Uzticams dīzeļcentrs

M77 Reģ.: 06.08.2008

Iesakiet- kur šodien meklēt uzticamu dīzeļcentru?

Kolēģis pajautāja, vai nevaru kādu ieteikt, pašam gan ar šiem nav bijusi darīšana.

Droši vien labāk tuvāk Rīgai.

 
Deksters Reģ.: 07.12.2010
1 0 Atbildēt

Ja tikai remonts, tad SIA Aivisam Jelgavā. Bet tuir tikai remontē un veic diagnostiku jau noņemtām iekārtām.

Negatīva pieredze ar SNE servisu Ganību dambī, neiesaku. Attieksme vienkārši kretīniska.

Pieredze ar Bauskas ielas Dīzeļcentrs ir diezgan normāla.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 1 Atbildēt

Rīt noprasīšu, kas šim tieši interesē, bet laikam jau būs vajadzīga kompleksa auto diagnostika +defekta novēršana - pirms kāda laika iegādājies jaunu (lietotu) 5-gadīgu Opel Meriva 1.7 cdti un sūdzējās par brīžiem parādošos nenormālu troksni no motora, kaut kādi spečoki esot minējuši, ka jāmaina sprauslas..

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Esmu saskāries ar Dīzeļcentrs R, kā diagnostiķis, vismaz tas, kurš manu Opel diagnosticēja, pilnīgs lundraks. Slēdzienā uzrakstīja, ka sistēma ir hermētiska, bet vēlāk izrādījās, ka tā arī bija vienīgā problēma, jo hermētiska nav Bet noņemtās iekārtas labi restaurējot

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Jā, Opel-Merivai dīzeļmotori ir vājā vieta, bet citādi auto ir izcils.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man patīk, kā strādā Amserv Krasta ielas Opel dīlera serviss, jo Merivai motoru vienmēr salaboja teicami.

torkjis Reģ.: 05.10.2013
0 0 Atbildēt

Dīzeļcentrs Bauskas ielā pēc skates lapas par atgāzēm (laikam 2008. vai 09 g. 3 mazda), lai novērstu problēmu, uzbļāva pie 2K latos. Tipa sprauslas jāmaina, ja nelīdzēs, tad galvas blīve , vārsti, gredzeni, kompi utt. Tā vien gribējās pajautāt vai riepas un stikli ar jāmaina

Reāli pietika izskalot izpūtēju...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Jā, Opel-Merivai dīzeļmotori ir vājā vieta, bet citādi auto ir izcils.

Nekāda vājā vieta tur nav. Vajag tikai pareizi ekspluatēt un viss būs normāli...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

VWfans rakstīja: Jā, Opel-Merivai dīzeļmotori ir vājā vieta, bet citādi auto ir izcils.

Nekāda vājā vieta tur nav. Vajag tikai pareizi ekspluatēt un viss būs normāli...

Gribi teikt, ka, ja divreiz plīst caurulītes dzesēšanas sistēmā un iztek dzesēšanas šķidrums, tad tas nav slikti? Nobraukums tagad 198034 km.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Korekcija- minētā Meriva ir ar 1.3 cdti, aizdomas par sprauslām, esot jau aizdots uz diagnostiku Ganību dambī, tad redzēs arī kā tur ar to attieksmi,

Nez cik pamatoti šitie sevi liela?www.autoblitz.lv/...

Augsti kvalitatīvs serviss jebkura izlaiduma gada Opel automašīnām

Jums apnicis meklēt savam Opel meistaru? Droši brauciet ciemos pie mums! Mēs palīdzēsim novērst problēmas ar kurām citi netiek galā. Un nevajag domāt, ka autorizēts Opel serviss ir dārgs – mūsu cenas Jūs patīkami pārsteigs. Grūti noticēt? Atsūtiet cenas pieprasījumu, tad varēsiet salīdzināt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

GB12 rakstīja:

VWfans rakstīja: Jā, Opel-Merivai dīzeļmotori ir vājā vieta, bet citādi auto ir izcils.

Nekāda vājā vieta tur nav. Vajag tikai pareizi ekspluatēt un viss būs normāli...

Gribi teikt, ka, ja divreiz plīst caurulītes dzesēšanas sistēmā un iztek dzesēšanas šķidrums, tad tas nav slikti? Nobraukums tagad 198034 km.

Gribu teikt, ka gadīties var visādi. Tas nenozīmē uzreiz, ka visiem opeļa dīzeļiem tā notiek.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

GB12

Protams, ka nenozīmē. Tikai mana pieredze ar Merivu 1,3 CDTI (nobraukums 198102 km) ir šāda: kaprīzs, taču baudāms un ekonomisks dzinējs, izcila vadāmība, izcili izturīga piekare, laba noturība pret rūsēšanu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Korekcija- minētā Meriva ir ar 1.3 cdti, aizdomas par sprauslām, esot jau aizdots uz diagnostiku Ganību dambī, tad redzēs arī kā tur ar to attieksmi,

Nez cik pamatoti šitie sevi liela?www.autoblitz.lv/...

Augsti kvalitatīvs serviss jebkura izlaiduma gada Opel automašīnām

Jums apnicis meklēt savam Opel meistaru? Droši brauciet ciemos pie mums! Mēs palīdzēsim novērst problēmas ar kurām citi netiek galā. Un nevajag domāt, ka autorizēts Opel serviss ir dārgs – mūsu cenas Jūs patīkami pārsteigs. Grūti noticēt? Atsūtiet cenas pieprasījumu, tad varēsiet salīdzināt.

kad man bija vectra, es salīdzināju... viņiem bija akcija - diagnostika bez maksas... sarēķināja apm. par 60-70% dārgāk, kā man to visu solīja izdarīt serviss, kurā toreiz remontējos.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: GB12

Protams, ka nenozīmē. Tikai mana pieredze ar Merivu 1,3 CDTI (nobraukums 198102 km) ir šāda: kaprīzs, taču baudāms un ekonomisks dzinējs, izcila vadāmība, izcili izturīga piekare, laba noturība pret rūsēšanu.

Tad varbūt nevajag liet ūdeni, ka opeļiem dīzeļmotori ir vājā vieta.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

VWfans rakstīja: GB12

Protams, ka nenozīmē. Tikai mana pieredze ar Merivu 1,3 CDTI (nobraukums 198102 km) ir šāda: kaprīzs, taču baudāms un ekonomisks dzinējs, izcila vadāmība, izcili izturīga piekare, laba noturība pret rūsēšanu.

Tad varbūt nevajag liet ūdeni, ka opeļiem dīzeļmotori ir vājā vieta.

Nu, labi, nespriedīšu par 1,7 CDTI, bet 1,3 CDTI ir kaprīzs attiecībā uz lūšanu un remontiem, bet pārsteidzoši baudāms tad, kad ir kārtībā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

GB12 rakstīja:

VWfans rakstīja: GB12

Protams, ka nenozīmē. Tikai mana pieredze ar Merivu 1,3 CDTI (nobraukums 198102 km) ir šāda: kaprīzs, taču baudāms un ekonomisks dzinējs, izcila vadāmība, izcili izturīga piekare, laba noturība pret rūsēšanu.

Tad varbūt nevajag liet ūdeni, ka opeļiem dīzeļmotori ir vājā vieta.

Nu, labi, nespriedīšu par 1,7 CDTI, bet 1,3 CDTI ir kaprīzs attiecībā uz lūšanu un remontiem, bet pārsteidzoši baudāms tad, kad ir kārtībā.

Visi 1.3 vai tikai tavējais un vēl dažu indivīdu?

Deksters Reģ.: 07.12.2010
0 0 Atbildēt

Redzēs kā mans divturbīnu opelis kalpos.

Pie 5 t km nomainīju pirmo eļļu,bija rekomendācija to darīt.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti