izpuuteejs rollerim wanted

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

man vajadzeetu izpuuteeju 50 kubu 4t kiinieshu rollerim - 139qb motors, cik noprotu, modelis yy50qt-02 yiying 2007 gada.jaunu kauktur maniiju pa 28 Ls, bet skiet pa sherpu taadam plerdakam taadas cenas. skatos peec lietota +/- ok staavoklii 10 - 15 ls rajonaa. varbuut kaads zin avotu, iznjemot ss.lv kur nikuja nau, un cenas skruuvee kaa mikasaa...?

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..31
H79 Reģ.: 16.08.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Esmu nedēļu dzīvojis Marburgā (Vācijā) viesnīcā, neko tur nedēļu nemainīja.

Tas pats Anglijā.

Tu kaut ko smagi dirs, kutuzovedža.

Sūdīgās viesnīcās dzīvoji, man 5zvaigžņu viesnīcā katru dienu gan gultas veļu mainija, gan dvieļus, gan šampūna un citu ķīmiju pudelītes

un aliņu barčikā ar uzpildija

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ja piebrauc pie viesnīcas kā bomzis salāpītās džinsās ar Passac + LV numuriem, tad laikam nevar cerēt uz vācu akurātumu un pedantismu.

Man kā rūpnīcas pārstāvim, kurš atbrauca uz rūpnīcas izpārdošanu un bija ar pirkstu jāparāda vāciešiem kuras iekārtas kraut fūrā bija cita attieksme. Jo katru rītu rūpnīcas vāģis mani savāca no viesnīceles un katru vakaru atveda atpakaļ (protams ne Passac un ne ar LV numuriem).

p.s. Jāpiezīmē, ka beigās sakrāvām vien ar šoferi paši visu fūru un vienu roklu, jo vācieši 1,5 dienas nevarēja atskrūvēt 4 ankerskrūves.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: bet cik atceros, parastam strādniekam alga mēnesī sanāk uz 200 lašiem - un tas strādājot 12 stundas dienā/6 dienas nedēļā. Liekot kopā dārgus augstas kvalitātes produktus, ievērojot tīrības līmeni kā slimnīcā, strādājot liela ražotāja Foxconn rūpnīcā. Teiksi ka liela alga?

Domā, ka te Latgalē dikti vairāk kāds maksā??? Solīt jau sola, bet kā jau teicu mans čals tā arī neredzēja virs 250 uz papīra par 12/5, izņemot kūdras purvā vairāk salasīja, jo bija totāli sausa vasara. Un tad vēl čīkst, ka neviens negrib strādāt!! Par to pat 2-istabas dzīvokļu rēķinus ziemā nevar apmaksāt... jāpiezīmē, ka Līvāni ir padārga apkurē. Ja nestrādā, tad pabalstos tos rēķinus sedz - a nax strādāt, jo pēc rēķinu samaksas ir apaļa NULLE! + tik pat cik sēžot un saņemot pabalstus!!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

msh rakstīja: bet cik atceros, parastam strādniekam alga mēnesī sanāk uz 200 lašiem - un tas strādājot 12 stundas dienā/6 dienas nedēļā. Liekot kopā dārgus augstas kvalitātes produktus, ievērojot tīrības līmeni kā slimnīcā, strādājot liela ražotāja Foxconn rūpnīcā. Teiksi ka liela alga?

Domā, ka te Latgalē dikti vairāk kāds maksā??? Solīt jau sola, bet kā jau teicu mans čals tā arī neredzēja virs 250 uz papīra par 12/5, izņemot kūdras purvā vairāk salasīja, jo bija totāli sausa vasara. Un tad vēl čīkst, ka neviens negrib strādāt!! Par to pat 2-istabas dzīvokļu rēķinus ziemā nevar apmaksāt... jāpiezīmē, ka Līvāni ir padārga apkurē. Ja nestrādā, tad pabalstos tos rēķinus sedz - a nax strādāt, jo pēc rēķinu samaksas ir apaļa NULLE! + tik pat cik sēžot un saņemot pabalstus!!!

es arī esmu par to, ka pabalsti ir jāatceļ...

citādi visādi tirliņi tik brēc, ka šiem nedod

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

es arī esmu par to, ka pabalsti ir jāatceļ...

citādi visādi tirliņi tik brēc, ka šiem nedod

Cik ilgi tavs strādnieks novilks neēdis??? Kāds viņš būs strādnieks??

Šķiet ka vēl nesajēdz - tik vien ir kā apfišanas mānija.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Rxx rakstīja: Man te svētku datumos sanāca pabūt tajos iepriekšminētajos Līvānos un varu teikt, ka tas, ko redzēju, izskatījās baigi normāli. Smuka pilsēta. Daudzās vietās taisa ceļus, pilns ar visādiem maziem veikaliņiem un tā. Izskatās, ka viss notiek.

Tāpat arī sanāca tur paklīst pa vienu privātmāju ielu - arī izskatās, ka cilvēkiem viss kārtībā un arī viss notiek.

Tas pats Preiļos, kur gan sanāca būt krienti īsāku laiku, bet viss tā sarakts, ka nu tik...

Tātad izskatās, ka arī tur ir gana cilvēku, kas domā un dara uz priekšu.

Jā, jā un nevarēji saskatīt pussabrukušas privātmājas mājas uz centrālās ielas, kuras jau gadiem nevar pārdot par jebkādu cenu. Neredzēji atstātās - tukšas (nevis nepabeigtas, bet atstātas) piecstāvenes. Marafedu jau pieprot veikt par Eiropas naudu. Ceļu remontē - jā.... tikai visā pilsētas garumā 5,5 km tik šauru, ka apstāties malā nav iespējams - iepriekš varēja pat fūras stāvēt un netraucēt citiem.

Nu tāds sīkums.... vai ne? Āaa un pa pēdējiem 3 gadiem ir kādi 6 veikaliņi aizklapējušies un vesels 1 atvēries (tas pats humpalu). Un vēl pēdējais mohikānis - ķieģelnieks nu ir ciet, kas savus ķieģeļus ar Lodes bļambu ap 30 % no saražotā tirgoja Polijā. Viss notiekās!! Deputāti algu regulāri saņem....., Maximā gadās, ka sotaku izmaksā, kā ar pārējiem grūti spriest.

Es domāju, ka tev ir fiksi jo fiksi jāpakojas un jālaiž pie dēla, gan jau šie tur istabiņā kādu raskrivušku iestumdīs pa vidu priekš tētuka. Jo te viss ir tik slikti, tik slikti...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Ja piebrauc pie viesnīcas kā bomzis salāpītās džinsās ar Passac + LV numuriem, tad laikam nevar cerēt uz vācu akurātumu un pedantismu.

Man kā rūpnīcas pārstāvim, kurš atbrauca uz rūpnīcas izpārdošanu un bija ar pirkstu jāparāda vāciešiem kuras iekārtas kraut fūrā bija cita attieksme. Jo katru rītu rūpnīcas vāģis mani savāca no viesnīceles un katru vakaru atveda atpakaļ (protams ne Passac un ne ar LV numuriem).

p.s. Jāpiezīmē, ka beigās sakrāvām vien ar šoferi paši visu fūru un vienu roklu, jo vācieši 1,5 dienas nevarēja atskrūvēt 4 ankerskrūves.

Nu vareni,ko lai saka, kādi nejēgas tie vācieši.

Tik tā starpība,ka es joprojām varu atļauties uz turieni aizbraukt Kaut pasātā.

H79 Reģ.: 16.08.2011
0 0 Atbildēt

Nu vareni,ko lai saka, kādi nejēgas tie vācieši.

Tik tā starpība,ka es joprojām varu atļauties uz turieni aizbraukt Kaut pasātā.

psc atradis ar ko dižoties, uz vāciju viņš varot atļauties aizbraukt tur jau nereālo piķi vajag ne? pateici to tā it kā par kaut kādu kolumbiju runātu vai ko tādu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

H79 rakstīja: Nu vareni,ko lai saka, kādi nejēgas tie vācieši.

Tik tā starpība,ka es joprojām varu atļauties uz turieni aizbraukt Kaut pasātā.

psc atradis ar ko dižoties, uz vāciju viņš varot atļauties aizbraukt tur jau nereālo piķi vajag ne? pateici to tā it kā par kaut kādu kolumbiju runātu vai ko tādu

Ej tak tu dirst, pamuļķi.

H79 Reģ.: 16.08.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Ej tak tu dirst, pamuļķi.

Spēcīgi, spēcīgi Inteliģents cilvēks ar savu viedokli pie tam miljonārs, uz Vāciju var atļauties aizbraukt

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Vācija tak ūuuuu, ne to čto kaut kāda UK, Īrija, vai Norvēģija. Tur tik Lembergi un Co var aizjāt!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Lai gan, kad tiek izrēķinātas cenu strapības, lai tur pirktu un vestu šurp individuāli, parasti sanāk dārgāk.

www.ss.lv/...

Re ku daudz cilvēku nejēdz rēķināt!! Regulāri reisi jau kuro gadu, un vienmēr pilns buss.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Domā, ka te Latgalē dikti vairāk kāds maksā??? Solīt jau sola, bet kā jau teicu mans čals tā arī neredzēja virs 250 uz papīra par 12/5, izņemot kūdras purvā vairāk salasīja, jo bija totāli sausa vasara. Un tad vēl čīkst, ka neviens negrib strādāt!! Par to pat 2-istabas dzīvokļu rēķinus ziemā nevar apmaksāt... jāpiezīmē, ka Līvāni ir padārga apkurē. Ja nestrādā, tad pabalstos tos rēķinus sedz - a nax strādāt, jo pēc rēķinu samaksas ir apaļa NULLE! + tik pat cik sēžot un saņemot pabalstus!!!

Nu tad nav ko dzīvot pilsētā, ja nevar atļauties.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

psc atradis ar ko dižoties, uz vāciju viņš varot atļauties aizbraukt tur jau nereālo piķi vajag ne? pateici to tā it kā par kaut kādu kolumbiju runātu vai ko tādu

Ej tak tu dirst, pamuļķi.

Neesi bijis Kolumbijā? Nu vecīt, šitā var visu dzīvi palaist garām, tak galīgi netālu no Springfildas, Čikāgas un St. Luisas. Vai Tu pa to valsti, kur baltā ķīnieša priekšteci ražo?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Lai gan, kad tiek izrēķinātas cenu strapības, lai tur pirktu un vestu šurp individuāli, parasti sanāk dārgāk.

www.ss.lv/...

Re ku daudz cilvēku nejēdz rēķināt!! Regulāri reisi jau kuro gadu, un vienmēr pilns buss.

Vai Tev ienāca prātā, ka gan paši iepirkties braucēji un arī tas busists un visādi šitādi tamlīdzīgiem, samaksā savai valstij nodoklīti = ar 0 ?

Bet Tev jau laikam tas neko neizsaka....

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Lūdzu iedodiet razkladu! Kādas algas un par kādu darbu maksā Tur, UK, IRL, utt. ?

Man viens čalis aizšāva uz NOR strādāt par kurjeru... jābraukā pa naktīm. Uz rokas 900 Ls... nu jebaķ.... es par 2k nebrauktu...

Taisnība ir tiem, kas saka: Ja nevari nopelnīt šeit, tad nenopelnīsi tur.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Kāds labums šai valstij maksāt nodokļus??? Tik vien būs kā barokļu algās viss aizies. Cik viņiem vajadzēs, tik arī uztaisīs, a par pārējiem uzspļaut!

Daudziem te Jenotība ir rozā brillītes salikusi ar savu "veiksmes" stāstu. 15 % iedzīvotāju izsūtīja no valsts... tas ir vairāk kā Staļins vai Hitlers spēja izdarīt! Ugunsdzēsējus, poličus, mediķus, skolotājus, lielāko daļu pensionāru par ubagiem pataisīja, bet redziet tā ir veiksme.... Smiekls nāk! Muļtikus šad tad skatīties vajag!!! Vēl te kādam veiksmes stāsts par to kā izmisumā iedzīto penšu bariņu apčakarē un "pelna" 1000 Ls mēnesī.... tikai nevis peļņa tā ir, bet ieņēmumi - mācītāji - jekonomistiņi... ibio.

Kādam bariņam Skandināvu bankas dikti lielu žūksni iegrūda, lai pašas nezaudētu LVL devalvācijas dēļ, un viss tas veiksmes stāsts.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vadonim krāns ir rovna 43 cm

Pēc uzvedības spriežot, šis skaitlis jāizdala ar 2 un jāatņem 10 nost... Tad būs tuvāk patiesībai...

Tu regulāri,kad ar večiem runā, tausti viņu krānus,ka zini nianses, cik kuram garš un kā šis uzvedas?

Vispār jau tas vairāk kā sarkasms bija domāts, bet par tevi bez taustīšanās tāpat viss skaidrs. Pat pamatskolnieki zina, ka cilvēkiem, kuri publiski apspriež savu intīmo dzīvi, patiesībā tajā ir visai čābīgi. Tāpat kā tie, kas sevi liela par gudriem un krutiem esam, noliekot pārējos, patiesībā ir kompleksu mākti cilvēciņi. Aizej pie jebkura psihologa, viņš tev tieši to pašu pateiks.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

www.ss.lv/...

ej beidzot strādāt, Inžiņer!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: www.ss.lv/...

ej beidzot strādāt, Inžiņer!

Iemet guglē šito

инженера электроники

ja pats nejēdz iztulkot!!!

L0pārstus par ekonomikas ministriem tikai saeima ņem. Citiem dažreiz ir sajēga, ka nekas labs nesanāks.

Jeb Tu arī esi no tiem kas nesajēdz ka inženieris - mehāniķis kaut kā atšķiras no santehniķa.

Nu bļin, tupaku ar vien vairāk paliek.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: 15 % iedzīvotāju izsūtīja no valsts...

Kā tad ... sadzina vagonos un izsūtīja...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

a Tu mums biji kas- kalnrūpnieks vai metalurģijas ? vai vaimanāšanas?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Ozz rakstīja: www.ss.lv/...

ej beidzot strādāt, Inžiņer!

Iemet guglē šito

инженера электроники

ja pats nejēdz iztulkot!!!

L0pārstus par ekonomikas ministriem tikai saeima ņem. Citiem dažreiz ir sajēga, ka nekas labs nesanāks.

Jeb Tu arī esi no tiem kas nesajēdz ka inženieris - mehāniķis kaut kā atšķiras no santehniķa.

Nu bļin, tupaku ar vien vairāk paliek.

A ko netaisi pats savu uzņēmumu? VArēsi maksāt darbiniekiem Vācijas algas...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

i_edgars rakstīja: 15 % iedzīvotāju izsūtīja no valsts...

Kā tad ... sadzina vagonos un izsūtīja...

Tie divi darboņi kaut par velti aizveda, bet šiem 15 % vēl no savas kabatas biļetes bij jānopērk. Forši - ir ko pamācīties citiem nejēgām, kā bez nevienas patronas vai karātavas iztīrīt kādu valsti no 15 % tās iedzīvotāju. Veiksmes stāsts!! Ir vērts grāmatas rakstīt un KAKAi/LALAi piestādīt rēķinu par autortiesībām.... ha ha ha!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Kāds labums šai valstij maksāt nodokļus??? Tik vien būs kā barokļu algās viss aizies. Cik viņiem vajadzēs, tik arī uztaisīs, a par pārējiem uzspļaut!

Daudziem te Jenotība ir rozā brillītes salikusi ar savu "veiksmes" stāstu. 15 % iedzīvotāju izsūtīja no valsts... tas ir vairāk kā Staļins vai Hitlers spēja izdarīt! Ugunsdzēsējus, poličus, mediķus, skolotājus, lielāko daļu pensionāru par ubagiem pataisīja, bet redziet tā ir veiksme.... Smiekls nāk! Muļtikus šad tad skatīties vajag!!! Vēl te kādam veiksmes stāsts par to kā izmisumā iedzīto penšu bariņu apčakarē un "pelna" 1000 Ls mēnesī.... tikai nevis peļņa tā ir, bet ieņēmumi - mācītāji - jekonomistiņi... ibio.

Kādam bariņam Skandināvu bankas dikti lielu žūksni iegrūda, lai pašas nezaudētu LVL devalvācijas dēļ, un viss tas veiksmes stāsts.

Pats saproti, ko uzrakstīji?

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..31
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti