Dīzeļu remonts,sprauslu un sūkņu remonts

dizeluserviss Reģ.: 05.02.2013

Kravas un vieglo auto dīzeļu dzineju degvielas sistēmu remonts un pārbaude SNE serviss

Vairāk informācijas – www.dizeluserviss.lv

Pieraksts un info: +371 26620515 vai 26604220

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: es te sadomāju nopirkt zāles pļaujamo traktorīti - hei vadoni - vai tavās angļu izsolēs tādi ir???? un vai man ir jēga ņemt uz turieni līdzi bobkatu lai jamais nodiagnosticē ir tur paeizais motors vai nav

Kāreiz pirms mēneša tur tādu iegādājos, saucas John Deere. Gribi nopirkt ?

fotkas... stāvoklis... cena

Tik, cik es gribēšu, tu man nedosi. Lai paliek pašam.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais, pilni veikali ar traktoriņiem zāles pļaušanai.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

Pirmais rakstīja:

bobcat rakstīja:

Pirmais rakstīja:

bobcat rakstīja: nu uz purvu pie Dekstera diezin vai. Šamam atliek atrast 5 tk lašu jaunam un pareizam motoram un būs laba un jaudīga mašīna.

To kas ir noravēts un *******renizēts centīsimies nākošnedēļ novērst. Ar pirmo piegājienu nesanāca, jo kāds ir gana sirsnīgi pirms tam padarbojies. Nagus tādam "meistaram" apcirst lai nākamreiz nelien kur nevajag.

kas naxrenizēts??????

paga paga - to stūres plati kāds nofizģīja vai jamā nodega?????

Plate bija Fermec 956 traktoram. Vienkārši nestrādāja, vizuāli nekāda bojājuma.

_________

*******renizēts šis un tas no hidraulikas vadības lietām bija jau citam traktoram, tam kam motors ne tas ir iestādīts.

vot tad es tev prasīju - vai kādam normālam cilvēkam tā plate tika parādīta??? vai tikai dīleris to apskatījās?

elektronikā nav nekā sarežģīta un neremontējama - sliktākajā gadījumā var visu plati uzlodēt no jauna.... ja tur ir kāds programējams elements, ķipa mikrokontrolieris, tad arī jamā prašifku var iegūt....

Kas notika tālāk ar to plati, īsti nezinu. Tā kā tas bija šķiet pašvaldības uzņēmums ar ierobežotiem resursiem, domāju nekas prātīgs nenotika.

vai tu tagad apgalvo, ka dīleris visu plati nomainīt spētu lētāk kā sakarīgs čubriks jamo saremontētu????

man ir pieredze ar junkersu (apkures katls), sonī (viģiks), panasoniku (tv), aeg (veļasmašīna) remontuzņēmumiem.... visi cenšas tev piedāvāt kādu plati, kas maksā vismaz 10 reizes dārgāk kā paurķēties ar lodāmuru....

pie tam šajā gadījumā urķēšanās ir apstākļu diktēta izvēle - plates nomaiņa nav izskatāma, jo tādu vienkārši nevar dabūt....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: es vadoni.... tu tak teici, ka pārdošanas rezultātā paliki hipnobankā

Gan gan. Swedā privātais bija jau sen, vienai firmā Hipo vispār aizvērās, atvēru tai jaunu Swed un lielajai 'mammai' ar atvēru jaunu, lai ātrāka naudas aprite. Hipo palika tikai krīta apkalpošanai konts.

hipo biznesa nodaļu pārdeva svedbankai.... nekustamā attīstītāju krītus tūlīt pārdos norvikam (laikam)

pašā hipnenē paliks tikai "attīstības" projekti...

jeb vienotības valodā runājot - valstij paliks tikai tā hipobankas nodaļa no kuras nav nekādas peļņas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: es te sadomāju nopirkt zāles pļaujamo traktorīti - hei vadoni - vai tavās angļu izsolēs tādi ir???? un vai man ir jēga ņemt uz turieni līdzi bobkatu lai jamais nodiagnosticē ir tur paeizais motors vai nav

Kāreiz pirms mēneša tur tādu iegādājos, saucas John Deere. Gribi nopirkt ?

fotkas... stāvoklis... cena

Tik, cik es gribēšu, tu man nedosi. Lai paliek pašam.

pilni veikali ir, bet tu tak arī nepirki veikalā, kāpēc lai es būtu tik vieglprātīgs? un pēc tam dīleris man teiks, ka 95% gadījumos es pats sačakarēju aparātu....

intereses pēc - cik tev izmaksāja?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

paņem pa 15ls bundžu ar Raundapu un kādu nebūt smidzinātāju . var lēto sūdu no maksimas pa piečuku.

un nebūs tev jāpļauj zāle visu sezonu .

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: paņem pa 15ls bundžu ar Raundapu un kādu nebūt smidzinātāju . var lēto sūdu no maksimas pa piečuku.

un nebūs tev jāpļauj zāle visu sezonu .

nakui raundaps...

Pirmajam vajag lai kaimiņi skauž

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu tad pa nakti nolej kaimiņiem ar raundapu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: es te sadomāju nopirkt zāles pļaujamo traktorīti - hei vadoni - vai tavās angļu izsolēs tādi ir???? un vai man ir jēga ņemt uz turieni līdzi bobkatu lai jamais nodiagnosticē ir tur paeizais motors vai nav

Kāreiz pirms mēneša tur tādu iegādājos, saucas John Deere. Gribi nopirkt ?

fotkas... stāvoklis... cena

Tik, cik es gribēšu, tu man nedosi. Lai paliek pašam.

pilni veikali ir, bet tu tak arī nepirki veikalā, kāpēc lai es būtu tik vieglprātīgs? un pēc tam dīleris man teiks, ka 95% gadījumos es pats sačakarēju aparātu....

intereses pēc - cik tev izmaksāja?

Nosolīju 400 GBP, plus izsoles 2,5% . Vešana neskaitās, jo vedu ekskavatoru. Vajag akumulatoru un apkopi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu tad pa nakti nolej kaimiņiem ar raundapu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: es te sadomāju nopirkt zāles pļaujamo traktorīti - hei vadoni - vai tavās angļu izsolēs tādi ir???? un vai man ir jēga ņemt uz turieni līdzi bobkatu lai jamais nodiagnosticē ir tur paeizais motors vai nav

Kāreiz pirms mēneša tur tādu iegādājos, saucas John Deere. Gribi nopirkt ?

fotkas... stāvoklis... cena

Tik, cik es gribēšu, tu man nedosi. Lai paliek pašam.

pilni veikali ir, bet tu tak arī nepirki veikalā, kāpēc lai es būtu tik vieglprātīgs? un pēc tam dīleris man teiks, ka 95% gadījumos es pats sačakarēju aparātu....

intereses pēc - cik tev izmaksāja?

Nosolīju 400 GBP, plus izsoles 2,5% . Vešana neskaitās, jo vedu ekskavatoru. Vajag akumulatoru un apkopi.

labi, uztaisi apkopi un ved man.... 400 lati ir ok???? labi - 420

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

hei vadoni... kad nākamreiz brauksi uz angliju pēc kārtējā vecā ekskavatora, par kuru dīlerim ir jāsaka detaļas kods lai tas varētu iegūglēt nepieciešamo detaļu... atved man dīra zālestraktoru... nu bet labu... ar garantiju

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

a ko tu pļausi? vakar tavs kaimiņš iepirka raundapu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: hei vadoni... kad nākamreiz brauksi uz angliju pēc kārtējā vecā ekskavatora, par kuru dīlerim ir jāsaka detaļas kods lai tas varētu iegūglēt nepieciešamo detaļu... atved man dīra zālestraktoru... nu bet labu... ar garantiju

Kas man brauks līdzi, lai pa 100 latiem taisītu defekācijas aktu?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais, redz kur ir saraksta sākums, nosauc Lotes Nr un es tev to nopirkšu, man nav tur jābūt. Pērku arī attālināti.

Man tur ir ''pipars'' , kurš aplūko, ja vajag un noziņo stāvokli.

www.euroauctionslive.com/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nopirkt ir viena lieta, a atvest?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

karoče - man vajag tādu traktorīti, kam pļaujamais ir pa vidu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: nopirkt ir viena lieta, a atvest?

Būs pilna fūre, gan tādam ar atradīsies vieta. Manējo atveda uz ekskavatora kausa.

Davai, skaiti piķi lai es rīt varu nopirkt. Izvēlies modeli.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Te ir tas Deere redzams. Un vēl tas, kā leiši atved fūrē 17 tonnīgu ekskavatoru. Latvieši nevar.

Ķēdes nost, kāpšļi nost un viss notiek. Brauc ar pfrāmi, nu jau tas ir 5. šitā atvests ķāpurnieks. CAT312 un trijiem Daewoo vispār neņēma nost ķēdes

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kā notiek solīšana? Tobiš kā nosakas cena

Piemēram ībejā, ja tu esi vinnējis, tad maksā tikai kapeiku dārgāk kā iepriekšējais... Un otrs variants ir cik soli tik maksā

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tas nav tev nekāds ībejs. Tas ir normāls angļu pasākums 3 dienu garumā ar burgeriem, lietu un seriem. Apmēram 100 katras klases ekskavatoru vien. Uzbrauc uz rampas un 1-3 min laikā pārdots. Šad tad pērku internetā, ja nav svarīga tehnika vai tas ir kas jauns ,nesen vienam atvedu jaunu garās strelas komplektu CAT 320 ekskavatoram.

Kaut kā tā.

Parastajiem prātiem, kuriem jāpadomā, jāpakasa olas un jāpaurbina deguns tur nav ko darīt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Te ir tas Deere redzams. Un vēl tas, kā leiši atved fūrē 17 tonnīgu ekskavatoru. Latvieši nevar.

Ķēdes nost, kāpšļi nost un viss notiek. Brauc ar pfrāmi, nu jau tas ir 5. šitā atvests ķāpurnieks. CAT312 un trijiem Daewoo vispār neņēma nost ķēdes

Šeit foto.inbox.lv/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Piemēram, rīt tiks mēģināts nosolīt šo www.euroauctions.com/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: Kā notiek solīšana? Tobiš kā nosakas cena

Piemēram ībejā, ja tu esi vinnējis, tad maksā tikai kapeiku dārgāk kā iepriekšējais... Un otrs variants ir cik soli tik maksā

Uzbrauc uz rampas. Apstāsta, kas un kā ( tas viss ir netā pieejams vai uz vietas grāmatā, uz kuras ir tavs bidder Nr. Nu un tad izejot no iepriekšējo izsoļu rezultātiem tiek saukta sākuma cena max variantā. Loģiski, ka neviens nepiesakās. Tad to nomet uz pusi un, ja atkal neviens, tad uz pusi no puses. Un tad baigā tempā salec atpakaļ . No sākuma, atkarībā no gala cenas, solis ir lielāks, tad samazinās. Lielākais,ko redzēju pats, ir jauns 90 t ekskavators ar cenu 500 000 GBP Nu tur no sākuma solis bija 25 000.

Kad pēdējo ekskavatoru pirku aprīlī, tas bija apmēram šādi 20 000-10 000-5000-7500-10 000-11 000-12 000-12 500-13 000-13 500-13 750-14 000 -SOLD !

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ir tur viens vīrelis, vienmēr esmu viņu tur redzējis, nošķiebtos CAT zābakos, jaka speķaina, bikses tādas pat, mati uz visām pusēm. KAroče izskatās pēc riktīga lauķa. Pērk visu ko. Uz izsoli ierodas ar...helikopteru

Izsolesī pašnieks ( reāls miljonārs, nu jau sveicināmies, jo atpazīst seju kopš 2005. gada apmeklējumiem un kādām 20 reizēm tur) , izkāpj no jaunākā reindža, kāpj uz platformas, šņorē ekskavatorus un citas mantas, pats pārdzen tehniku utt, kopā ar visiem.

Tur var pamācīties dažas labas lietiņas, lai galva nebojājas. Kad tagad biju pēdējo reizi, stāvvieta tur uz blakus pļavas . Viens no pēdējiem gāju pēc mašīnas, man bija Nissan Juke, izsoles īpašnieks testē pa pļavu vēl vienu Juke, kaut kam bija ieraudzījis un paņēmis pavizināties. Redz, ka es iekāpju tādā,piebrauc un caur stiklu rāda īkšķi gaisā, ķipa, baigi labs dampis

1.. 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti