izpuuteejs rollerim wanted

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

man vajadzeetu izpuuteeju 50 kubu 4t kiinieshu rollerim - 139qb motors, cik noprotu, modelis yy50qt-02 yiying 2007 gada.jaunu kauktur maniiju pa 28 Ls, bet skiet pa sherpu taadam plerdakam taadas cenas. skatos peec lietota +/- ok staavoklii 10 - 15 ls rajonaa. varbuut kaads zin avotu, iznjemot ss.lv kur nikuja nau, un cenas skruuvee kaa mikasaa...?

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..31
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ir klārki arī par mazāk naudām redzēti bet ne clarks ne camel boots nemaksaa TUR par kārtu lētāk nekā šeit.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

a par tiem lodes ķieģeļiem polijaa- apjoms nosaka cenu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: a par tiem lodes ķieģeļiem polijaa- apjoms nosaka cenu.

vajag pirkt polijā, bet piegādi veikt no lodes

p.n.

man ytongu veda no polijas zavoda - 3 fūres

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja: a par tiem lodes ķieģeļiem polijaa- apjoms nosaka cenu.

vajag pirkt polijā, bet piegādi veikt no lodes

p.n.

man ytongu veda no polijas zavoda - 3 fūres

Veda, bet nedaveda...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja: a par tiem lodes ķieģeļiem polijaa- apjoms nosaka cenu.

vajag pirkt polijā, bet piegādi veikt no lodes

p.n.

man ytongu veda no polijas zavoda - 3 fūres

Veda, bet nedaveda...

kāpēc nedaveda? smuki daveda un vēl iepriekšējā dienā piezvanīja, lai izkrāvēju varētu sagādāt

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Okei, tad izstāsti, kas ir tas Ytonga? Iemet bildi! Vnk Interesanti.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Okei, tad izstāsti, kas ir tas Ytonga? Iemet bildi! Vnk Interesanti.

ai tas vienkārši ir pirts lāvu materiāls tev jau tādu nevajag

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

farruhs rakstīja: Okei, tad izstāsti, kas ir tas Ytonga? Iemet bildi! Vnk Interesanti.

ai tas vienkārši ir pirts lāvu materiāls tev jau tādu nevajag

Ņepoņal Tev tā ir publiskā pirts? Lai pēc iespējas vairāk keksi var salīst un celt ziepes no grīdas? Vot Tev laikam kaifova dzīvot publiskajā pirtī?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Davai, dod razkladu - cik tas ytonga maksā šeit, cik tur, cik kapeikas ietaupīji?

Un iemet bildi apskatīties, kā tas ytongo izskatās!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Davai, dod razkladu - cik tas ytonga maksā šeit, cik tur, cik kapeikas ietaupīji?

Un iemet bildi apskatīties, kā tas ytongo izskatās!

šeit maksāja ~100lati kubā

neatceros vairs precīzi cik es ņēmu, bet točno bija virs 100 kubiem...

veda no kautkādas polijas vietas ar O burtu, kautkāda olšūna vai ostrova. nu vai tamlīdzīgi, neatceros

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

farruhs rakstīja: Davai, dod razkladu - cik tas ytonga maksā šeit, cik tur, cik kapeikas ietaupīji?

Un iemet bildi apskatīties, kā tas ytongo izskatās!

šeit maksāja ~100lati kubā

neatceros vairs precīzi cik es ņēmu, bet točno bija virs 100 kubiem...

veda no kautkādas polijas vietas ar O burtu, kautkāda olšūna vai ostrova. nu vai tamlīdzīgi, neatceros

Nah Tev tik daudz, to herņu vajadzēja?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

100+ kubi

Ibio pesso... tur tak Gaismas pili var apsist ar to lāvu materiālu...

Kaut ko Tu tirs, man liekas...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Slinkais rakstīja: a es esmu gulējis ar sievu parīzes vidū, mežā, teltī. un bija tas daudz baudamāk par jebkuru viesnīcu

Es parasti guļu mašīnā. Autiņā pietiekami vietas, lai normāli divi cilvēki varētu izgulēties. Pirmkārt, ietaupās nauda, otrkārt, stājies, kur gribi - vēro zvaigznes, klausies jūru, karoče, dari, ko gribi un kad gribi. Visforšāk ir, kad lietus lāses sitas gar mašīnu un skan forša mūzika.

P.S. Tiem, kam samaitāta fantāzija, es pārsvarā ceļoju divatā ar sievu...

es ar saviem 2 metriem nevaru normāli izgulēt nekadā auto. studentu gados ok, bet nu gribas ertības.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: ..... es ar saviem 2 metriem....

netirz.... Pat vadonim nav tik garš krāns

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: 100+ kubi

Ibio pesso... tur tak Gaismas pili var apsist ar to lāvu materiālu...

Kaut ko Tu tirs, man liekas...

Nu kā, viņš tak pirka arī priekš zagļiem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vadonim krāns ir rovna 43 cm

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Vadonim krāns ir rovna 43 cm

Pēc uzvedības spriežot, šis skaitlis jāizdala ar 2 un jāatņem 10 nost... Tad būs tuvāk patiesībai...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vadonim krāns ir rovna 43 cm

Pēc uzvedības spriežot, šis skaitlis jāizdala ar 2 un jāatņem 10 nost... Tad būs tuvāk patiesībai...

Nu jpt... ir šāds : www.geflor.lv/...

un šāds: www.oras.com/...

Nav skaidrs par ko ir runa... viens runā par garo, otrs par īso... opreģeļites vienreiz!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vadonim krāns ir rovna 43 cm

Pēc uzvedības spriežot, šis skaitlis jāizdala ar 2 un jāatņem 10 nost... Tad būs tuvāk patiesībai...

Nu jpt... ir šāds : www.geflor.lv/...

un šāds: www.oras.com/...

Nav skaidrs par ko ir runa... viens runā par garo, otrs par īso... opreģeļites vienreiz!

A par ko tad es tavuprāt runāju? ja pie izlietnes pieskrūvēts pirmais, tad, ja pie tāda katru dienu jāmazgā trauki, cilvēks paliek arvien neapmierinātāks... A pie otrā to dari dziedādams...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vadonim krāns ir rovna 43 cm

Pēc uzvedības spriežot, šis skaitlis jāizdala ar 2 un jāatņem 10 nost... Tad būs tuvāk patiesībai...

Tu regulāri,kad ar večiem runā, tausti viņu krānus,ka zini nianses, cik kuram garš un kā šis uzvedas?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ko tur daudz zināt... jo īsāks krāns, jo krutāka tačka - tā teikt krāna pagarinātājs!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vadonim krāns ir rovna 43 cm

Pēc uzvedības spriežot, šis skaitlis jāizdala ar 2 un jāatņem 10 nost... Tad būs tuvāk patiesībai...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Par lupatām runājot - man patika viena ačgārnajā salā iepazīta latvieša stāsts - šis kaut kad pasen, neatceros kādā sakarā būdams vācijā, uz akciju, jo jāiztirgo izejošais modelis, nopirka kaut kādas firmas botes - hvz, nike, puma vai adidas. Šis aizbrauc uz rīgu, staigā pa kaut kāda lielā tirdzniecības centra lielu športa veikalu, a tur pārdevējs uz šo šķībi ar lielām acīm lūr. Beigās tas pienāk pie viņa un paprasa kur šis tās čabatas nopircis. Izrādās ka tas veicis drīz sāks tās tirgot kā jauno modeli...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Rxx rakstīja: Man te svētku datumos sanāca pabūt tajos iepriekšminētajos Līvānos un varu teikt, ka tas, ko redzēju, izskatījās baigi normāli. Smuka pilsēta. Daudzās vietās taisa ceļus, pilns ar visādiem maziem veikaliņiem un tā. Izskatās, ka viss notiek.

Tāpat arī sanāca tur paklīst pa vienu privātmāju ielu - arī izskatās, ka cilvēkiem viss kārtībā un arī viss notiek.

Tas pats Preiļos, kur gan sanāca būt krienti īsāku laiku, bet viss tā sarakts, ka nu tik...

Tātad izskatās, ka arī tur ir gana cilvēku, kas domā un dara uz priekšu.

Jā, jā un nevarēji saskatīt pussabrukušas privātmājas mājas uz centrālās ielas, kuras jau gadiem nevar pārdot par jebkādu cenu. Neredzēji atstātās - tukšas (nevis nepabeigtas, bet atstātas) piecstāvenes. Marafedu jau pieprot veikt par Eiropas naudu. Ceļu remontē - jā.... tikai visā pilsētas garumā 5,5 km tik šauru, ka apstāties malā nav iespējams - iepriekš varēja pat fūras stāvēt un netraucēt citiem.

Nu tāds sīkums.... vai ne? Āaa un pa pēdējiem 3 gadiem ir kādi 6 veikaliņi aizklapējušies un vesels 1 atvēries (tas pats humpalu). Un vēl pēdējais mohikānis - ķieģelnieks nu ir ciet, kas savus ķieģeļus ar Lodes bļambu ap 30 % no saražotā tirgoja Polijā. Viss notiekās!! Deputāti algu regulāri saņem....., Maximā gadās, ka sotaku izmaksā, kā ar pārējiem grūti spriest.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

nu jau vairs labu laiku kaa ne. inzenierim zavodaa tur videeji paarti tonnai vai divaam zaljo meenesii bija.

a pie mums, un ne tikai - arii usa, ru uttp - razoshanu atsaakt ir reaali problemaatiski, jo nav ko pie darbgaldiem un so likt. taga koteejas jurista. managera, un citas suudprofesijas....a kiinaa viss tas ir, un aug kvalitaatee...

Inženieri ir inženieri - te kāds par tik svarīgiem putniem runā?

i_edgars rakstīja:

Pamosties!!! Šitādas algas šiem bija pagājušā gadsimta beigās! Tik vien vajadzēja, kā izkonkurēt visu bijušo austrumbloku iznīdējot to = iekarot tirgu un normalizēt gan algas, gan cenas. Ražo to pašu, ko soc laikos uzskatīja par mēslu, bet vēl sūdīgākā kvalitātē. Tur domāja ar galvu, nevis tikai par savu kabatu un tikai šodien.

Nu labi, ja to tekstu, ko komentēji, uztver nopietni, tad lielākas ir. Mazliet lielākas Še tev pāris piemēri:

1) Tā kā es ar pusaci sekoju līdz notikumiem IT jomā, ir sanācis mazliet pašūmēšanos rietumos par to, kādi darba apstākļi un atalgojums ir ķīniešu strādniekiem, kuri liek kopā aizkostā ābola brīnumus ar tā saskrūvētajām cenām. To raksteli lasīju kādu laiku atpakaļ, tāpēc varbūt esmu mazliet neprecīzs, bet cik atceros, parastam strādniekam alga mēnesī sanāk uz 200 lašiem - un tas strādājot 12 stundas dienā/6 dienas nedēļā. Liekot kopā dārgus augstas kvalitātes produktus, ievērojot tīrības līmeni kā slimnīcā, strādājot liela ražotāja Foxconn rūpnīcā. Teiksi ka liela alga?

2) Kaut kad pasen liepājas SEZ bija atvērusi tipogrāfiju tāda firma International Greetings. Britiem laikam piederēja. Drukāja apsveikumu kartiņas. Tad šie dažus gadus atpakaļ aizklapēja ciet to iestādījumu un ražotni aizvāca uz ķīnu. Lasīju par to raksteli iekš Kurzemes Vārda, viens no bijušajiem strādniekiem, kurš bija bijis ķīnā uz iekārtu uzstādīšanu un turienes strādnieku apmācību, rakstīja ka vietās, kur bija viens latvietis, šiem ir divi ķīnieši. Kam jānotiek, lai būtu izdevīgi pārvākt rūpnīcu uz ķīnu un dubultotu strādnieku skaitu? Droši vien jābūt aldziņu līmeņu starpībai...

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..31
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti