Demisionē Dombrovska valdība

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Dombrovskis paziņo par atkāpšanos no amata.

Uzņemoties politisko atbildību par traģēdiju Zolitūdē, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V) nolēmis demisionēt. Par atkāpšanos no amata viņš paziņoja trešdien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu.

Nepieciešama valdība, kas saņem Saeimas vairākuma atbalstu un kas spēj risināt to situāciju, kas ir izveidojusies valstī, atzina Dombrovskis.

Dombrovskis valdību vada kopš 2009. gada martā. Pirmo reizi Ministru prezidenta amatā Dombrovskis tika apstiprināts 2009.gada 12.martā, otro reizi - 2010.gada 3.novembrī. Savukārt trešo reizi par valdības vadītāju viņš tika apstiprināts 2011.gada 25.oktobrī.

 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Man jau kaut kā nav ticības viņa "cēlajiem" nodomiem. Gan jau dara to, lai paceltu partijas reitingu... un arī savējo (vai tad šams netaisījās uz eiroparlamentu)?

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

nuja, kas tas par auto - "politiskā atbildība"? viņam ir 4x4 piedziņa? visi riteņi stūrējošie? un bremzes arī vispār ir?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Valdis Dombrovskis paziņo par lēmumu atkāpties no amata

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Redz kā! Grāmatvedis izaudzis par šahistu! Upurē dāmu, lai vinnētu partiju.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Wow... Es ceru, ka es nekļūdījos - postiem var pievienot video? Atvainojos par tādu spamu šinī topicā, bet nu šāds pavērsiens iAuto forumā nedrīkst palikt nepamanīts!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: Redz kā! Grāmatvedis izaudzis par šahistu! Upurē dāmu, lai vinnētu partiju.

Labais .

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Wow... Es ceru, ka es nekļūdījos - postiem var pievienot video? Atvainojos par tādu spamu šinī topicā, bet nu šāds pavērsiens iAuto forumā nedrīkst palikt nepamanīts!

Viss kārtība un viss pareizi.

Paldies.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Es viņa rīcību uzskatu kā vistiešāko izvairīšanos no jebkādas atbildības. Tā vietā, lai izstrēbtu savārīto putru, viņš to vienkārši atstāj uz plīts degot.

Runājot citiem vārdiem - viņš ātri vien piemeta, ka "draugu" un partijas sponsoru (būvnieku) vazāšana pa tiesām un sēdināšana aiz restēm var neatgriezeniski pazudināt viņa politiķa karjeru, tāpēc arī pa fikso no kapteiņa pārvērtās par žurku un pirmais prom no grimstošā kuģa...

Tāda lūk ir tā "politiskā atbildība"!!!

p.s. ja viņš atkāptos pēc tam, kad sasēdinātu vainīgos aiz restēm, tad cepuri nost - goda vīrs, bet tagad - mīkstais - lācītis, kurš tā arī nekļuva par lāci...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Es viņa rīcību uzskatu kā vistiešāko izvairīšanos no jebkādas atbildības. Tā vietā, lai izstrēbtu savārīto putru, viņš to vienkārši atstāj uz plīts degot.

Runājot citiem vārdiem - viņš ātri vien piemeta, ka "draugu" un partijas sponsoru (būvnieku) vazāšana pa tiesām un sēdināšana aiz restēm var neatgriezeniski pazudināt viņa politiķa karjeru, tāpēc arī pa fikso no kapteiņa pārvērtās par žurku un pirmais prom no grimstošā kuģa...

Tāda lūk ir tā "politiskā atbildība"!!!

p.s. ja viņš atkāptos pēc tam, kad sasēdinātu vainīgos aiz restēm, tad cepuri nost - goda vīrs, bet tagad - mīkstais - lācītis, kurš tā arī nekļuva par lāci...

Dombrovskim labi der vārds teflona . Nu nevieni sū... viņam nelīp , visu laiku kā baltais gulbis . Nu kas mums pa šo laiku ( 4 gadi )ir noticis ..jezga air baltic ,. Liepājas metalurgs..... visur valsts zaudē . Paša partijā zaķi ,kampars , štokenbergs ....bet šim nekas , visi citi vainīgi . Kau tvai termiņuzturēšanās atļaujas un paša biznes šajā lauciņā .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Un kurš tad Pavļutam uzspieda Pūci atstāt valsts sekretāra amatā ?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Es, protams, neko nesaprotu un neaizstāvu, bet, cik saprotu, esošais MK tāpat strādā līdz parādās jaunais MK. Un tas nu netraucē uzraudzīt izmeklēšanu, un, ja visi patiešām meklē vainīgos, tad tos arī izcelt saulītē, lai to uz kādu laiku tiem padarītu rūtainu...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Es viņa rīcību uzskatu kā vistiešāko izvairīšanos no jebkādas atbildības. Tā vietā, lai izstrēbtu savārīto putru, viņš to vienkārši atstāj uz plīts degot.

Runājot citiem vārdiem - viņš ātri vien piemeta, ka "draugu" un partijas sponsoru (būvnieku) vazāšana pa tiesām un sēdināšana aiz restēm var neatgriezeniski pazudināt viņa politiķa karjeru, tāpēc arī pa fikso no kapteiņa pārvērtās par žurku un pirmais prom no grimstošā kuģa...

Tāda lūk ir tā "politiskā atbildība"!!!

p.s. ja viņš atkāptos pēc tam, kad sasēdinātu vainīgos aiz restēm, tad cepuri nost - goda vīrs, bet tagad - mīkstais - lācītis, kurš tā arī nekļuva par lāci...

Pilnībā piekrītu. Mūsdienās jēdziens "politiskā atbildība" ir kļuvis par populistisku veidu, kā "ar godu" izvairīties no atbildības. Tautai, kas šo vērtē kā "drosmīgu soli", derētu atcerēties, ka tradicionāli "atkāpšanās ar godu" ir veicama ar revolveri, nevis politiskajām spēlītēm.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Un kurš tad Pavļutam uzspieda Pūci atstāt valsts sekretāra amatā ?

Nesaprotu Tavu jautājumu?

Atkāpjas Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Es, protams, neko nesaprotu un neaizstāvu, bet, cik saprotu, esošais MK tāpat strādā līdz parādās jaunais MK. Un tas nu netraucē uzraudzīt izmeklēšanu, un, ja visi patiešām meklē vainīgos, tad tos arī izcelt saulītē, lai to uz kādu laiku tiem padarītu rūtainu...

Uz papīra tas tā ir, kā saka - papīrs pacieš visu, bet dzīvē - ?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es Dombrovski sāktu cienīt tad, ja viņš paziņotu, ka visa šī (un ne tikai) dēļ aizietu no politikas pavisam (tas attiecas arī uz Briseles krēsliem), pie tam, atklāti atvainojoties sabiedrībai par to, ko nav spējis izdarīt un ir izdarījis ne tā, un atklāti atzīstot, ko ir izdarījis ne tā un būtu varējis savādāk. Tad tā būtu godavīra cienīga rīcība. Bet tagad, lai kā man nepatiktu Ušakovs un patiesībā šamējam vajadzēja to izdarīt vēl pirms VD, viņam ir taisnība - ir acīmredzams, ka VD vāc plusiņus vienotībai nākamajās vēlēšanās (gan Saeimas, gan eiroparlamenta). Brīnos par cilvēkiem, kas tik naivi tic VD ķipa cēlajam solim.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja:

rudens68 rakstīja: Un kurš tad Pavļutam uzspieda Pūci atstāt valsts sekretāra amatā ?

Nesaprotu Tavu jautājumu?

Atkāpjas Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs

Piekrītu mans saīsinātais teksts bija priekš tiem kuri informēti . Te svaigs Pavļuta viedoklislr1.latvijasradio.lv/...

Īsumā , Pavļuts jau sen mēģina tikt no Pūces vaļā , un tā palūgšana bij pirms gada .

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti