falšais RECARO

krix Reģ.: 04.10.2002

vajadzēja iegadāties jaunākajai atvasei nākamo autosēdeklīti.

jautājums kādu izvēlēties gandrīz nebija, jo bračka iepirka savam puikam Recaro ražojumu.

vārds runā par sevi, vizuāli patika gan forma, gan materiāli, gan krāsa un cena daudz maz pieņemama. pirksti gaisā un uz bodi prom, būs arī manam puikam savs sporta benķis.

bet bodē pārdevēja - īpašniece man aplauž visus ērgļa ragus un spārnus. izrādās šis izstrādājums nav nekāds Recaro produkts, tikai iegādātas tiesības izmantot nosaukumu un viss. ne tur pareizais sēdēšanas - gulēšanas leņķis, ne tur gana labi materiāli, utt utm

rezultātā nopirku BeSafe krēsliņu, ko puika un mamma atzina par labāku kā manis iecerēto, un paliku ar smagu aplauzienu dvēselē. tāds smuks brands tika sameklēts, a apakšā nekā.

 
1 2 3 4 5
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

no DG arī esot pačots.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

Chankaishi rakstīja: uzskatu ka 5-gadiigs bembis paarspeej jebkuru jaunu zemaaka liimenja markas autinju, praktiski jebkuraa zinjaa. Un taadu es varu atljauties nopirkt, braukt un uztureet. Jaunaaku nevaru, taapeec no aadas deelj taa aaraa nelecu

Tikai viena problēma- tas bembis ar katru gadu kļūst par gadu vecāks... vai arī Tu katru gadu nomaini to pret gadu jaunāku?

Tieshi taa pat arii jaunaas mashiinas, pie tam cena taam aatraak kriitaas. Pirms gadiem trim nopirku 4-gadiigu bembi E90 ar diizeli 2l, nu vinjam driiz buus 8 gadi . Nekaadi remonti pa sho laiku, iznjemot dazhus siikumus piekaree, jaa, prieksheejo ritenju gultnji, bremzhu uzlikas.. 140000 nobraukums peerkot, tagad driiz buus 100000 nobraukti. 10-gadiigs arii naak no Vaacijas ar 150+/- tuukst. nobraukumu, aciimredzot tur maz brauc Pa sho laiku sanaacis braukt ar vairaakiem ij ne gadu veciem, gan nomas autinjiem - vieniigais, kas daudz-maz tureeja kanti braukshanas baudas zinjaa, bija hundaisonata, lai gan tas krietni lielaaks. Paareejie - pezho, toyota, kas veel tur bija - shtrunts, saliidzinot ar 5-gadiigo bembi. Sen atpakaklj, veel 90-to viduu, nopirku 10-gadiigu 84. gada 320-to. Pirmie 3-4 gadi vispaar nekas nebija jaaremontee! Taada nu taa mana pieredze. Toreiz divi pazinjas tai pat laikaa iepirka taada pat gada apm. Audi 100 unMB190 - pamociijaas krietni ik pa laikam, iipashi audi. Mersis veel taa, tiiri labi tureeja!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: A tev pec vsaa datiem uzradas ka ir nu ljoti maza aldzina. Kaa tu ar tadu vari 3 mashinas atlauties?

Tev ir kaut kādas nepilnīgas ziņas Kā arī nepilna prātiņa izpratne par lietām. Tavā prātiņa ir tikai aldziņa...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja: .....es pa lupatam iipashi neceertu......

Kā necērt???? Ja tur uz vēdera lieliem burtiem ir rakstīts gučī vai vismaz turbo, tad ņem droši.... Tas ir pielīdzināms recarro....

Nu Mulkjis jaraksta ar lielo burtu tavaa gadiijumaa. Bezceriigs dziives apbizhots lohs.

Ja tevi kautkā laimīgu dara iedoma, ka tu neesi pats lielākais neveiksmieks, tad vari vēl pat paturpināt...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

šīri - šorīt Pirmais bija veikalā un nopirka šortus pa lēto.... brends interesē???

p.n. samaksāju 12 latus un trīs santīmus

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: šīri - šorīt Pirmais bija veikalā un nopirka šortus pa lēto.... brends interesē???

p.n. samaksāju 12 latus un trīs santīmus

Butu labak beerniem shortus nopircis, nevis sev.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Pirmais rakstīja: šīri - šorīt Pirmais bija veikalā un nopirka šortus pa lēto.... brends interesē???

p.n. samaksāju 12 latus un trīs santīmus

Butu labak beerniem shortus nopircis, nevis sev.

Es tak bērniem nepirkšu sūdu uz kura pat uzraksta "recaro" nav

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

šīri, parāvu smskredīt un rīt man piegādās jauno supertelefonu.... htc one m7 black...

saki vai bērnam būs labs ko muļķikus skatīties?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es jau meklēju "recaro" - netradu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

padomāju - šīris doršvien ņemtu "vertu"

kas ir vertu - tas ir nokija, bet priekš..... nu kā lai pasaka.... priekš šīriem

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: šīri, parāvu smskredīt un rīt man piegādās jauno supertelefonu.... htc one m7 black...

saki vai bērnam būs labs ko muļķikus skatīties?

Bet tu tak to telefonu nevis beerniem, bet sev peerc.

A hulji pirki htc un veel to daargaako? Vaitad nepietiek ar leetaaku? Baigais ziimulis laikam esi. Ko tu ar tadu iesaaksi?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kā ko iesākšu????

Es tak teicu - bērnam ko muļķikus skatīties....

Jā un vēl..., es varbūt varētu iet uz tusiņiem, kur savācās recarro sēdekļu pircēji... Nu ar saviem čekiem...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Nee, labaak ej d.irst.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Powera pajoliņš rullē.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Nee, labaak ej d.irst.

ar ko man ir jāpārguļ lai tiktu jūsu izredzēto recāro ķeblīšu tusiņā?

p.n.

apsolos nenākt abidas trennūzenēs... nu ja jau tu nevēlies lai kādam vēl būtu tāds pats prikids kā tev

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man kaut kur šķūnītī ir īstais recaro beņķis (homologācija beigusies). varbūt varu notirgot

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: man kaut kur šķūnītī ir īstais recaro beņķis (homologācija beigusies). varbūt varu notirgot

tu traks vai??? nelaidīs tevi sēdeklustu tusiņā vair iekšā....

bet vispār interesanta lieta - uz cik ilgu laiku sertificē un homo-loģizē tos recaro sēdeklīšus????

šīrer - tev vienīgajam tāds ir - uz cik ilgu laiku jamais ir homo-loģisks?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Powera pajoliņš rullē.

Pilnigi piekritu, tu esi pajolins, bet tu nerullee, tu suukaa.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais moska pasuucies ar deksteru atkal.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti