izpuuteejs rollerim wanted

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

man vajadzeetu izpuuteeju 50 kubu 4t kiinieshu rollerim - 139qb motors, cik noprotu, modelis yy50qt-02 yiying 2007 gada.jaunu kauktur maniiju pa 28 Ls, bet skiet pa sherpu taadam plerdakam taadas cenas. skatos peec lietota +/- ok staavoklii 10 - 15 ls rajonaa. varbuut kaads zin avotu, iznjemot ss.lv kur nikuja nau, un cenas skruuvee kaa mikasaa...?

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Jautājums speciālistiem- vai TECi ir vienīgā vieta Latvijā, kur kaut ko dedzina?

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais

runa arī par 100%

---------------------------

100% BioD būtībā nav nekāds retums, īpaši USA, kur ir veseli "fleeti" ar 100+ auto, kuri vālē ar BioD.

un soļarai eirobazars notiek par 7%..... daži protams piemin 10%, bet ja kautko pieņems, tad visticamāk tas būs septītnieks (lielā mērā tavu diždīzeļu dēļ)

kaut gan viena nianse - kuģotāji īsti nav dīzeļa lietotāji - kautkādi makšķernieki lieto dīzeli, sīkās tupeles un velkoņi....

--------------------------------

Tu piemirsi , piemēram, zvejas flotes! Tas, ka Latvijā īpašnieki pa lielam visu ir sagriezuši un saņēmuši kompensācijas, nenozīmē, ka visur tā ir. Nu un plus vēl bruņotās struktūras utt.

bet normāli pacani peld ar ritīgu mazutu, kas vispār pa trubām normālā temperatūrā netek

--------------------------------

Tas ko sauc par "flotes mazutu" (Navy Fuel N0.5),

vai "Bunker Fuel B", nav "prosta mazuts", bet mazuts

(residual fuel), kurš atjaukts ar vieglākām frakcijām, lai nodrošinātu normālu plūstamību. Process līdzīgs kā smagās naftas eksportam no Kanādas uz ASV - tai tecētu pa trubām, to naturāli atjauc ar dīzeļdegvielu. Nu bet to lieto dzinējos, kuriem cilindru spoguļa kontrolei bloka sānos ir "vārtiņi" , resp. galvenajos dzinējos, palīgdzinēji vienalga darbojas ar DD.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF

Jautājums speciālistiem- vai TECi ir vienīgā vieta Latvijā, kur kaut ko dedzina?

=====================

Kā tas ir domāts?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: DekstersFF

Jautājums speciālistiem- vai TECi ir vienīgā vieta Latvijā, kur kaut ko dedzina?

=====================

Kā tas ir domāts?

Vai Latvijā TEC ir vienīgā vieta, kurā varēja izmantot vietējo kurināmo kaut daļēji.

Nja, ko nu es te runāšu, jo man jau 'baigi vajag' pārdot kurināmo kūdru

Es gan no paša sākuma te gribēju pasmaidīt par latvijas 'tūdaliņiem' , kuri ,ieguvuši teikšanu par savām darbībām, visu iepriekšējo izmeta miskastē, un palīda vēl dziļākā atkarībā no krieva gāzes.

Un ja par TEC izdevīgumu,dedzinot gāzi, var padiskutēt, tad ir daudzas vietas, kur to pašu kūdru dedzināt varēja visus 20 gadus bez problēmām un neatdot lielāko daļu gan apkures gan kūdras biznesa kaimiņiem rokās.

Tas gan netraucē neskaitāmiem urbjiem aurot, cik viss slikti.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

paņaudi vēl, ka cukura nozari arī varēja nelikvidēt

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: paņaudi vēl, ka cukura nozari arī varēja nelikvidēt

Es neņaudu, pajoliņ, es izdaru secinājumus.

Gan kurināšana, gan cukura nozare ir nobendēta ar pašas tautas līdzdalību , bet pati tauta par to ņaud , tas izraisa smaidu.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Es gan no paša sākuma te gribēju pasmaidīt par latvijas 'tūdaliņiem' , kuri ,ieguvuši teikšanu par savām darbībām, visu iepriekšējo izmeta miskastē, un palīda vēl dziļākā atkarībā no krieva gāzes.

Tas gan netraucē neskaitāmiem urbjiem aurot, cik viss slikti.

Ko pats auro, ka viss ar kūdru ir slikti??

Visiem tiem tūdaliņiem ir vārdi un uzvārdi! Visi, bez izņēmuma bija valsts kūdras rūpnīcu direktori. Kuri tika iecelti ar ministrijas pavēli, un atstādināti no darba tā pat. Kuriem ministrija deva skaidras norādes ko, cik, par cik un kad pārdod vai prihvatizēt, ja nē ārā! Visi bez izņēmuma tūdaliņi algu saņēma no ministrijas sastādītajām listēm! Ja kāds tūdaliņš vēl nepaspēja par limonādes pudeli nopārdot, tad viņa vietā to izdarīja valsts Nekustamā īpašuma aģentūra.

Ko vēl izstāstīt par tūdaliņiem?? Vai vēl te pakladzināsiet par ministriju tīrajām roķelēm!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Gan kurināšana, gan cukura nozare ir nobendēta ar pašas tautas līdzdalību , bet pati tauta par to ņaud , tas izraisa smaidu.

Beidz glupības melst!! Tauta nav ministrijas un to ielikteņi direktorīši!

Man neviens neprasīja par cik vācietim pārdot Līvānu iestrādātos purvus ar visām ēkām un tehniku!!

P.s. pārdeva par 8 000 Ls!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Gan kurināšana, gan cukura nozare ir nobendēta ar pašas tautas līdzdalību , bet pati tauta par to ņaud , tas izraisa smaidu.

Beidz glupības melst!! Tauta nav ministrijas un to ielikteņi direktorīši!

Man neviens neprasīja par cik vācietim pārdot Līvānu iestrādātos purvus ar visām ēkām un tehniku!!

P.s. pārdeva par 8 000 Ls!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Kas pārdeva? Kas bija īpašnieks? Romanovskis? KAm pieder purvs? Kam piederēja ?? Tu redzēji līgumu?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Kas pārdeva? Kas bija īpašnieks?

Lasīt māki??? Tūdaliņš! Valsts Līvānu kūdras rūpnīcas direktors ar ministrijas vai nekustamā īpašuma aģentūras vērtīgajiem norādījumiem. Gadu neatceros... kāds 93 - 94 bija, a mož drusku vēlāk.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Es gan no paša sākuma te gribēju pasmaidīt par latvijas 'tūdaliņiem' , kuri ,ieguvuši teikšanu par savām darbībām, visu iepriekšējo izmeta miskastē, un palīda vēl dziļākā atkarībā no krieva gāzes.

Tas gan netraucē neskaitāmiem urbjiem aurot, cik viss slikti.

Ko pats auro, ka viss ar kūdru ir slikti??

Visiem tiem tūdaliņiem ir vārdi un uzvārdi! Visi, bez izņēmuma bija valsts kūdras rūpnīcu direktori. Kuri tika iecelti ar ministrijas pavēli, un atstādināti no darba tā pat. Kuriem ministrija deva skaidras norādes ko, cik, par cik un kad pārdod vai prihvatizēt, ja nē ārā! Visi bez izņēmuma tūdaliņi algu saņēma no ministrijas sastādītajām listēm! Ja kāds tūdaliņš vēl nepaspēja par limonādes pudeli nopārdot, tad viņa vietā to izdarīja valsts Nekustamā īpašuma aģentūra.

Ko vēl izstāstīt par tūdaliņiem?? Vai vēl te pakladzināsiet par ministriju tīrajām roķelēm!

Nu re, kas vainīgs? Pareizi, valdība

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Gan kurināšana, gan cukura nozare ir nobendēta ar pašas tautas līdzdalību , bet pati tauta par to ņaud , tas izraisa smaidu.

Beidz glupības melst!! Tauta nav ministrijas un to ielikteņi direktorīši!

Man neviens neprasīja par cik vācietim pārdot Līvānu iestrādātos purvus ar visām ēkām un tehniku!!

P.s. pārdeva par 8 000 Ls!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Un-ministrijas, ministri, direktori IR TAUTA, tu pamuļķais.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Kas pārdeva? Kas bija īpašnieks?

Lasīt māki??? Tūdaliņš! Valsts Līvānu kūdras rūpnīcas direktors ar ministrijas vai nekustamā īpašuma aģentūras vērtīgajiem norādījumiem. Gadu neatceros... kāds 93 - 94 bija, a mož drusku vēlāk.

Kam pieder tagad kūdras purvs pats kā tāds? Vai pārdeva purvu? VAi tikai infrastruktūru?

Kāpēc tu nepirki?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Kāpēc tu nepirki?

Man bija citas pērkamas lietas.

man sāk likties, ka Tu tai laikā smilšu kastē spēlējies, ka vari tādus bērnišķigi paglupus jautājumus uzdod! Vai izliecies, ka neko negribi zināt un atcerēties.

Tauta - ibio...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Vai pārdeva purvu?

Tak paņem telefonu un pazvani Romanovskim!! Gan jau izstāstīs!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vai pārdeva purvu?

Tak paņem telefonu un pazvani Romanovskim!! Gan jau izstāstīs!

Nafig man to vajag? Es jau neīdu par to,ko paši tautieši ir izmiezuši. Es par to smaidu,ka tādi iedgari visā vaino valsti, bet paši nesaprot,ka paši vien ir līdzdarbojušies, bvai, drīzāk, bijuši pasīvi un daudz ko pieļāvuši.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Kāpēc tu nepirki?

Man bija citas pērkamas lietas.

man sāk likties, ka Tu tai laikā smilšu kastē spēlējies, ka vari tādus bērnišķigi paglupus jautājumus uzdod! Vai izliecies, ka neko negribi zināt un atcerēties.

Tauta - ibio...

Protams, ka tauta. Jo tauta bija glupa,lai ko saprastu un apsaimniekotu. Bija radusi visu no brigadiera un priekšnieka paprasīt. Tāpat kā tagad.

Tikai nevajag tad dirst,ka citi labāk dzīvo.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Kas pārdeva? Kas bija īpašnieks?

Lasīt māki??? Tūdaliņš! Valsts Līvānu kūdras rūpnīcas direktors ar ministrijas vai nekustamā īpašuma aģentūras vērtīgajiem norādījumiem. Gadu neatceros... kāds 93 - 94 bija, a mož drusku vēlāk.

A tūdaliņš bija kaut kāds aborigēns... vai tomēr no latvju tautas?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: paņaudi vēl, ka cukura nozari arī varēja nelikvidēt

Es neņaudu, pajoliņ, es izdaru secinājumus.

Gan kurināšana, gan cukura nozare ir nobendēta ar pašas tautas līdzdalību , bet pati tauta par to ņaud , tas izraisa smaidu.

kāpēc TU atļāvi nolikvidēt cukura nozari?

kāpēc TU nenopirki visus latvijas purvus?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tauta bļē, tehapskatē nepelnīti izdrāztā

bet nekas, ir par ko ierēkt

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vai pārdeva purvu?

Tak paņem telefonu un pazvani Romanovskim!! Gan jau izstāstīs!

Nafig man to vajag? Es jau neīdu par to,ko paši tautieši ir izmiezuši. Es par to smaidu,ka tādi iedgari visā vaino valsti, bet paši nesaprot,ka paši vien ir līdzdarbojušies, bvai, drīzāk, bijuši pasīvi un daudz ko pieļāvuši.

Vecīt... ar sistēmu ir grūti cīnīties. Pat tad ja aizietu balsot visi, vai neaizietu neviens, domā, ka tad neviens nezagtu.

Vot Deksters nezog, Fartuks gandrīz nezog, Sviests zog mazliet, Pirmais jau zog pa riktīgo... lūk šādā secībā arī ir apzinīgie/neapzinīgie... no Dekstera sākot 1%, beidzot ar Pirmo 75% tautas.

Mentalitāte, ilgstoša dzīve nabadzībā, slinkums, nevēlēšanās kaut ko mainīt, utt.

1 nav cīnītājs... šoreiz laikam jāsaka, ka nevis 1 cilvēks, bet gan 1%.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nav gluži pareizi nosaukt pilsoņus par idiotiem, ka tie iet gadu gadiem balsot par vienu un to pašu šleperu... vnk viņi neko no tā nesajēdz...

Labāk būtu ja Deksters uzrīkotu publiskas sapulces, kur cilvēkus mēģinātu vest pie prāta un ievirzīt saobražalku pareizajās sliedēs.

Tas, ka kādu nosauc par lauzni, neko neatrisina.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Ja pafilozofē, tad tauta ir tā pati valsts. Tauta izzaga, vai valsts izzaga, viens un tas pats.

Ja no nozagtā visiem būtu ticis vienāds labums, tad neviens nečīkstētu.

Bet par cik zadzējiem ir pilna ķeša, bet pārējiem ne sūda, tad arī notiek brēkšana.

Jautājums: Vai Deksters aizejot uz vēlēšanām un iemetot savu biļeti urnā ir 100% pārliecināts par tiem vardiem, kas tur ir sarakstā, ka viņi nekad un neko nenofizģīs?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

cilvēkus vest pie prāta varētu tikai atjaunojot Reihu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es personīgi pazīstu dažus cilvēkus, kas ir partijās

viens ir "(z)rp" otrs "pēdējā partijā"

nu man atklāti jāsaka, ka tas, kurš ir pēdējā partijā ir gudrāks (inteliģentāks, apkērīgāks un visādi citādi labāks) par to zatleristu....

vienīgais mīnuss, ka jams ir tādā partijā, kur nav daudzi....

bet tautiņa jau pavelkas uz skaļiem saukļiem, kaut pa aizmugures durvīm tikmēr nes ārā pēdējo kreklu

tā pati vadoņpartija (nu tā, kuras piesegā vadoņčomi bīda savas biznesa štelles)

cik tur ir sakarīgu cilvēku, kas reāli domā par valsti????? domā varbū daudz (kā abi naša raša deputāti), bet ko jamie reāli dara????

kādi ir reāli izdarītie darbi tieši tādi, kas izdevīgi valstij???

volvo pirkums bez pvn?

visa domāšana ir par to, kā uzvarēt nākamajās vēlēšanās un ja nesanāks, tad kā pēc iespējas vairāk noprihvatizēt

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti