Kur jūs labprātāk uzpildaties?

Madmad Reģ.: 08.08.2013

Kurā uzpildes stacijā jūs visbiežāk mēdzat pildīties? Kādēļ tieši tur? Kuras uzpildes stacijas degviela jums liekas viskvalitatīvākā? Pats braucu ar dīzeli un pildos Lukoil, tikai lojalitātes kartes atlaižu dēļ. Par Lukoil degvielas kvalitāti nezinu, man liekas, ka nav no tām labākajām...

 
1 2 3
juriz Reģ.: 09.06.2001
1 0 Atbildēt

LPG, Pro Gāze, Eko Gāze, arī Lukoila un Stattoila gāze ir gadījusies.

Kad ievajagas bendžu, tad 123 (tipa Statoils), cena jau tā lētāka, plus atlaižu karte arī vēl dod klāt atlaidi.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
4 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Parasti vairāk skatos uz degvielas cenu, nevis DUS nosaukumu. Zināms, ka visa degviela tāpat vairumā gadījumu nāk no leišiem. Alūksnes pusē tā joprojām ož pēc padomjlaiku benzina. Varbūt, tikai Nestē varētu būt izņēmumi. Līdz šim ar benzina kvalitati problemu gan nav bijis. Statoilā joprojām man krīt uz nerviem tā garā ņemšanās ar bulkām un hotdogiem. Vajadzētu iekārtot specialu kasi, kur var norēķināties TIKAI par degvielu.

Vismaz Jelgavas vienā statoilā var norēķināties arī caur automātu .

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
2 0 Atbildēt

Nu jau Statoilu pakāpeniski sāk pārveidot par McDonald filiāli....nu jau sāk salikt colas limonades krānu rindas, kokteiļu automātus. Nepietiek ar to vien, ka pīrādziņus, kuri pēc atdzišanas kļust betoncieti cepšanu...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

IV

Statoilu jau nopirka Kanādas mazumtirdznirdzības milzis . Tā kā bulciņas mazāk nekļūs . Bet jau teicu , ir statoilam arī automāti , gan ne visos tankos . Jelgavā vismaz vienā kur nav automāta arī rindas parasti nav .

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

rudens68

Statoilu jau nopirka Kanādas mazumtirdznirdzības milzis . Tā kā bulciņas mazāk nekļūs .

===================

Vajag rakstīt precīzāk - kanādieši nopirka nevis Statoilu, bet S. nozari, kura nodarbojas ar ar "oil" nozari nesaistītām lietām, tostarp mazumtirdzniecību, arī bulciņu "andeli". Šis process noris jau gadus padsmit vismaz, jo enerģijas kompānijas sen apjēdza, ka bulciņas, desiņas, grabuļi, peldbikses utt. nav gluži viņu business. Tas ir apmēram tas pats, kas pie mums bija vērojams ar NESTE - pensiins = NESTE, viss pārējais

(bode un automazgātava, kur ir) = Narvesen. Statoila naftas / gāzes nozare kā bija, tā palika - 67% daļu pieder valstij, pārējais lielākoties privātkompānijai Norsk Hydro,

maza daļiņa - sīkajiem akciju turētājiem.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: rudens68

Statoilu jau nopirka Kanādas mazumtirdznirdzības milzis . Tā kā bulciņas mazāk nekļūs .

===================

Vajag rakstīt precīzāk - kanādieši nopirka nevis Statoilu, bet S. nozari, kura nodarbojas ar ar "oil" nozari nesaistītām lietām, tostarp mazumtirdzniecību, arī bulciņu "andeli". Šis process noris jau gadus padsmit vismaz, jo enerģijas kompānijas sen apjēdza, ka bulciņas, desiņas, grabuļi, peldbikses utt. nav gluži viņu business. Tas ir apmēram tas pats, kas pie mums bija vērojams ar NESTE - pensiins = NESTE, viss pārējais

(bode un automazgātava, kur ir) = Narvesen. Statoila naftas / gāzes nozare kā bija, tā palika - 67% daļu pieder valstij, pārējais lielākoties privātkompānijai Norsk Hydro,

maza daļiņa - sīkajiem akciju turētājiem.

Jā ..iespējams virspusēji uzrakstīju . Bet tā andele un sūkņu ( pistoļu ) apkalpošana jau atrunāta un vismaz līdz šim Statoilā bij lielāka kārtība ...mazāk ar degvielu aplipušas pistoles , mazāk nedarbojošas pistoles . Nestei/ Narvesen gan laikam strikti nodalīts ,kas realitātē nozīmē ,ka Narvesenam pilnīgi neintresē kas pie degvielas .

Protams šī saite nav absolūtā patiesība , zinam ko tik žurnālisti var sarakstīt

www.kasjauns.lv/...

Te viens citāts___________Darījumu atbalsta "Statoil", kura īpašumā ir 54% daļa uzņēmumā "Statoil Fuel & Retail". Šā biznesa pārdošana ļaus "Statoil" fokusēties uz savu galveno darbības jomu - naftas un gāzes izpēti un ieguvi, trešdien paziņoja Norvēģijas kompānija___________

Ja vien nav izīsts no pirksta tad arī degvielas mazumtirdzniecību pārņem Kanāda .

PS ja atmiņa neviļ tad man atnāca uz e pastu informācija kura laikam vairāk domāta grāmatvedei ,lai būtu precīzi jaunie mainītie rekvizīti

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Man šitas nestes nodalījums bija tāda asa mācība - pirms kāda gada pa ceļam uz rīgu iebraucu saldū tajā redzamajā tankā, a tur, kujaks neste, un automāti, kuros jābāž kartes... Nospļāvos un braucu tālāk uz rīgu, par laimi kādi 15-20 litri zupas vēl bākā bija, tā ka varēju mierīgi sasniegt bruņinieku ielu un pēc tam braucot pa brīvībeni uz augšu, iebraukt pirmajā suckoilā, zinot ar garantiju ka tur ar skaidru naudu varēs norēķināties.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 1 Atbildēt

msh rakstīja: Man šitas nestes nodalījums bija tāda asa mācība - pirms kāda gada pa ceļam uz rīgu iebraucu saldū tajā redzamajā tankā, a tur, kujaks neste, un automāti, kuros jābāž kartes... Nospļāvos un braucu tālāk uz rīgu, par laimi kādi 15-20 litri zupas vēl bākā bija, tā ka varēju mierīgi sasniegt bruņinieku ielu un pēc tam braucot pa brīvībeni uz augšu, iebraukt pirmajā suckoilā, zinot ar garantiju ka tur ar skaidru naudu varēs norēķināties.

Vai tad papīra naudiņu tas automāts neņēma ?

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
1 0 Atbildēt

rudens68

Te viens citāts___________Darījumu atbalsta "Statoil", kura īpašumā ir 54% daļa uzņēmumā "Statoil Fuel & Retail". Šā biznesa pārdošana ļaus "Statoil" fokusēties uz savu galveno darbības jomu - naftas un gāzes izpēti un ieguvi, trešdien paziņoja Norvēģijas kompānija___________

Ja vien nav izīsts no pirksta tad arī degvielas mazumtirdzniecību pārņem Kanāda .

PS ja atmiņa neviļ tad man atnāca uz e pastu informācija kura laikam vairāk domāta grāmatvedei ,lai būtu precīzi jaunie mainītie rekvizīti

===================

Par to Fuel&Retail es taisni arī runāju Turklāt tas līgums par DUS tīklu un veikalu iegādi ir visai viltīgs -

Statoil ne tikai pārdeva tos tankus un bodes, bet arī visu

savu degvielas vedēju "floti" utt., turklāt līgums nosaka, ka politiku degvielas tirdzniecības jomā turpina noteikt Statoil. Citiem vārdiem tas ir bezmaz kas līdzīgs franšīzei, kad Statoil "nogrūž" no sevis nozares, kuras nav tieši tā darbības specifika - mazumtirdzniecību, nenaftas /negāzes produktu tirdzniecību, transportu un

taml. ... Arī "tur" savelk jostas, turklāt ne pa jokam un jau labi sen! Pats kritu par upuri tādai savilkšanai ...

aansis Reģ.: 23.11.2012
1 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

msh rakstīja: Man šitas nestes nodalījums bija tāda asa mācība - pirms kāda gada pa ceļam uz rīgu iebraucu saldū tajā redzamajā tankā, a tur, kujaks neste, un automāti, kuros jābāž kartes... Nospļāvos un braucu tālāk uz rīgu, par laimi kādi 15-20 litri zupas vēl bākā bija, tā ka varēju mierīgi sasniegt bruņinieku ielu un pēc tam braucot pa brīvībeni uz augšu, iebraukt pirmajā suckoilā, zinot ar garantiju ka tur ar skaidru naudu varēs norēķināties.

Vai tad papīra naudiņu tas automāts neņēma ?

Laikam jau tikai pa kabatām salasīta sīknauda bija degvielai sagrabināma...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

msh rakstīja: Man šitas nestes nodalījums bija tāda asa mācība - pirms kāda gada pa ceļam uz rīgu iebraucu saldū tajā redzamajā tankā, a tur, kujaks neste, un automāti, kuros jābāž kartes... Nospļāvos un braucu tālāk uz rīgu, par laimi kādi 15-20 litri zupas vēl bākā bija, tā ka varēju mierīgi sasniegt bruņinieku ielu un pēc tam braucot pa brīvībeni uz augšu, iebraukt pirmajā suckoilā, zinot ar garantiju ka tur ar skaidru naudu varēs norēķināties.

Vai tad papīra naudiņu ta automāts neņēma ?

Viņš gribēja par 3.89 uzpildīties.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 3 Atbildēt

Neatceros, laikam 45.

rudens68 rakstīja:

Vai tad papīra naudiņu tas automāts neņēma ?

Tā kā bākā akurāt vējš nesvilpoja, uz eksperimentiem prāts nebija noskaņots, jo sevišķi tāpēc, ka līdz desmitiem bija jātiek līdz tai bruņinieku ielai. Kāpēc jāties ar kaut kādu nestes piparbodi, ja var iebraukt tankā, kur ir kā pie cilvēkiem?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ā, es vienreiz esmu gan nestē ielējies - muterei darba vajadzībām ir iedota nestes karte, jo neste uzvarēja iepirkumā - tā kā viņai tā neste bija vēl tumšāka bilde, tad viena liepājas brauciena laikā tur uztankoju viņas golfmašīnu - no manis pienākošo piecīti ielēju citur

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
6 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kāpēc jāties ar kaut kādu nestes piparbodi

jo var iefist santīmu/centu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Kādā veidā tur var iefist kādu sani? Man liekas ka cena vai tik pat nebija lielāka kā statoilā...

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kādā veidā tur var iefist kādu sani? Man liekas ka cena vai tik pat nebija lielāka kā statoilā...

Saldus Neste vienmer par kapeiku lētāk neka parasti, arī Staķikā pari ielai

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
12 1 Atbildēt

Lukoilā nepildītos pat ja cena būtu 10% mazāka. Ja būtu 20% tad sāktu domāt. Es neatbalstu krievu invāziju un "russkij mir", tāpēc cenšos neatbalstīt viņu ekonomiku.

Pērku tikai nestē. Pirmkārt, tā ir laba degviela (dīzelis), otrkārt - tuvu manai mājai, treškārt - laba cena, sevišķi ja lieto rimi karti.

Agrāk, kad man bija benzīna mašīnas, lēju nestē un statoilā. Bet kad nopirku dīzeli, lēju visu laiku nestē, tad vienu reizi - statoilā. Ielēju diezgan daudz, daudz nobraucu, bet tad braucot mašīna noslāpa. Servisā salaboja un teica, ka bija aizdirsts viss degvielas filtrs un visa degvielas sistēma. Paprasīja, kad es mainīju degvielas filtru? Bet es to nesen biju mainījis. Tāpēc uz statoilu vairs nebraucu. Varbūt vaina ne statoilā, varbūt mainot degvielas filtru ( mainīju servisā) mani apčakarēja un nenomainīja, varbūt sakritība. Bet psiholoģiskā trauma palikusi.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
0 0 Atbildēt

Nevar būt, ka statoilā kāds biodīzelis? Vai ne no tās kalonkas ielēju. Tur it kā vairākas ar dīzeli. Neapgaismotu mani kāds?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 3 Atbildēt

Uzņēmumam noformēju NESTE karti.

Laba cena DUS + man RIMI kartē veidojas patīkams uzkrājums

No manas pieredzes - kvalitāte visiem vienāda, nekad neesmu izjutis nevienu problēmu. Vajag tikai savu auto kārtībā uzturēt

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
4 2 Atbildēt

Janozaurs

Nevar būt, ka statoilā kāds biodīzelis? Vai ne no tās kalonkas ielēju. Tur it kā vairākas ar dīzeli. Neapgaismotu mani kāds?

===================

Kāds gan sakars degvielas sistēmas "aizd...šanai" ar biodīzeli?

ViPtech Reģ.: 21.11.2014
2 10 Atbildēt

Labprātāk uzpildos elektrorozetē(Elektromopēds,elektrovelosipēdi),bet dīzeli uzpildu ar Ecto degvielu Lukoil,jo labāk sadeg(mazāk izmešu,praktiski nedūmo),labāks uzrāviens un vairāk kilometrus izdodas nobraukt.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
6 1 Atbildēt

Janozaurs

Lukoilā nepildītos pat ja cena būtu 10% mazāka. Ja būtu 20% tad sāktu domāt. Es neatbalstu krievu invāziju un "russkij mir", tāpēc cenšos neatbalstīt viņu ekonomiku.

...................

Tavs domu gājiens atbalstāms un pats tā daru visās jomās . Dažviet labi varu sirdsapziņu nomierināt . Piemēram nepērkot( reti ,reti ja nav cita ) rus piederošo piena produkciju .

Bet mans " boikots" nav tikkai pret rus . Tagad pat nezinu ko vairāk nemīlēt . Varbūt pat zviedrija , vācija ( gandrīz visas rietumeiropas valstis ) vairāk nepatīk ar savu multikulturālismu u t t .

Tā kā braucu ar gāzi tad te mans boikots saplok . Avots viens . Vienīgi vēl atliek izvēlēties pareizo pārdevēju lai visasa peļņa neaiziet rus . Tagad statoil , bet te man nepatīk uzpildīšana , mūždien rindas , uzpilda un atstāj auto pie tanka, iet uz kasēm . Plus šogad strauji pieaug nepatika pret skandināviem . Tā kā ar gāzi nesanāks "ieriebt " Kam pieder LPG un pārējie Jelgavas gāzes tanki ?

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

šodien Siguldas Nestē e95 pa 1.02 erõ

a ja parejos tankos ari, 123 Un Latvijasnafta

aansis Reģ.: 23.11.2012
6 0 Atbildēt

Labāk patāstiet, kad beidzot Statoils kļūs par Kaplīti?

Bibii Reģ.: 17.04.2015
4 5 Atbildēt

Es pildos Nestē, jo:

1. viena no vistuvākajām DUS, nebaidos par degvielas kvalitāti;

2. laba cena;

3. Rimi kartē krājas naudiņa;

aigi Reģ.: 01.08.2005
2 2 Atbildēt

Neste, jo viņi mani 30 dienas kreditē. +atlaide, +RIMI nauda, +lētāk.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti