izpuuteejs rollerim wanted

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

man vajadzeetu izpuuteeju 50 kubu 4t kiinieshu rollerim - 139qb motors, cik noprotu, modelis yy50qt-02 yiying 2007 gada.jaunu kauktur maniiju pa 28 Ls, bet skiet pa sherpu taadam plerdakam taadas cenas. skatos peec lietota +/- ok staavoklii 10 - 15 ls rajonaa. varbuut kaads zin avotu, iznjemot ss.lv kur nikuja nau, un cenas skruuvee kaa mikasaa...?

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: kaut kas cits tevi apmierina, kaut kas ir labs izdarīts?? Vai tomēr iekš LV pa šiem 22 gadiem nekā laba nav?

Zini nav! kaut kā reizi ilgi domāju, bet neko neatradu īpaši labāku. Ja salīdzina ar 60.-tajiem gadiem, kad vēl totālā deficīta un garo rindu nebija, tad nav!

Vari teikt, ka veikalu plaukti lūzt - ej un ņem... bet daudz reižu esmu saskāries, ka nav tā ko man vajag... ir vesela jūra līdzīgu mēslu, bet to ko patiešām vajag nav un nesola vai iespējams pēc 3 - 4 nedēļām atvedīs!

Nu tad jau ar tevi ir galīgi pakaļā, ja tu neko labu neredzi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja:

starp citu - tavu autogāzi iegūst no naftas... pārtvaicējot jamo

Jā, labrīt. Bet gāzei vismaz vēl nav izdomājuši pievienot kaut ko, kas pasliktina degvielas patēriņu tikai kaut kādas iedomātas energoneatkarības vārdā Uz kāda pamata kāds var sačakarēt degvielu, ko es leju savā bākā par savu naudu?!

tev ir līgums par jebkuras degvielas kvalitāti, 'savas' naudas speciālist?

Nē, man, tev un visiem citiem ES valstu pilsoņiem ir patērētāja tiesības. Kurām te ES oficiāli uzliek mīksto.

Es patērēju krietni vairāk par tevi atšķaidīto,kā tu te kladzini, degvielu un nesūdzos.

Kas jums visiem ir?? Tik tiešām mazi jo mazi krāniņi,ka tā par visu jāgaužas??

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Un ja Pirmais vai vēl kāds cits zin kādu uzpērkamu deputāteli vai kandidāteli, tad tas uzreiz nozīmē ,ka tādi ir visi,ja?

Redz, es esmu optimists un nedomāju defaultā,ka visi ir slikti, visi zog un visi ir korumpanti.

Neuzpērkami viņi ir līdz pirmajai sēdei!! Kā tiek dalīti krēsli siltās vietās un portfeļi, tā visas skaļās klaigas momentā aprimst uz visu sroku!! A ko tā??? Varbūt 3 reizes minēsi?!! Apklūst pat tie lielie bļāvēji kas bija gatavi uz sliedēm gulties un mamoj kļjanus!!

Tik ielāgo,ka nebūt nav tā,ka , ja tu domā, ka kaut kas tā ir, tad tas nenozīmē, ka tas tā arī ir.

Tu vispār savai dzīvei jēgu redzi??

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Es patērēju krietni vairāk par tevi atšķaidīto,kā tu te kladzini, degvielu un nesūdzos.

Kas jums visiem ir?? Tik tiešām mazi jo mazi krāniņi,ka tā par visu jāgaužas??

Tiešām tu tik daudz braukā ar aprīli lai tu ar aprīli nokurinātu vairāk zupas nekā es ar audī? Nu varbūt...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Es patērēju krietni vairāk par tevi atšķaidīto,kā tu te kladzini, degvielu un nesūdzos.

Kas jums visiem ir?? Tik tiešām mazi jo mazi krāniņi,ka tā par visu jāgaužas??

Tiešām tu tik daudz braukā ar aprīli lai tu ar aprīli nokurinātu vairāk zupas nekā es ar audī? Nu varbūt...

pjeņemu ka dekša viens buldozers nedeļā apēd tik pat cik tavs a80 pa gadu

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Es patērēju krietni vairāk par tevi atšķaidīto,kā tu te kladzini, degvielu un nesūdzos.

Kas jums visiem ir?? Tik tiešām mazi jo mazi krāniņi,ka tā par visu jāgaužas??

Tiešām tu tik daudz braukā ar aprīli lai tu ar aprīli nokurinātu vairāk zupas nekā es ar audī? Nu varbūt...

pjeņemu ka dekša viens buldozers nedeļā apēd tik pat cik tavs a80 pa gadu

aktivna.lv/...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Nu tad jau ar tevi ir galīgi pakaļā, ja tu neko labu neredzi.

Un kas ir tāds diži labāks?? Tikai tas ka pēc desas nevajag 2 st stāvēt rindā un tas arī ir viss!

Kāda kukuļņemšana (pieprasīšana) un blatu sistēma tika Brežņeva laikā uzaudzēta, tāda tā ir šodien... vienīgi kukuļu apmēri ir krietni paaugušies.

Ah ja - pilsētās marafedu dzen pa cengtrālajām ielām par Eiropas naudu. Ja to naudu ieguldītu, būtu kolosāli, bet to naudu notriec!! Saceļ nodokļu patērētāju kantorīšus, šodien noasfaltē, rīt velk kanalizāciju, pēc gada asfaltē vēl (kaut kur tā kā jau redzēts bardaks!!). Uztaisa kapitālo remontu slimnīcai un nākamajā gadā slēdz!! Eiropa naudu nedāvina!!!!

Rezultāts ir uzaudzē klerku armiju, ko nav kam barot - ražošana ir nomazināta reizēs!

Toties kādas agrāk bija rindas pēc desas, tagad tādas pat ir pēc nespējnieku pakām!

Vai teiksi ka nav? Un kas te ir tas labais??

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

+1 !

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

viena no pērlēm- "nedrīgst atlaist ierēdni no darba, jo tad tas nemaksās nodokļus un jamam būs jāmaksā bezdarbnieku pabalsts"

1kārt nodokļus jams maksā no VALSTS (dāvinātās) algas naudas

2kaºt bezdarbnieka pabalsts ir mazāks kā alga uz rokas un tas reiz beidzas.....

lai šeit nebūtu nabagu nemieru, importnieki aizdod naudu.... mūsējie varoņi to naudu vienkārši iztērē (apēd kotletēs un ikros)... bet pienāks laiks, kad tas piķis būs jāatdod..... bet par to jau galva sāpēs nākamajiem "laimīgajiem"- varētu padomāt, ka nigers pie asv stūres tika tāpēc, ka tur viss iet uz augšu ceplī jau arī jauns virsnieks (sausais) nolaida dibenā plaukstošu uzņēmumu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

rezultātā viens pats deksters vēlrokas pa purvu un domā kur dabūt normālus strādniekus

jo daudz maksāt jamais nespēj, bet ja cilvēks ir gatavs saņemt maz, tad jamam vispār nav intereses strādāt.....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais, esnebrīnos, ka tu savu pakaļu satīrīt nespēj , teksti runā paši par sevi.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: kaut kas cits tevi apmierina, kaut kas ir labs izdarīts?? Vai tomēr iekš LV pa šiem 22 gadiem nekā laba nav?

Zini nav! kaut kā reizi ilgi domāju, bet neko neatradu īpaši labāku. Ja salīdzina ar 60.-tajiem gadiem, kad vēl totālā deficīta un garo rindu nebija, tad nav!

Vari teikt, ka veikalu plaukti lūzt - ej un ņem... bet daudz reižu esmu saskāries, ka nav tā ko man vajag... ir vesela jūra līdzīgu mēslu, bet to ko patiešām vajag nav un nesola vai iespējams pēc 3 - 4 nedēļām atvedīs!

Cik vecs tu esi, ja 60-tos piesauc? 60? 70?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: kaut kas cits tevi apmierina, kaut kas ir labs izdarīts?? Vai tomēr iekš LV pa šiem 22 gadiem nekā laba nav?

Zini nav! kaut kā reizi ilgi domāju, bet neko neatradu īpaši labāku. Ja salīdzina ar 60.-tajiem gadiem, kad vēl totālā deficīta un garo rindu nebija, tad nav!

Vari teikt, ka veikalu plaukti lūzt - ej un ņem... bet daudz reižu esmu saskāries, ka nav tā ko man vajag... ir vesela jūra līdzīgu mēslu, bet to ko patiešām vajag nav un nesola vai iespējams pēc 3 - 4 nedēļām atvedīs!

Cik vecs tu esi, ja 60-tos piesauc? 60? 70?

kautkur ap 50. istais vecums. liikais vairs neshancee, zaale vairs nav tik zalja. ko tur vispar runat. chikst tie kuri neko nejedz un ir neveiksminieki. vislabak viniem patiktu ja visus notasiitu vienadus. diemzel ta sajos laikos vars nav, katram pasam ir jaaizsitas kaa maak. taka nejau problema ir iekarta vai sabiedriba, problema ir tada ka vins ir nejeega

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šrotists ar tomēr spēj saprast lietas būtību, tad jau nav tik traki.

Nomazgāsies un būs vēl labāk

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Šrotists ar tomēr spēj saprast lietas būtību, tad jau nav tik traki.

Nomazgāsies un būs vēl labāk

interesanti ka bmw530 ieks bmwpower.lv ir tik ljoti atturigs chalis, bet sheit no vina mutes (dekstera) naak araa taadi suudi. tev praidist gadijuma nav personibas dubultosanaas. man liekas laiks iet pie daktera.

robotbarbers Reģ.: 04.06.2009
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

tas tak būtu akujennais skandāls ja balsis falsificētu iecirkņos

Protams! Ko ta es nekur nevaru redzēt konkrēti cik balsu bija par to un to katrā vēlēšanu iecirknī?? Pat to vēlēšanu iecirkņu "skaitītāji" nevar pārbaudīt vai pareizi ir "uzskaitīts" tur augšā!

.ps arī esmu piedalījies kā novērotājs, un secināju, ka nav jēga neko novērot, jo gala rezultātu pārbaudīt nevar.

Sudigi noveroji.

Var parbaudit.

P.S. Man likas,ka Tu vnk esi trapijies zem vadona lozmeteja,bet tagad ir skaidrs, ka pat jenots un apsis par Tevi sajedz vairak.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Šrotists ar tomēr spēj saprast lietas būtību, tad jau nav tik traki.

Nomazgāsies un būs vēl labāk

interesanti ka bmw530 ieks bmwpower.lv ir tik ljoti atturigs chalis, bet sheit no vina mutes (dekstera) naak araa taadi suudi. tev praidist gadijuma nav personibas dubultosanaas. man liekas laiks iet pie daktera.

Švakas tev prāta spējas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Pirmais, esnebrīnos, ka tu savu pakaļu satīrīt nespēj , teksti runā paši par sevi.

A nakui man pakaļu pašam tīrīt??? Vislaik tak visādi purva āži ir gatavi likt lietā savu mēlīti

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu kāreiz stāsts par to,ka cilvēks nejēdz savu auto un pagalmu sakopt, attiecīgi viņa paziņas ir tādi paši, lien politikā naudu slaukt, bet tāds surķītis ppasaka, ka visi politikā ir tādi.

Eu, pajoliņ, ko tādu Zaķis pretlikumīgu izdarīja?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

ko tādu Zaķis pretlikumīgu izdarīja?

Tur jau neiet runa par likuma pārkāpšanu, bet tīri par ētiskumu. Un laikam vienīgais, kur varētu no likuma viedokļa piesieties, bija fakts, ka tas auto robežu, cik nopratu, tā arī nešķērsoja...

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

krix rakstīja:

LV kuģu dīzelis ir vienīgais bez bio piedevas, tiesa marķēts tieši tāpat kā kurināmais - ķiršu sarkans.

FYI

www.lnafta.lv/...

Nezinu ko un kam tirgo LN zem nosaukuma kuģa dīzelis.

Svarīgāk ir tas ko tu nopērc, nevis to ko tev tirgo zem dažādiem nosaukumiem.

gan es savam šleperim, gan man zināmie zvejnieki pērkam bez akcīzes degvielu, kas ir 100% dīzelis bez BIO piedevas.

Neviens to BIO nelej klāt uzlabošanai vai pasliktināšanai, bet tikai mazākai akcīzes nodokļa maksāšanai

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Ja jau te tik intensīvi notiek sarunas par rolleriem,

tad varbūt kādam vaig šitādu?

www.reklama.lv/...

Labrītt!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Bez fotkas tas sludinājums ir nulle.

Kas i? Sīkais nojāja, taga jātirgo nost, vai vnk Aleksī kožot kāposts iet uz beigām?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ko var iesākt ar tādu rolleri laukos?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ko var iesākt ar tādu rolleri laukos?

Slapjās vāveres pievilināt.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti