Sodi no fotoradariem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Vai kāds jau dabūjis vēstuli . Un cik ir tas tolerances slieksnis . Pats braucot pa Rīga -Jelgava vispār nēesmu redzējis nevienu radaru kopš oktobra .

 
kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Esmu gatavs piemaksāt kādam 5 LVL degvielai, kurš aizbrauks un apsktīts tos Līvanus un noliks e - inženieri pie vietas.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

anonimikis rakstīja: varbūt tā ir vienvirziena iela?

Varbūt trotuārs.

Preiļu dzeltenais dara brīnumus.

Vienā no gadījumiem jūs abi esiet ļoti tuvu īstenībai!!! Lai cik tas dīvaini neliktos... ir vienvirziena ielas posms ar UZZĪMĒTU trotuāru!!

Tikai nesakiet, ka es dzēru - ir, ir. Brauc tak vienreiz šurp.... tāpat neviens neticēs un teiks ka es Tiršu!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Esmu gatavs piemaksāt kādam 5 LVL degvielai, kurš aizbrauks un apsktīts tos Līvanus un noliks e - inženieri pie vietas.

Skaties ka tevi pašu nepieliek pie vietas par paša piečuku!

P.s. no Salas uz Līvāniem un atkpakāl kā radīts piečuka pietiek ne diži nenojātam GolPam.

PP.s. Sala tas ir pagasts uz kuru Deksters jau kuro mēnesi sola, bet nevar aizbraukt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pag, pag, tu tak , mister Līvāni, stāstīji, ka izmainīties nevar. Ko nozīmē 'izmainīties' uz vienvirziena ielas?

Un pa ietvēm nav atļauts braukt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Lai cik tas dīvaini neliktos... ir vienvirziena ielas posms ar UZZĪMĒTU trotuāru!!

Lai galīgi nav pa tukšo jāmuld - rekur tās "slavenās" ielas sākums:

goo.gl/...

Tur kur sākas ķieģeļa darbības zona ir DESMIT METRU garš vienvirziena ielas posms, ar to pat PIEZĪMĒTO trotuāru!

NU ta kad beidzot atbrauksi??? Tauta jau sāk uztraukties!! Domāju, ka dažs labs jau sāk derības rīkot.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Pag, pag, tu tak , mister Līvāni, stāstīji, ka izmainīties nevar. Ko nozīmē 'izmainīties' uz vienvirziena ielas?

Un pa ietvēm nav atļauts braukt.

Nu beidz vienreiz Tirst un brauc šurp, tad visu pats savām acīm redzēsi!

Ar pirkstu parādīšu visus brīnumus. Visus, nevis vienu!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu veči jūs dodat. jāiet uz veikalu, bet izskatās, ka ar puslitru nepietiks. tikai tur arī problēma - ņemt standarta vai nestandarta pudeli.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu veči jūs dodat. jāiet uz veikalu, bet izskatās, ka ar puslitru nepietiks. tikai tur arī problēma - ņemt standarta vai nestandarta pudeli.

Prasi konkrētā pieņemšanas punktā!! Maximā pie var neņemt tās kuras ņem taras savākšanas punkti!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Un pa ietvēm nav atļauts braukt.

Tikai neaizmirsti šos vārdus, kad atbrauksi ar diviem GolPiem!!

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

www.iauto.lv/...

Nezinu, kā ar golfiem, bet ka lielāki auto tur var izmainīties ir acīm redzami

Kam interesē lielāka bilde te failiem.lv/...

Kur piebraukt pēc 200 Ls?

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Pag, pag, tu tak , mister Līvāni, stāstīji, ka izmainīties nevar. Ko nozīmē 'izmainīties' uz vienvirziena ielas?

Un pa ietvēm nav atļauts braukt.

Nu beidz vienreiz Tirst un brauc šurp, tad visu pats savām acīm redzēsi!

Ar pirkstu parādīšu visus brīnumus. Visus, nevis vienu!

Nav nekāda pamata uzskatīt, ka tā ir ietve. Tas varbūt ir bijis domāts velosipēdistu ceļš.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Tās ielas platums ir apt. 4,5- 5m. 6. golfa platums atkarībā no modifikācijas (Golf Variant, Golf Plus, Golf) variē no 1,95- 2,05 m, vecāku modeļu platumus slinkums meklēt, bet tie noteikti ir šaurāki. Tātad uz konkrētās ielas VAR "izmainīties" Golfi.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Tās ielas platums ir apt. 4,5- 5m. 6. golfa platums atkarībā no modifikācijas (Golf Variant, Golf Plus, Golf) variē no 1,95- 2,05 m, vecāku modeļu platumus slinkums meklēt, bet tie noteikti ir šaurāki. Tātad uz konkrētās ielas VAR "izmainīties" Golfi.

Kurā vietā es rakstīju, ka tā ir tā iela, un Tas ielas posms?

Ja pšķirstīsi atpakaļ, tad varēsi izlasīt, ka ir vairākas vietas kur GolPi nevar izmainīties. Pie kam tikai pārdesmit metru attālumā ir 2 tādas vietas!

Tā ka iebāz savus "klubkrēsla pētījumus" sev pakaļā.

Kā vienmēr bērnelis grib "paspīdēt" ar zināšanām!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: www.iauto.lv/...

Nezinu, kā ar golfiem, bet ka lielāki auto tur var izmainīties ir acīm redzami

Kam interesē lielāka bilde te failiem.lv/...

Kur piebraukt pēc 200 Ls?

Eu, fuflogon - kādu līmi lieto??

goo.gl/...

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: Tās ielas platums ir apt. 4,5- 5m. 6. golfa platums atkarībā no modifikācijas (Golf Variant, Golf Plus, Golf) variē no 1,95- 2,05 m, vecāku modeļu platumus slinkums meklēt, bet tie noteikti ir šaurāki. Tātad uz konkrētās ielas VAR "izmainīties" Golfi.

Kurā vietā es rakstīju, ka tā ir tā iela, un Tas ielas posms?

Ja pšķirstīsi atpakaļ, tad varēsi izlasīt, ka ir vairākas vietas kur GolPi nevar izmainīties. Pie kam tikai pārdesmit metru attālumā ir 2 tādas vietas!

Tā ka iebāz savus "klubkrēsla pētījumus" sev pakaļā.

Kā vienmēr bērnelis grib "paspīdēt" ar zināšanām!

Aplauzies? Tagad sāksies siekalu šķiešana par to, ka šitā iela nav tā iela, bet pavisam cita iela

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: www.iauto.lv/...

Nezinu, kā ar golfiem, bet ka lielāki auto tur var izmainīties ir acīm redzami

Kam interesē lielāka bilde te failiem.lv/...

Kur piebraukt pēc 200 Ls?

Eu, fuflogon - kādu līmi lieto??

goo.gl/...

Nu un? Arī ir redzams, ka tur VAR "izmainīties" 2 golfi.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Aplauzies? Tagad sāksies siekalu šķiešana par to, ka šitā iela nav tā iela, bet pavisam cita iela

Siekalas te šķied tikai tu! Kāds pacans biji tāds arī paliksi.

Lasīt māki??

i_edgars rakstīja:

Kurā vietā es rakstīju, ka tā ir tā iela, un Tas ielas posms?

Ja pšķirstīsi atpakaļ, tad varēsi izlasīt, ka ir vairākas vietas kur GolPi nevar izmainīties. Pie kam tikai pārdesmit metru attālumā ir 2 tādas vietas!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI, tālāk par saviem murgainajiem izdomājumiem un prātuļojumiem tu nekad tālāk neesi ticis - sapņo vien tālāk, bet savos sapnīšos redzēto nepiedēvē citiem.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

Aplauzies? Tagad sāksies siekalu šķiešana par to, ka šitā iela nav tā iela, bet pavisam cita iela

Siekalas te šķied tikai tu! Kāds pacans biji tāds arī paliksi.

Lasīt māki??

i_edgars rakstīja:

Kurā vietā es rakstīju, ka tā ir tā iela, un Tas ielas posms?

Ja pšķirstīsi atpakaļ, tad varēsi izlasīt, ka ir vairākas vietas kur GolPi nevar izmainīties. Pie kam tikai pārdesmit metru attālumā ir 2 tādas vietas!

Stulbais lauku veci tas pēdējais links ir TIEŠI UZ TO PAŠU IELU kuru tu ieliku pirmo reizi, pamainīts ir tikai skata leņķis, un tieši tā iela ir arī manis ieliktajā bildē....

Iztaisno pirkstus un sakroko smadzenes, varbūt sāksi kaut ko apjēgt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Stulbais lauku veci tas pēdējais links ir TIEŠI UZ TO PAŠU IELU kuru tu ieliku pirmo reizi, pamainīts ir tikai skata leņķis, un tieši tā iela ir arī manis ieliktajā bildē....

Iztaisno pirkstus un sakroko smadzenes, varbūt sāksi kaut ko apjēgt.

Stulbs bērnudārza šmurgulis!! Es parādīju no kurienes tu sagtrābsti savas "zināšanas", izlikdamies par viszinošu!!

Pacel savu resno dirsu no mīkstā klubkrēsla, atbrauc uz to ielu, pašļuc drusku tālāk (kur gugles vāģis nebrauca un neko nenobildēja) un apskaties, kurā vietā uz ŠĪS IELAS ir vienvirziena posms utt!!

Paaudzies drusku, šmurgul, tad lien ar saviem vērtējumiem.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

Stulbais lauku veci tas pēdējais links ir TIEŠI UZ TO PAŠU IELU kuru tu ieliku pirmo reizi, pamainīts ir tikai skata leņķis, un tieši tā iela ir arī manis ieliktajā bildē....

Iztaisno pirkstus un sakroko smadzenes, varbūt sāksi kaut ko apjēgt.

Stulbs bērnudārza šmurgulis!! Es parādīju no kurienes tu sagtrābsti savas "zināšanas", izlikdamies par viszinošu!!

Pacel savu resno ******* no mīkstā klubkrēsla, atbrauc uz to ielu, pašļuc drusku tālāk (kur gugles vāģis nebrauca un neko nenobildēja) un apskaties, kurā vietā uz ŠĪS IELAS ir vienvirziena posms utt!!

Paaudzies drusku, šmurgul, tad lien ar saviem vērtējumiem.

Tam inčeneram no Līvāniem toč nav pilns rubulis, bet tarakāni gan čum un mudž. Kāds sakars vienvirziena ielas posmam ar divu golfu "izmainīšanos"?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Tam inčeneram no Līvāniem toč nav pilns rubulis, bet tarakāni gan čum un mudž. Kāds sakars vienvirziena ielas posmam ar divu golfu "izmainīšanos"?

Tev laikam pampersi jānomaina!! Ko tu ielīdi ar diviem golfu uzmainīšanos sarunā par vienvirziena ielu ar gājēju ceļiņu??

Pašam smadzeņu vispār nav, bet vel kladzinās uz cietiem - nu gan stulbs kas stulbs!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Šito te tu fuflogon lasīji?? Kādi golfi, kāda izmainīšanās?? Idiots. Pats saraksta stulbības, tad vēl apvaino citus. Paaudzies šmurgul.

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

anonimikis rakstīja: varbūt tā ir vienvirziena iela?

Varbūt trotuārs.

Preiļu dzeltenais dara brīnumus.

Vienā no gadījumiem jūs abi esiet ļoti tuvu īstenībai!!! Lai cik tas dīvaini neliktos... ir vienvirziena ielas posms ar UZZĪMĒTU trotuāru!!

Tikai nesakiet, ka es dzēru - ir, ir. Brauc tak vienreiz šurp.... tāpat neviens neticēs un teiks ka es Tiršu!

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Ak tā.... Tas ka tu iespraucies sarunā par ielu kur nevarot "izmainīties' golfi ar saviem komentāriem, par vienvirziena ielām utt., tad tas nenozīmē, ka ir mainījies sarunas temats.

Tas ka tev vairs par to negribas runāt un esi izgāzies kā veca sēta, tas nenozīmē ka sarunas tēma ir mainījusies.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nupat ieskatījos kontā...

neviens man vēl derību kāpostu nav pārskaitījis....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti