Kur meklet liet Volvo originalos diskus?

miksss Reģ.: 20.03.2012

Citigi mekleju Volvo S40 originalos R17 diskus ar nosaukumu Spartacus. Liels deficits! Nekur sludinajumos neredzu. Jaunus pat prata nenak pirkt, jo Volvo centrs tos piedava par nenormalu ciparu!!!

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

par nenormālajām lietām ir ārprāta topiks.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ja cītīgi meklētu, būtu atradis.

miksss Reģ.: 20.03.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Ja cītīgi meklētu, būtu atradis.

Es tiesam mekleju. Atradu lietuva, bet tur pie pardeveja viens disks tikai palicis.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

miksss rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Ja cītīgi meklētu, būtu atradis.

Es tiesam mekleju. Atradu lietuva, bet tur pie pardeveja viens disks tikai palicis.

a tev vajag divus

miksss Reģ.: 20.03.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

miksss rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Ja cītīgi meklētu, būtu atradis.

Es tiesam mekleju. Atradu lietuva, bet tur pie pardeveja viens disks tikai palicis.

a tev vajag divus

Protams ka četrus!!!

Ja nevarat atbildet, tad nerakstat neko , nevis liekat bezjedzigus komentarus.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

āāā, tev četrus vajag un par 10 latiem visus?

ja jau tu nespēj jamos nopirkt, vai tev nav poxuj kādi riteņi ir tavai miskastei virsū?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

rekur ir

www.discountvolvoparts.com/...

vai tas ir dārgi?

miksss Reģ.: 20.03.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: rekur ir

www.discountvolvoparts.com/...

vai tas ir dārgi?

Nu tas ir letak neka Volvo centra, kur viens gabals maksa ap 330 lasiem. Man necelas rokas pa tadu summu pirkt, man pat tadas naudas nav, es ta ka lukojos uz lietotiem. Lietotiem tirgus cena varetu but ap Ls70, nu par tadu ciparu vel varetu nemt.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nav naudas - nav disku. viss ir vienkārši.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

miksss rakstīja:

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

miksss rakstīja: ....Lietotiem tirgus cena varetu but ap Ls70, nu par tadu ciparu vel varetu nemt.

a kas traucē TO darīt

reku lietuvā jau vienu atradi... krāj naudiņu un pērc.... kamēr sakrāsi otrajam diskam, kazi, tas arī atradīsies

ja akurāt būsi sakrājis kāpostu un lietotu disku nebūs, pērc jaunus

p.n.

tirgus cena rodas no piedāvājuma un pieprasījuma attiecības.... ja ir pieprasījums par 70 latiem, bet nav piedāvājuma, tad tā NAV tirgus cena

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nav naudas diskiem, riepām būs?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

miksss rakstīja: Man necelas rokas pa tadu summu pirkt, man pat tadas naudas nav, es ta ka lukojos uz lietotiem. Lietotiem tirgus cena varetu but ap Ls70, nu par tadu ciparu vel varetu nemt.

Pats par tādu naudu tirgotu? Negribi savus pašreizējos labos lietos pa 70 LVL man pārdot?

P.S. Sev šādus iepirku www.discountvolvoparts.com/... , tik cena stipri zem tirgus cenas.

P.P.S. Tevis meklējamā diska svars Pirmā linkā norādīts 12 kg, diskus lūžņiem iepērk pa ~0.9 LVL/kg. Sanāk par tiem diskiem jebkādā stāvoklī var virs 40 LVL lūžņos dabūt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ja gribi pa lēto, tad paņem līdzīgus...

ja pirksi lietotus, tad rēķinies ar to, ka uzreiz būs jāmaksā par "at-kantain-izāciju", kas palielina lietota diska cenu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu jau bišķi piepisāties džekam. Es saprotu,ka 70 ls gabalā šis gatavs maksāt.

Loģiski,ka 330 nav maz. Un cilvēks forumā pajautāja vai nav. Bet Pirmais uzreiz noelsās ,uzrotīja piedurknes un ...tev nav ko citu darīt, perdel?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: ... Es saprotu,ka 70 ls gabalā šis gatavs maksāt.

...?

Lasot burtiski - "Lietotiem tirgus cena varetu but ap Ls70", sanāk ka visiem, nevis vienam lietotam.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Gan jau ka var pa 70 arii visus chetrus. Vienigi morale un sirdsapzinja jaaiesloga skjuuniitii, lai aaraa netiek un par sekaam nav jaaraud

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

un tie paši urlas, kas atnesa, pēc pāris dienām par 70Ls tos diskus aiznesīs nākošajam gribētājam...

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: un tie paši urlas, kas atnesa, pēc pāris dienām par 70Ls tos diskus aiznesīs nākošajam gribētājam...

Nubet es tak saku, lai nebriinaas par sekaam

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti