izpuuteejs rollerim wanted

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

man vajadzeetu izpuuteeju 50 kubu 4t kiinieshu rollerim - 139qb motors, cik noprotu, modelis yy50qt-02 yiying 2007 gada.jaunu kauktur maniiju pa 28 Ls, bet skiet pa sherpu taadam plerdakam taadas cenas. skatos peec lietota +/- ok staavoklii 10 - 15 ls rajonaa. varbuut kaads zin avotu, iznjemot ss.lv kur nikuja nau, un cenas skruuvee kaa mikasaa...?

 
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Tev jau tev te kaut kas atgādināja par skorpi

Simts lati mēnesī? Sākam rēķināt manu variantu. TA ar nodokli - kaut kādi 70 laši,

Kaut reizi mūžā izlasi kas ir amortizācija!!! Tur nav ne ziemas riepas, ne TA. Tad lien te spriedelēt un mācīt!!

Tavai zināšanai vecam Skorpim vismaz 5 gadi amortizācija jau ir apaļa NULLE!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: Tupais iņčener

1. Iemācies atšķirt kas ir tērauda profīls un kas ir profīls no cinkotā skārda!!

2. Kuļi te zākā inženierus, bet pats sev piedēvē nepelnītu nosaukumu - skaņu inžeņer?? Kurā prof klasifikatorā atradi sound system engineeer?? A galvenais kurā pāvarskolā tādu dala?

Eu - inžeņeriška kujeva!

Kas ir cinkotais skārds? Nav gadījumā tērauds, inženier?

PS. Tādi mums tie 'inženieri' ir..

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: runa pat nav par pieprasijumu un piedavajumu. latvija tirgotaji iziet uz principu ka shomenes iebazu 10 tukstoshus un nakammenes jau busu pardevis visu un uzvarijis 40%. nafig tos kraamus, klienti jau ir kautkadi suudi kas tapat agri vai veelu uz juuru aizpeldees (lasiit atnaaks un gribes kautko nopirkt).

vēl viens 'guru' Nebalsti visa tirgus analīzi uz savas šaurās pierītes redzējumu.

aha un kursh tad butu tas gudrinieks ujn speciaalists par tirgus analiizi? ljauj mineet. TAS ESI TU!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nekandidēju uz tirgus guru statusu, bet nu tavi apgalvojumi ir šauri.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Domenika tulkotājs- marketinga guru

Laikam būsi pāris sēdēs bijis blakus kādam speciālistam

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Kas ir cinkotais skārds? Nav gadījumā tērauds, inženier?

Ir, ir, bet ar tikšu spriedelēšanu ir par maz. Ieskaties kādā rokasgrāmatā kas ir tērauda profīli, bet nevis profīli no tērauda. Iespējam ka izdarīsi jaunatklājumu!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: runa pat nav par pieprasijumu un piedavajumu. latvija tirgotaji iziet uz principu ka shomenes iebazu 10 tukstoshus un nakammenes jau busu pardevis visu un uzvarijis 40%. nafig tos kraamus, klienti jau ir kautkadi suudi kas tapat agri vai veelu uz juuru aizpeldees (lasiit atnaaks un gribes kautko nopirkt).

vēl viens ''guru'' Nebalsti visa tirgus analīzi uz savas šaurās pierītes redzējumu.

aha un kursh tad butu tas gudrinieks ujn speciaalists par tirgus analiizi? ljauj mineet. TAS ESI TU!

Šīri.. viš' tak ir beidzis NĪ mākleru kursus nedēļas garumā...

Tā ka izrādi cieņu!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

O, vēl viens ekonomikas guru, sms credit spečuks

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Aizklapēja, jo paši bāleliņi tūdaliņi to pieļāva. Es jau tev teicu, tu dzen sūdu.

Jā, jā - tie paši tūdaliņi, kas Tev iestrādātu purvu pa pāris Rojāļa kastēm pērdeva.

kādu purvu jams ir pircis nav tur viņam nekā... pied irsts zemes pleķis ar atkritumiem pierakts,par uzcītīgu pakaļu laizīšanu piešķirts un viss

un labākais- tas jefs pat netaisās atsmērēties- lai jau fordists cepās, domādams ka deksis iraid kautkādā purvā īpašnieks

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

un labākais- tas jefs pat netaisās atsmērēties- lai jau fordists cepās, domādams ka deksis iraid kautkādā purvā īpašnieks

Piešķiebusies suņubūda tak purva malā ir!! Tātad īpašnieķels!!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

iireeta maaja paaris km no purva.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: iireeta maaja paaris km no purva.

Nu takšu tādi jau tie īpašniekeļi ir! Viss māja, mēbeles, bode, ja ir tad ražotne, auto, .... viss līdz pēdējām apenēm ir bankas - šie tikai faktiski īrā, kamēr banka labvēlīga. Labi ka sieva nav apķīlāta! Tāpēc arī nevar neko saviem darbiniekiem samaksāt - bail, ka kāds banāns neiepūst, un bankai procentus nevarēs samaksāt. A šī ņems un atņems tik gardu knupi - ko nu, būs jālūdz kādam lai 200 pa 12 st līkučošanu atmet. Bet negribas... Bet līdz tam mācīs citus kā dzīvot!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: un msh. tu izmaksas rekjini nepareizi. tas ir tad, ja pats visu var saskruvet. diemzel ne visi to maak un arii speej. videjais izcenojums servisa ir 12ls bez pvn. taka droshi parekjini to vissu ar divi + parekjini neparedzetos izdevumus. avarijas, buktes, motora kjibeles utt. novelc rozaa brilles, vecu luzni ja pats neskruve sen jau ir dargak uzturet neka palietotu neluuzni par 3 tukstoshiem latu.

12 laši bez PVN būs dārgos rīgas servisos - un liepājā diez vai kur citur kā tikai dīlerservisos, uz kuriem ja neskaita tos, kam ir garantijas remonti, diez vai īpaši daudz idiotu brauc. Varbūt tagad tas cipars ir pacēlies, bet vot teiksim tavam A4 vidējā liepājas servisā nomainīt amartus būs 10 laši gabalā utt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Kaut reizi mūžā izlasi kas ir amortizācija!!! Tur nav ne ziemas riepas, ne TA. Tad lien te spriedelēt un mācīt!!

Tavai zināšanai vecam Skorpim vismaz 5 gadi amortizācija jau ir apaļa NULLE!

Es, atšķirībā no tevis, rēķinu reālus izdevumus. Nu tad kas ir tā tava amortizācija - pašas mizas vērtības kritums? Nu jā, tad es saprotu, kāpēc tava meita ar vīru nevar atļauties mašīnu - jo tu esi šitentās visas muļķības sastāstījis, tā vietā lai runātu par reāliem izdevumiem, iestāstījis par kaut kādiem vērtības kritumiem...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ui kā vienam padzītam šunelim pakaļa niez

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Es, atšķirībā no tevis, rēķinu reālus izdevumus. Nu tad kas ir tā tava amortizācija - pašas mizas vērtības kritums? Nu jā, tad es saprotu, kāpēc tava meita ar vīru nevar atļauties mašīnu - jo tu esi šitentās visas muļķības sastāstījis, tā vietā lai runātu par reāliem izdevumiem, iestāstījis par kaut kādiem vērtības kritumiem...

Jēziņ!!! Tak izlasi kas ir amortizācija, kas ir ekspluatācijas izmaksas un kas ir remontizmaksas. Līdz tam tukša pļukrķšķēšana vien būs, jo tev par to visu nav pat ne vismazākās nojausmas!

Es tev uzrakstīju tikai amortizācijas daļu, tie 100 Ls, pie kuriem ir jāpieliek vēl divu veidu izmaksas - aun!

Kāds sakars meitai un vīram ar amortizācioju??? Kas tu driģenes saēdies vai?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Es, atšķirībā no tevis, rēķinu reālus izdevumus.

Kādus reālos izdevumus rēķini??? Pie suņiem pieskaiti āžus un izdali ar govīm??

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Reālie izdevumi ir reālie izdevumi. Nu pastāsti kas tad ir tā tava 100 lašu amortizācija - nu, teiksim, manai mašīnai, kuras vērtība nu jau varētu būt 500 laši

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

500 latu vērtai mašīnai nekāda amortizācija nafig nebūs, tikpat tā maksās pēc 3 gadiem.

Inženier, cik liela amortizācija būs mašīnai , kura maksā 10 000 eur 3 gadu periodā, ja gada nobraukums ir 20 000 km ?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nu pastāsti kas tad ir tā tava 100 lašu amortizācija -

Nu tad paņem kādu labu polšu un aizej pie jebkura visprastākā grāmatveža un uzprasi, ja pat guglē neesi spējīgs ierakstīt vienu vārdu! Nu gan auns, kas auns.

Vai pat polšam nejēdz nopelnīt??

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Saderam, ka šis ņifiga neatbildēs?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: 500 latu vērtai mašīnai nekāda amortizācija nafig nebūs, tikpat tā maksās pēc 3 gadiem.

Kāds te sakars ar to par cik to varēs pārdot???

Ko pīpē??? Uzņēmējiņš , īpāsnieķels... Pašam pilnīgi nav nekādas saprašanas no grāmatvedības pamatiem, bet tēlo lielo un kaut ko rēķina cik kuram šis maksās!! No pirksta izzīstu ciparu, jo citu nemāk.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Saderam, ka šis ņifiga neatbildēs?

A kam man tupakiem te kaut ko jāatbild būtu?? Neviens mani te nav algojis kaut ko ieborēt auniem, kuri nezina un negrib zināt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Saderam, ka šis ņifiga neatbildēs?

A kam man tupakiem te kaut ko jāatbild būtu?? Neviens mani te nav algojis kaut ko ieborēt auniem, kuri nezina un negrib zināt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: 500 latu vērtai mašīnai nekāda amortizācija nafig nebūs, tikpat tā maksās pēc 3 gadiem.

Kāds te sakars ar to par cik to varēs pārdot???

Ko pīpē??? Uzņēmējiņš , īpāsnieķels... Pašam pilnīgi nav nekādas saprašanas no grāmatvedības pamatiem, bet tēlo lielo un kaut ko rēķina cik kuram šis maksās!! No pirksta izzīstu ciparu, jo citu nemāk.

nu tad pastāsti, kāda ir amortizācijas jēga?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti