falšais RECARO

krix Reģ.: 04.10.2002

vajadzēja iegadāties jaunākajai atvasei nākamo autosēdeklīti.

jautājums kādu izvēlēties gandrīz nebija, jo bračka iepirka savam puikam Recaro ražojumu.

vārds runā par sevi, vizuāli patika gan forma, gan materiāli, gan krāsa un cena daudz maz pieņemama. pirksti gaisā un uz bodi prom, būs arī manam puikam savs sporta benķis.

bet bodē pārdevēja - īpašniece man aplauž visus ērgļa ragus un spārnus. izrādās šis izstrādājums nav nekāds Recaro produkts, tikai iegādātas tiesības izmantot nosaukumu un viss. ne tur pareizais sēdēšanas - gulēšanas leņķis, ne tur gana labi materiāli, utt utm

rezultātā nopirku BeSafe krēsliņu, ko puika un mamma atzina par labāku kā manis iecerēto, un paliku ar smagu aplauzienu dvēselē. tāds smuks brands tika sameklēts, a apakšā nekā.

 
1 2 3 4 5
sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: kas šajā krēsliņā ir nepareizs, kas nedrošs ?

Tas, ka nav Emmaljunga First Class!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

emmasjungas fani jūsu recaro noliks vēl smagāk nekā šīris izteicās par dekstera beņķiem .

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Izskataas tiiri smuks, cena veel smukaaka, bet turbo booster attieciibaa uz taadu mantinju liekaas nenopietni, un tas rada neuzticiibu. Es galiigi neesmu brendu vergs, bet tomeer dziivee ir pieraadiijies, ka paziistamu ziimolu iista manta tomeer ir 100 punkti priekshaa videejam liimenim. Un, ja es to varu atljauties, tad peerku. Vari mani saukt par aakstu vai kaa, bet es uzskatu ka 5-gadiigs bembis paarspeej jebkuru jaunu zemaaka liimenja markas autinju, praktiski jebkuraa zinjaa. Un taadu es varu atljauties nopirkt, braukt un uztureet. Jaunaaku nevaru, taapeec no aadas deelj taa aaraa nelecu

jebkurā ziņā?

nesen pa savu ikdienas maršrutu steidzoties (slavenais Vecpiebalgas ceļš) uz ap 110-120 drusku iesprūdu aiz fūres. Pienāca no aizmugures tāds 5 gadīgs bebelāts. Kad es apdzinu, viņš arī apdzina. mani arī. Viņš jau nezināja, ka es steidzos, bet garām laist negribēja, un brauca pa priekšu uz 120. Kādus 3 kilometrus izturēja, tad laida garām. Es Bērzkrogā iebraucu Statoilā, tas ar ieripoja, kad nācu ārā. Aprunājāmies, čals bij par kaut ko pikts. Beigās šķīrāmies kā draugi. Šis teica, ka nesapratis, kā man protēzes nekrītot ārā pa tiem pampakiem. Viņam tādā ātrumā braucot, krītot.

Tā lūk. Ikdienas mašīna - mazcenas Dacia Logan MCV. Piekares komfortam par mūsu slikatjiem ceļiem un gruntenēm dodu 9 balles no 10...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jūs visi esat pilnīgi loši, kas nepērk bērnam to labāko....

viens staigā abidas trennūzenēs un par pēdējo naudu paņem recārrou

otrs akli notic veikala pārdevējai, kas droši vien saņem atkatus no katra pārdotā ķebļa....

pareizā izvēle ir te www.carkoon.com/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Deksters pietiekami spēj spriest par to,ko nopērk un es spēju saprast, kas bērnam derēs un kas ne.

Pie tam šis minētais beņķis nodrošina tikai un vienīgi sēdekļa funkciju, kurā ar auto esošo jostu bērns tiek piesprādzēts.

Šitā ņemšanās būtu pielīdzināma notikumam, kad metāla konstrukcijai lētākā, parastā tērauda ST20 vietā cilvēks, nu, lai drošāk, izvēlēsies pašu dārgāko materiālu, kaut gan tam nav jēgas.

Tāpat kā trasēs ar moto ķiverēm. Saldie zēniņi (ķā širis) atzīst tikai pašas dārgākās ķiveres. Es braucu ar Nolanu, cik man nenācās dzirdēt, kāds esmu losis, jo nepērku ķiveri pa 500 ls, bet gan par 140... Speciālisti gan teic, ka drošība abām vienāda, tikai atšķiras komforta līmenis, skaļums, svīšana utt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Deksters pietiekami spēj spriest .......

muhahāhāhāhāhāhhāāāāā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

auhjeķ... ķivere par 140latiem

pa latiem piecdesmit nu max sešdesmit tak var nopirkt labu labo....

drošība taču ir vienāda - tobič ķiverei ir jāsertificējas pēc vieniem standartiem....

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Deksters pietiekami spēj spriest par to,ko nopērk un es spēju saprast, kas bērnam derēs un kas ne.

Pie tam šis minētais beņķis nodrošina tikai un vienīgi sēdekļa funkciju, kurā ar auto esošo jostu bērns tiek piesprādzēts.

Šitā ņemšanās būtu pielīdzināma notikumam, kad metāla konstrukcijai lētākā, parastā tērauda ST20 vietā cilvēks, nu, lai drošāk, izvēlēsies pašu dārgāko materiālu, kaut gan tam nav jēgas.

Tāpat kā trasēs ar moto ķiverēm. Saldie zēniņi (ķā širis) atzīst tikai pašas dārgākās ķiveres. Es braucu ar Nolanu, cik man nenācās dzirdēt, kāds esmu losis, jo nepērku ķiveri pa 500 ls, bet gan par 140... Speciālisti gan teic, ka drošība abām vienāda, tikai atšķiras komforta līmenis, skaļums, svīšana utt.

Jaa bet protams. Skaljums, sviishanas probleema, to jau var pieciest, kur tad nu veel komforts, par to jau vispaar nav jeegas paarmaksaat.

Ari nav jegas parmaksat par ciisinjiem no iistas galjas. Kartons arii ir ok, kungjiits tachu paljubom ir pilns.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: jūs visi esat pilnīgi loši, kas nepērk bērnam to labāko....

viens staigā abidas trennūzenēs un par pēdējo naudu paņem recārrou

otrs akli notic veikala pārdevējai, kas droši vien saņem atkatus no katra pārdotā ķebļa....

pareizā izvēle ir te www.carkoon.com/...

Tev jau te ir tas problemas ar naudu, tapec ari tik saapiigi visu uztver. Laikam par treknajos iekjerto zaru buudu bankai baigie procenti jaamaksaa, taapeec nekam citam paari nepaliek.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Pirmais rakstīja: jūs visi esat pilnīgi loši, kas nepērk bērnam to labāko....

viens staigā abidas trennūzenēs un par pēdējo naudu paņem recārrou

otrs akli notic veikala pārdevējai, kas droši vien saņem atkatus no katra pārdotā ķebļa....

pareizā izvēle ir te www.carkoon.com/...

Tev jau te ir tas problemas ar naudu, tapec ari tik saapiigi visu uztver. Laikam par treknajos iekjerto zaru buudu bankai baigie procenti jaamaksaa, taapeec nekam citam paari nepaliek.

ja tev baigi interesē, tad te būs razklads kā Pirmais maksā par šķībbūdu...

procentos ir apmēram kautkur ap 31 eiro mēnesī

Atlikums 36 173,37-

Valūta EUR

Bāzes likme EURIBOR 3M 0,201%

Pievienotā likme 0,800%

Kopējā procentu likme 1,001%

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais, turiigs ir tas, kuram konta atlikums ir ar plus, nevis ar miinus ziimi. Es tevi ljoti labi saprotu, kapec tads sashutums par kautkadu beernu seedekli par "peedeejo naudu"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turīguma pazīme ir spēt nopirkt strīpainās abidas trennūzenes

tam nav nekāda sakara ar konta atlikumu....

p.n. un kāds konta atlikumam sakars ar hipotekārā kredīta atlikumu????

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

overdrafts kontā arī rādās ar plus zīmi

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais a tev tieshi tie 360 eiro gadaa laikam pietruukst, par to tieshi ari sanaak stripainas trenuuzenes un bernam rucaro sedeklis. viss ir ok. vaimanaa jau tie kuriem nav, nevis tie, kuriem ir.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

jebkurā ziņā?

nesen pa savu ikdienas maršrutu steidzoties (slavenais Vecpiebalgas ceļš) uz ap 110-120 drusku iesprūdu aiz fūres. Pienāca no aizmugures tāds 5 gadīgs bebelāts. Kad es apdzinu, viņš arī apdzina. mani arī. Viņš jau nezināja, ka es steidzos, bet garām laist negribēja, un brauca pa priekšu uz 120. Kādus 3 kilometrus izturēja, tad laida garām. Es Bērzkrogā iebraucu Statoilā, tas ar ieripoja, kad nācu ārā. Aprunājāmies, čals bij par kaut ko pikts. Beigās šķīrāmies kā draugi. Šis teica, ka nesapratis, kā man protēzes nekrītot ārā pa tiem pampakiem. Viņam tādā ātrumā braucot, krītot.

Tā lūk. Ikdienas mašīna - mazcenas Dacia Logan MCV. Piekares komfortam par mūsu slikatjiem ceļiem un gruntenēm dodu 9 balles no 10...

Sēdies, divi, tavs acīgums ir nulle. Tu neesi pamanījis vienkāršu lietu - lokanā dacīte, atšķirībā no būmera, no rūpnīcas ar koka ratu riteņiem [ļitakiem ar zemprofila riepām] nekomplektējas, principā, tas arī viss

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Deksters pietiekami spēj spriest par to,ko nopērk un es spēju saprast, kas bērnam derēs un kas ne.

Pie tam šis minētais beņķis nodrošina tikai un vienīgi sēdekļa funkciju, kurā ar auto esošo jostu bērns tiek piesprādzēts.

Paga, tad sanāk ka avārijas gadījumā tavam sīkajam ir jāiztur ne tikai sava ķermeņa palēninājums pret siksnu, bet arī tā turbõbūstera svara radītais?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Pirmais a tev tieshi tie 360 eiro gadaa laikam pietruukst, par to tieshi ari sanaak stripainas trenuuzenes un bernam rucaro sedeklis. viss ir ok. vaimanaa jau tie kuriem nav, nevis tie, kuriem ir.

fiška ir apstāklī, ka neviens jau nevaimanā par faktu, ka nesanāk sēdeklītim... Drīzāk gan te vairums ierēc par faktu, ka bomārs strīpainās abidās parauj līzē ar "krutu brendu" aplīmētu mazfunkcipmālu sūdu un cenšas iestāstīt pārējiem, ka ir visgudrākais....

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: jūs visi esat pilnīgi loši, kas nepērk bērnam to labāko....

viens staigā abidas trennūzenēs un par pēdējo naudu paņem recārrou

otrs akli notic veikala pārdevējai, kas droši vien saņem atkatus no katra pārdotā ķebļa....

pareizā izvēle ir te www.carkoon.com/...

visā tevis teiktajā ir tikai taisnība par otkatu pārdevējai, jo viņa ir arī veikala īpašniece. un par abibas trenuškām neko nezinu.

nopirku vot šāda tipa beņķi

www.besafe.com/...

un ne dēļ brenda, bet tāpēc, ka var augstu sēdēt un ir ērti regulēt gulēšanas, sēdēšanas pozīcijas. cena iznāca zemāka kā biju sagatavojies iepirkt brendu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja: Pirmais a tev tieshi tie 360 eiro gadaa laikam pietruukst, par to tieshi ari sanaak stripainas trenuuzenes un bernam rucaro sedeklis. viss ir ok. vaimanaa jau tie kuriem nav, nevis tie, kuriem ir.

fiška ir apstāklī, ka neviens jau nevaimanā par faktu, ka nesanāk sēdeklītim... Drīzāk gan te vairums ierēc par faktu, ka bomārs strīpainās abidās parauj līzē ar "krutu brendu" aplīmētu mazfunkcipmālu sūdu un cenšas iestāstīt pārējiem, ka ir visgudrākais....

bet es neko neesu pircis liizee. bet nepabeigta zarubuuda celmu ciemaa krediitaa stipri virs tirgus cenas... nu hvz kursh te ir tas visgudraakais

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja: Pirmais a tev tieshi tie 360 eiro gadaa laikam pietruukst, par to tieshi ari sanaak stripainas trenuuzenes un bernam rucaro sedeklis. viss ir ok. vaimanaa jau tie kuriem nav, nevis tie, kuriem ir.

fiška ir apstāklī, ka neviens jau nevaimanā par faktu, ka nesanāk sēdeklītim... Drīzāk gan te vairums ierēc par faktu, ka bomārs strīpainās abidās parauj līzē ar "krutu brendu" aplīmētu mazfunkcipmālu sūdu un cenšas iestāstīt pārējiem, ka ir visgudrākais....

bet es neko neesu pircis liizee. bet nepabeigta zarubuuda celmu ciemaa krediitaa stipri virs tirgus cenas... nu hvz kursh te ir tas visgudraakais

Neesi pircis jo nedeva. Ne velti tevi redz pa humpalu bodēm vazājamies.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja: Pirmais a tev tieshi tie 360 eiro gadaa laikam pietruukst, par to tieshi ari sanaak stripainas trenuuzenes un bernam rucaro sedeklis. viss ir ok. vaimanaa jau tie kuriem nav, nevis tie, kuriem ir.

fiška ir apstāklī, ka neviens jau nevaimanā par faktu, ka nesanāk sēdeklītim... Drīzāk gan te vairums ierēc par faktu, ka bomārs strīpainās abidās parauj līzē ar "krutu brendu" aplīmētu mazfunkcipmālu sūdu un cenšas iestāstīt pārējiem, ka ir visgudrākais....

bet es neko neesu pircis liizee. bet nepabeigta zarubuuda celmu ciemaa krediitaa stipri virs tirgus cenas... nu hvz kursh te ir tas visgudraakais

Neesi pircis jo nedeva. Ne velti tevi redz pa humpalu bodēm vazājamies.

Neesu humpalu bodee bijis kadus 3 gadus. Bet taa vispar second handa varot dabut brendigas parpalas, ta mana vecaa saka, bet ja godifi es pa lupatam iipashi neceertu.

Eu a ko man nedod. Liizingu?

Man jau dod. A tev pec vsaa datiem uzradas ka ir nu ljoti maza aldzina. Kaa tu ar tadu vari 3 mashinas atlauties?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja: Pirmais a tev tieshi tie 360 eiro gadaa laikam pietruukst, par to tieshi ari sanaak stripainas trenuuzenes un bernam rucaro sedeklis. viss ir ok. vaimanaa jau tie kuriem nav, nevis tie, kuriem ir.

fiška ir apstāklī, ka neviens jau nevaimanā par faktu, ka nesanāk sēdeklītim... Drīzāk gan te vairums ierēc par faktu, ka bomārs strīpainās abidās parauj līzē ar "krutu brendu" aplīmētu mazfunkcipmālu sūdu un cenšas iestāstīt pārējiem, ka ir visgudrākais....

bet es neko neesu pircis liizee. bet nepabeigta zarubuuda celmu ciemaa krediitaa stipri virs tirgus cenas... nu hvz kursh te ir tas visgudraakais

Eu šīri.... Par ko tava sāpe? Vai par to, ka tev smskredītam par to rūccaro ķebli ir jāmaksā procentos mēnesī tik pat cik Pirmajam par šķībbūdu???-

P.N. un ja es rīt nopirkšu brendīgu ķebli... Vai tad tu ar mani atkal sveicināsies?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja: Pirmais a tev tieshi tie 360 eiro gadaa laikam pietruukst, par to tieshi ari sanaak stripainas trenuuzenes un bernam rucaro sedeklis. viss ir ok. vaimanaa jau tie kuriem nav, nevis tie, kuriem ir.

fiška ir apstāklī, ka neviens jau nevaimanā par faktu, ka nesanāk sēdeklītim... Drīzāk gan te vairums ierēc par faktu, ka bomārs strīpainās abidās parauj līzē ar "krutu brendu" aplīmētu mazfunkcipmālu sūdu un cenšas iestāstīt pārējiem, ka ir visgudrākais....

bet es neko neesu pircis liizee. bet nepabeigta zarubuuda celmu ciemaa krediitaa stipri virs tirgus cenas... nu hvz kursh te ir tas visgudraakais

Eu šīri.... Par ko tava sāpe? Vai par to, ka tev smskredītam par to rūccaro ķebli ir jāmaksā procentos mēnesī tik pat cik Pirmajam par šķībbūdu???-

P.N. un ja es rīt nopirkšu brendīgu ķebli... Vai tad tu ar mani atkal sveicināsies?

Bet tu jau nepirksi jo tev jau nav par ko.

Ja tev butu par ko tad tu jau sen kaa buutu i trenuzenes nopircis, i rucaro, i zelta kjeedi. Bet tev nav. Tev ir tikai paraads un plika dirsa kuutsaugshaa

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: .....es pa lupatam iipashi neceertu......

Kā necērt???? Ja tur uz vēdera lieliem burtiem ir rakstīts gučī vai vismaz turbo, tad ņem droši.... Tas ir pielīdzināms recarro....

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja: .....es pa lupatam iipashi neceertu......

Kā necērt???? Ja tur uz vēdera lieliem burtiem ir rakstīts gučī vai vismaz turbo, tad ņem droši.... Tas ir pielīdzināms recarro....

Nu Mulkjis jaraksta ar lielo burtu tavaa gadiijumaa. Bezceriigs dziives apbizhots lohs.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti