falšais RECARO

krix Reģ.: 04.10.2002

vajadzēja iegadāties jaunākajai atvasei nākamo autosēdeklīti.

jautājums kādu izvēlēties gandrīz nebija, jo bračka iepirka savam puikam Recaro ražojumu.

vārds runā par sevi, vizuāli patika gan forma, gan materiāli, gan krāsa un cena daudz maz pieņemama. pirksti gaisā un uz bodi prom, būs arī manam puikam savs sporta benķis.

bet bodē pārdevēja - īpašniece man aplauž visus ērgļa ragus un spārnus. izrādās šis izstrādājums nav nekāds Recaro produkts, tikai iegādātas tiesības izmantot nosaukumu un viss. ne tur pareizais sēdēšanas - gulēšanas leņķis, ne tur gana labi materiāli, utt utm

rezultātā nopirku BeSafe krēsliņu, ko puika un mamma atzina par labāku kā manis iecerēto, un paliku ar smagu aplauzienu dvēselē. tāds smuks brands tika sameklēts, a apakšā nekā.

 
1 2 3 4 5
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Šīri,kādā krēslā tevi sēdināja,kad biji mazs ?

kā kādā???? "rekarro", protams

tāpēc jau šīris vēl joprojām staigā "abidas" trennūzenēs ar trijām brūnām strīpām aizmugurē

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

bija kādreiz tādas igauņu slēpes "visu pisu". skaitījās krutas, nu kā tagad re-karro vai emma-junga

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Plukatas. Hahaha

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Plukatas. Hahaha

Šīri, tas par tevi? www.youtube.com/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīri, kaut kas neiet kopā. Kā te nesen noskaidrojām, tu iepērcies humpalu ( lietoto drēbju) veikalos. Bet tajā pašā laikā lielies, ka pērc Rucarro. Man jau kaut kā šķiet, ka tu irs te par to beņķi.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tāpēc jau iepērkas humpalās, lai sanāktu tam beņķim.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Šīri, kaut kas neiet kopā. Kā te nesen noskaidrojām, tu iepērcies humpalu ( lietoto drēbju) veikalos. Bet tajā pašā laikā lielies, ka pērc Rucarro. Man jau kaut kā šķiet, ka tu irs te par to beņķi.

Rūc(nu bubina, žužina, īsak sakot trokšņo)-car(nu mašīna inglišā)-re(ķipa, paskat' kas man ira!)

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

diemžēl to, cik kurš krēsliņš ērts, tev ne gadīgs, ne 3 gadīgs sīcis nepateiks. Bet pārdod (izpārdod, nopārdod) mums agresīvo mārketingu - večiem - Recaro, dāmām - kaut ko caur Cāļa forumiem ar tekstiem par drošību un tādām zaļām lietām. Vienā gadījumā mēs pārmaksājam par brendu, otrā - par 'resērč end develpment'.

Pērn uz dažiem mēnešiem patrāpījos ASV, ar visu famīliju (1 gads, 3 gadi sīkajiem). Jāpērk bērnu beņķi. Uz Valmartu prom, un pa 39.99 USD gabalā divi nopirkti. Nobrauca sīkie kādus 12 000 km pa ASV un Kanādu sēdēdami tajos, un nevienam ne sasuta pakaļa, ne kaut ko dikti ņaudēja. SAS pa velti ved ne tikai bērnu ratus, bet arī bērnu beņķīšus, un tā šie Valmarta beņķi nokļuva Latvijā, un braukā vecvecāku mašīnās - lai lepnie Latvijā pirktie nav jārausta iekšā / ārā no mūsu vāģa.

Un nekas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Nu ja ka nekas. Nekaada vaina. Superneto ari tirgoja benkjus pa 19.99

Eu plikpaurainais shkjidrusainais briljuk. Es uztaisishu foto speciali prieksh tevis, jo citadi nevareshu naktis gulet, jo interneta kadam nav taisniba. Cheku ari vajag?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a man bērni vispār bēbjukrēsliņos nesēž.... un arī kokos kāpj bez ķiverēm.... un uz mežu arī iet.... un arī šūpoles man ir... pat divas...

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: a man bērni vispār bēbjukrēsliņos nesēž.... un arī kokos kāpj bez ķiverēm.... un uz mežu arī iet.... un arī šūpoles man ir... pat divas...

slikti gan tev - bērni tevi neklausa un mežā tev jau vietu būs sameklējuši...

un liekās šūpoles iemainīs pret ragaviņām...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīri, galvenais ir BRENDS !! Tu, cik noprotu, esi varen brendīgs čalis Par cik visus labos brendus vienmēr bodē nedod,tu tos pērc humpalās.

Tā ja?

PS. Ja brenda nosaukums uz sūda uzlīmēts, tas vienalga ir kruta.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kad pirku auto beņķīšus, veikalā bija pamatīga izvēle. Arī varenais Recaro. Pārdevēja ( tas nebija LV ) tā arī pateica- tur ir tikai nosaukums. Un ieteica citu, 2x lētāku bet pierādīja ar piemēru, ka funkcionālāks un kalpos ne sliktāk par to Šīra sapni. Tas bija mazajam. Lielākajam vispār bija pa 25 Ls lielo puiku beņķis. Nu jau tajā sēž abi uz maiņām,kad jau kur vajag un kalpo labi.

Ja nav prāta un zini tikai slavenus vārdus, pērc un liec internetos čeku kopijas

Latvijā mums daudz šīrmāsterveidīgo,kuriem labs ir tikai lielais nosaukums. TUR cilvēki braukā ar fiatiem, opeļiem, škodām un kia un ar mazajiem motoriem , bez max aprīkojuma klāsta. Bet,par cik LV ir bagātnieku koncentrācijas vieta, te pačots ir beha, japāņu pļerdaks un recaro sūds uz kociņa bēbim. Tikai tā āža kāja izlien tad, kad bikšeles pērk humpalās, Šīriņ Jo tās jau vise čome tā neievēro, kā Recaro

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis

bija kādreiz tādas igauņu slēpes "visu pisu".

================

Vispār jau tās mazbērnu slēpītes sauca "Pisi Visu"

Skaitījās hohma tādas viesistabā pie sienas pielikt dekoram,

lai vecākā paaudze šausminās

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Šīri,kādā krēslā tevi sēdināja,kad biji mazs ?

kā kādā???? "rekarro", protams

tāpēc jau šīris vēl joprojām staigā "abidas" trennūzenēs ar trijām brūnām strīpām aizmugurē

Kad šīris bija tādā vecumā,kad viņu sēdināja mamma, tad nebijs te nekādi recaro. Izskatās,ka sēdējis ir kartupeļu kastē vai arī uz podiņa, kas piesiets pie mašīnas sēdekļa.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Eu Dekster, taa ir pirmaa kapeikpiseeja paziime. sev pirks lupatas dargos veikalos, a beernam pirks peedeejo suudu pa 25ls. es varu iedomaties kas tas ir par kjiinieshu meeslu... ss.lv ari tadus tirgo

ganjau cik siikais tev no samazgu bljodas pa kluso nostrebj, tik tu karotes ar asinim vinam notecini siikstulis kursh dziivo buudaa maarupee...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

Pirmais rakstīja: a man bērni vispār bēbjukrēsliņos nesēž.... un arī kokos kāpj bez ķiverēm.... un uz mežu arī iet.... un arī šūpoles man ir... pat divas...

slikti gan tev - bērni tevi neklausa un mežā tev jau vietu būs sameklējuši...

un liekās šūpoles iemainīs pret ragaviņām...

latvietis ir praktisks cilvēks.... vectāvu uz mežu velk pirms ziemsvētkiem.... lai atpakaļceļā var atvest eglīti...

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Diemzheel, zeeni, beernu mashiinas kreeslinjsh nu ir taada manta,kuras kvalitaati pa iistam var paarbaudiit tik beerna dziiviibai biistamaas situaacijaas. Tas nav priekshmets, kas jaaatraada policistam, jo taadi stulbi likumi izdomaati. Cena tomeer nosaka kvalitaati, un shitaa manta ir jaapeerk labaakaas kvalitaates, kaut arii ne reizi taa nebuutu vajadziiga tieshaam dziiviibas glaabshanai. Muljkjiigi nosaukt par ziimuli cilveeku, kursh beernam peerk, vinjapraat, labaako, ko speej. Un taa pat par santiimjaakli cilveeku, kas nespeej nopirkt labaako, bet izveelaas labaako sev iespeejamo. Iespeejams, ka veikalos tirgo brendu krutkas, bet neticu, ka brenda prece peec kvalitaates ir sliktaaka par krietni leetaaku mantu. Un, ja reiz tie beernu seedekliishi ir vienaa maajas lapaa ar Recaro paareejo produkciju, tad taa ir Recaro prece, Vaacijaa razhota. Vai vinju razho tai pashaa fabrikaa, kur lielos benjkjus, vai kaadaa citaa peec licenzes - tam nav buutiskas noziimes.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Un, ja reiz tie beernu seedekliishi ir vienaa maajas lapaa ar Recaro paareejo produkciju, tad taa ir Recaro prece, Vaacijaa razhota.

Kā tad, Vācijā ražota

Itālijā Ražoti tad neder, ja? Un Izraēlā? Un USA,kāds ir man,arī neder, ja ?

Kāds tieši 'brends' jāizvēlas un kurš tad ir labākais?? Ja kas, Rekaro tikai tādiem šīrīšiemšķiet baisais brends, kuram sapņainās acis pavērstas lētāko rallija auto virzienā ( nu, impreza veca) . Ir gana daudz citu ražotāju, kurus tāds humpalnieks šīris pat nezin.

Maksāt par divām vienu un topašu funkciju identiski veicošām lietām vienādā kvalitātē ,ja uz vienas ir uzraksts Recaro, ir īsteni latviski lauciski.

Kā te jau minēja iepriekš, latvietim iestājas garīgā erekcija, ja izdodas nopirkt kādu nebūt brendu un tad ir deguns gaisā,kā redzams tagad no šīrmāstera.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tas, par ko te Šīrēns ņirgājās,ir šāds krēsls www.gracobaby.com/...

Maksāja tas Lietuvā 25 Ls , tika pirkti 2 sēdeklīši uc daudzas mantas, kopājā atlaide bija ievērojama.

Ne par to tagad, bet pastāstiet, Šīrīt un chankaishi, kas šajā krēsliņā ir nepareizs, kas nedrošs ?

Vakarā palūkošos otram uz birkām,iemetīšu tā bildes arī, tas bija pa kaut kādiem 90 ls mazajam līdz 2 gadiem apmēram..

Ek jūs, brendatkarīgie..

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Izskataas tiiri smuks, cena veel smukaaka, bet turbo booster attieciibaa uz taadu mantinju liekaas nenopietni, un tas rada neuzticiibu. Es galiigi neesmu brendu vergs, bet tomeer dziivee ir pieraadiijies, ka paziistamu ziimolu iista manta tomeer ir 100 punkti priekshaa videejam liimenim. Un, ja es to varu atljauties, tad peerku. Vari mani saukt par aakstu vai kaa, bet es uzskatu ka 5-gadiigs bembis paarspeej jebkuru jaunu zemaaka liimenja markas autinju, praktiski jebkuraa zinjaa. Un taadu es varu atljauties nopirkt, braukt un uztureet. Jaunaaku nevaru, taapeec no aadas deelj taa aaraa nelecu

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Tas nav priekshmets, kas jaaatraada policistam, jo taadi stulbi likumi izdomaati.

...

Muljkjiigi nosaukt par ziimuli cilveeku, kursh beernam peerk, vinjapraat, labaako, ko speej.

Itkā jau tev taisnība, tomēr par sakarīgākiem cilvēkiem izaug tie, kas neaug "siltumnīcā". Diemžēl tas, kāda vidēji šobrīd aug jaunā paaudze, ir cieši saistīts ar šāda veida uzskatiem.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: . . Vari mani saukt par aakstu vai kaa, bet es uzskatu ka 5-gadiigs bembis paarspeej jebkuru jaunu zemaaka liimenja markas autinju, praktiski jebkuraa zinjaa.

sevišķi tas būs remontu biežumu un izmaksu ziņā. abi ar mersi cīnās par pirmo vietu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Turbo booster noteikti ir vel specigaaks sauklis nekaa recaro. Mees tagad zinaam kuram te ir trauma no devinjdesmitajiem, knigt rider un lidojoshiem pontiakiem.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: uzskatu ka 5-gadiigs bembis paarspeej jebkuru jaunu zemaaka liimenja markas autinju, praktiski jebkuraa zinjaa. Un taadu es varu atljauties nopirkt, braukt un uztureet. Jaunaaku nevaru, taapeec no aadas deelj taa aaraa nelecu

Tikai viena problēma- tas bembis ar katru gadu kļūst par gadu vecāks... vai arī Tu katru gadu nomaini to pret gadu jaunāku?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti