Sodi no fotoradariem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Vai kāds jau dabūjis vēstuli . Un cik ir tas tolerances slieksnis . Pats braucot pa Rīga -Jelgava vispār nēesmu redzējis nevienu radaru kopš oktobra .

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

iEdgar, tad kā tur ir- var divi golfi samainīties vai nevar tajā rekonstruētajā ielā?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vēl jau paliek jautājums - kādi golfi? Ja tie ir pirmie (1974.-1982., ja nemaldos), tad to izmēri ir mazāki kā Golf VI (2008. - 2013.)

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ak, Vadoni, dari jel mūs brīvus no neziņas važām un aizbrauc uz Līvāniem un pārbaudi to ielu bez i_edgara. Lūdzu, nofotografē brīdi, kad tur samainās divi golfi un atsvabini mūs no ciešanām, ko rada informācijas vakuums par šo tēmu.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: iEdgar, tad kā tur ir- var divi golfi samainīties vai nevar tajā rekonstruētajā ielā?

Nu tak brauc un skaties. Tu jau tik daudz Tirs, ka nespēj iedomāties, ka kāds var arī nesaTirst!

Citādi Fuflogons akal vecā gugles kartē meklēs kāda šodien izskatās iela, un pa visu pagastu brēks, ka ņikuja tur tā naF!

A tu esi bijis Līvānos, atceries kā bija?? Vai kā vienmēr pitirsi pilnu netu fļūtīdams šķidru, ka ņikuja tur tā naF!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es tik neiebraucu - kuļiš iņčiņers negrib izcelt štuku..... Es jau saprotu, ka vadoņam tās štukas nav..... Bet jamais tak var nobērt čoma kūdrā.....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: es tik neiebraucu - kuļiš iņčiņers negrib izcelt štuku..... Es jau saprotu, ka vadoņam tās štukas nav..... Bet jamais tak var nobērt čoma kūdrā.....

Naher man viņa kūdra nav vajadzīga! Vēl pie kam par štuku. Puķupodam uz palodzes pat lāpstas par daudz.

Ne viņš brauks, ne viņam ir ar ko braukt, ne viņam tā štuka, ne tā kūdra. Viena Tiršana.

Vienas jau 3 mēnešus kā brauc, kā nevar tā nevar atbraukt! Pat šajā forumelī ir cilvēki kas dien dienā redz tos sašaurinājumus un katru reizi lamājas.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Ne viņam štuka, ne kūdra, vēl vairāk - viņš pats ir tikai fantāzijas auglis! Fantoms!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

iEdgar, šitais izies pa tām ielām?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: iEdgar, šitais izies pa tām ielām?

www.paganelsbuve.lv/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: es tik neiebraucu - kuļiš iņčiņers negrib izcelt štuku..... Es jau saprotu, ka vadoņam tās štukas nav..... Bet jamais tak var nobērt čoma kūdrā.....

Naher man viņa kūdra nav vajadzīga! Vēl pie kam par štuku. Puķupodam uz palodzes pat lāpstas par daudz.

Ne viņš brauks, ne viņam ir ar ko braukt, ne viņam tā štuka, ne tā kūdra. Viena Tiršana.

Vienas jau 3 mēnešus kā brauc, kā nevar tā nevar atbraukt! Pat šajā forumelī ir cilvēki kas dien dienā redz tos sašaurinājumus un katru reizi lamājas.

Rīt gaidi mani, es būšu ap 15 , mani stums ķerrā, jo braukt man nav ar ko un kreisajā rokā man būs spainīc ar kūdru.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: iEdgar, šitais izies pa tām ielām?

Kas šitais?? Vot eto! Vai koe chto!!

Brauc un skaties! Skaties sašaurināto galveno, un ne tikai, ielu, skaties kā 2 reizes pārcēla apmales (redzams labi), skaties kā saTirsa 2 stavlaukumus, aplūko kā sarakņātas noasfaltētās ielas. palūko kā pie tornīšmājām cūku rakumi jau noasfaltēti, bet pie mirstīgo mājām tā arī stāv. 2 ielām 10 m garumā uztaisīja vienvirzienu, cauri kultūras šķūņa pagalmam ierīkoja vienvirziena ielu. Ielu uz pārceltuvi saķēzīja pilnībā, zem dzelzceļa tilta pat dienā jau tā kā ir bail braukt, ja nav vecs, lēts GolPs. No neskaitāmiem pagalmiem izbrauktuvi sašaurināja vismaz 1,5 reizes, ja ne apaļas 2. Tai pat benzīntakā iebraucot bija bremzēšanas josla, nu vairs nav..... Ko vēl??

Rakņāja centrālo ielu, taisīja kanalizāciju, un "aizvietoja 50 cm asfalta slāni ar 5 cm slāni!! Pie diženās "nacionālas" bibliotēkas aizbēra notekas, toties gājēju celiņu pacēla par 1/2 metru vismaz. Pie krievu skolas pārcēla gājēju pāreju, bet zīmes aizmirsa pārcelt! Aizsargbarjeru galos salkti plakāti tādi ka mazāks gājējs aiz tiem mierīgi aizslējas.... un izlec uz barjeru galos ierīkotajām gājēju pārejām.... Vietējie jau pierada, bet caurbraucošie diezgan regulēri sapliķē autiņus. Pirms tām gudrajām pārejām kāda avārija bija reizi 5 gados, nu jau pa piecām ik mēnesi! "Uzlaboja" satiksmes drošību...

Brauc droši un skaties!! Tikai paņem papildus bačas fotoaparātam, jo brīnumus var sabildēt pietiekami daudz. Ekskursija ar izklaidēm labu labā sanāks. Vēl ja varētu atcerēties kā bija tajos nīstajos komunistu laikos, tad vai nu no smiekliem bikses sapjas ar garantiju, vai nu bikses pilnas no lamāšanās uzplūdiem. Šitādus brīnumdarbus vienuviet sociālisnmā nekad nebiju ne tikai redzējis, bet pat dzirdējis pat tādiem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vai tad padomju laikos Līvānos bija asfalts ??

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Vai tad padomju laikos Līvānos bija asfalts ??

Procentuāli daudz vairāk bija noasfaltētu ielu kā Rīgā.

Un vispār huļi te Tiršat - dzerevņas:

www.brivamute.lv/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu ir skaidrs, ka tu tajos Līvānos neesi vienīgais pamuļķis.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nu ir skaidrs, ka tu tajos Līvānos neesi vienīgais pamuļķis.

Brauc tik šurp! Tu būsi lielākais!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

DekstersFF rakstīja: iEdgar, šitais izies pa tām ielām?

www.paganelsbuve.lv/...

tev taču nav naudas lai noīrētu vadītāju

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Brauc tik šurp! Tu būsi lielākais!!

Nu eu, kur tas skazoņiks palika?? Laikam tik vien ir kā izplātījās ka ir ar ko braukt. Visu pēcpusdienu nosalu gaidot to joPano ķeru pie svetofora.

Eeee Fuflogon CRDI, parunāsim par tg6o kurā vietā ir u vai vispār ir luksofors Līvānos!! Sen te neesi fufeli dzinis no guglē pagrābstītiem "faktiem"!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

DekstersFF rakstīja: iEdgar, šitais izies pa tām ielām?

www.paganelsbuve.lv/...

Laba devīze "Varam rakt un pārvest, varam arī nerakt un nevest."

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Brauc tik šurp! Tu būsi lielākais!!

Nu eu, kur tas skazoņiks palika?? Laikam tik vien ir kā izplātījās ka ir ar ko braukt. Visu pēcpusdienu nosalu gaidot to joPano ķeru pie svetofora.

Eeee Fuflogon CRDI, parunāsim par tg6o kurā vietā ir u vai vispār ir luksofors Līvānos!! Sen te neesi fufeli dzinis no guglē pagrābstītiem "faktiem"!

palasi uzmanīgi - jamais pēc cetrarpus stundām sals un gaidīs tevi

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: iEdgar, šitais izies pa tām ielām?

Kas šitais?? Vot eto! Vai koe chto!!

Brauc un skaties! Skaties sašaurināto galveno, un ne tikai, ielu, skaties kā 2 reizes pārcēla apmales (redzams labi), skaties kā saTirsa 2 stavlaukumus, aplūko kā sarakņātas noasfaltētās ielas. palūko kā pie tornīšmājām cūku rakumi jau noasfaltēti, bet pie mirstīgo mājām tā arī stāv. 2 ielām 10 m garumā uztaisīja vienvirzienu, cauri kultūras šķūņa pagalmam ierīkoja vienvirziena ielu. Ielu uz pārceltuvi saķēzīja pilnībā, zem dzelzceļa tilta pat dienā jau tā kā ir bail braukt, ja nav vecs, lēts GolPs. No neskaitāmiem pagalmiem izbrauktuvi sašaurināja vismaz 1,5 reizes, ja ne apaļas 2. Tai pat benzīntakā iebraucot bija bremzēšanas josla, nu vairs nav..... Ko vēl??

Rakņāja centrālo ielu, taisīja kanalizāciju, un "aizvietoja 50 cm asfalta slāni ar 5 cm slāni!! Pie diženās "nacionālas" bibliotēkas aizbēra notekas, toties gājēju celiņu pacēla par 1/2 metru vismaz. Pie krievu skolas pārcēla gājēju pāreju, bet zīmes aizmirsa pārcelt! Aizsargbarjeru galos salkti plakāti tādi ka mazāks gājējs aiz tiem mierīgi aizslējas.... un izlec uz barjeru galos ierīkotajām gājēju pārejām.... Vietējie jau pierada, bet caurbraucošie diezgan regulēri sapliķē autiņus. Pirms tām gudrajām pārejām kāda avārija bija reizi 5 gados, nu jau pa piecām ik mēnesi! "Uzlaboja" satiksmes drošību...

Brauc droši un skaties!! Tikai paņem papildus bačas fotoaparātam, jo brīnumus var sabildēt pietiekami daudz. Ekskursija ar izklaidēm labu labā sanāks. Vēl ja varētu atcerēties kā bija tajos nīstajos komunistu laikos, tad vai nu no smiekliem bikses sapjas ar garantiju, vai nu bikses pilnas no lamāšanās uzplūdiem. Šitādus brīnumdarbus vienuviet sociālisnmā nekad nebiju ne tikai redzējis, bet pat dzirdējis pat tādiem.

Eu, skazočņik - brauc ātrāk!!!

Laikam kāds joPanijs ceļinieks šito manu penteri izlasīja un jau no paša rīta steigšus pārceļ gājēju pārejas zīmes un rok jaunu novadgrāvi, lai "miesta gaismas pils" nenoslīksts pēc ne visai lielām lietavām!

Kapī tik braši, ka izskatās, ka jau pēc stundas nebūs i pēdu palicis no iepriekšējām glupībām.

Un vēl, kāpēc brauc ātrāk - es savu vienīgo fotoaparātu nodzēru.... palika tikai Smena-8, bet filmiņas vairs nepārdod!!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

DekstersFF rakstīja: iEdgar, šitais izies pa tām ielām?

www.paganelsbuve.lv/...

tev taču nav naudas lai noīrētu vadītāju

Čoms brauks. Tas, kuram tā kūdra.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: iEdgar, šitais izies pa tām ielām?

Kas šitais?? Vot eto! Vai koe chto!!

Brauc un skaties! Skaties sašaurināto galveno, un ne tikai, ielu, skaties kā 2 reizes pārcēla apmales (redzams labi), skaties kā saTirsa 2 stavlaukumus, aplūko kā sarakņātas noasfaltētās ielas. palūko kā pie tornīšmājām cūku rakumi jau noasfaltēti, bet pie mirstīgo mājām tā arī stāv. 2 ielām 10 m garumā uztaisīja vienvirzienu, cauri kultūras šķūņa pagalmam ierīkoja vienvirziena ielu. Ielu uz pārceltuvi saķēzīja pilnībā, zem dzelzceļa tilta pat dienā jau tā kā ir bail braukt, ja nav vecs, lēts GolPs. No neskaitāmiem pagalmiem izbrauktuvi sašaurināja vismaz 1,5 reizes, ja ne apaļas 2. Tai pat benzīntakā iebraucot bija bremzēšanas josla, nu vairs nav..... Ko vēl??

Rakņāja centrālo ielu, taisīja kanalizāciju, un "aizvietoja 50 cm asfalta slāni ar 5 cm slāni!! Pie diženās "nacionālas" bibliotēkas aizbēra notekas, toties gājēju celiņu pacēla par 1/2 metru vismaz. Pie krievu skolas pārcēla gājēju pāreju, bet zīmes aizmirsa pārcelt! Aizsargbarjeru galos salkti plakāti tādi ka mazāks gājējs aiz tiem mierīgi aizslējas.... un izlec uz barjeru galos ierīkotajām gājēju pārejām.... Vietējie jau pierada, bet caurbraucošie diezgan regulēri sapliķē autiņus. Pirms tām gudrajām pārejām kāda avārija bija reizi 5 gados, nu jau pa piecām ik mēnesi! "Uzlaboja" satiksmes drošību...

Brauc droši un skaties!! Tikai paņem papildus bačas fotoaparātam, jo brīnumus var sabildēt pietiekami daudz. Ekskursija ar izklaidēm labu labā sanāks. Vēl ja varētu atcerēties kā bija tajos nīstajos komunistu laikos, tad vai nu no smiekliem bikses sapjas ar garantiju, vai nu bikses pilnas no lamāšanās uzplūdiem. Šitādus brīnumdarbus vienuviet sociālisnmā nekad nebiju ne tikai redzējis, bet pat dzirdējis pat tādiem.

Eu, skazočņik - brauc ātrāk!!!

Laikam kāds joPanijs ceļinieks šito manu penteri izlasīja un jau no paša rīta steigšus pārceļ gājēju pārejas zīmes un rok jaunu novadgrāvi, lai "miesta gaismas pils" nenoslīksts pēc ne visai lielām lietavām!

Kapī tik braši, ka izskatās, ka jau pēc stundas nebūs i pēdu palicis no iepriekšējām glupībām.

Un vēl, kāpēc brauc ātrāk - es savu vienīgo fotoaparātu nodzēru.... palika tikai Smena-8, bet filmiņas vairs nepārdod!!

pasuti.lv/...

pasuti.lv/...

starp citu - Rīgas ielā 79 Līvānos ir nopērkamas filmiņas tavai smenai, kā saka - neatejot no kases

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:I, parunāsim par tg6o kurā vietā ir u vai vispār ir luksofors Līvānos!! Sen te neesi fufeli dzinis no guglē pagrābstītiem "faktiem"!

Man tak po, vai un kur un kāds jums tur ir tas luksofors.

BET zinot tevi ir divi varianti

a) luksofors ir- noteikti nepareizs

b) luksofors nav- noteikti nepareizs

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: zem dzelzceļa tilta pat dienā jau tā kā ir bail braukt, ja nav vecs, lēts GolPs.

Tad jau viss ir bumbuļos, vecs, lēts GolPs= vecs lēts skorpis. Tā kā brauc droši.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

i_edgars rakstīja:I, parunāsim par tg6o kurā vietā ir u vai vispār ir luksofors Līvānos!! Sen te neesi fufeli dzinis no guglē pagrābstītiem "faktiem"!

Man tak po, vai un kur un kāds jums tur ir tas luksofors.

BET zinot tevi ir divi varianti

a) luksofors ir- noteikti nepareizs

b) luksofors nav- noteikti nepareizs

Zinot tevi, vari rakstīt ko gribi, bet ja tā nav guglē, tad tiks apstrīdēts viss!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti