izpuuteejs rollerim wanted

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

man vajadzeetu izpuuteeju 50 kubu 4t kiinieshu rollerim - 139qb motors, cik noprotu, modelis yy50qt-02 yiying 2007 gada.jaunu kauktur maniiju pa 28 Ls, bet skiet pa sherpu taadam plerdakam taadas cenas. skatos peec lietota +/- ok staavoklii 10 - 15 ls rajonaa. varbuut kaads zin avotu, iznjemot ss.lv kur nikuja nau, un cenas skruuvee kaa mikasaa...?

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..31
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Bet kāpēc tad tu melo kā makšķernieks

Parādi kurā vietā es to rakstīju... nevis savus izdomājumus!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Bet kāpēc tad tu melo kā makšķernieks

Parādi kurā vietā es to rakstīju... nevis savus izdomājumus!

Nu par to Vācijas paiku, elektroniku uc daudzām lietām.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Esmu divi nedēļas nodzīvojis 4zvaigžņu viesnīcā Hanoverē un 3 zvaigznēs Frankfurtē pie Mainas tur paredzēts mainīt tikai 1x nedēļā, dvieļus tikai tad, ja nomesti zemē. Tas tur saucas rūpes par ekoloģiju.

Tā ka droši vien inč. apsameizās un apsadersās tajos palagos

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

a es esmu gulējis ar sievu parīzes vidū, mežā, teltī. un bija tas daudz baudamāk par jebkuru viesnīcu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Tā ka droši vien inč. apsameizās un apsadersās tajos palagos

Pie tam regulāri. No laimes, ka nokļuvis doičlandē.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: a es esmu gulējis ar sievu parīzes vidū, mežā, teltī. un bija tas daudz baudamāk par jebkuru viesnīcu

Nu pēc inženiera apstāstiem par dzeltenajiem palagiem, man paliek bail iet viesnīcās.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Esmu divi nedēļas nodzīvojis 4zvaigžņu viesnīcā Hanoverē un 3 zvaigznēs Frankfurtē pie Mainas tur paredzēts mainīt tikai 1x nedēļā, dvieļus tikai tad, ja nomesti zemē. Tas tur saucas rūpes par ekoloģiju.

Tā ka droši vien inč. apsameizās un apsadersās tajos palagos

"apsadiersās" nevis "apsadersās"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Es kafiju pērku Latvijā un man tā garšo, Paulig pupiņas, un pats maļu.

Edgars un msh drosī vien pērk tās lētās bundžas, uz kurām indiešu smalkiem burtiem indiešu valodā rakstīts 'saslaucīts no ielas'.

krieviski skan labāk - atbornaja kafija.... tās pupiņas pats Pauliga kungs ir nigeriem atņēmis

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

runājot par tēmu "ārzemēs viss ir lētāk", varu pateikt svaigāko info par Polijas preču cenām 22-24.jūnijā.

kafija Nestcafe Classic 200g : ~ 3,20Ls , pie mums ~ 3,50-4,00Ls.

Cukurs ~ 50 sant.

Par tēju nekomentēšu - Latvijā pērku tikai LV ražotas tējas un Polijā tādu nav.

Pioneer auto CD (mp3 ) atskaņotājs ar USB ligzdu (4x45W) - ~ 40Ls

Sony CD auto atskaņotāji ar MP3 fomāta atbalstu - apmēram tik pat cik mums le†ājajā internetveikalā

Sony mājas multimediju centrs ar tumbām ( resīvers, tumbas, savienojams ar intenertu) 167 Ls, LV tāds pats maksā sākot no 158 Ls internetveikalos.

DVD-R atricas 20 sant/ gab. , pie mums nezinu - gadus 6 neesmu LV pircis matricas

Vannas istabas aizkars PVC 200 x195 - ~ 2.50Ls, pie mums DEPo lētākais 6,39 Ls

Rīsi 1kg iepakojums - 43 santīmi, pie mums Optima līnija 0.60 Ls /kg

makaroni - 42 satn /kg, pie mums Optima līnija 60 sant./ kg

Zaļie zirnīsi metāla bundžā (laikam 200g) - 0.26 Ls, pie mums manuprāt varētu būt ~ 0.35 Ls paši lētākie

Auto tuvās gaismas spuldze H4 55W/60 - statoilā ap 2.50ls, Lukoilos ap 2.20Ls, Depo Osram maksā 2ls , ķīnietis maksā 1,60Ls, Polijā made Ingermany šāda auto spuldze maksā 0.91 Ls.

Velux jumta logs 78 x 118 GZL modelis - 133Ls , Latvijā ~ 180Ls

Bituma mastika (hidroizolācijai) 19 vai 20Ks iepakojums - sākot no kādiem 17 Ls un uz augšu. Polijā le†ākais ko redzēju maksāja ~ 10ls par 20kg spaini, dārgākais 15 Ls

Jumta bitumnea dakstiņi Polijas no-name ražojums tur maksāja tik pat cik LV maksā Somijas katepal dakstiņi !!!

Elektrības rozetes un slēdži vienvieīgie - paši lētākie maksāja nepilni 4 zloti / gan , kas ir 0.68 Ls, LV lētākie redzētie slēdži un rozetes maksā 1,04ls iekš Depo, bet toties TIE IR LATVIJAS RAŽOJUMS (REML rūpnīca), tā kā iedgars var neraudāt - arī pie mums daudz ko ražo.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Un pats trakākais - Suvalkos un Belostokā lielākajos būvmateriālu veikalos visur bija salikti A/S Lode plakāti. Tātad bija skaidrs, ka LODE Polijā konkurē ar vietējo PLN māla ķieģeļu produkciju.

Šī iemesla dēļ stājos, un gāju skatīties cenas.

Liels bija mans šoks konstatēt, ka Belostokas Leroy merlin veikalā Lodes dopumotais apdares ķieģelis 250 x 120 x 65 maksā ~ 0.23 Ls, Latvijā cenas ir sekojošas: Lodes mājas lapā uzrādīta cena 0.31Ls, būvserviss.lv - 0.29 Ls, Kurši -0.38 Ls par gab.

Gāzbetons Ytong Polijā maksā 33Ls / m3 (un tas jau ir veikalā ar vienu starpnieku). Pie mums lētākais ir dabūnams par 42L,50 LS / m3 (pie tam pa taisno no ražotāja, veikalā būs kādi +5-10Ls klāt pie cenas)

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

P.s. daudzas preces bija dārgākas kā LV, bet tām es cenas neatceros.

tiesa nevar noliegt, ka lielajā vairumā preces ir lētākas.

Tāpēc tidzniecības centru stāvlaukumos ir daudz auto ar LV, LT, BLR un ukrainas numuriem

Rxx Reģ.: 13.01.2008
0 0 Atbildēt

Man te svētku datumos sanāca pabūt tajos iepriekšminētajos Līvānos un varu teikt, ka tas, ko redzēju, izskatījās baigi normāli. Smuka pilsēta. Daudzās vietās taisa ceļus, pilns ar visādiem maziem veikaliņiem un tā. Izskatās, ka viss notiek.

Tāpat arī sanāca tur paklīst pa vienu privātmāju ielu - arī izskatās, ka cilvēkiem viss kārtībā un arī viss notiek.

Tas pats Preiļos, kur gan sanāca būt krienti īsāku laiku, bet viss tā sarakts, ka nu tik...

Tātad izskatās, ka arī tur ir gana cilvēku, kas domā un dara uz priekšu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja: Cik TU maksāsi kasierei?

Nezinu - tirdzniecībā nekad negribētu strādāt nekādā formā.

NU bet pietiekami daudzus zinu tāda pat lieluma bodītes, kā to ko pieminēju Vācijā, bet īpašnieku ģimene tik vien dara kā datorā spēlītes spēlē 4 vai pat vairāki gabali, un protams tērē pietiekami daudz, bet apstrādā šos paņemtie darbinieki. Cik tiem darbiniekiem paliek pāri no barskogo stola??? Drupačas! Tajā Vācijas bodē nebija ne ssgādnieka, ne apkopējas, ne grāmatveža no malas - visu darīja 3 cilvēki + vēl uzturēja lopkautuvīti.

Es pie šiem biju izmitināts gandrīz nedēļu - tā ka redzēju visu. Pie kam gultas veļa man kadru vakaru bija svaiga! Miests tā apmēram uz kādi 1,5 t iedzīvotāju varēja vilkt - nu apmēram kā Lielvārde... ne vairāk. Pie kam lielum lielākā daļa strādā un arī iepērkas blakus esošajā lielajā pilsētā. Te ir par to apgrozījumu.

Paga, es pareizi sapratu? Tu zini, cik būtu jāmaksā, bet nezini, cik pats maksātu?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Pagaidām visi, kas ir bijuši Vācijā nesen saka pilnīgi vienu un to pašu - tur viss izņemot dzeramo ir lētķas!

Nekas tur nav lētāks. Ja nu vienīgi supernetto paika un šmotkas izpārdošanā. Pats esmu pārbaudījis. Laba tēja, piemēram, ir tāda Kreutertee, ko regulāri, kad esmu tur, vedu uz šejieni, pēdējo reizi, kad tur biju 2009. gadā, maksā 9 EUR (puskilo).

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: a es esmu gulējis ar sievu parīzes vidū, mežā, teltī. un bija tas daudz baudamāk par jebkuru viesnīcu

Es parasti guļu mašīnā. Autiņā pietiekami vietas, lai normāli divi cilvēki varētu izgulēties. Pirmkārt, ietaupās nauda, otrkārt, stājies, kur gribi - vēro zvaigznes, klausies jūru, karoče, dari, ko gribi un kad gribi. Visforšāk ir, kad lietus lāses sitas gar mašīnu un skan forša mūzika.

P.S. Tiem, kam samaitāta fantāzija, es pārsvarā ceļoju divatā ar sievu...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Pagaidām visi, kas ir bijuši Vācijā nesen saka pilnīgi vienu un to pašu - tur viss izņemot dzeramo ir lētķas!

A es teicu ka tā nav? Ar piebildi ka pērkot turienes lielveikalu žoptima līnijas ekvivalentus, kamēr pērkot tā, kā tas notiek pie mums, ceņņiks parasti ir vismaz x2

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ā, pareizi, paldies deksteram kas ieminējās par aldī - lidlos un aldī cenas apmēram kā lielveikalu brendu lētajai paikai, tikai bez attiecīgā veikala brenda. Kā viņi to izdara, nezinu, bet nu jā - ja pērkas tādos lidlos un aldī un neieiet kādos lielajos [kā ačgārnajā salā tesco, asda, sainsbury's un morrisons], tad arī var tiešām padomāt ka paika ir lētāka.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

P.S. Tiem, kam samaitāta fantāzija, es pārsvarā ceļoju divatā ar sievu...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

P.S. Tiem, kam samaitāta fantāzija, es pārsvarā ceļoju divatā ar sievu...

Ieliec sievas bildi!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: skattelister.no/...

rekur viens skuķis, ko labi pazīstu - latviete - apprecējās ar norvēģi

Cilvēks tikko aizbraucis, bet tavā lapā ir ziņas tikai ne jaunākas par 2009. gadu!!

tā nav mana, bet norvēģijas valsts lapa...

viņiem ir laiks līdz kuram var ziņas iesniegt.... katrā gadījumā papīra formā es konkrēti savus datus par iepriekšējo gadu skatījos augustā

un pēc laiciņa varēsi paskatīties kā tev čoms par lielo peļņu satirsa

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Man bi jūsu problēmas....

Cik cilvēkam ir jābūt brīvā laika (slinķis, bezģeļņiks, utt) , lai spētu izsekot visām cenām Eiropā ?

Man galīgi nepiš, ka ķieķelis Polijā ir par 2 sant lētāks nekā Latvijā... man vnk nav laika ar tādu kuiņu nodarboties.

Tie, kam ir pārāk daudz brīva laika, atrodiet sev sakarīgāku nodarbošanos!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kaut kā sakrīt tādas lietas, ka tie, kuriem viss ir slikti šeit, tie arī ir informēti par ķieģeļu cenām uc lietām vakareiropā.

Lai gan, kad tiek izrēķinātas cenu strapības, lai tur pirktu un vestu šurp individuāli, parasti sanāk dārgāk.

Jā, es arī ,kad esmu Anglijā, iepērkos turienes apģērbu veikalos. Ne tikai tāpēc,ka tas ir lētāk, bet arī tāpēc,ka tur var nopirkt to,kas nav te, piemēram Regatta apģērbu.

Pirms mēneša nopirku Clarks tupeles pa ~70 latiem, nezinu, cik tādas te maksātu. Pieļauju, ka līdzīgi.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

klarka apavi salā maksā 50-60% no cenas LV

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: klarka apavi salā maksā 50-60% no cenas LV

Ja pērk outletā. Ja tu to pirksi 'parastajā' bodē, nekas tāds nebūs. Iekš LV arī ir atlaides un ne mazās ik pa laikam. Nevajag melni uz visu lūrēt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

www.clarks.eu/...

www.getstyle.lv/...

kā teikt - salīdzini el vē

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..31
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti