Sodi no fotoradariem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Vai kāds jau dabūjis vēstuli . Un cik ir tas tolerances slieksnis . Pats braucot pa Rīga -Jelgava vispār nēesmu redzējis nevienu radaru kopš oktobra .

 
CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: nupat ieskatījos kontā...

neviens man vēl derību kāpostu nav pārskaitījis....

Inčeneram neviens nedod SMSkrītu, a par skorpi vairāk par cēneri neviens nedod....

Un vispār kā izrādās, runa neesot par divu golfu "izmainīšanās" spējām, bet gan par uzzīmētiem trotuāriem un vienvirziena ielām.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Un vispār kā izrādās, runa neesot par divu golfu "izmainīšanās" spējām, bet gan par uzzīmētiem trotuāriem un vienvirziena ielām.

Runa jau ir par to ka tev pamperi jāapmaina, savādāk dikten smird!

Fuflogons.

Sadomā vēl kādu fufeli un uzraksti.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Dirš kā Zariņa Džeris pēc bebru medībām.

Nu, iEdgars. Gan par Līvānu ielām, gan ražošanu, gan skorpja detaļām.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tepat nesen iEdgars apgalvija ar pilnu muti, ka Vācijā identiska detaļa maksājot 10x lētāk nekā Latvijā.

Nez kāpēc cilvēkam patīk caureju caur muti laist ? hvz

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Tepat nesen iEdgars apgalvija ar pilnu muti, ka Vācijā identiska detaļa maksājot 10x lētāk nekā Latvijā.

Nez kāpēc cilvēkam patīk caureju caur muti laist ? hvz

Nez kāpēc daudziem LV gribas ar pāris sdelkām Mersī iekāpt!

Nevis apgalvoju, bet tādas cenas nosauca uz telefona zvanu. Gribēja uzvārīties..... nekas nesanāca, jo Vācijā paprasīja dikten lētāk. Tik lētāk, ka detaļa, piegāde, uzstādīšana un ieregulēšana sanāca lētāk, kā LV sagribēja.

Ir atšķirība??

Šitādi gudrīši bija kad firmai vajadzēja iepirkt 6 kompjus... Tad kad nopirkām no tā piedāvāja kas atdeva dikti lētāk par sasūtītajiem piedāvājumiem no "lielajām" Pirmām, tā pēdējās uzreiz "izrādās" bijušas gatavas nomest no cenas pat 30%! Par vēlu - vilciens aizgāja, jo uzreiz vajadzēja sakarīgas cenas likt.

Znajem - plavaļi!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: ******* kā Zariņa Džeris pēc bebru medībām.

Nu, iEdgars. Gan par Līvānu ielām, gan ražošanu, gan skorpja detaļām.

Nu kas ir skazočņik, brauksi vai tā arī turpināsi Tirst ar tualetes papīrīša pienesēju - CRDI uz pārmaiņām?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ja vien tu zinātu, kāds ir uzcenojums datortehnikai mūsdienās tirgotājiem Latvijā. VAri nedirst par 30% atlaidi.

Bļin, nu cik var melot viens cilvēks??

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Ja vien tu zinātu, kāds ir uzcenojums datortehnikai mūsdienās tirgotājiem Latvijā. VAri *******t par 30% atlaidi.

Bļin, nu cik var melot viens cilvēks??

Es teicu par mūsdienām?? Runa iet par 1700 Atlonu iepirkšanu! Tas ir kad??

Cik var melot viens cilvēks, nu dien.... tad cik metru bija tas vircas slānis tajā tavā grāvī?

A kurā vietā rakstīts, ka Vācijā detaļa maksā 210 reizes lētāk?? Skazočņik!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

A kurā vietā rakstīts, ka Vācijā detaļa maksā 10 reizes lētāk?? Skazočņik!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Bļin, nu cik var melot viens cilvēks??

Pats tu esi visu savu mūžu melojis, un jebko ko pats nezini vai neesi redzējis uzskati par meliem.

NU ta kad brauksi?? Paņem līdzi collštoku, lai visādi Fuflogoni pēcāk neTirš, ka tai vietā ir 5 metri!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Ja vien tu zinātu, kāds ir uzcenojums datortehnikai mūsdienās tirgotājiem Latvijā. VAri *******t par 30% atlaidi.

Bļin, nu cik var melot viens cilvēks??

Es teicu par mūsdienām?? Runa iet par 1700 Atlonu iepirkšanu! Tas ir kad??

Cik var melot viens cilvēks, nu dien.... tad cik metru bija tas vircas slānis tajā tavā grāvī?

A kurā vietā rakstīts, ka Vācijā detaļa maksā 210 reizes lētāk?? Skazočņik!

Es tev atradīšu par to Vācijas detaļu, pajoliņ,. Datoru pircējs, ibio. Da tu kaut ko jaunu savā dzīvē esi vispār nopircis??

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Bļin, nu cik var melot viens cilvēks??

Pats tu esi visu savu mūžu melojis, un jebko ko pats nezini vai neesi redzējis uzskati par meliem.

NU ta kad brauksi?? Paņem līdzi collštoku, lai visādi Fuflogoni pēcāk neTirš, ka tai vietā ir 5 metri!

Es tev piedāvāju nosacījumus braukšanai. 200 ls.

Bet tev jau pat tik daudz ir nesasniedzams sapnis, jo tu esi par stulbu, lai vienā paņēmienā spētu dabūt kaut 299 ls rokās.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

i_edgars rakstīja:

A kurā vietā rakstīts, ka Vācijā detaļa maksā 10 reizes lētāk?? Skazočņik!

221. lapa

i_edgars rakstīja:

Vot te nu gan tu esi pilnīgs idiots!! Tak salīdzini kādu grib bodi Lv - visas detaļas ir 3 - 5 REIZES vismaz dārgākas kā tai Vācijas saitā. Ja paņemšu Ford dīlera centru, tad cenu starpībva sasniedz pat 100 reizes!

SIMTS REIZES - tiem kam švaki ar redzi.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu pajoļi, dod jums tas sms kredīts kāpostu vai nē?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

i_edgars rakstīja:

A kurā vietā rakstīts, ka Vācijā detaļa maksā 10 reizes lētāk?? Skazočņik!

221. lapa

i_edgars rakstīja:

Vot te nu gan tu esi pilnīgs idiots!! Tak salīdzini kādu grib bodi Lv - visas detaļas ir 3 - 5 REIZES vismaz dārgākas kā tai Vācijas saitā. Ja paņemšu Ford dīlera centru, tad cenu starpībva sasniedz pat 100 reizes!

SIMTS REIZES - tiem kam švaki ar redzi.

Nu i ko tu tur atradi??

Kārtējo reizi pats pie mana teksta sarakstīji savus izdomājumus, mēģini tos piešūt man, un uz tiem paša izdomājumiem brēc pa visu pagasti ka es meloju!

Jau teicu - skazočņiks.

Tātad - kurā vietā es nevis tu esmu rakstījis, ka Vācijā detaļas maksā 10 reizes lētāk??

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Datoru pircējs, ibio. Da tu kaut ko jaunu savā dzīvē esi vispār nopircis??

Tu zini esmu! Skazočņiks ibio.

Beidz tide4lēties un brauc ar colštoku un diviem GolPiem šurp.

Ja negribi braukt, tad nekad neuzzināsi vai es Tiršu vai nē! Pagaidām tikai tu mēģini mani apTirst uz visu brēcot ka tie ir meli. Kaut arī pats nekad neesi redzējis (un negribi redzēt)

tos faktus.

Un par tiem datoriem.... mani jau toreiz interesēja vai tie kas piedāvājās it kā pārdot lētāk arī būtu pārdeviši, vai tā pat kā tu (ar braukšanu uz Līvāniem) murmulētu, ka ē bē mē ... pašreiz naF tā modeļa, bet ir drusku dārgāks, ne tā domājām utt utml.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Es tev piedāvāju nosacījumus braukšanai. 200 ls.

Bet tev jau pat tik daudz ir nesasniedzams sapnis, jo tu esi par stulbu, lai vienā paņēmienā spētu dabūt kaut 299 ls rokās.

1. Tev jau pašam nav tāda kāposta, tāpēc arī nebrauc!

2. Ir dabūts vairāk par taviem sapņu 299 Ls! Tā ka neraudi. Atkal kārtējie tavi plikie pieņēmumi, un uz tiem balstītie apvainojumi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

i_edgars rakstīja:

A kurā vietā rakstīts, ka Vācijā detaļa maksā 10 reizes lētāk?? Skazočņik!

221. lapa

i_edgars rakstīja:

Vot te nu gan tu esi pilnīgs idiots!! Tak salīdzini kādu grib bodi Lv - visas detaļas ir 3 - 5 REIZES vismaz dārgākas kā tai Vācijas saitā. Ja paņemšu Ford dīlera centru, tad cenu starpībva sasniedz pat 100 reizes!

SIMTS REIZES - tiem kam švaki ar redzi.

Nu i ko tu tur atradi??

Kārtējo reizi pats pie mana teksta sarakstīji savus izdomājumus, mēģini tos piešūt man, un uz tiem paša izdomājumiem brēc pa visu pagasti ka es meloju!

Jau teicu - skazočņiks.

Tātad - kurā vietā es nevis tu esmu rakstījis, ka Vācijā detaļas maksā 10 reizes lētāk??

nu tu dod...tak paņem un izlasi pats savu tekstu, tu esi pilnīgi debīls jau palicis???

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Es tev piedāvāju nosacījumus braukšanai. 200 ls.

Bet tev jau pat tik daudz ir nesasniedzams sapnis, jo tu esi par stulbu, lai vienā paņēmienā spētu dabūt kaut 299 ls rokās.

1. Tev jau pašam nav tāda kāposta, tāpēc arī nebrauc!

2. Ir dabūts vairāk par taviem sapņu 299 Ls! Tā ka neraudi. Atkal kārtējie tavi plikie pieņēmumi, un uz tiem balstītie apvainojumi.

Es par velti nevizināšos apkārt. Tāpēc es tev piedāvāju dīlu- tu liec 200 Ls, es lieku 200 Ls. Ja 2 golfi samainās, visu piķi savācu es, ja neizmainās, visu piķi savāc tu.

Kas tev tur nav skaidrs??

Tu vari tagad paziņot sekojošo ' Es, iEdgars apņemos sadabūt 200 ls un apņemos tos atdot Deksters FF, ja Līvānu ielā divi golfi samainīsies' ?

PS. Ielai jābūt pēdējos 2 gados rekonstruētai par Eiropas piķi, kā arī tajā vietā jābūt legāli paredzētai divvirzienu satiksmei.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

i_edgars rakstīja:

A kurā vietā rakstīts, ka Vācijā detaļa maksā 10 reizes lētāk?? Skazočņik!

221. lapa

i_edgars rakstīja:

Vot te nu gan tu esi pilnīgs idiots!! Tak salīdzini kādu grib bodi Lv - visas detaļas ir 3 - 5 REIZES vismaz dārgākas kā tai Vācijas saitā. Ja paņemšu Ford dīlera centru, tad cenu starpībva sasniedz pat 100 reizes!

SIMTS REIZES - tiem kam švaki ar redzi.

Nu i ko tu tur atradi??

Kārtējo reizi pats pie mana teksta sarakstīji savus izdomājumus, mēģini tos piešūt man, un uz tiem paša izdomājumiem brēc pa visu pagasti ka es meloju!

Jau teicu - skazočņiks.

Tātad - kurā vietā es nevis tu esmu rakstījis, ka Vācijā detaļas maksā 10 reizes lētāk??

nu tu dod...tak paņem un izlasi pats savu tekstu, tu esi pilnīgi debīls jau palicis???

Nu tak paņem un izlasi!! Akls esi??

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Es par velti nevizināšos apkārt.

Nu tad ko Tirs!! Pats apgalvo, ka es meloju, nu tad pierādi! Brauc, skaties un pierādi ka es meloju.

Ja negribi pārliecināties, tad neTirs!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

debloīds.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

i_edgars rakstīja:

A kurā vietā rakstīts, ka Vācijā detaļa maksā 10 reizes lētāk?? Skazočņik!

221. lapa

i_edgars rakstīja:

Vot te nu gan tu esi pilnīgs idiots!! Tak salīdzini kādu grib bodi Lv - visas detaļas ir 3 - 5 REIZES vismaz dārgākas kā tai Vācijas saitā. Ja paņemšu Ford dīlera centru, tad cenu starpībva sasniedz pat 100 reizes!

SIMTS REIZES - tiem kam švaki ar redzi.

Nu i ko tu tur atradi??

Kārtējo reizi pats pie mana teksta sarakstīji savus izdomājumus, mēģini tos piešūt man, un uz tiem paša izdomājumiem brēc pa visu pagasti ka es meloju!

Jau teicu - skazočņiks.

Tātad - kurā vietā es nevis tu esmu rakstījis, ka Vācijā detaļas maksā 10 reizes lētāk??

nu tu dod...tak paņem un izlasi pats savu tekstu, tu esi pilnīgi debīls jau palicis???

Nē, nu, vispār, Vadoni, beidz T... un nepatiesi apvainot. Edgars točno nerakstīja par 10 reizēm. Vismaz tevis citētajā postā nē. Ja neesmu galīgi lasītprasmi pazaudējis, tad es lasu - 100 reizes, tiem, kam švaki ar redzi, SIMTS REIZES.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

PS. Ielai jābūt pēdējos 2 gados rekonstruētai par Eiropas piķi,

Ak jau piedomāji klāt dibus gadus!! Kurā vietā es rakstīju, ka TAJĀ ielā vai TAJĀ krustojumā bija rekonstrukcija pēdējos DIVOS gados. Uz priekšu - gaidu nelabotu citātu!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: debloīds.

Skazočņiks!

Ej ar steigu pie okulista, savādāk jau ir kritiskais moments, ka simtlatnieku no piecīša vairs nespēj atšķirt!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti