Sodi no fotoradariem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Vai kāds jau dabūjis vēstuli . Un cik ir tas tolerances slieksnis . Pats braucot pa Rīga -Jelgava vispār nēesmu redzējis nevienu radaru kopš oktobra .

 
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: [

Fakti ir tādi,ka uz pēc projekta izbūvēta ceļa nevar samainīties 2 golfi ?

Fakti ir tādi, ka es to sarakstu jau esmu vismaz 4 reizes nosaucis, bet tu kā nejēdz, tā nejēdz atcerēties!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Fakti ir tādi, ka Līvānos dzīvo mistiski dzīvnieki "Golfi", kas apveltīti ar intelektu un mēdza ar kaut ko savā starpā mainīties, bet tagad nevar, jo ir izbūvēts Projekts!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Eu, nez' tie Golfi ir zīdītāji vai putni???

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

es domāju, ka tie ir aukstasiņu dzīvnieki, precīzāk, rāpuļi

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: manuprāt, taisnīgi.

Izskatās, ka esi ticis pie bezkaunīgi augsta reitinga...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: es domāju, ka tie ir aukstasiņu dzīvnieki, precīzāk, rāpuļi

a kas bija pirmais - Golfs vai Ola?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais nebūs gan tik vienkārši. lai eksperiments būtu pilnīgs ir vispirms jāveic situācijas izpēte.

1) Kāda tipa Golfi ir visizplatītākie konkrētā rajonā,

2) cik ātri tie parasti brauc,

3) cik lielu distanci ievēro,

4) cik tālu no ielas malas pārvietojas,

5) vai vadītājs braukšanais laikaā runā pa telefonu, kasa kājstarpi, urbina degunu ...

6) vai rajona golfiem ir spoguļi

Jautājumu ir daudz.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Pirmais nebūs gan tik vienkārši. lai eksperiments būtu pilnīgs ir vispirms jāveic situācijas izpēte.

1) Kāda tipa Golfi ir visizplatītākie konkrētā rajonā,

2) cik ātri tie parasti brauc,

3) cik lielu distanci ievēro,

4) cik tālu no ielas malas pārvietojas,

5) vai vadītājs braukšanais laikaā runā pa telefonu, kasa kājstarpi, urbina degunu ...

6) vai rajona golfiem ir spoguļi

Jautājumu ir daudz.

skaiti kāpostu, viss tev būs

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Pirmais nebūs gan tik vienkārši. lai eksperiments būtu pilnīgs ir vispirms jāveic situācijas izpēte.

1) Kāda tipa Golfi ir visizplatītākie konkrētā rajonā,

2) cik ātri tie parasti brauc,

3) cik lielu distanci ievēro,

4) cik tālu no ielas malas pārvietojas,

5) vai vadītājs braukšanais laikaā runā pa telefonu, kasa kājstarpi, urbina degunu ...

6) vai rajona golfiem ir spoguļi

Jautājumu ir daudz.

Šitam eksparimentam varētu mēģināt izsist kāpi no Airopas Fondiem... Protams lielāka iespējamība dabūt kāpostu ir iedgaram, jo šams ir no īpaši atbalstāmā reģiona un, ko tur slēpt, kategorijas....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: ... Protams lielāka iespējamība dabūt kāpostu ir iedgaram, jo šams ir no īpaši atbalstāmā reģiona un, ko tur slēpt, kategorijas....

laikam man nekad nesagaidīt kad tu izaugsi no bērnudārza šmurguļa prātiņa!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Eu, nez' tie Golfi ir zīdītāji vai putni???

Pašurij vēl kādu laiku laboratorijas grīdas, iespējams tad zināšanu līmenītis pieaugs!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Droši vien Edgars tagad teiks, ka pa nakti viss ir pārbūvēts un samainīties var.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Edgar, a ko tu tā rausties? Pats taču teici, ka tajā konkrētajā vietā nevar samainīties 2 Golfi. Pie tam, pats teici, ka ar tukšTiršanu, atšķirībā no pārējiem šeit, nenodarbojies. Te tev ir iespēja to pierādīt un nopelnīt 200 latus uzreiz, ieguldot kādus 50 saņus bendžai un skorpja amortizācijai un kādas 20 minūtes laika. Pie tam, pierādīt, ka Vadonis un visi pārējie šeit ir tukš... un pēc tam visu atlikušo dzīvi bāzt mums to acīs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Protams, paliek jau vēl otra iespēja - uzņemties atbildību kā vīram, atzīt savu kļūdu un pateikt, ka 2 golfi tomēr samainīties var.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Protams, paliek jau vēl otra iespēja - uzņemties atbildību kā vīram, atzīt savu kļūdu un pateikt, ka 2 golfi tomēr samainīties var.

Lielāka iespējamība ir sagaidīt skaidrojumu, ka šams no VW modeļiem nekā nesaprot , un tur nevar izmainīties divi pasāti, kas īstenībā vien tādi palielāki golfi vien ir.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Edgar, a ko tu tā rausties? Pats taču teici, ka tajā konkrētajā vietā nevar samainīties 2 Golfi. Pie tam, pats teici, ka ar tukšTiršanu, atšķirībā no pārējiem šeit, nenodarbojies.

Brauc un skaties!! Kas ir... netā Tirst tu esi spējīgs, bet pārliecināties nesi spējīgs?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Lielāka iespējamība ir sagaidīt skaidrojumu, ka šams no VW modeļiem nekā nesaprot , ...

Lielāka iespējamība ir sagaidīt ka pūcei aste ziedēs, kā no tevis kaut ko sakarību, bet šmurguļa pieskaņas!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Droši vien Edgars tagad teiks, ka pa nakti viss ir pārbūvēts un samainīties var.

Pa nakti šie laikam ir labi koduši, jo tās notektrubas viens gals tikai ir iebāzies tranšejā, bet otrs vēl joprojām torčī ārā! Šitādiem tempiem šie neko nesamainīs līdz nākamajiem Ziemassvētkiem! Tā ka vari būt drošs. Brauc tik šurp ar fotoaparātu - varēs kolektīvi izsmieties līdz bezsamaņai!!

Sačakarēt ir viegli, bet uztaisīt cilvēcīgi laikam nav lemts vispār.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Lielāka iespējamība ir sagaidīt ka pūcei aste ziedēs, kā no tevis kaut ko sakarību, BEZ šmurguļa pieskaņas!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

varbūt tā ir vienvirziena iela?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: varbūt tā ir vienvirziena iela?

Varbūt trotuārs.

Preiļu dzeltenais dara brīnumus.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: pārliecināties nesi spējīgs?

Esmu, esmu... Tad man tos 200 lašus maksāsi, ja izrādīsies, ka 2 golfi var samainīties?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

i_edgars rakstīja: pārliecināties nesi spējīgs?

Esmu, esmu... Tad man tos 200 lašus maksāsi, ja izrādīsies, ka 2 golfi var samainīties?

Sākās, daliet manu naudu?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

i_edgars rakstīja: pārliecināties nesi spējīgs?

Esmu, esmu... Tad man tos 200 lašus maksāsi, ja izrādīsies, ka 2 golfi var samainīties?

Sākās, daliet manu naudu?

Nu, redzi, tu neatstāji maksātspējīga cilvēka iespaidu, tāpēc Edgars no tevis kratās vaļā. Varbūt man izdosies...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tas tāpēc,ka pret mani ir izvērsta nomelnošanas kampaņa no Celmuciema mežaveča puses.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti