Konkurss Latvijas Gada auto 2015

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Diskusija par aktuālo konkursā "Latvijas Gada auto 2015" un atsauksmes par pretendentiem!

 
1 2
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Konkursam „Latvijas Gada auto 2015” drīkst pieteikt tikai pašus jaunākos automobiļu modeļus, kuru tirdzniecība Latvijā ir uzsākta vai pirmreizējā reģistrācija CSDD ir pēc 2013. gada 01. novembra.

Konkursam "Latvijas Gada auto 2015" ir pieteikti:

Škoda Rapid Spaceback;

Jeep Cherokee;

Nissan Qashqai

Renault Megane Grandtour;

Renault Twingo;

Dacia Duster;

Opel Insignia Country Tourer

Seat Leon ST

Honda Civic Tourer

Mazda3

Maserati Ghibli

Mini Cooper S

Fiat 500L Trekking

Jaunus pretendentus konkursā drīkst pieteikt no 2014. gada 6.marta līdz 6.novembrim.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ja nebūs baigo pavērsienu auto tirgū, par 99,99% varu teikt, ka šogad uzvarēs jaunais Qashqai.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Ja nebūs baigo pavērsienu auto tirgū, par 99,99% varu teikt, ka šogad uzvarēs jaunais Qashqai.

Jā Qashqai ir spēcīgs kandidāts, jāatzīmē, ka modelis ir daudz labāks par iepriekšējo un līdz ar to cenas attiecība ir vēl labāks, konkrēti šis maksā ap 21 000 EUR

Vēl jau nāks klāt vāciešu izstrādājumi un tad konkurence paliks vēl ciešāka

Janis_Mezulis Reģ.: 23.04.2014
0 0 Atbildēt

Qashqai protams ir spēcīgs konkurents, bet nedrīst aizmirst par jauno Mazda3. Tā ir riktīgi sakarīga "driwers car" tipa mašīnīte. Es pats vēlos pievērst tai vairāk uzmanības.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Maserati Ghibli

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Maserati Ghibli

Maserati pēc konkursa kritērijiem visticamāk neiegūs "Latvijas Gada auto" titulu, jo ir šauras nišas auto.

Te video sižets no raidījuma "Auto Ziņas" par "Gada auto" un Maserati.

www.tvplay.lv/parraides/auto-zinas/383483?autostart=true

ak Reģ.: 13.01.2003
1 0 Atbildēt

Protams, ka visu noteiks žūrija un tauta, bet man personīgi patīk Opel Insignia Country Tourer jau sen esmu kritis uz skaistiem, lieliem universāliem

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Smuks, jā, bet Insignia tomēr jau ir vecs modelis... es vispār nesaprotu, kāpēc feisliftētus/cituvirsbūvjuvariantu u.tml. modeļus nominē...

Es joprojām saku - vinnēs Qashqai...

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Smuks, jā, bet Insignia tomēr jau ir vecs modelis... es vispār nesaprotu, kāpēc feisliftētus/cituvirsbūvjuvariantu u.tml. modeļus nominē...

Es joprojām saku - vinnēs Qashqai...

Pagājušajā gadē "facelifti" netika atļauti, bet šogad konkursā tos var pieteikt testa režīmā ar atsauci, ka tiem ir maza varbūtība tikt pie nominācijas.

Maris Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

Nākošais Gada auto mediju un žūrijas brauciens notiks 20. septembrī. Piedalīsies arī komerctransports, vairāki jaunumi no Ford!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Reāli, ka vinnēs Nissan vai Mazda ;)

Abi ir cienīgi kļūt par Latvijas Gada auto!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

3 mazdu no salona izķerot , tā skan no dīlera mutes .

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Pilnīgi ticams, auto izdevies perfekts gan vizuāli, gan tehniski (inovatīvi), es teiktu tā, katrs varētu vēlēties tādu kā dienesta auto sev ;)

Ar domu, ka ģimenei tomēr jāpērk lielāks auto.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Uz ielām gan kaut kā neredz...

Bet jā, auto ir izdevies...

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Šogad lielais testa brauciens būs Ādažos! Lūk, kā mums gāja iepriekšējā gadā

GadaAuto Reģ.: 20.09.2014
1 0 Atbildēt

Vakar tika aizvadīta "Rudens mediju testa" diena. Žūrijai un medijiem bija pieejami 14 "Latvijas Gada auto 2015" pretendenti:

Škoda Rapid Spaceback;

Škoda Octavia Scout;

Jeep Cherokee;

Nissan Qashqai;

Nissan X-Trail; LATVIJAS PIRMIZRĀDE

Renault Megane Grandtour;

Dacia Duster;

Opel Insignia Country Tourer;

Honda Civic Tourer;

Mazda3;

Mini Cooper S;

Fiat 500L Trekking;

Latvijas Komercauto 2015:

Ford Transit;

Ford Transit Courier;

+ Opel Insignia kā Preses auto

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es fanoju par Škoda-Octavia Scout

GadaAuto Reģ.: 20.09.2014
1 0 Atbildēt

Škoda Octavia Scout burtiski tikai šonedēļ tika atvesta uz Latviju. Vai ir jau redzēta?

Bīriņos

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Bildēs tagad redzu. Dzīvē, protams, nav redzēta.

GadaAuto Reģ.: 20.09.2014
0 0 Atbildēt

Pienākuši klāt ir vēl daži jauni pretendenti uz „Latvijas Gada auto 2015” titulu: „Škoda Rapid Spaceback”, „Škoda Octavia Scout”, „Jeep Cherokee”, „Nissan Qashqai”, „Nissan Pulsar”, „Nissan X-Trail”, „Renault Megane Grandtour”, „Renault Twingo”, „Dacia Duster”, „Opel Insignia Country Tourer”, „Seat Leon ST”, „Honda Civic Tourer”, „Mazda3”, „Maserati Ghibli”, „Mini Cooper S”, „Fiat 500L Trekking”, „Volkswagen Golf Sportsvan”.

Un uz „Latvijas Komercauto 2015”: „Ford Tourneo Connect”, „Ford Transit”, „Ford Transit Courier”, „Fiat Ducato”, „Renault Trafic”.

Pagaidām izskatās, ka ar visiem šiem auto, izņemot „Maserati Ghibli” (jo nav demo auto) varēs izbraukt 11. oktobrī tc Mols.

Ielūgti visi!

GadaAuto Reģ.: 20.09.2014
0 0 Atbildēt

Ielūdzu visus iAuto foruma lietotājus uz "Latvijas Gada auto testa dienu Molā", kas norisināsies 11.oktobrī no plkst. 11:00

Pasākumu vadīs Normunds Avotiņš

1) Testa braucieni ar jaunākajiem automobiļiem Latvijā!

2) Par drošu stūrēšanu stāstīs un rādīs Atis Jansons un Ivars Caune.

3) Īpašie piedāvājumi gan jauna auto iegādei, gan servisam.

4) Veiklības braucieni Jāņa Štrausa vadībā.

5) Labas drēbes, mantas un lietas varēs ziedot labdarības kustībai "Otrā elpa".

Konkursa "Latvijas Gada auto" teltī būs bezmaksas karstie dzērieni.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Tas Rapida spacebaks izskatās ļoti sabalnsets cenas/labuma variants , latvietim prakstiskajam kurš negrib vairs vecu audī/pasrātu , bet jaunam nau pat 1/3 dalas no naudām - tobiš ~15keur budžets, ~200eur/mēnesi , jaunas mašīnas pirkšanai.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Gribu pievērst uzmanību šai apmācībai, kas notiks 11.oktobrī:

„Pareizas stūrēšanas apmācība” – ko tas nozīmē?

- Ziemas sezonai tuvojoties, vēlamies pievērst uzmanību braukšanas iemaņu uzlabošanai. Ik stundu divos līdz 30 minūtēm garos „seansos” žūrijas teltī „Auto akadēmijas” instruktori Ivars Caune un Atis Jansons brīvā gaisotnē demonstrēs vienu no droša brauciena pamatelementiem – pareizu rīcību ar stūri – kuru parastās autoskolās (ar retiem izņēmumiem) nemaz nemāca. Autovadītāji, kuri nav apguvuši šīs prasmes, slidenākos ceļa posmos vai negaidītās situācijās var nespēt novaldīt mašīnu. Demonstrācijas process notiks, sēžot kabrioletā, lai būtu pēc iespējas labāka pārskatāmība. Atcerieties, šie „seansi” ir vairāki, tāpēc iesakām, ja telts jau ir pilna ar cilvēkiem, atnākt uz nākamo. Skolotāji un sarunu biedri strādās „līdz pēdējam viesim”, būs pieejama arī informācija par garākām, pilnīgākām mācību programmām un iespējām.

Varbūt vienojāmies par konkrētu laiku, kad iAuto foruma lietotāji ierodas, piemēram, 12:00!?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Ļoti izdevusies bija šī aizvadītā Latvijas Gada auto Klientu testa diena. Ārkārtīgi patika Renault-Trafic busiņš ar 115 zirgu dīzeļmotoru.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kam Teu tādu ?? rij kā lops -~9l/100km nu galīgi nebaudāms

P.S. iepriekšējam trafikam bij gariem/ilgiem braucieniem galīgi nepiemēroti beņķi iekš pasažieru salona .

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Gribējās izjust, kā ir braukt ar busu. Bija ļoti ērti, un vismaz vadītāja sēdekli un stūri braukšanai varēja noregulēt ideāli. Instrumentu panelis un ciparu spidometrs tāds pats kā Meganē. Un borta kompītis rādīja vidējo dīzeļdegvielas patēriņu 7,6 litri uz 100 km.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans

Tev pareiza pieeja , ja ir pasākums un esi ieradies tad piedalies ar pilnu krūti . Es pasākumam cur skrēju , ne auto patestēju , ne klinģeri baudīju .

Niezēja izbraukt ar busiem , nekad nēesmu braucis . Eh nākamreiz gan .. cerams uz tiem nebija rinda .

No cikiem Tu jau veici pierakstu uz testu ?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Uz lielāko daļu no automobiļiem, tai skaitā busiem, dienas gaitā izveidojās rinda. Automobiļa MINI testa laikus, šķiet, izķēra visātrāk. Es ierados ap 10.45 un uzreiz pieteicos uz jaunā Fiat-Ducato busa testu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

No konkursa pretendentiem mani visvairāk uzrunāja Fiat-500 L. Milzu plašums un komforts par nebūt ne lielu cenu! Labprāt iegādātos tādu ar 0,9 litru 105 zirgu benzīna turbomotoru.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti