izpuuteejs rollerim wanted

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

man vajadzeetu izpuuteeju 50 kubu 4t kiinieshu rollerim - 139qb motors, cik noprotu, modelis yy50qt-02 yiying 2007 gada.jaunu kauktur maniiju pa 28 Ls, bet skiet pa sherpu taadam plerdakam taadas cenas. skatos peec lietota +/- ok staavoklii 10 - 15 ls rajonaa. varbuut kaads zin avotu, iznjemot ss.lv kur nikuja nau, un cenas skruuvee kaa mikasaa...?

 
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Meklē, meklē.... Neesmu te noalgots lai visu rādītu ar pirkstu

Es ar neesmu te noalgots, lai katram puķņatapam ar karītīti mutē iebāztu gatavu sažļēmotu kumosiņu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Latvijā vainīga pie visa esot valdība un Amerika, Eiropas savienība un kas vēl ne.

Pēdējās nedēļas bilance.

1. Pēc dzinēja galvas pārbaudes un slīpēšanas pazūd korķis un ieskrūvēta pāreja. Fotogrāfijā redzams, ka atdots ar korķi, atpakaļ atdots bez, neviens neko nezin, atrast nevar.

2. Tiek pasūtītas disku starplikas , kurām kā detaļa ir aploce no 16x16 mm kvādrātdzelzs. Iedots izmērs 500mm iekšējais diametrs...uztaisa 500mm ārējo.

3.Tiek iedota virpot bukse eksavatoram,līdzi paraugs, izmērs 41,25 mm, izvirpo ar izmēru 40.80mm

4. No Anglijas jāatved krava, transporta uzņēmumam līgumā ierakstīti 2 pircēji,katram savs numurs, pasūtīta kravas vieta pēc izmēriem...atved tikai vienu kravas daļu, lai gan mašīna pustukša atnāk, paskaidro,ka nevarēja ielikt pārējo , pēc tam atzīst, ka varēja un vedīs vēlreiz par savu naudu. Bet man gaida pasūtītājs preci.

5. Tehnikas nomā dumperim izbrauc tukšu bāku, nemāk atgaisot, izgriež tukšu jaunu Deta akumulatoru un paziņo,ka dumperis salūzis.

Darba ņēmēji, pilnīgi bez vainas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

Meklē, meklē.... Neesmu te noalgots lai visu rādītu ar pirkstu

Es ar neesmu te noalgots, lai katram puķņatapam ar karītīti mutē iebāztu gatavu sažļēmotu kumosiņu.

BEt te ir forums un forums tāpēc ir tāds,ka tajā cilvēki diskutē un,ja kāds ko nesaprot, citi izskaidro.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja:

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja:

Visu diktē pieprasījuma/piedāvājuma attiecība...

Pilnīgi pareizi - nevar vai negrib maksāt vairāk par nenosprāgšanas pabalstu - strādā pats! Tad brīnās ka masveidā izbrauc no Latvijas.

Edgar, kā tur bija ar to algu Tavā Uzņēmumā?

Nu i kā ir tavējā - daudz pie vārties stāv rindā??

TEv jautāja, tu te baisi visus noliec un kritizē DD !

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Man ir ļoti pamatotas aizdomas, ka iEdgars

- neko nesaprot no amortizācijas

- neko nesajēdz no ražošanas brīvās konkurences apstākļos

-neko nesaprot no uzņēmējdarbības

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

BEt te ir forums un forums tāpēc ir tāds,ka tajā cilvēki diskutē un,ja kāds ko nesaprot, citi izskaidro.

Ja tas cilvēks gadiem ilgi neko negrib saprast (bet savā paurī ir ieņēmis ka zina) un skaidrot sen nav jēgas?? Runa ir par CRDI.

Uj - to sarakstu var turpināt bezgalīgi! Uz iekārtas vadības bloka (elektronikas) uzlej spaini ūdens, lai to nomazgātu (= 1500 Ls pakaļā)!! Lai atkausētu auto priekšējo stiklu pie -20 grādiem uz tā uzlej spaini verdoša ūdens (protams no stikla tikai smalkas drumslas). Detaļu uztaisa spoguļattēlā pret uzrasēto (bija rasējums, no kura simtiem un gadiem derīgu detaļu bija uztaisītas), nomaina elektrodzinēju, ieslēdz un nepārbuda tā grišanās virzienu = iekārtas visas vārpstas ir jātaisa jaunas + jauns pievadstacijas čuguna rāmis!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Man ir ļoti pamatotas aizdomas, ka iEdgars

- neko nesaprot no amortizācijas

- neko nesajēdz no ražošanas brīvās konkurences apstākļos

-neko nesaprot no uzņēmējdarbības

Jā jā - paturpini tālāk!!

Neko no mp3, wav, frekvencēm, skrūvēm, uzgriežņiem, no kāpuma koeficienta, vidējās āra gaisa temperatūras, momentiem, ģermāņiem, ģeogrāfijas...

Kas vēl? Āaaa nezin kas ir tērauda profīli, neatšķir kas ir stikla ražošana...

Pamatā paņēmu no CRDI apspriestajiem jautājumiem.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

kuraa uznjeemumaa straadaa un kadi tavi darba pienaakumi?

Nesatraucies - par tulku "roga i kapyta" kantorī nestrādāju. Tā ka neesmu konkurents.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Man ir ļoti pamatotas aizdomas, ka iEdgars

- neko nesaprot no amortizācijas

- neko nesajēdz no ražošanas brīvās konkurences apstākļos

-neko nesaprot no uzņēmējdarbības

man ir aizdomas ka Deksters:

-ir liels un veiksmigs uznjemeejs ar milzigu apgrozijumu.

-maksaa saviem darbiniekiem adekvaatas algas, nodorosina sociaalaas garantijas

-reali maksa visus nodoklus, tadejadi uzlabo latvijas socialo vidi un demografisko situaciju

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja:

kuraa uznjeemumaa straadaa un kadi tavi darba pienaakumi?

Nesatraucies - par tulku "roga i kapyta" kantorī nestrādāju. Tā ka neesmu konkurents.

es ari nestradaju jau gadiem ilgi par tulku. darbojos celtniecibas sfeeraa. tu kautko jauc.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Man ir ļoti pamatotas aizdomas, ka iEdgars

- neko nesaprot no amortizācijas

- neko nesajēdz no ražošanas brīvās konkurences apstākļos

-neko nesaprot no uzņēmējdarbības

Jā jā - paturpini tālāk!!

Neko no mp3, wav, frekvencēm, skrūvēm, uzgriežņiem, no kāpuma koeficienta, vidējās āra gaisa temperatūras, momentiem, ģermāņiem, ģeogrāfijas...

Kas vēl? Āaaa nezin kas ir tērauda profīli, neatšķir kas ir stikla ražošana...

Pamatā paņēmu no CRDI apspriestajiem jautājumiem.

Es taču neteicu,ka tu neko nejēdz no savas šaurās specializācijas, tur droši vien nav sevišķi problēmu.

Bet te tu iztaisies par bezmaz profesoru Universs

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

aa un i-edgar. tev noteikti ir kauns izpaust savu darbavietu. jo tu KONKREETI atkal D.IRS sanaaks tapat kaa par bosh apkures specialustu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

incanti - cik ilgā laikā no savas 499latu aldziņas iņčiņers krāja aplietajai elektronikai, cik spoguļdetaļai un cik salauztajai čuguna detaļai.... tas, ka elektriķis iņčiņers ir sūdīKs, tas jau sen zināms...

atgriežoties vēsturē -

lai no gataviem moduļiem saskrūvētu kopā dižapkures vadības bloku (slinkums meklēt atpakaļ edzīņa rakstīto - nu to, kas kas tur bez prioritātēm par kalorīferu vadīs) nav vaidzīKs iņčiņers..... prastākais montieris to spēj

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Man ir ļoti pamatotas aizdomas, ka iEdgars

- neko nesaprot no amortizācijas

- neko nesajēdz no ražošanas brīvās konkurences apstākļos

-neko nesaprot no uzņēmējdarbības

man ir aizdomas ka Deksters:

-ir liels un veiksmigs uznjemeejs ar milzigu apgrozijumu.

-maksaa saviem darbiniekiem adekvaatas algas, nodorosina sociaalaas garantijas

-reali maksa visus nodoklus, tadejadi uzlabo latvijas socialo vidi un demografisko situaciju

deksters nemaz tik liels uzņēmējs nav - kautkādi metrs astoņdesmit pieci apmēram

sociālās garantijas jamais nodrošina - purvā IR duša

visus nodokļus šams nemaksā, jo visi nodokļi šim jāmaksā nemaz nav

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja:

kuraa uznjeemumaa straadaa un kadi tavi darba pienaakumi?

Nesatraucies - par tulku "roga i kapyta" kantorī nestrādāju. Tā ka neesmu konkurents.

es ari nestradaju jau gadiem ilgi par tulku. darbojos celtniecibas sfeeraa. tu kautko jauc.

darbojas celtniecības jomā - šīrs padod ķieģeļus stroikā

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja:

kuraa uznjeemumaa straadaa un kadi tavi darba pienaakumi?

Nesatraucies - par tulku "roga i kapyta" kantorī nestrādāju. Tā ka neesmu konkurents.

es ari nestradaju jau gadiem ilgi par tulku. darbojos celtniecibas sfeeraa. tu kautko jauc.

darbojas celtniecības jomā - šīrs padod ķieģeļus stroikā

nee es parsvaraa urbju caurumus betona sienaas ar lielo bormashiinu. dazhreiz izmantoju alumiinija kaapnes.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais, un nav inzhenierim 499 latu aldzinja, par tuksu plutisanu neviens tik daudz nemaksa. vinam ir kautas zem 300 visticamaak

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Parēķināju vēll,

18 lapās kopā ir 450 komentāru, tātad 109 komentāri sastāda no tiem gandrīz vai ceturto daļu.

Neskaitiju cik ir sakomentējuši citi, bet spriežot pēc tā, ka te ir izteikušies vairāk kā četri cilvēki,teorītiski sanāk ka Tavu komentāru šeit ir visvairāk...

un ja Tu tiešām neesi noalgots,

tad kur vispār slēpjas Tavas šeit drukāšanas pamatdoma, jo kā saprotu, sniegt padomus un ko izskaidrot Tu nevēlies un arī neredzi tam jēgu?

Man liekas, ka rēķināšanas metodika nav īsti pareiza. Jo viens var uzrakstīt 5 komentārus bezmaz grāmatas apmēros, a otrs 109 komentārus stilā - tu esi lohs, tu esi idiots, tu neko nejēdz utt...

Vai Tu nebūtu ieineresēts saskaitīt, kurš visvairāk burtus ir nodrukājis?

Kā tur Inženērs teica

"a kas man par to samaksās?"

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Deksters ir 1,89 m un 92 kg liels uzņēmējs. Ak jā, un 43 cm.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

nee es parsvaraa urbju caurumus betona sienaas ar lielo bormashiinu. dazhreiz izmantoju alumiinija kaapnes.

Šīra pēdējā laika labākais komentārs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Pirmais, un nav inzhenierim 499 latu aldzinja, par tuksu plutisanu neviens tik daudz nemaksa. vinam ir kautas zem 300 visticamaak

tu saki, ka 199 jamam Dēls atsūta no Eiropas?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Deksters ir 1,89 m un 92 kg liels uzņēmējs. Ak jā, un 43 cm.

atkal uzņēmējam ir tendence pāris centimetrus piemelot klāt

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja: Pirmais, un nav inzhenierim 499 latu aldzinja, par tuksu plutisanu neviens tik daudz nemaksa. vinam ir kautas zem 300 visticamaak

tu saki, ka 199 jamam Dēls atsūta no Eiropas?

nezinu kas tur kam ko suuta, bet liivaanos neviens par darbadevejiem, kuri 5 sotakus maksaa neatljaujaas pluutiit... tas nu ir fakts.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Pirmais, un nav inzhenierim 499 latu aldzinja, par tuksu plutisanu neviens tik daudz nemaksa. vinam ir kautas zem 300 visticamaak

Uz papīra, visticamāk

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Deksters ir 1,89 m un 92 kg liels uzņēmējs. Ak jā, un 43 cm.

atkal uzņēmējam ir tendence pāris centimetrus piemelot klāt

43 vietā uzraksītijās 13??

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti