Velodornis

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002

Jāatzīst ka tiek novēroti īpaši velodorņi - šorīt viens sarkanā velotērpā uz "supersportiskā" velopisēda raujot pāri krustam pie sarkanās gaismas veloluksoforā vēl ir gatavs savā iespringumā visus sist...

Un paziņo ka gājēji, kuri ir palaisti ir jālaiž un uz viņu veloluksofors neattiecas.

Kamēr starp velopisēdistiem būs šādi nihilisti - kuriem pat speciāli iekārtots veloceļš ar veloluksoforu nav gana labi un visi ir muļģi, tik viņš viens pasaules naba - attieksme neuzlabosies...

 
1 2
aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: tagad ielās parādījušies elektro velosipēdisti - pedāļus tik pat kā nemin, bet uz priekšu brauc ātri - 30 km/st, jāuzmanās, jo viņiem arī nobremzēt nesanāk tik veikli

Nemotora rolleristi patiesībā satiksmi traucē vēl vairāk. Starp stāvošiem auto izlien priekšā pie luksofora, bet nākamo kvartālu brauc pa joslas vidu uz 40km/h, jo ātrāk neiet... Velo vismaz pa malu.

andzins1111 Reģ.: 14.01.2014
0 0 Atbildēt

Elektro velosipēdiem (EU legālajiem, 250 W max.) ir ātruma ierobežotājs, 25 km/h. To lielā svara dēļ, šo ātrumu pārsniegt tikai ar pedāļu mīšanu vien ir ļoti grūti. Manējais e-velosipēds ap 25 kg sver.

Ar šosejas velosipēdu gan, es līdz 35 km/h bez problēmām varu ieskrieties.

andzins1111 Reģ.: 14.01.2014
0 0 Atbildēt

Ļoti drosmīgs eksemplārs, UK pa velo joslu nesties ar 35 km/h. Paveicās viņam, ka bez traumām.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: msh, ilgus gadus lasot Tavus tekstus, es neticu, ka Tu nu būtu tas, kurš opeļvētras vietā laistu to sajūgu vēlāk...

Visvairāk mani šajā sakarā "uzjautrina" divas lietas:

1. pašaizsardzības instingta pilnīgs trūkums, bieži vien apvienojumā ar nereālu stulbumu un apkārt neskatīšanos vispār

2. mūžīgā nespēja atšķirt jēdzienus drīkstēt braukt/iet un priekšroka to darīt...

Interesanti, ko tad es ilgus gadus esmu tādu rakstījis lai tu kārtējo reizi izdomātu kaut kādu muļķību? Sadursme ar velosipēdistu nozīmē mašīnas remontu par savu naudu un manā gadījumā pašrocīgi. Ja vēl tā būtu sveša mašīna, tad vēl es apgrūtinātu kādu citu cilvēku. Nerunājot par to ka mans temperaments ir pa pusei flegmātiķis , dēļ kā es parasti braucu salīdzinoši mierīgi.

1. Kur ir pašaizsardzības instinkta trūkums, apkārt neskatīšanās un nereāls stulbums? Apkārt skatos ļoti daudz, tās mašīnas kaut ko laida [gājēju laikam, neatceros] un es tajā brīdī steidzos un nebija vēlmes piecu metru dēļ bremzēt, stumties un turpināt mīties.

2. Es kaut kur esmu pieminējis ka es nezinu ka pār pāreju velosipēdistam ir jāstumjas? Es vienkārši apbrīnoju stulba cilvēka vēlmi bojāt savu mašīnu. Bet nu akej, pirmsfeislifta A vētra pēc gada varbūt ies naglās, tādu var sist.

kalfonso rakstīja:

msh jau pat savos slapjākajos sapņos iedomāties nespēj, ka to velosipēdistu, kas lido gājēju pārejas virzienā ar apm 25-30kmh pa ietvi, autovadītājs var arī nepamanīt.

Pirmkārt, neesmu gan nekad vēl ātrumu mērījis, bet šaubos ka šitentais verķis ar esošajiem zobratiem īpaši virs 20 spēj iet, man to turot

Otrkārt, man mugurā bija sarkana jaka un atbilstoši velosipēda formai es biju praktiski vertikāli.

Treškārt, ja lūk šitentajā vietā maps.google.com/?ll=56.519257,21.015644&spn=0.019508,0.038581&t=m&z=15&layer=c&cbll=56.519336,21.01584&panoid=OhZrwlCmW4kW3ud-GzQJVg&cbp=12,0,,0,0 stāvot pie pārejas no tirgus puses nevar pamanīt tuvojošos sarkanas jakas īpašnieku, tad tads braucējs var arī nepamanīt visādas zīmes un citas mašīnas. Nav vieta ar to sliktāko redzamību.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Palaidniex rakstīja: msh, ilgus gadus lasot Tavus tekstus, es neticu, ka Tu nu būtu tas, kurš opeļvētras vietā laistu to sajūgu vēlāk...

Visvairāk mani šajā sakarā "uzjautrina" divas lietas:

1. pašaizsardzības instingta pilnīgs trūkums, bieži vien apvienojumā ar nereālu stulbumu un apkārt neskatīšanos vispār

2. mūžīgā nespēja atšķirt jēdzienus drīkstēt braukt/iet un priekšroka to darīt...

Interesanti, ko tad es ilgus gadus esmu tādu rakstījis lai tu kārtējo reizi izdomātu kaut kādu muļķību? Sadursme ar velosipēdistu nozīmē mašīnas remontu par savu naudu un manā gadījumā pašrocīgi. Ja vēl tā būtu sveša mašīna, tad vēl es apgrūtinātu kādu citu cilvēku. Nerunājot par to ka mans temperaments ir pa pusei flegmātiķis , dēļ kā es parasti braucu salīdzinoši mierīgi.

1. Kur ir pašaizsardzības instinkta trūkums, apkārt neskatīšanās un nereāls stulbums? Apkārt skatos ļoti daudz, tās mašīnas kaut ko laida [gājēju laikam, neatceros] un es tajā brīdī steidzos un nebija vēlmes piecu metru dēļ bremzēt, stumties un turpināt mīties.

2. Es kaut kur esmu pieminējis ka es nezinu ka pār pāreju velosipēdistam ir jāstumjas? Es vienkārši apbrīnoju stulba cilvēka vēlmi bojāt savu mašīnu. Bet nu akej, pirmsfeislifta A vētra pēc gada varbūt ies naglās, tādu var sist.

kalfonso rakstīja:

msh jau pat savos slapjākajos sapņos iedomāties nespēj, ka to velosipēdistu, kas lido gājēju pārejas virzienā ar apm 25-30kmh pa ietvi, autovadītājs var arī nepamanīt.

Pirmkārt, neesmu gan nekad vēl ātrumu mērījis, bet šaubos ka šitentais verķis ar esošajiem zobratiem īpaši virs 20 spēj iet, man to turot

Otrkārt, man mugurā bija sarkana jaka un atbilstoši velosipēda formai es biju praktiski vertikāli.

Treškārt, ja lūk šitentajā vietā maps.google.com/?ll=56.519257,21.015644&spn=0.019508,0.038581&t=m&z=15&layer=c&cbll=56.519336,21.01584&panoid=OhZrwlCmW4kW3ud-GzQJVg&cbp=12,0,,0,0 stāvot pie pārejas no tirgus puses nevar pamanīt tuvojošos sarkanas jakas īpašnieku, tad tads braucējs var arī nepamanīt visādas zīmes un citas mašīnas. Nav vieta ar to sliktāko redzamību.

ļoti steidzīga kājāmgājēja ātrums ir ap 6-7kmh. tu ar to ciskudrilli reizes 3 ātrāk brauci.

un jā, ir cilvēki, kas nav apveltīti ar perifēro redzi un jārēķinās ar to

pīs

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

andzins1111 rakstīja: Elektro velosipēdiem (EU legālajiem, 250 W max.) ir ātruma ierobežotājs, 25 km/h. To lielā svara dēļ, šo ātrumu pārsniegt tikai ar pedāļu mīšanu vien ir ļoti grūti. Manējais e-velosipēds ap 25 kg sver.

Ar šosejas velosipēdu gan, es līdz 35 km/h bez problēmām varu ieskrieties.

jap, legālajiem ir 25km/h

un ar šosejnieku īzī var virs 40km/h

ar 26' kalninieku ap 35 var mierīgi turēt

neesmu baigais sportists

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti