falšais RECARO

krix Reģ.: 04.10.2002

vajadzēja iegadāties jaunākajai atvasei nākamo autosēdeklīti.

jautājums kādu izvēlēties gandrīz nebija, jo bračka iepirka savam puikam Recaro ražojumu.

vārds runā par sevi, vizuāli patika gan forma, gan materiāli, gan krāsa un cena daudz maz pieņemama. pirksti gaisā un uz bodi prom, būs arī manam puikam savs sporta benķis.

bet bodē pārdevēja - īpašniece man aplauž visus ērgļa ragus un spārnus. izrādās šis izstrādājums nav nekāds Recaro produkts, tikai iegādātas tiesības izmantot nosaukumu un viss. ne tur pareizais sēdēšanas - gulēšanas leņķis, ne tur gana labi materiāli, utt utm

rezultātā nopirku BeSafe krēsliņu, ko puika un mamma atzina par labāku kā manis iecerēto, un paliku ar smagu aplauzienu dvēselē. tāds smuks brands tika sameklēts, a apakšā nekā.

 
1 2 3 4 5
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ....Ja tu uzskati ka tas ir normaali, ja mashinai pie nedaudz virs 100 tk standartaa palido turbiina, ......

renaults turbīnas neražo....

kā tu domā, ja tas pats garrets, uzlikts uz mersedesas vai bēmēvē (uz imprezas gan to turbīnu neliek) nokalpotu ilgāk????

informācijai - rekur ir tā turbīna un mašīnas kurām tā tiek likta

www.turbo-product.com/...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Fuji Heavy Industries products - Subaru automobiles, aircraft, industrial engines, garbage trucks

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

CRDI rakstīja:

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: kāpēc jāpērk kaut kāds sūda urlu bmw vai mercedess, ja var paņemt kadiljaku vai porše?

kadiljaks ir tas pats žopelis (ģenerālis motors)

un poršs jau tagad pēc būtības ir fofāgens

tas apmēram tāpat kā apgalvojums, ka franči nemāk taisīt labas mašīnas.... tad man jāprasa - vai Bugatti Veyron ir nav nav laba mašīna

Nu Bugatti Veyrons vispābā ir vācu ( VW )nevis spranču auto.

Nav svarīgi kur tas zavoc atrodas. Un kas to ir dibinājis. No 1998. tas ir VW grupas uzņēmums. Un tas Veyrons tāds ņiprāks golfs vien ir

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Pirmais rakstīja:

CRDI rakstīja:

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: kāpēc jāpērk kaut kāds sūda urlu bmw vai mercedess, ja var paņemt kadiljaku vai porše?

kadiljaks ir tas pats žopelis (ģenerālis motors)

un poršs jau tagad pēc būtības ir fofāgens

tas apmēram tāpat kā apgalvojums, ka franči nemāk taisīt labas mašīnas.... tad man jāprasa - vai Bugatti Veyron ir nav nav laba mašīna

Nu Bugatti Veyrons vispābā ir vācu ( VW )nevis spranču auto.

Nav svarīgi kur tas zavoc atrodas. Un kas to ir dibinājis. No 1998. tas ir VW grupas uzņēmums. Un tas Veyrons tāds ņiprāks golfs vien ir

vai "IBM Latvija" ir tas pats kas "IBM"

nav bazara kur atrodas zavods.... bugati pieder francijas fofāgenam... francijas fofāgens savukārt pieder fričiem

vienkārši pārsteidz apgalvojums, ka opelis ir sūds (to es neapstrīdu), bet kadiljaks redz ir ahujennā (vot to gan es neatbalstu) mašīna

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

un ja bazars par valstīm, kur ir zavods, tad mans sūda renaults ir salikts spānijā...

tas taču pats par sevi viennozīmīgi uzreiz automātiski nosaka, ka visas spāņu mašīnas ir sūdi..... fofāgenu (seat) ieskaitot

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Kā zināms viss ir šūds izņemot 1987. Gada Audī Kvatrrro.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Kā zināms viss ir šūds izņemot 1987. Gada Audī Kvatrrro.

pirmais golfs vēl ir laba mašīna

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tas apmēram tāpat kā apgalvojums, ka franči nemāk taisīt labas mašīnas.... tad man jāprasa - vai Bugatti Veyron ir nav nav laba mašīna

Muļķīgs jautājums... Bugatti kvalitāte pilnīgi neko nepierāda par to, vai franči māk vai nemāk taisīt labas mašīnas. Ettore Bugatti, tāpat kā Enzo Ferrari un brāļi Maserati ir itāļi. Un savukārt par itāļu autobūvu mans viedoklis ir, ka viņi nemāk taisīt _normālas_ mašīnas - pat širpotrebs ir vidusmēra eiropietim nesaprotams.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

laikam nedaudz nepareizi izklāstīju savu domu par "falšo" Recaro. tāpēc atļāvos izmantot Šhiirs komentāru

Shiirs rakstīja:

... Tu tak nejedz kas ir kvalitaate. Ta vieta lai nopirktu parbauditu preci, tu izvelies kautkadus pakaljdarinajumus...

Kā mani informēja bērnu autokrēsliņu tirgotāja(sieviete).

Recaro bērnu autokrēsliņi neesot pašu Recaro ražojums, bet gan citas vācu kompānijas, neiegaumēju to brand, ražojums. Ar zemākas kvalitātes materiāliem(vairāk dilst un mazāk elpo) un nav paredzēti tik ilgam kalpošanas periodam, ja salīdzina ar pārējo Recaro produkciju.

Šis DE uzņēmums izmanto Recaro vārdu un stilu, par ko pārmaksā(15-20%) un uz ko "ķer" vīriešu kārtas pircējus.

Ja viņai ir taisnība, tad visus jaunos, "zinošos" tēvus paķer uz muļķi ar sava veida pakaļdarinājumu.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

CRDI rakstīja:

Pirmais rakstīja:

CRDI rakstīja:

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: kāpēc jāpērk kaut kāds sūda urlu bmw vai mercedess, ja var paņemt kadiljaku vai porše?

kadiljaks ir tas pats žopelis (ģenerālis motors)

un poršs jau tagad pēc būtības ir fofāgens

tas apmēram tāpat kā apgalvojums, ka franči nemāk taisīt labas mašīnas.... tad man jāprasa - vai Bugatti Veyron ir nav nav laba mašīna

Nu Bugatti Veyrons vispābā ir vācu ( VW )nevis spranču auto.

Nav svarīgi kur tas zavoc atrodas. Un kas to ir dibinājis. No 1998. tas ir VW grupas uzņēmums. Un tas Veyrons tāds ņiprāks golfs vien ir

vai "IBM Latvija" ir tas pats kas "IBM"

nav bazara kur atrodas zavods.... bugati pieder francijas fofāgenam... francijas fofāgens savukārt pieder fričiem

vienkārši pārsteidz apgalvojums, ka opelis ir sūds (to es neapstrīdu), bet kadiljaks redz ir ahujennā (vot to gan es neatbalstu) mašīna

ir man opel g astra, un bija renault megane 2(pat divas, tikai pirmo nedaudz par ātru izbeidzināju). neatminos, ka kaut kas īpaši būtu lūzis. uzliekot original detaļas viss kalpo godam. stūres reikas abiem vājās vietas. opel pat rūsē tikai agrāk bojātā pakaļējā arka, kaut LV no 2006.gada un šeit noskrējis 250k km.

nepieciešamās funkcijas pilda labi jeb normāls ikdienas darba transports ar zemu degvielas patēriņu.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

krix rakstīja: laikam nedaudz nepareizi izklāstīju savu domu par "falšo" Recaro. tāpēc atļāvos izmantot Šhiirs komentāru

Shiirs rakstīja:

... Tu tak nejedz kas ir kvalitaate. Ta vieta lai nopirktu parbauditu preci, tu izvelies kautkadus pakaljdarinajumus...

Kā mani informēja bērnu autokrēsliņu tirgotāja(sieviete).

Recaro bērnu autokrēsliņi neesot pašu Recaro ražojums, bet gan citas vācu kompānijas, neiegaumēju to brand, ražojums. Ar zemākas kvalitātes materiāliem(vairāk dilst un mazāk elpo) un nav paredzēti tik ilgam kalpošanas periodam, ja salīdzina ar pārējo Recaro produkciju.

Šis DE uzņēmums izmanto Recaro vārdu un stilu, par ko pārmaksā(15-20%) un uz ko "ķer" vīriešu kārtas pircējus.

Ja viņai ir taisnība, tad visus jaunos, "zinošos" tēvus paķer uz muļķi ar sava veida pakaļdarinājumu.

Tas ir diivaini, jo beernu kreeslinji ir Recaro uznjeemuma maajaslapaa kaa viens no produkcijas veidiem. Iespeejams, ka visi tos peerk, bet neizpeerk nezinaamaakas markas benkjiishus, tad nu tirgotaajam jaapielieto agresiivs marketings! Viirieshi tam dikti pakljaaviigi, iipashi, ja marketinga aktivitaates virza sieviete Ja par cenu - domaaju, ka 160-180ls ir ljoti normaala cena par beernu seedekliiti, kaut vai saliidzinot ar normaalu ratinju cenaam. Par zeenu kashkji taa vietaa, lai apspriestu seedekliishu razhotaajus - nu laikam jau pavasaris, riesta dziesmas galvaas, pareizaak - galvinjaas!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

par normāliem ratiņiem davai uz cāli, tur ir pārītis šādu normālo sektu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

krix rakstīja: stūres reikas abiem vājās vietas..

mehānei (sākot no otrās) ir elektriskais stūres pastiprinātājs... sistēma ir vienkārša kā roratslēga...

nekas vājš tur nav - pie nosacījuma, ka tava dižservīze zina ka to pasākumu var regulēt

pirmajai megānei hidrauliskais stūres pastiprinātājs.... sulot tas pasākums sāk pie ~100-150 k... tā ir pirmās megānes vājām un visi to zina.... unvēl savus 200k jamais funkcionē normāli, tikai sulo

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja:

krix rakstīja: laikam nedaudz nepareizi izklāstīju savu domu par "falšo" Recaro. tāpēc atļāvos izmantot Šhiirs komentāru

Shiirs rakstīja:

... Tu tak nejedz kas ir kvalitaate. Ta vieta lai nopirktu parbauditu preci, tu izvelies kautkadus pakaljdarinajumus...

Kā mani informēja bērnu autokrēsliņu tirgotāja(sieviete).

Recaro bērnu autokrēsliņi neesot pašu Recaro ražojums, bet gan citas vācu kompānijas, neiegaumēju to brand, ražojums. Ar zemākas kvalitātes materiāliem(vairāk dilst un mazāk elpo) un nav paredzēti tik ilgam kalpošanas periodam, ja salīdzina ar pārējo Recaro produkciju.

Šis DE uzņēmums izmanto Recaro vārdu un stilu, par ko pārmaksā(15-20%) un uz ko "ķer" vīriešu kārtas pircējus.

Ja viņai ir taisnība, tad visus jaunos, "zinošos" tēvus paķer uz muļķi ar sava veida pakaļdarinājumu.

Tas ir diivaini, jo beernu kreeslinji ir Recaro uznjeemuma maajaslapaa kaa viens no produkcijas veidiem. Iespeejams, ka visi tos peerk, bet neizpeerk nezinaamaakas markas benkjiishus, tad nu tirgotaajam jaapielieto agresiivs marketings! Viirieshi tam dikti pakljaaviigi, iipashi, ja marketinga aktivitaates virza sieviete Ja par cenu - domaaju, ka 160-180ls ir ljoti normaala cena par beernu seedekliiti, kaut vai saliidzinot ar normaalu ratinju cenaam. Par zeenu kashkji taa vietaa, lai apspriestu seedekliishu razhotaajus - nu laikam jau pavasaris, riesta dziesmas galvaas, pareizaak - galvinjaas!

es joprojām apgalvoju, ka jūs pērkat sēdekļus un ratus nepareizajās vietās - es zinu kur var dabūt dārgāk....

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

krix rakstīja: laikam nedaudz nepareizi izklāstīju savu domu par "falšo" Recaro. tāpēc atļāvos izmantot Šhiirs komentāru

Shiirs rakstīja:

... Tu tak nejedz kas ir kvalitaate. Ta vieta lai nopirktu parbauditu preci, tu izvelies kautkadus pakaljdarinajumus...

Kā mani informēja bērnu autokrēsliņu tirgotāja(sieviete).

Recaro bērnu autokrēsliņi neesot pašu Recaro ražojums, bet gan citas vācu kompānijas, neiegaumēju to brand, ražojums. Ar zemākas kvalitātes materiāliem(vairāk dilst un mazāk elpo) un nav paredzēti tik ilgam kalpošanas periodam, ja salīdzina ar pārējo Recaro produkciju.

Šis DE uzņēmums izmanto Recaro vārdu un stilu, par ko pārmaksā(15-20%) un uz ko "ķer" vīriešu kārtas pircējus.

Ja viņai ir taisnība, tad visus jaunos, "zinošos" tēvus paķer uz muļķi ar sava veida pakaļdarinājumu.

Panjem un patausti stm un recaro. Tieshi stm ir zemaka materialu kvalitaate. Es aptaustiiju abus un piemaksaju tos 25ls par recaro. Pietiks vienreiz dirst, aizej uz veikalu un apskaties. Autokreslini.lv ir abi modelji.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

viens uz tausti krēslu, cits uz garšu vīnu. kas no tā visa iznāk - www.delfi.lv/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: viens uz tausti krēslu, cits uz garšu vīnu. kas no tā visa iznāk - www.delfi.lv/...

Nu ko tu te ar savaam gudriibaam spreegaa? Neko nerubii bet kautko pasmirdeet gan gribaas.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: www.delfi.lv/...

savulaik biju iesaistījies vīnu tirdzniecībā, tāpēc iznāca tikt uz prezentācijām un degustācijām. vislabāk parasti garšoja pirmais piedāvājums(jaunākais gads) un vislabāk atcerējos beidzamo(biezākais pēc cenas).

tāpēc visiem saviem kundēm parasti ieteicu, ja garšo, tad dzer, ja nē, tad naf maksāt naudu un taisīt seju - esmu zinošs gurmāns.

un lai cik dīvaini nebūtu, visi vinčuki, kas man garšoja, parasti bija no 1. ievestās partijas, bet nākamā jau bija nekāda, vai ievesti tikai vienā nelielā daudzumā, un vairs nebija pieejami.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

krix rakstīja: laikam nedaudz nepareizi izklāstīju savu domu par "falšo" Recaro. tāpēc atļāvos izmantot Šhiirs komentāru

Shiirs rakstīja:

... Tu tak nejedz kas ir kvalitaate. Ta vieta lai nopirktu parbauditu preci, tu izvelies kautkadus pakaljdarinajumus...

Kā mani informēja bērnu autokrēsliņu tirgotāja(sieviete).

Recaro bērnu autokrēsliņi neesot pašu Recaro ražojums, bet gan citas vācu kompānijas, neiegaumēju to brand, ražojums. Ar zemākas kvalitātes materiāliem(vairāk dilst un mazāk elpo) un nav paredzēti tik ilgam kalpošanas periodam, ja salīdzina ar pārējo Recaro produkciju.

Šis DE uzņēmums izmanto Recaro vārdu un stilu, par ko pārmaksā(15-20%) un uz ko "ķer" vīriešu kārtas pircējus.

Ja viņai ir taisnība, tad visus jaunos, "zinošos" tēvus paķer uz muļķi ar sava veida pakaļdarinājumu.

Panjem un patausti stm un recaro. Tieshi stm ir zemaka materialu kvalitaate. Es aptaustiiju abus un piemaksaju tos 25ls par recaro. Pietiks vienreiz dirst, aizej uz veikalu un apskaties. Autokreslini.lv ir abi modelji.

nestreso. viss ir kārtībā.

kā jau rakstīju, gan izčamdīju, gan notestēju sēdinot puiku iekšā, pat atļāva ielikt un paskatīt kā izskatās iekš automašīnas.

un nopirku BeSafe, samaksājot mazāk kā būtu piķojis par Recaro, jo BeSafe puika sēž augstāk un ir ērtāk regulēt gulēšanas - sēdēšanas pozīcijas.

PS kāpēc Tu domā, ka fekāliju izvadīšanas process jeb diršana ir jāveic pa posmiem? vienreiz aizej, izdari un kārtībā. vai arī tas tagad moderni, noraut procesu, lai varētu aiziet otru reizi?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

moš tas nedamācītais speciālists varētu ielikt krēsla pirkšanas čeka bildes

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

Kā mani informēja bērnu autokrēsliņu tirgotāja(sieviete).

Recaro bērnu autokrēsliņi neesot pašu Recaro ražojums, bet gan citas vācu kompānijas, neiegaumēju to brand, ražojums. Ar zemākas kvalitātes materiāliem(vairāk dilst un mazāk elpo) un nav paredzēti tik ilgam kalpošanas periodam, ja salīdzina ar pārējo Recaro produkciju.

Šis DE uzņēmums izmanto Recaro vārdu un stilu, par ko pārmaksā(15-20%) un uz ko "ķer" vīriešu kārtas pircējus.

Ja viņai ir taisnība, tad visus jaunos, "zinošos" tēvus paķer uz muļķi ar sava veida pakaļdarinājumu.

Ja tā arī būtu - tas būtu kaut kas tik īpašs lai ceptu jaunu tofiku? Neesi pamanījis ka brendus pērk un pārdod kā zeķes?

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

krix rakstīja:

Kā mani informēja bērnu autokrēsliņu tirgotāja(sieviete).

Recaro bērnu autokrēsliņi neesot pašu Recaro ražojums, bet gan citas vācu kompānijas, neiegaumēju to brand, ražojums. Ar zemākas kvalitātes materiāliem(vairāk dilst un mazāk elpo) un nav paredzēti tik ilgam kalpošanas periodam, ja salīdzina ar pārējo Recaro produkciju.

Šis DE uzņēmums izmanto Recaro vārdu un stilu, par ko pārmaksā(15-20%) un uz ko "ķer" vīriešu kārtas pircējus.

Ja viņai ir taisnība, tad visus jaunos, "zinošos" tēvus paķer uz muļķi ar sava veida pakaļdarinājumu.

Ja tā arī būtu - tas būtu kaut kas tik īpašs lai ceptu jaunu tofiku? Neesi pamanījis ka brendus pērk un pārdod kā zeķes?

un ko tu ar to to gribēji pateikt?

vēlējies padiskutēt un pastāstīt par jaunākajām tendencēm akciju un vērtspapīru tirgos?

vai tev skauž, ka nav iemesls nopirkt bērnu autokrēsliņu, jo visa dzīve paiet pielāgojot savu auto modernākām tehnoloģijām?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gribēju pateikt to, ka tavs atklājums nav nekas īpašs. Paskaties hoķ uz momo - ķipa športa baranku un tamlīdzīgu krāmu ražotājs, vairākas reizes pārpirkts un pēdējajā reizē pārpirkts tikai brends. Ir iemesls uzskatīt ka jauna momo športa baranka ir tas pats, kas padsmitgadīga, nevis tikai tukša skaņa? Turpinājumam varam pieminēt ungāru tungsramu, kas bija sens eiropas spuldžu ražotājs, bet kopš ženeral elektrik šos deviņdesmitajos nopirka, tungsram ir pliks brends + ženeral elektrik'am ir ungārijā rūpnīca, kurā ražot kaut ko. Un tā var turpināt par visām jomām... Jeb vai tev tas viss ir kaut kas jauns?

Par pārējo - jā, ļoti vēlos apspriest situāciju spekulantu tirgos un nežēlīgi skauž ka nav jāatļaujas tas, ko patreiz nevaru atļauties

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

anonimikis rakstīja: viens uz tausti krēslu, cits uz garšu vīnu. kas no tā visa iznāk - www.delfi.lv/...

Nu ko tu te ar savaam gudriibaam spreegaa? Neko nerubii bet kautko pasmirdeet gan gribaas.

kuš murmuli. mums ir vārda brīvība un ko gribu to runāju. ne tev būs man aizliegt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīri,kādā krēslā tevi sēdināja,kad biji mazs ?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti