izpuuteejs rollerim wanted

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

man vajadzeetu izpuuteeju 50 kubu 4t kiinieshu rollerim - 139qb motors, cik noprotu, modelis yy50qt-02 yiying 2007 gada.jaunu kauktur maniiju pa 28 Ls, bet skiet pa sherpu taadam plerdakam taadas cenas. skatos peec lietota +/- ok staavoklii 10 - 15 ls rajonaa. varbuut kaads zin avotu, iznjemot ss.lv kur nikuja nau, un cenas skruuvee kaa mikasaa...?

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vienalga ko ražot, lai to pērk, lai ir ekonomisks pamatojums.

Ja nepeºk, ja to nevienam nevajag, tad bankrotē. Ja ražo sūdu, kurš smird un citā rūpnīcā mēslu, kurš smird, bet tos labi pērk,lai ražo. Un attīstās.

Klau, kas tev ar tiem mēsliem un sūdiem??

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Klau, kas tev ar tiem mēsliem un sūdiem??

Tev jau problēmas ar sūdiem!! Pa visiem galien lien ārā, gluži kā caurkritušajam deputatus - kandidatus - skaņu pults inžeņeriškam.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Bet redzi tu pat neesi aicināts būt par dep. kandidātu. Un manai būšanai tajā listē bija pavisam cits iemesls, nemaz negribēju un negribu būt par tatupedu.... Finansiāli nav izdevīgi.....

Darbnīca nav uzņēmums??? Jūs ar Sēni pīpejat vienu linoleju?

Un draugs mīļais suds esi tu, jo kā jau te minēja ne vienreiz vien visvairāk šeit smirdi tu....

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Par to sikla kausēšanu pameklē vēl gan atradīsi Un vēlreiz atkārtoju, ražotnes izmēram nav nozīmes.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Par to sikla kausēšanu pameklē vēl gan atradīsi Un vēlreiz atkārtoju, ražotnes izmēram nav nozīmes.

izmeeram tocna ir noziime

www.youtube.com/...

inzheniera korishi:

www.youtube.com/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Klau, kas tev ar tiem mēsliem un sūdiem??

Tev jau problēmas ar sūdiem!! Pa visiem galien lien ārā, gluži kā caurkritušajam deputatus - kandidatus - skaņu pults inžeņeriškam.

Kas man lien ārā?? Es rakstīju par ražošanu, tu par sūdiem, kuram lien ārā??

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Tas inčeners tak ir tups.....

Tev toč liekas, ka rūpnīca ir tikai kaut kas kas tāds, kas ietilpst pārdesmit ha. Cilvēk mīļais ir 21.gs, tehnoloģijas ir gājušas stipri uz augšu, vairs nav nepieciešami simti strādājošo, milzīgas teritorijas, noliktavas pilnas ar sūnainu produkcij,

Tu taču tā pat nezini kāda ir un kas ir liela rūpnīca, maza rūpnīca vai darbnīca. Tā pat nezini ar ko atšķiras ražo stiklu un ražo no stikla. Nelien lietās par ko nav ne vismazākās, jo tik vien būs kā kārtējo reizi iebraukt sūdā. Pēc kā Tu kā šmurgulis visiem spēkiem centies aptirst visu pēc kārtas, lai tikai mēģinātu pierādīt savu "taisnību".

Šmurguls paliek šmurguls. Izbāz galvu no sava būra un apskaties - patiešām ir jau 21. gs, būtu tā kā kaut kas jau jāzin tavā vecumā vairāk par bērnudārza līmeni!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Par to sikla kausēšanu pameklē vēl gan atradīsi Un vēlreiz atkārtoju, ražotnes izmēram nav nozīmes.

Stiklinieku darbnīca nav ražotne!!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: Tas inčeners tak ir tups.....

Tev toč liekas, ka rūpnīca ir tikai kaut kas kas tāds, kas ietilpst pārdesmit ha. Cilvēk mīļais ir 21.gs, tehnoloģijas ir gājušas stipri uz augšu, vairs nav nepieciešami simti strādājošo, milzīgas teritorijas, noliktavas pilnas ar sūnainu produkcij,

Tu taču tā pat nezini kāda ir un kas ir liela rūpnīca, maza rūpnīca vai darbnīca. Tā pat nezini ar ko atšķiras ražo stiklu un ražo no stikla. Nelien lietās par ko nav ne vismazākās, jo tik vien būs kā kārtējo reizi iebraukt sūdā. Pēc kā Tu kā šmurgulis visiem spēkiem centies aptirst visu pēc kārtas, lai tikai mēģinātu pierādīt savu "taisnību".

Šmurguls paliek šmurguls. Izbāz galvu no sava būra un apskaties - patiešām ir jau 21. gs, būtu tā kā kaut kas jau jāzin tavā vecumā vairāk par bērnudārza līmeni!!

tu jau esi tas, kurš nav sapratis,ka ir 21. gadsimts. Tu esi palicis savā 20. gadsimta padomju sistēmas rūpnīcas aurā un netiec no tās laukā.

Tu esi tas, kurš apdirš visu pēc kārtas. Uzņēmēji slikti, valdība slikta, citi ražotāji slikti ( jo mazi) utt.

Būrī esi tu, jo, kā jau te teiuca, dzīvo savos Līvānos, neko neredzi citu un tāpēc domā, ka nekā nekur nav.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Nu, davai, pastāsti cik liela ir mana audī, kura vērtība tikai pieaug, amortizācija...

Iņdžeņer?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Būrī esi tu, jo, kā jau te teiuca, dzīvo savos Līvānos, neko neredzi citu un tāpēc domā, ka nekā nekur nav.

Izlien ārā no sava purva un paskaties kaut vai pierīgā rūpnīcu lielumus. Mani vari nemācīt - strādāju vislielākajā savas nozares uzņēmumā Baltijā, kam ražošanas telpas ir mērāmas hektāros. Pie kam visas ir aizpildītas ar iekārtām, strādā, un noliktavu lielums ir tik vien kā diennakts produkcijas uzglabāšanai.

Ne visi nīkuļo un piparbodes uzskata par Latvijas lielajiem uzņēmumiem - glābējiem, bet lielum lielākā daļa gan!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

msh rakstīja:

Nu, davai, pastāsti cik liela ir mana audī, kura vērtība tikai pieaug, amortizācija...

Iņdžeņer?

Lasīt māki??

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja:

Tad, nu, Edgar, saki - cik maksātu TU?

No deputātiem samācījies??? Nav mans pienākums par pliku velti te kaut ko rēķināt vai izteikt.

Ja negribēsi maksāt - drīz vien kloķus raustīsi pats, ja nevarēsi - ātri banka sameklēs Tavā vietā kādu kas varēs! Un miers.

Paga, kas tev tur ko rēķināt? Tu apgalvo, ka priekšnieki bezmaz peldās naudā, bet strādniekiem maksā pārāk maz. Tātad, ja tu zini, ka maksā pārāk maz, tu arī zini, cik būtu jāmaksā, lai nav pārāk maz. Tātad, nekas te nav jārēķina. Vienkārši jāuzraksta cipars. Uz kopējā tukšfļūtīšanas fona tas būtu tāds pavisam neliels piliens jūrā. Bet, kāpēc mani nepamet sajūta, ka tev pašam nemaz nav īsti nojēgas par to, tikai gribas kādu pakritizēt? Vai man taisnība?

Nu, un par to otro runājot, ko lai saka... Visu diktē pieprasījuma/piedāvājuma attiecība...

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Būrī esi tu, jo, kā jau te teiuca, dzīvo savos Līvānos, neko neredzi citu un tāpēc domā, ka nekā nekur nav.

Izlien ārā no sava purva un paskaties kaut vai pierīgā rūpnīcu lielumus. Mani vari nemācīt - strādāju vislielākajā savas nozares uzņēmumā Baltijā, kam ražošanas telpas ir mērāmas hektāros. Pie kam visas ir aizpildītas ar iekārtām, strādā, un noliktavu lielums ir tik vien kā diennakts produkcijas uzglabāšanai.

Ne visi nīkuļo un piparbodes uzskata par Latvijas lielajiem uzņēmumiem - glābējiem, bet lielum lielākā daļa gan!

Vislielākais pēc teritorijas? Vai ir arī kādi citi raksturlielumi, kas to var pierādīt- nodarbināto skaits, apgrozījums, peļņa utt.

Kaut kas tavā storijā neklapē... Strādā krutā kantorī jau 11 gadus, esot tur kruts un vajadzīgs specālists, bet meklē darbu ar aldziņu drusku virs vidējās, brauc ar vecu sapuvušu skorpi, dēlēnam jāklenderē pa pasauli riņķī.....Laikam jau tur esi vien sīks un nemanāms gariņš, kuram nepienākas algas paaugstināšana. Un šitāds šestjorkins smird un māca dzīvot tos, kuri kaut ko ir paveikuši, kuri nopelna sev un dod iespēju strādāt un pelnīt arī citiem,.

Nu nodibini savu uzņēmumu, ja kas, tam nevajag vairāk par 30 Ls. Dabūn pirmo nopietno līgumu, vai saražo kaut vienu paleti ar derīgu produkciju, samaksā darbiniekiem tās krutās Reiropas algas,un tad nāc smirdi te, ka visi uzņēmēji ir maitas, žmogi utt. Bet tam jau tev prātiņš par īsu...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Parēķināju vēll,

18 lapās kopā ir 450 komentāru, tātad 109 komentāri sastāda no tiem gandrīz vai ceturto daļu.

Neskaitiju cik ir sakomentējuši citi, bet spriežot pēc tā, ka te ir izteikušies vairāk kā četri cilvēki,teorītiski sanāk ka Tavu komentāru šeit ir visvairāk...

un ja Tu tiešām neesi noalgots,

tad kur vispār slēpjas Tavas šeit drukāšanas pamatdoma, jo kā saprotu, sniegt padomus un ko izskaidrot Tu nevēlies un arī neredzi tam jēgu?

Man liekas, ka rēķināšanas metodika nav īsti pareiza. Jo viens var uzrakstīt 5 komentārus bezmaz grāmatas apmēros, a otrs 109 komentārus stilā - tu esi lohs, tu esi idiots, tu neko nejēdz utt...

Vai Tu nebūtu ieineresēts saskaitīt, kurš visvairāk burtus ir nodrukājis?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

palasīju nesenos komentārus

iņčiņers atkal iespārda

hei inčiņer - raksti vēl

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Vislielākais pēc teritorijas?

Lasīt māki??? Parādi kur šitādus vārdus es esmu teicis? Un ne jau tevis izdomātos.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Ja nu kas, tad arī Latvija vēl aizvien ražo stiklu. Un daža rūpnīca ir atklāta nesenā pagātnē.

Nu ta kura nesen atklātā rūpnīca, nevis brīvmākslinieku darbnīciņa, ražo stiklu, nevis kaut ko no stikla??

Kārtējo reizi iebrauci auzās un tagad izlokies aptiršot citus!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Visu diktē pieprasījuma/piedāvājuma attiecība...

Pilnīgi pareizi - nevar vai negrib maksāt vairāk par nenosprāgšanas pabalstu - strādā pats! Tad brīnās ka masveidā izbrauc no Latvijas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja:

Visu diktē pieprasījuma/piedāvājuma attiecība...

Pilnīgi pareizi - nevar vai negrib maksāt vairāk par nenosprāgšanas pabalstu - strādā pats! Tad brīnās ka masveidā izbrauc no Latvijas.

Edgar, kā tur bija ar to algu Tavā Uzņēmumā?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

izskatās, ka edžiņš šancē airbaltikā

tas ir lielākais savas nozares uzņēmums baltijā un tā superveiksmes pamatā ir tieši tas, ka uzņēmums nodarbina "profesionālus iņčiņerus"

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

Vislielākais pēc teritorijas?

Lasīt māki??? Parādi kur šitādus vārdus es esmu teicis? Un ne jau tevis izdomātos.

Lasīt māki? Es tev jautāju, kādā zinā lielākais.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

Ja nu kas, tad arī Latvija vēl aizvien ražo stiklu. Un daža rūpnīca ir atklāta nesenā pagātnē.

Nu ta kura nesen atklātā rūpnīca, nevis brīvmākslinieku darbnīciņa, ražo stiklu, nevis kaut ko no stikla??

Kārtējo reizi iebrauci auzās un tagad izlokies aptiršot citus!!

Meklē, meklē.... Neesmu te noalgots lai visu rādītu ar pirkstu

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja:

Visu diktē pieprasījuma/piedāvājuma attiecība...

Pilnīgi pareizi - nevar vai negrib maksāt vairāk par nenosprāgšanas pabalstu - strādā pats! Tad brīnās ka masveidā izbrauc no Latvijas.

Edgar, kā tur bija ar to algu Tavā Uzņēmumā?

Nu i kā ir tavējā - daudz pie vārties stāv rindā??

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Būrī esi tu, jo, kā jau te teiuca, dzīvo savos Līvānos, neko neredzi citu un tāpēc domā, ka nekā nekur nav.

Izlien ārā no sava purva un paskaties kaut vai pierīgā rūpnīcu lielumus. Mani vari nemācīt - strādāju vislielākajā savas nozares uzņēmumā Baltijā, kam ražošanas telpas ir mērāmas hektāros. Pie kam visas ir aizpildītas ar iekārtām, strādā, un noliktavu lielums ir tik vien kā diennakts produkcijas uzglabāšanai.

Ne visi nīkuļo un piparbodes uzskata par Latvijas lielajiem uzņēmumiem - glābējiem, bet lielum lielākā daļa gan!

kuraa uznjeemumaa straadaa un kadi tavi darba pienaakumi?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti