slikstu

serega53313 Reģ.: 20.08.2011

mans 1999g. PASSAT pēkšņi saka rasties nez no kurienes ūdens-aiz pasažiera sedekļa( lietus laika) kur var būt vaina?

 
SAABISTS Reģ.: 12.09.2002
0 0 Atbildēt

Moš kāds pasažieris apmīzās

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Nezinu, kaa ir pasaatiem, bet manam vecajam bembim aizmuguree griidaa bija apaljas luucinjas, to malas izruuseeja un paklaajs palika slapjsh, aizkniedeeju un ar pretruusas shkjiidumu, mastiku pa virsu, un atkal sauss

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

serega53313 rakstīja: mans 1999g. PASSAT pēkšņi saka rasties nez no kurienes ūdens-aiz pasažiera sedekļa( lietus laika) kur var būt vaina?

gan jau būsi pa forumiem atradis, kas par vainu. Man tāda pati kaite Skoda superb. Izrādās, šiem aparātiem tā ir slimība. Zem salona filtra kastes ir slikta blīve jau kopš dzimšanas. Gar to salonā tek lietus ūdens. VW atzina to kā tehnoloģisku nepilnību - garantijas laikā mainīja uzlabotu blīvi. Tā ir pieejama dīlera centros. Gan jau arī citur var to dabūt.

Ja to laikus nenovērš, tad nokorodē vadu savienojuma vietas un pazūd salona apgaismojums, bagažnieka atvēršana, un ar laiku arī komforta bloks atsaka.

briskskoda.net ir linki labu instrukciju, kā to visu novērst. Ir arī dažādos VW forumos.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Nezinu, kaa ir pasaatiem, bet manam vecajam bembim aizmuguree griidaa bija apaljas luucinjas, to malas izruuseeja un paklaajs palika slapjsh, aizkniedeeju un ar pretruusas shkjiidumu, mastiku pa virsu, un atkal sauss

a kaa tu skati izgaaji? kniedet neko nedriikst kaa izraadaas, mani TA viirins konkreeti izpisa par tadu izgajienu, vel nosauca mani par slepkavu jo es bezmaz vai apdraudu parejo satiksmes dalibnieku dzivibas, ta esot nesosa konstrukcija un to drikst tikai metinat...

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Nezinu, kaa ir pasaatiem, bet manam vecajam bembim aizmuguree griidaa bija apaljas luucinjas, to malas izruuseeja un paklaajs palika slapjsh, aizkniedeeju un ar pretruusas shkjiidumu, mastiku pa virsu, un atkal sauss

a kaa tu skati izgaaji? kniedet neko nedriikst kaa izraadaas, mani TA viirins konkreeti izpisa par tadu izgajienu, vel nosauca mani par slepkavu jo es bezmaz vai apdraudu parejo satiksmes dalibnieku dzivibas, ta esot nesosa konstrukcija un to drikst tikai metinat...

Kaa tev neiet Redz no kurienes tava interese par ahtungiem.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

līdzīgā situācijā biju klāt, kad ar skates vīriņu izdevās vienoties - jābūt tā, lai neizskatās,ka kniedēts. Ja uzziedīs piķi pa virsu, tad būs OK. Pēc 2h atbrauca otrreiz un viss bija kārtībā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pļa, nu kas tie par kapeikfisēju gājieniem - kniedēt mašīnas grīdu...

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pļa, nu kas tie par kapeikfisēju gājieniem - kniedēt mašīnas grīdu...

Runa bija par luucinjaam, kuras iznjemamas. Tur nav nekaada sakara ar konstrukcijas stipriibu. Bet vispaar - pareizi sakniedeets savienojums reizeem ir izturiigaaks par metinaato, tas taa, vispaareejai izgliitiibai

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: līdzīgā situācijā biju klāt, kad ar skates vīriņu izdevās vienoties - jābūt tā, lai neizskatās,ka kniedēts. Ja uzziedīs piķi pa virsu, tad būs OK. Pēc 2h atbrauca otrreiz un viss bija kārtībā

viss bija, uz kniedeto ielapu bija mastika virsu, tada ar kuru metinajuma shuves smeeree. viss bija smuki nogrunteets. TA virins panema skruvgriezi un saka bakstit mastiku un tad nomurminaaja, ka nedrikst kniedet un iesvera divnieku + otru divnieku par neatbilstoshi veiktu virsbuves remontu. vinam mani argumenti par to, ka tur vienkarshi ir aizkniedetas tas lucinjas, kuras origjinali nak ieksa gumijas korkji, tika atbildets, ka ta ir nesosa virsbuve un ka likuma ir rakstits.

majas parbaudiju, taa arii ir. pec MK noteikumiem nesosaja virsbuve vispar neko nedrikst kniedet, iznjemot, ja to ir paredzejis razhotajs. griida skaitas nesosa virsbuves konstrukcija. taadi piiraagi.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pļa, nu kas tie par kapeikfisēju gājieniem - kniedēt mašīnas grīdu...

ja man butu bijis baigi daudz laika, tad es ari butu sametinajis tur visu. problema ir tada, ka lai metinatu tos nieka cauruminjus, ir jaiznjnem sedekli + vissgridas apshuvums. un tas prasa diezgan daudz laika, tam nav nekada sakara ar kapeikjaashanu, tev varbut to nesaprast, bet man mans brivais laiks ir diezgan daargs. ir tomer atshkjiriba, pusstundas laika sakniedet, vai pavadit veselu dienu jaucot un liekot kopa mashinas salonu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kāpēc jākniedē???? iebāz gumijas korķi un brauc uz apskati

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti