Dīzeļu remonts,sprauslu un sūkņu remonts

dizeluserviss Reģ.: 05.02.2013

Kravas un vieglo auto dīzeļu dzineju degvielas sistēmu remonts un pārbaude SNE serviss

Vairāk informācijas – www.dizeluserviss.lv

Pieraksts un info: +371 26620515 vai 26604220

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

vo smuks video ieskatam www.youtube.com/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

msh rakstīja: Tik tāds sīkums ka EGR *******renizācija visdrīzāk būtu maksājusi kādu pusi no tā cipara...

GB12 rakstīja:

Bet par tām detaļu cenām es piekrītu. Kaut vai piemērs ar mana pasāta spararatu - dīlera plauktā ķipa "oriģinālais" maksā 540 LVL, tādu pašu tā paša ražotāja, bet ķipa "neoriģinālo" dabūju par 330... Moš pie sviesta būtu bijis vēl lētāk, bet šams mani ar atbildi nepagodināja. Vot vajadzēja painteresēties, cik tāds spararats būtu maksājis, teiksim, UK vai LT... Tagad slinkums meklēt.

Velkom tu ze VAG - tev vajadzētu saprast ka kastīte, uz kuras ir virsū attiecīgās markas simbolika, nav lēta... Es tieši šī iemesla dēļ pērku parastā veikalā sachs sajūga komplektu, victor reinz blīvslēgus un blīves utt, jo zinu ka kastītēs ar četriem riņķiem būs tā pati detaļa, tik būs simtprocentīgs uzcenojums par to kastīti...

Cita lieta ir kaut kādas specifiskās detaļas, kurām nav aftermarkets pieejams - šitā dažus gadus atpakaļ dabūju muteres golfmašīnai pirkt fofāgena centrā gaismas slēdža apgaismojuma spuldzīti pa 3 lašiem - spuldzīte fiziski tāda pati kā tās 20 saņus vērtās, ar kādām mana audī viduskonsoles slēdži piebāzti, tik vien ka fofāgens ar šitādu domu to spuldzīti iekombinējis tizlā turētājā....

Nu ja nu ja, visu *******renizēt un tad tas, kas brauc tev no aizmugures, osta tavus sūdus, jo sistēma nedarbojas pareizi.

ja tu velc ar gāzi grīdā, tad nav starpības vai jamais ir egr sistēmā vai naxrenizēts

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

Pirmais rakstīja:

bobcat rakstīja:

Pirmais rakstīja: piemērs - junkers gāzes apkures katls - elektronika ir visa uz vienas plates - jamā maksā ~150lati... parasti nosprāgst lieta, ko normāls pasažieris aprīkots ar testeri un lodāmuru var salabot dažu minūšu laikā.... bet ķipa nedrīkst jāmaina visa plate

to apgalvo "sertificēts" meistars....

kur tādi rodas?

tas ir tādēļ, ka piemēram, ja tev tas katls uzsprāgs un tu gribēsi lai tev apdirsinātājs to kompensē, pēc ekspertīzes tev neko nemaksās vēl pieprasīs tev kompensēt radušos zaudējumus saistībā ar ekspertīzes veikšanu. Cik zinu civilā pasaulē tu pat nevari drošinātājus savā mājā mainīt . Tikai sertificēts elektriķis, citādi, ja kas neko tu nedabūsi no apdrošinātājiem.

interesanti - kā "sertificēta" elektriķa nomainīts drošinātājs atšķiras no manis paša mainītā?

p.n.

a kāpēc lai tas katls uzsprāgtu????

Nu tu jau sāc kā runāt kā .... , nevaru atrast piemērotu vārdu.

Atšķiras ar to ka tas sertifikāts ir apliecinājums ka cilvēks ir apmācīts un apzinās riskus. Neviens jau nav aizliedzis to darīt, bet gadījumā ja kas notiks, pats vien būsi vainīgs.

Vai neesi skatījies iekš discovery, kas notiek ja katlam kaut kas aiziet ciet un tas neatslēdzas un uzvāra sistēmu. No mājas palika pāri skaidu čupa izmētāta palielā rādiusā.

tipiska servismeņa attieksme - jūs visi esat lohi, es viens te tikai tāds kruts un spēju mainīt gatavus blokus.... ķipa līdz tas sūds sāk rūkt....

visbiežāk servisā pat nav neviens tik "apmācīts" ka spēj noteikt kurš bloks ir vainīgs.... maina tik visu pēc kārtas....

kā apdirsinātājam palīdzēs tas, ka tas losis "apzinās riskus"

un ja no mājas pāri paliks skaidu čupiņa - kādas būs iespējas noteikt vai man plati samainīja "sertificēts" meistars vai es pats pārlodēju sūdīgaš detaļas?

p.n.

reiz man mammai nosprāga videomaģis.... sonī... pēc garantijas laika beigām....

autorizētajā servīzē paprasīja ciparu, kas pārsniedza jauna veºķa iegādes cenu (vairumcenu.... jo toreiz mēs tirgojām to soņus)...

esot jāmaina visa elektronika... jamā sastāv no 2 platēm, kas ir perpendikulāri salodētas kopā...

vainīgs bija barošanas taisngriezis, kura dēļ sitā ārā drošinātāju...

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

krix rakstīja: varbūt ne pa tēmu, bet kas LV tagad ir Shell eļļu tirgonis?

www.jungent.lv/...

danke

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

xx89 rakstīja: Tā sauktajās ārzemēs(izņemot postpadomju apgabalus) tu maksa par speciālista papīriem un kvalifikāciju, jo tas speciālists atbild par padarīto, ja kaut kas, tad tev ir visas tiesības un iespējas saņemt atlīdzību, kompensāciju u.t.t. Līdzīgi arī ar daļām. Es parasti atbildīgus mezglus iegādājos nopietnos kantoros un oriģinālus, lai pie vajadzības būtu no kā un ko paprasīt. Nevajag aizmirst, ka skopais maksā divreiz(pieļauju, ka ne vienmēr, taču...)

aha....

vadons taču tepat rakstīja, ka tāds speciālists ar papīriem esot atbraucis uzstādīt ķerrām gps sistēmas

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: [Atšķiras ar to ka tas sertifikāts ir apliecinājums ka cilvēks ir apmācīts un apzinās riskus. Neviens jau nav aizliedzis to darīt, bet gadījumā ja kas notiks, pats vien būsi vainīgs.

Vai neesi skatījies iekš discovery, kas notiek ja katlam kaut kas aiziet ciet un tas neatslēdzas un uzvāra sistēmu. No mājas palika pāri skaidu čupa izmētāta palielā rādiusā.

discovery gadījumā tika spridzināts boileris, kuram bija brutāli amputēts pārspiediena drošības vārsts (mehāniska, nevis elektroniska detaļa) un izrauts temperatūras devējs.

un to kartona šķūnīti, kas izjuka, par māju es sauktu ļoti nosacīti.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

bobcat rakstīja: [Atšķiras ar to ka tas sertifikāts ir apliecinājums ka cilvēks ir apmācīts un apzinās riskus. Neviens jau nav aizliedzis to darīt, bet gadījumā ja kas notiks, pats vien būsi vainīgs.

Vai neesi skatījies iekš discovery, kas notiek ja katlam kaut kas aiziet ciet un tas neatslēdzas un uzvāra sistēmu. No mājas palika pāri skaidu čupa izmētāta palielā rādiusā.

tas bija tikai piemērs. Lai ilustrētu domu.

discovery gadījumā tika spridzināts boileris, kuram bija brutāli amputēts pārspiediena drošības vārsts (mehāniska, nevis elektroniska detaļa) un izrauts temperatūras devējs.

un to kartona šķūnīti, kas izjuka, par māju es sauktu ļoti nosacīti.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Nav jau neviens aizliedzis kaut ko darīt pašam. Es pats daru ļoti daudzu darbus, gan ar māju lietām , gan ar auto. Lodāmurs un citas lietas nav svešās.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: Nav jau neviens aizliedzis kaut ko darīt pašam. Es pats daru ļoti daudzu darbus, gan ar māju lietām , gan ar auto. Lodāmurs un citas lietas nav svešās.

KĀĀĀĀĀĀĀĀ tu tā drīksti????

un par kādu naudu lai sūta visādi dīleri savus mehāniķus uz kursiem, ja jau tu uzdrošinies pats paņemt rokā lodāmuru????

man no malas izskatās, ka tu esi parasts divkosis..... brauc virsū visiem, kas uzdrošinās nevest tehniku pie tevis uz servisi, bet tajā pašā laikā pats remontē savus lūžņus

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

bobcat rakstīja: Nav jau neviens aizliedzis kaut ko darīt pašam. Es pats daru ļoti daudzu darbus, gan ar māju lietām , gan ar auto. Lodāmurs un citas lietas nav svešās.

KĀĀĀĀĀĀĀĀ tu tā drīksti????

un par kādu naudu lai sūta visādi dīleri savus mehāniķus uz kursiem, ja jau tu uzdrošinies pats paņemt rokā lodāmuru????

man no malas izskatās, ka tu esi parasts divkosis..... brauc virsū visiem, kas uzdrošinās nevest tehniku pie tevis uz servisi, bet tajā pašā laikā pats remontē savus lūžņus

Ha ha , kā jau visi latvieši, esmu latvietis praktiskais. A ko padarīt, darot algotu darbu vienmēr ir par maz kāposta. Dzīve piespieda apgūt dažādas darba iemaņas. Pie tam man patīk padarboties un baudīt paša darba rezultātus.

ā un es pats varu mainīt drošinātājus mājās. Ir attiecīga apliecība iegūta studiju gados RTU.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a tev pašam neliekas dīvaini, ka stellaClēgas turētājam eļļainā kombinezonā sertifikāts tiek izsniegts tikai uz 2 gadiem, tobiš reizi pa 2 gadiem obligāti jāaizskaita kāposts sertifikāta pagarināšanai.... bet drošinātajus drīkst mainīt visu mūžu?

p.n.

pa lielam ražotājam ir svarīgi nevis lai skaitītos dīleris, bet gan laijamais palīdzētu pārdot saražotos ekskavātorus....

un ja izdodas notirgot pietiekoši daudz ekskavātorus par $$$$$$$$, tad var jau arī atmest $/2 par to lai ekskavātora īpašniekam būtu kam paraudāt uz pleca kamēr tiek pa pasauli meklētas rezerves daļas

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Dotajā gadījumā ražotājs diktē noteikumus, vai tu to pieņem vai izstājies no spēles.

Zinot patreizējo tehnikas attīstību, zini, vajag gan katrus divus gadus braukt paskatīties kas jauns.

Tā darba drošības apliecība arī ir uz laiku. Laiku pa laikam, jābrauc pagarināt termiņu. Ja gribi vēl kādu burtu klāt tad jāiet 160 stundu kursos.

Par pn, īsti nezinu.

Konkurence LV tirgu ir gana spiedīga šajos tehnikas segmentos. Katrs peras kā māk un kā sanāk.

JanisGrinhofs Reģ.: 20.04.2013
0 0 Atbildēt

Nav jau nekāds kašķis, bet dzīvē kā jau dzīvē. Ja problēmas pieņem oficiālu statusu un skāde nav tikai 100lvl, tad būsiet priecīgi(īpaši juridiskas personas), ka to darbiņu būs darījis kāds sertificēts, oficiāli nolīgts "spečuks". Te nav runa par nevarēšanu vai nejēgšanu, bet situāciju nepakāst krietnu žūksni, kad sākas razborkas par skādes atlīdzināšanu.Ir bijusi pieredze.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Nu ja nu ja, visu *******renizēt un tad tas, kas brauc tev no aizmugures, osta tavus sūdus, jo sistēma nedarbojas pareizi.

Atver acis, paskaties apkārt un tu ieraudzīsi realitāti.

P.N. Tev no muguras braucošie osta tavus sūdus jau dēļ tā, ka ķīselis.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

xx89 rakstīja: Nav jau nekāds kašķis, bet dzīvē kā jau dzīvē. Ja problēmas pieņem oficiālu statusu un skāde nav tikai 100lvl, tad būsiet priecīgi(īpaši juridiskas personas), ka to darbiņu būs darījis kāds sertificēts, oficiāli nolīgts "spečuks". Te nav runa par nevarēšanu vai nejēgšanu, bet situāciju nepakāst krietnu žūksni, kad sākas razborkas par skādes atlīdzināšanu.Ir bijusi pieredze.

optimists

JanisGrinhofs Reģ.: 20.04.2013
0 0 Atbildēt

Būsi pārāk liels pesimists slimības biežāk ķersies klāt.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tik tāds sīkums ka EGR *******renizācija visdrīzāk būtu maksājusi kādu pusi no tā cipara...

~ 25 Ls

che Reģ.: 09.05.2013
0 0 Atbildēt

Pietrūkst iedgariņa stāsta par skorpja cenām Vācijas mazpilsētā un pie mūsu dīleriem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Par tiem papīriem.

Man bija reiz viens ekskavators, protams, ka ļoti vecs, 9 gadīgs. Es toreiz neko no tā nerubīju, bet kaut kas nebija labi ar hidrauliku, bija ļoti lēns darbībā. Izsaucu dīlera pārstāvi, atbrauca ar smuku aplīmētu busu un visādām iekārtām iekšā. Makarējās ap to ekskavatoru, mērīja spiedienus visādās vietās... tad nolauza manometra pievienošanas uzgali ekskavatoram, neko nesataisīja un paziņoja,ka jāmaina hidraulikas filtrs. Nomainīju. Nekas neuzlabojās. Atbrauca vēlreiz, tad jau gāja 'maķ peemaķ', jo to nolaucto 'štuceri' nevarēja izskrūvēt. Nopietni, dīlera meistars matom deva vaļā ne pa jokam.

Tā arī notinās neko nesataisījis. Bet rēķinu atsūtīja gana smuku. Par tokašķējos, beigās nometa cenu un vienojāmies draudzīgi.

Kas bija vainīgs? Nācās pašiem iegrimt tajā sistēmas uzbūvē un izrādījās, ka prioritātes vārsts, kas regulē spiedienu atkarībā no veicamā darba un padod vajadzīgajai maģistrālei, bija ieķēries. Noslīpējām un strādā vēl šodien.

Tāds lūk māsķers ar sertifikātu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a ra

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a ražotājam tu pasūdzējies par līkroci dīleri?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

xx89 rakstīja: Būsi pārāk liels pesimists slimības biežāk ķersies klāt.

vispār jau ir kā reiz otrādi www.delfi.lv/...

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Par tiem papīriem.

Man bija reiz viens ekskavators, protams, ka ļoti vecs, 9 gadīgs. Es toreiz neko no tā nerubīju, bet kaut kas nebija labi ar hidrauliku, bija ļoti lēns darbībā. Izsaucu dīlera pNopietni, dīlera meistars matom deva vaļā ne pa jokam.

Tā arī notinās neko nesataisījis. Bet rēķinu atsūtīja gana smuku. Par tokašķējos, beigās nometa cenu un vienojāmies draudzīgi.

Tāds lūk māsķers ar sertifikātu.

Uij cik es varētu sapostēt reālus stāstus par šitiem baložu tipa cilvēkiem (es protu es protu).

Cik daudz laika pēc tam meham ir jāpavada lai saprastu ko "lohs" nav pareizi salicis vai savienojis. Finālā klients ir padirsis laiku un naudu.

Protams ka ir arī tev līdzīgi veiksmes stāsti, bet kā jau esmu minējis iepriekš, tehnika ir tehnika un 100% garantēt kaut ko nekad nevar.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Par tiem papīriem.

Man bija reiz viens ekskavators, protams, ka ļoti vecs, 9 gadīgs. Es toreiz neko no tā nerubīju, bet kaut kas nebija labi ar hidrauliku, bija ļoti lēns darbībā. Izsaucu dīlera pNopietni, dīlera meistars matom deva vaļā ne pa jokam.

Tā arī notinās neko nesataisījis. Bet rēķinu atsūtīja gana smuku. Par tokašķējos, beigās nometa cenu un vienojāmies draudzīgi.

Tāds lūk māsķers ar sertifikātu.

Uij cik es varētu sapostēt reālus stāstus par šitiem baložu tipa cilvēkiem (es protu es protu).

Cik daudz laika pēc tam meham ir jāpavada lai saprastu ko "lohs" nav pareizi salicis vai savienojis. Finālā klients ir padirsis laiku un naudu.

Protams ka ir arī tev līdzīgi veiksmes stāsti, bet kā jau esmu minējis iepriekš, tehnika ir tehnika un 100% garantēt kaut ko nekad nevar.

tad kā rue palika? tu proti nomainīt drošinātājus mājā?

p.n.

te (šajā topikā) pilnīgi visi (izņemot tevi) raksta stāstus no personīgās pieredzes kā tad nu kuram ir sanācis ar vairāk vai mazāk "sertificētiem" meistariem - tas tev kautkā neliek nojaust, ka pizģecs ir ar tiem līkročiem....

labi, es saprotu, ka normālos meistarus te neviens nepiemin - tas liekas pašsaprotami, ja ja jau jams ir dīlera meistars, tad prot lampiņu nomainīt

un vai šeit ir kāds, kuram dīleris ir kompensējis līkroča maistara sačakarēto?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

dīleris pāri visam

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti