Auto piegāde no Vācijas auto tirgus!

Autopiegade Reģ.: 30.03.2015

Autopiegāde ir uzņēmums, kas piegādā mazlietotas un jaunas automašīnas no Vācijas auto tirgus un auto izsolēm.

Piemeklēsim jebkuru auto marku un komplektāciju, kas atbilst tieši Tavām vajadzībām.

Mēs sazināsimies ar auto pārdevēju, pēc šasijas numura noskaidrosim auto vēsturi un oriģinālo nobraukumu, veiksim auto rūpīgu tehnisko un vizuālo diagnostiku.

Arī automašīnas cenu piemeklēsim Tev atbilstošāko.

Auto uz Latviju piegādājam 7-10 darba dienu laikā.

Garantēta auto apdrošināšana no pirkuma brīža, un draudzīgi kreditēšanas noteikumi.

Mēs esam orientēti uz labu servisu, esam godīgi un uzņemamies atbildību par savu darbu.

Mēs automašīnu iegādi no Vācijas padarām vieglāk sasniedzamu ikvienam mūsu klientam.

Ja vēlies sadarboties ar mums, tad apmeklē mūsu mājas lapu, vai zvani pa zemāk norādīto tālruni, un iegūsti pozitīvu pieredzi iegādājoties savu jauno automašīnu.

Uz tikšanos,

Tava Autopiegāde.

 
Autopiegade Reģ.: 30.03.2015
0 1 Atbildēt

T: 227667377

www.autopiegade.lv

Obelix123 Reģ.: 30.03.2015
0 1 Atbildēt

Labs kantoris!!!

Sākumā pirms plānoju iegādāties auto, daudz un dažādus kantorus apstaigāju un apzvanīju, jo to ko vēlējos Latvijas tirgus nepiedāvāja. Beigās par labu lēmu autopiegade.lv un savu lēmumu nenožēloju. Pavisam īsā laikā tika atrasts un atgādāts auto ko vēlējos.

Paldies Jums.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Jūs izskataties - ka zolē

uz vienu roku

P.S

ja kads no vecajiem jūseriem par jums aizliktu vardu

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu.

Tas ticamības moments

Pagaidām BRC šķiet uzticamāks zīmols.

Bet lai jau veicas!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Kāds mārketinga guru varētu man apstāstīt - šitādas spamošanas kādus augļus arī nes? Man, piemēram, pret šitiem lētajiem spameriem ir alerģija un es nu točno zinu, ka no tādas autopiegādes.el-vē neko neņemšu, ja vienīgās vietas, caur kurām reklamējas, ir bezmaksas forumi. Pie tam, no tādiem, kas potenciālos klientus uzskata par galīgiem lohiem un mēģina iestāstīt, ka Obelix123 ir reāli eksistējošs tēls, kurš speciāli piereģistrējies iauto, lai izteiktu pozitīvu atsauksmi.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti