Clio 1,2 bencins

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007

Clio 1,2 bencins

 
1 2 3 4
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bļac, nu kad šitajā MEGAPORTĀLĀ beidzot varēs ielikt normālus linkus un labot paša kļūdainos tekstus???

Tur bija ĶERRA !!!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ķerra der tik purva āžiem (nekas persõnīgs)

Augsti atalgoti speciālisti lieto 100+keur vērtas tačkas , kad ir nopelnijuši(ja wēl būs tāda wēlme)

a līdz tam , itīpaši kā 1ais wāģis , derēs arī Clio

kat kā tā .

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Man ķerra patīk, vismaz abas rokas aizņemtas. Meitenēm tas arī ir noderīgi.

PS. Es tādu tarataiku meitai nepirktu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Sviestnesis rakstīja:

TDIOTS rakstīja: Ko labu par sapamot par šā subjekta +/-iem ? Bērnam vajag auto , jau 1/2 nedēļa ka pie tiesībām esot www.ss.lv/...

Bērnam...

18 gadīgam?

Clio?

Bērnam ir jāpērk kaut kas šitāds...

www.ss.lv/...

vai šitāds

www.reklama.lv/...

(vismaz mans, 16 gadnieks, ap tādiem laizās )

Vai tas Bērns tomēr ir meitene?

bērnam , kad pabeigs skolu un strādās specialitātē , būs šitāds www.ss.lv/...

a pagaidām , par manu $$$$$ , tāds nebūs

bērns ir jaunkundze

principa pabeidzot skolu un stradajot specialitate tadu atljauties nav iespeejams, nelolo ceriibas papuciit.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Tik nevaig Škidri dirst,Šiiri,

vis ko var atļauties, ja ir pareiza specialitāte un pareizs darbs!

Katrai jaunai paaudzei ir jaunas iespējas,

tā kā nešņuksti kā tāds pendža!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu nepiesienieties visam, ko tedis pālī sarakstīja

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Man ķerra patīk, vismaz abas rokas aizņemtas. Meitenēm tas arī ir noderīgi.

PS. Es tādu tarataiku meitai nepirktu.

meitenēm jau sen ir pouhj kur tev ir rokas

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Tik nevaig Škidri dirst,Šiiri,

vis ko var atļauties, ja ir pareiza specialitāte un pareizs darbs!

Katrai jaunai paaudzei ir jaunas iespējas,

tā kā nešņuksti kā tāds pendža!

kaut kā tā arī ira

jau tagad bērnu vervē uz DE , solot min 3keur +bonusus ik mēnesi

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nu nepiesienieties visam, ko tedis pālī sarakstīja

a kas vainas pālim ???

waj tad newar ar priekiem padalīties

waj tad nau labāk paspamot par ko jaukāku nekā 20gadīgu audīmizu 2kls 'gribvērtībā''

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Jā tiešām "kas vainas Pālim" ?

Pālī cilvēks kļūst atklātāks, sirsnīgāks,

un runā par to, ko domā, bet ne tikai to, ko vajadzētu runāt..

Un tiem, kam "pālis" tajā brīdi nav,

vispār tie teksti ir "zemene"

jo ļauj redzēt oponentā to, ko Šams ikdienā cenšās noslēpt..

un ļauj izstrāat pareizu,izdevīgu sev, stratēģiju turpmākos kontaktos ar šo indivīdu...

vai kā?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Lūgums neuztvert personīgi, vienkārši pārdomas.

Bērns piedzimst, aug valstī, vecāki saņem pabalstus, kaut nelielus, bet tomēr. Tad bērnudārzs, atkal pa lielam no valsts. Tad skola, medicīna, viss pārējais-valsts, visu cilvēku uzturēts.

Taču vecāki jau no apzinīgā vecuma bērnu noskaņo pret valsti, Latvija tam bērnam visticamāk ir nulles skaņa.

Nu un tad šis pabeidz studēt un ar vecāku morālu atbalstu, droši vien pat mudināts to darīt, dodas uz Vāciju pēc BMW 650 un milzīgo 'rubli' kāst...

Kāda gan te var būt runa par kāda nebūt politiska spēka vainu vai ko tādu, ja paši ļautiņi to visu atbalsta un provocē.

iEdgara puisēns Vācijā ( tēva atbalstīts) , tedim meita arī turp dosies un tādu ir tūkstošiem.

Latviešiem vajag savu valsti?? Neizskatās. Vectēvi droši vien kapos gorās bez apstājas par šo visu.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Lūgums neuztvert personīgi, vienkārši pārdomas.

Bērns piedzimst, aug valstī, vecāki saņem pabalstus, kaut nelielus, bet tomēr. Tad bērnudārzs, atkal pa lielam no valsts. Tad skola, medicīna, viss pārējais-valsts, visu cilvēku uzturēts.

Taču vecāki jau no apzinīgā vecuma bērnu noskaņo pret valsti, Latvija tam bērnam visticamāk ir nulles skaņa.

Nu un tad šis pabeidz studēt un ar vecāku morālu atbalstu, droši vien pat mudināts to darīt, dodas uz Vāciju pēc BMW 650 un milzīgo 'rubli' kāst...

Kāda gan te var būt runa par kāda nebūt politiska spēka vainu vai ko tādu, ja paši ļautiņi to visu atbalsta un provocē.

iEdgara puisēns Vācijā ( tēva atbalstīts) , tedim meita arī turp dosies un tādu ir tūkstošiem.

Latviešiem vajag savu valsti?? Neizskatās. Vectēvi droši vien kapos gorās bez apstājas par šo visu.

Atļaušos iebilsts! Nevis valsts, bet vecāku nomaksāto nodokļu nauda. Protams, pie nosacījuma, ja abi vecāki oficiāli strādā. Es kautkad senāk tā uz papīra piemetu, cik es nomaksāju valstij nodokļos un cik no tās saņemu "par velti" pretī. Un liels bija pārsteigums, ka es samaksāju ne vienu, bet vairākas reizes vairāk, kā itkā saņemu pretī. Par saņemto valsts "bezmaksas" pakalpojumu kvalitāti nemaz nerunāsim...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Dekster nu cik var dirst, tu tak pats algas aploksne maksa. Moralizee veel tagad. Latgale jau visi zirgi smejas...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Personiski mans pienesums valstij , tikai nodokļu veidā , ir ar milzīgu pluss zīmi . Paralēli manām nodokļu megamaksām , bērns gāja privātbērnudārzā un privātsākumskolā , jo tur darba laiks bij no 7-'pēdējam bērnam' ko manos nodokļos apmaksātie valsc b/dārzi un skolas nepiedāvāja , Gimnāzijas laiks sakrita ar 'nasingspešialu' un tika izmantota valsc gimnāzija . Starpību starp privāto un valsc 'bezmaksas'izglītošanas kvalitāti es lieliski redzu uz saviem bērniem .

Nākamais - medstudentam pienāk laiks ordinatūrai , valsc tam spēj nodrošināt kādus 20-30%vietu??!!+slēdz līgum uz 3gadiem ka pēc ordinēšanās , jaunais speciālists uxjārēs kādā mazsipānu gospitālī par 2-3simc latiem mēnesī . tad nauxj uzņem tik daudz studentu ??

Tādā veidā tiek radīti apstākļi jauno speciālistu aizplūšanai uz ārzemēm .....

Mans bērns , pateicoties 'blatiem', cīnīsies līdz pēdīgam lai paliktu šeit pat .

a viens no pirmajiem 650ajiem LV būmeriem bij dr.Ērglim.. Tā kā labi dakteri arī LV pelna nevāji

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: ...

Latviešiem vajag savu valsti?? Neizskatās. Vectēvi droši vien kapos gorās bez apstājas par šo visu.

Man māsa saviem sīkajiem gribēja LV pilsonību, bija doma atgriezties (dzīvo UK, LV nav pieprasījums specialitātē), vietējo birokrātu atbilde maigā veidā bija maksā vai pāris mēnešus lien uz vēdera caur birokrātiju un mēģini pierādīt, ka neesi nēģeris.

Personīgi maksāju visus nodokļus, no valsts pat sakārtotu infrastruktūru nevaru saņemt.

Pa tēmu, savulaik tika lietots twingo un R19 cabrio. Normāli pepalaci ar debīliem tehniskajiem risinājumiem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Lūgums neuztvert personīgi, vienkārši pārdomas.

Bērns piedzimst, aug valstī, vecāki saņem pabalstus, kaut nelielus, bet tomēr. Tad bērnudārzs, atkal pa lielam no valsts. Tad skola, medicīna, viss pārējais-valsts, visu cilvēku uzturēts.

Taču vecāki jau no apzinīgā vecuma bērnu noskaņo pret valsti, Latvija tam bērnam visticamāk ir nulles skaņa.

Nu un tad šis pabeidz studēt un ar vecāku morālu atbalstu, droši vien pat mudināts to darīt, dodas uz Vāciju pēc BMW 650 un milzīgo 'rubli' kāst...

Kāda gan te var būt runa par kāda nebūt politiska spēka vainu vai ko tādu, ja paši ļautiņi to visu atbalsta un provocē.

iEdgara puisēns Vācijā ( tēva atbalstīts) , tedim meita arī turp dosies un tādu ir tūkstošiem.

Latviešiem vajag savu valsti?? Neizskatās. Vectēvi droši vien kapos gorās bez apstājas par šo visu.

Atļaušos iebilsts! Nevis valsts, bet vecāku nomaksāto nodokļu nauda. Protams, pie nosacījuma, ja abi vecāki oficiāli strādā. Es kautkad senāk tā uz papīra piemetu, cik es nomaksāju valstij nodokļos un cik no tās saņemu "par velti" pretī. Un liels bija pārsteigums, ka es samaksāju ne vienu, bet vairākas reizes vairāk, kā itkā saņemu pretī. Par saņemto valsts "bezmaksas" pakalpojumu kvalitāti nemaz nerunāsim...

Saskaitīji robežsardzi, medicīnu, visādus meteodienestus, skolotājus, bērnudārzus, sociālās vajadzības ( invalīdi,pensionāri ,bāreņi) , valsts pārvaldi, ceļus, iekšlietu sistēmu , vēstniecības utt utjpr . Saskaiti. Protams, daudz kur var vēlēties uzlabojumus, bet nu fakts tāds ir- tēriņi ir milzīgi. Palūkojies mazliet plašāk.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

DekstersFF rakstīja: ...

Latviešiem vajag savu valsti?? Neizskatās. Vectēvi droši vien kapos gorās bez apstājas par šo visu.

Man māsa saviem sīkajiem gribēja LV pilsonību, bija doma atgriezties (dzīvo UK, LV nav pieprasījums specialitātē), vietējo birokrātu atbilde maigā veidā bija maksā vai pāris mēnešus lien uz vēdera caur birokrātiju un mēģini pierādīt, ka neesi nēģeris.

Personīgi maksāju visus nodokļus, no valsts pat sakārtotu infrastruktūru nevaru saņemt.

Runā par to dārziņu ieliņu ? Prasi pašvaldībai, tas ir RD pārziņā, cik zinu. Protams, pašvaldība ir valsts sastāvdaļa. Ko esi darījis, lai to ielu salabotu? Esi informējis kādas iestādes,piemēram? Es regulāri sazinos ar Mārupes pašvaldības atbildīgo personu un, zini, iespēju robežās daudz kas tiek sakārtots.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: tad nauxj uzņem tik daudz studentu ??

Tādā veidā tiek radīti apstākļi jauno speciālistu aizplūšanai uz ārzemēm .....

Mans bērns , pateicoties 'blatiem', cīnīsies līdz pēdīgam lai paliktu šeit pat .

a viens no pirmajiem 650ajiem LV būmeriem bij dr.Ērglim.. Tā kā labi dakteri arī LV pelna nevāji

Nu bet tu paskaties,kādair pretestība Ķīla iesāktajām reformām. Visa tā izglītības sistēma reāli ir sapuvusi un tur viss ir jārevidē pamatīgi.

Protams,ka pelna nevāji un tas ir labi. Nevar gribēt ,ka students uzreiz pēc beigšanas pelnīs +3000 eur valstī, kura 50 gadus degradēta no savienības un kurā joprojām tie 50 gadi atstājuši MILZĪGU ietekmi.

Arī recluses lielajā problēmā ar Dārziņu ieliņām tas redzams.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

recluse rakstīja:

DekstersFF rakstīja: ...

Latviešiem vajag savu valsti?? Neizskatās. Vectēvi droši vien kapos gorās bez apstājas par šo visu.

Man māsa saviem sīkajiem gribēja LV pilsonību, bija doma atgriezties (dzīvo UK, LV nav pieprasījums specialitātē), vietējo birokrātu atbilde maigā veidā bija maksā vai pāris mēnešus lien uz vēdera caur birokrātiju un mēģini pierādīt, ka neesi nēģeris.

Personīgi maksāju visus nodokļus, no valsts pat sakārtotu infrastruktūru nevaru saņemt.

Runā par to dārziņu ieliņu ? Prasi pašvaldībai, tas ir RD pārziņā, cik zinu. Protams, pašvaldība ir valsts sastāvdaļa. Ko esi darījis, lai to ielu salabotu? Esi informējis kādas iestādes,piemēram? Es regulāri sazinos ar Mārupes pašvaldības atbildīgo personu un, zini, iespēju robežās daudz kas tiek sakārtots.

..un arī nozvizģīc wēl plašākās iespēju robežās

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Dekster nu cik var dirst, tu tak pats algas aploksne maksa. Moralizee veel tagad. Latgale jau visi zirgi smejas...

balsti vien savas zināšanas uz slinkā zagļa Kindzuļa basņām, tālu tiksi.

PS. Ja es maksāju aploksnēs, tad tu esi zilo zēnu palaistuve ( mauka).

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

..un arī nozvizģīc wēl plašākās iespēju robežās

Šis gan ir visai samaitāts priekštats un tas ir viens no nelaimju cēloņiem vispār Latvijā. Parasti jau saka- kā pats rīkojas, tā domā par citiem

Es kaut kā nedomāju,ka visos valsts un pašvaldību posteņos visi kampj un zvizģī. Jo vairāk domāsim par to un visus vainosim zagšanā, jo vairāk zags.

Vienalga, cik normāls cilvēks ieiet strādāt valsts pārvaldē, ko viņš par sevi dzird?? Loģiski, ka piegriežas ar laiku un top visam uzspļauts.

Ļoti iesakņojusies tā valsts nicināšana un zaimošana.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vēl par šito tēmu.

Cilvēks strādā un dzīvo Latvijā, te nodibinājis firmu, strādā veiksmīgi, viss notiek.

BET mašīnu reģistrēs Lietuvvā vai Igaunija. Un firmu ar pārcels uz Igauniju.

BET darbību joprojām saglabās Latvijā, jo te ir izdevīgāk, te ir tā vide, kurā viņš var pelnīt, valsts DOD IESPĒJU.

Taču to viņš neredz un nedzird, galvenais, ka Igaunijā ir lētāk Kaut kas lētāk. Nu tad pis uz to Igauniju un tur dzīvo un visu dari tur, huļi tu gribi te kāst piķi, bet neko par to nemaksāt ??

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Ir jau Tev taisnība par to,ka patriotisms, ja tāds vispār ir Cilvēkam, nevar aprobežoties ar karodziņa vicināšanu svētkos...

bet nu redzot šitos "zelta tiltus", parukšu glapšanas, ļimonus kuri pazūd no Rīgas Domes un t.t., kur tad lai rodas tas entuziasms liet ūdeni caurā mucā?

Tajā pašā laikā socialās garantijas kapeikas un t.t..

Nu saki, kur lai smeļas to entuziasmu stutēt šito bezpridelu?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: Dekster nu cik var dirst, tu tak pats algas aploksne maksa. Moralizee veel tagad. Latgale jau visi zirgi smejas...

balsti vien savas zināšanas uz slinkā zagļa Kindzuļa basņām, tālu tiksi.

PS. Ja es maksāju aploksnēs, tad tu esi zilo zēnu palaistuve ( *******).

eu Dekster. tu esi tads kartigs glumsh gliemezis bez chaumalas kazhocinsh tavs metajas tani virziena ka tev izdeviigaak

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Vispār jau šajā foruma ļoti pat uzskatāmi var redzēt veco, labo apgalvojumu

ka "latvietim mīļākā uzkoda ir otrs latvietis"

tā mēs sagraužam viens otru, kamēr tie, kam tas ir izdevīgi, ierēc no malas par mūsu stulbumu...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti