pats taču teici, ka uz 4eur...

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Nezinu , ka jau teicu par dizeljiem neko nezinu tadelj vairak domaju protams par benzina dzineju no visiem protams milakais ir CLk - draugam ir 2000 gada ja nemaldos pilnaka kompektacija , bet nu teikshu ta - pilnigi nekadas problemas nav ar to auto vinjam... Pats vinjsh nedaudz divains - vinjam kkads bmw simdroms ir un ar savu 320 CLK samera biezhi mil parkapt Celjas satiksmes noteikumus

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: hm... Var ari es domaju ieberzties ar to pashu golfu, passatu, saabu u.t.t vairak neka piemeram ar clk mersi... Varbut ta ipasnieks bija dasnaks , un veica kartigi visas apkopes un remontu...

Protams... pēdējie trīs īpašnieki noteikti...

viņi būs laimīgi atrast savam "dārgumam" jaunu losi...

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

nopirkshu sev tourega 4 riepas ar diskiem plus sturi par touregiem - ne es teicu , ka piemeru par motoriem - tu ieprieksh mienji , lai nosaucot kadu labaku dizelj dzineju par veco mersha dzineju... Luk ari bija manas domas , vai man ir taisniba vai nav.. Nu to mes redzesim pec ilgaka laika... Un vispar jaunakas automashinas un komfortakas plist mazak un apkope ir letakas neka vecas... =) protams ja neieberzisies Man chomam ir 80 Audis ,,,, tak vinjsh tere gada par remontu vairak neka parejie ar saviem Vw passatiem, CLK, S klases u.t.t auto... Vinjam pa gadu jau sanak maksat par remontu tuvu tai mashinas vertibai. Bet pats doma , ka ir otradak un citiem netic. pats vainigs

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: Nav jau nekadas velmes braukat ar auto 700k km es ar otru auto apmeram - pa 5 gadiem nobraucu 60k km ,,, shaubos , ka ar vienu un to pashu auto braukatu 60 gadus Man patik samera biezhi mainti auto... apmeram reizi 2 gados - maksimums 3

mnja? un daudz esi nomainījis?

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Yetti - shis bus 5 auto...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: nopirkshu sev tourega 4 riepas ar diskiem plus sturi par touregiem - ne es teicu , ka piemeru par motoriem - tu ieprieksh mienji , lai nosaucot kadu labaku dizelj dzineju par veco mersha dzineju... Luk ari bija manas domas , vai man ir taisniba vai nav.. Nu to mes redzesim pec ilgaka laika... Un vispar jaunakas automashinas un komfortakas plist mazak un apkope ir letakas neka vecas... =) protams ja neieberzisies Man chomam ir 80 Audis ,,,, tak vinjsh tere gada par remontu vairak neka parejie ar saviem Vw passatiem, CLK, S klases u.t.t auto... Vinjam pa gadu jau sanak maksat par remontu tuvu tai mashinas vertibai. Bet pats doma , ka ir otradak un citiem netic. pats vainigs

Tad kad tie jaunie tuarega motori visi būs izdiluši un apsprāguši, tad 250d būs beigusies obkatka.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Liekas, ka Tu jau biji izlēmis kādu auto ņemt, pirms vēl uztaisīji toficu...

Ņem , kas ņemams un lai labi ripo!

Bet atceries! Mēs Tevi brīdinājām... Pasātu ņem!

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

fufelis, īsāk sakot...

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Vienam Passats labs otram zhigulis , vai kads kartigs 5L amerikanju auto... =) pec pazinjas zinu , to ka passats ir erts un labs , bet vinjam bija lielas problemas ar ritosho dalju. Es vnk biju gribejis uzzinat, plusus un minusu par shiem auto...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu Tev tak jau teica: Par 4eur labu vai pat normālu premiumu nedabūsi... ar to rēķinies.

Par 4 eirikiem var noraut luksus klases gemoroju.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tak tie salīdzinoši jaunie merši visi rūsē ,ka bail ar tādu braukt. Regulāri veiktas apkopes = 1x gadā pārkrāsots? diezvai

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Mnja ar to ruseshanu gan - ka ir ta ir vinjiem...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Latviešu sakāmvārds:

Katrs pats savu 4eiriku pafisējs.

Gud nait!

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

brinums , ka neviens neierunajas par opeljiem

• Ko nozīmē „Opel” zīmīte?- plaisa tawaa dziiwee..

• Kaa war nopirkt sporta opeli?- jāpērk opelis kam komplektaa naak nike kedas...

• Kaadeelj tika izgudrots opelis?- lai ford nebuutu pati sūdīgākā mašīna pasaulee...

• Kas ir opelis?- nee taa naw mašīna tas ir paarwietoshanaas līdzeklis...

• Kāpēc Opel īpašnieki pa dienu nesveicinās?- Tāpēc, ka no rīta servisā jau

visi ir sasveicinājušies!

• Kāpēc Opel-im ir apsildāms aizmugurējais stikls?- Lai rokas būtu siltumā,

stumjot auto.

• Kā panākt, lai Opel ieskrienas no 0 līdz 100km/h 10 sekundēs?- Nogrūdiet to no kraujas.

• Kas rakstīts Opel lietošanas grāmatā 4. un 5. lappusē?- Vilcienu un

autobusu kustības saraksts.

• Kas ir Opel kalna galā?- Brīnums!

• Kā var dubultot Opel cenu?- Pielejiet tam pilnu bāku.

• Kā panākt, lai Opel labi izskatās?- Noparkojiet to starp diviem Moskvičiem.

• Ko darīt, ja jūsu Opel ceļā gadās savvaļas bišu spiets?- Pārtrauciet

stumšanu un paslēpieties mašīnā.

• Kāda ir Opel īpašnieka kvēlākā vēlēšanās?- Iegādāties automobili.

• Kā Jūs nosauktu Opel ar drošības jostām?- Par mugursomu!

• Kā panākt, lai Opel ātrāk brauktu kalnup?- Izgrūdiet ārā pasažierus.

• Kā panākt, lai Opel ātrāk brauktu lejup?- Izslēdziet dzinēju.

• Kas ir lieks šinī sarakstā - Opel, AIDS, sifiliss?- Sifiliss, jo no tā var

atbrīvoties.

• Saule lec, zaķi lec - Opels nelec

• Ja klusā rudens vakarā iziet ārā, tad var dzirdēt, kā Opeļi rūsē.

• katra mašīna kādreiz kljuust par opeli.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: .... es ar otru auto apmeram - pa 5 gadiem nobraucu,,,

Domenixss19 rakstīja: .... Man patik samera biezhi mainti auto... apmeram reizi 2 gados - maksimums 3

Domenixss19 rakstīja: Yetti - shis bus 5 auto...

Domenixss19 rakstīja: brinums , ka neviens neierunajas par opeljiem

Domenixss19 rakstīja: Nu nu, jauni auto ar lieliem dzinejiem ir daudz , daudz ekonomiskaki neka vecie auto... tas pats 730bmw jeb S klases 300 mersis rij vairak piemeram neka pedejais tuoregs - Vidējais degvielas patēriņš (l/100 km) - 9,1 L 4.2 V8 TDI

Domenixss19 rakstīja:....Man chomam ir 80 Audis ,,,, tak vinjsh tere gada par remontu vairak neka parejie ar saviem Vw passatiem, CLK, S klases u.t.t auto... Vinjam pa gadu jau sanak maksat par remontu tuvu tai mashinas vertibai. Bet pats doma , ka ir otradak un citiem netic. pats vainigs

tukštirsējs vai puišelis...

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

OK var izdarit piemeram ta... kada ir jusu prat labaka mashina , un kapec - tikai par sapratigam cenam , var ari parsniegt protams 10k.... bet ne 100 tiesham ar kuru ir bijusi kada pieredze u.t.t , vai kadi minusi

Sakshu, ar visi S klases mershi ir ljoti labi - vienigi ja vinjam ir parkinga sensori , tad var jau saktit sekundes , jo driz jau nebus bmw 7 serijam tas pats ar tiem sensoriem.

Evo pienemu labaks par Imprezu Wrx Sti... Jo Mitsubishi inzinieri ne tikai rada auto , bet ari lidmashinas , jahtas u.t.t

Nissan patrol labs apvidus auto - runajot par samera jauniem ap 2003 gadu ja nemaldos, bet ja drusku elektorinika no4akaresies , tad aizies pa pi****** viss , jo izmaksas ljoti dargi tas.

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Jap man 4 gadinji

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Nu es skaitu , ka otru auto - tas ir domats kursh bus otrs , ar kuru es pagaidam braukaju.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti