Sodi no fotoradariem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Vai kāds jau dabūjis vēstuli . Un cik ir tas tolerances slieksnis . Pats braucot pa Rīga -Jelgava vispār nēesmu redzējis nevienu radaru kopš oktobra .

 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

opļā, izskatās, ka līdz 15:00, kad vadoņčoms būs ar to sūda traktoru ticis līdz līvāniem, ceļš jau būs paplašināts tieši divu golfu platumā.... pizģec kā vadonim nepaveicās

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: opļā, izskatās, ka līdz 15:00, kad vadoņčoms būs ar to sūda traktoru ticis līdz līvāniem, ceļš jau būs paplašināts tieši divu golfu platumā.... ******* kā vadonim nepaveicās

Nē ceļu šie neaiztiek, nav iespējams visus sūTus pa pāris stundām izmēzt! Bet darbības ar lāpstām nu ir pārtrauktas - laikam aizgāja visi "sasildīties". Vai arī netīšām izrakās pilsētas siltumtrase!!

Šad tad pavērojot kā šie strādā, rodas iespaids, ka visi ir simtlatnieki, ieskaitot brigadierus!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

iņčeņer, tad tev tā štuka ir vai nav?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Aļo, skazočņik, bet tikai brauc ar GolPu!! Ja atbrauksi kāda Preslija cienīgā vāģī, tad apskādēsi vāģa sānus pat viens braucot.... i pamainīties nevajadzēs.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: iņčeņer, tad tev tā štuka ir vai nav?

Štuku sen jau neesmu redzējis kāda izskatās, bet es nesatraucos, jo drīz vien redzēšu!! ...ja tik atbrauks... un vēl ar štuku

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: iņčeņer, tad tev tā štuka ir vai nav?

Štuku sen jau neesmu redzējis kāda izskatās, bet es nesatraucos, jo drīz vien redzēšu!! ...ja tik atbrauks... un vēl ar štuku

paga paga...

fiška ir apstāklī, ja vadoņčoms jau neved tā vienkārši tev to štuku - tev ir jāpiekrīt derību subjektam - tas nozīmē sekojošo...

tu paziņo, ka noteiktā adresē uz divvirzienu ceļa braucamās daļas nevar izmainītes divi golfi... un ieskaiti man kontā derību summu (štuku)

vadons savukārt saka, ka izmanīties var, pārskaita man savu likmi (štuku) un sūta savu uzticības personu pārliecināties kā tur ir....

ja jūs paši vienojaties kuram ir taisnība, tad Pirmais pārskaita kāpostu vinnētājam...

ja vienoties nesanāk, tad Pirmais īrē 2 golpus, brauc uz turieni un neatkarīgu ekspertu klātbūtnē veic eksperimentu....

pēc tam pāri palikušo kāpostu saņem vinnētājs....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

manuprāt, taisnīgi. kā tur ir, Edgar? Parādīsi, ka nedzen šķidru?

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tad Pirmais īrē 2 golpus...

Lai būtu pavisam godīgi Tev būtu jāīrē 14 golfi (no katras paaudze pa div gab.), jo inčeners nav atklājis kuri golfi nevar izmainīties

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Pirmais rakstīja: tad Pirmais īrē 2 golpus...

Lai būtu pavisam godīgi Tev būtu jāīrē 14 golfi (no katras paaudze pa div gab.), jo inčeners nav atklājis kuri golfi nevar izmainīties

paskatījies guglē??

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: manuprāt, taisnīgi. kā tur ir, Edgar? Parādīsi, ka nedzen šķidru?

Brauc un skaties, kas tev liedz.... ielas sen jau ir nosauktas!

Pa to laiku, kamēr viens te draud braukt, tikam ceļazīmes ar gājē'ju pāreju, jau pat ieraktas jaunā vietā.... vienīgi tikai baltās svītras jasavalkā atbilstošā vietā. Un tranšeja notekai arī kā par brīnumu izrakusies, pat truba ielocījusies, vienīgi aizbērt starp dzeršanas reizēm nav pieticis laika!

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Deksters gan ir baigais vecis - šis tik ieminas, ka brauks uz Līvāniem, bet Līvānos šim par godu ielas labo

Ja aizbrauktu, tad jau gan sarkano paklāju izritinātu uz tās golfu ielas un vēl ar Preiļu dzidro nedēļu cienātu

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja: manuprāt, taisnīgi. kā tur ir, Edgar? Parādīsi, ka nedzen šķidru?

Brauc un skaties, kas tev liedz.... ielas sen jau ir nosauktas!

Pa to laiku, kamēr viens te draud braukt, tikam ceļazīmes ar gājē'ju pāreju, jau pat ieraktas jaunā vietā.... vienīgi tikai baltās svītras jasavalkā atbilstošā vietā. Un tranšeja notekai arī kā par brīnumu izrakusies, pat truba ielocījusies, vienīgi aizbērt starp dzeršanas reizēm nav pieticis laika!

Paņem lāpstu un ej roc ciet, ja ne ciet klusi un skaties kā citi strādā

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Paņem lāpstu un ej roc ciet, ja ne ciet klusi un skaties kā citi strādā

Šito par darbu nesauca nevienos laikos!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Paņem lāpstu un ej roc ciet, ja ne ciet klusi un skaties kā citi strādā

Šito par darbu nesauca nevienos laikos!

savādi, bet itvisur ir nocvērojami šīs NEdarba pozitīvās sekas...

Ja vien spēj aptvert cik daudz laba ir mainīts un izveidots pateicoties tam, ka kāds atļavies nokrist tik zemu, ka ir ņēmis lāpstu un racis... Iņčeņers ibio...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

savādi, bet itvisur ir nocvērojami šīs NEdarba pozitīvās sekas...

Ja vien spēj aptvert cik daudz laba ir mainīts un izveidots pateicoties tam, ka kāds atļavies nokrist tik zemu, ka ir ņēmis lāpstu un racis... Iņčeņers ibio...

Lasīt māki, vai pagrābsti tik pa kādam vārdam??

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

savādi, bet itvisur ir nocvērojami šīs NEdarba pozitīvās sekas...

Ja vien spēj aptvert cik daudz laba ir mainīts un izveidots pateicoties tam, ka kāds atļavies nokrist tik zemu, ka ir ņēmis lāpstu un racis... Iņčeņers ibio...

Lasīt māki, vai pagrābsti tik pa kādam vārdam??

Labāk ej painženierē vai palasi Profesiju klasifikatoru, lai zini darba devējam izskaidrot, ko Tev pieklājas darīt, ko ne

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Pirmais rakstīja: tad Pirmais īrē 2 golpus...

Lai būtu pavisam godīgi Tev būtu jāīrē 14 golfi (no katras paaudze pa div gab.), jo inčeners nav atklājis kuri golfi nevar izmainīties

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es domāju, ka šitā barā uzbraukt Edgaram tomēr nav godīgi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Uz Sēliju braukšu piektdien ar šito www.paganelsbuve.lv/... , gandrīz divu golfu platumā. Ko saki, iEdgar, šitais izies?

PS. Mans piedāvājums par 200 Ls joprojām spēkā, gaidu pamatotu atbildi .

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: es domāju, ka šitā barā uzbraukt Edgaram tomēr nav godīgi.

Tu jau vari viņam pieslieties.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Labāk ej painženierē vai palasi Profesiju klasifikatoru, lai zini darba devējam izskaidrot, ko Tev pieklājas darīt, ko ne

??? Kas tev dundurs Tirsā iekoda! Vai uz 3. kājas no gultas izkriti?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Uz Sēliju braukšu piektdien ar šito www.paganelsbuve.lv/... , gandrīz divu golfu platumā. Ko saki, iEdgar, šitais izies?

PS. Mans piedāvājums par 200 Ls joprojām spēkā, gaidu pamatotu atbildi .

Ja pretim negadīsies neviens velosipēdists, tad izies!

man ir pilnīgi poH vai brauc vai nebrauc. Tu jau te brēc ka es Tiršu, kaut gan pats nezini par ko ir runa un neko no tā visa manis teiktā nekad neesi redzējis.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Uz Sēliju braukšu piektdien ar šito www.paganelsbuve.lv/... , gandrīz divu golfu platumā. Ko saki, iEdgar, šitais izies?

PS. Mans piedāvājums par 200 Ls joprojām spēkā, gaidu pamatotu atbildi .

Ja pretim negadīsies neviens velosipēdists, tad izies!

man ir pilnīgi poH vai brauc vai nebrauc. Tu jau te brēc ka es Tiršu, kaut gan pats nezini par ko ir runa un neko no tā visa manis teiktā nekad neesi redzējis.

Es neticu taviem apgalvojumiem. Un tāpēc es tev piedāvāju derības. Ja tu tiešām zini, ka 2 golfi tur nevar samainīties, tad kas tev traucē viegli paņemt 2 stoķus?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Es neticu taviem apgalvojumiem. Un tāpēc es tev piedāvāju derības. Ja tu tiešām zini, ka 2 golfi tur nevar samainīties, tad kas tev traucē viegli paņemt 2 stoķus?

1. Tie nav apgalvojumi, bet fakti!

2. Man ir pilnīgs Poh vai tu tici vai nē! Vari turpināt neticēt un smirdēt tālāk!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Es neticu taviem apgalvojumiem. Un tāpēc es tev piedāvāju derības. Ja tu tiešām zini, ka 2 golfi tur nevar samainīties, tad kas tev traucē viegli paņemt 2 stoķus?

1. Tie nav apgalvojumi, bet fakti!

2. Man ir pilnīgs Poh vai tu tici vai nē! Vari turpināt neticēt un smirdēt tālāk!

Fakti ir tādi,ka uz pēc projekta izbūvēta ceļa nevar samainīties 2 golfi ?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti