Latvijas Gada auto 2016

GadaAuto Reģ.: 20.09.2014

Diskusija par aktuālo konkursā "Latvijas Gada auto 2016", kurā rezultāti tiks paziņoti šī gada 5.decembrī plkst. 19:00 TV tiešraidē. Atsauksmes par pretendentiem!

 
1 2 3
GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

Nebalsošu principa pēc viena iemesla dēļ - lai to izdarītu, esot jābūt lapas sekotājam. Sekot iauto un patiesībā jebkuram medijam - arī delfiem, tvnetam utt., uzskatu, ir bezjēdzīgi, jo visu, kas ir soctīklos, var arī pašos medijos izlasīt. Ja man piedāvā iespēju nobalsot bez sekošanas, laikošanas, šērošanas un citādām šanām, tad varētu nobalsot.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Var! Facebook, kur prasa sekot neatķeksē www.iauto.lv/gada-auto-2016/

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i20... jopcik, tas gan bija negaidīti...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 1 Atbildēt

Par Hyundai-i20 ES teiktu tā - kāpēc lai tas nebūtu Gada Auto? Es gan ar šo auto neesmu braucis, bet esmu braucis ar jaunākā modeļa Fabiju, kura ir izcila. Ja Hyundai savu i20 var uztaisīt tikpat baudāmu kā Fabiju, tad tas var būt Gada Auto!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es nesaku, ka nevar būt. Var būt, protams. Tikai kaut kā neraksturīgi...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nedaudz esmu izbrīnīts par rezultātiem. Var jau būt, ka stereotipus jālauž beidzot.

Katrā ziņā neesmu i20 mērķauditorija galīgi nemaz. Vai tas, ka GADA AUTO tituls kabatā to mainīs? Noteikti, ka nē!

Problēma pie mums tāda, ka cilvēki uztver GADA AUTO tikai kā "sapņu" auto konkursu. Nevis reāli labākā (balanss) auto izvēli. Un te jau minēju, SUPERB bija teju vai ārpus konkurences.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

škoda bij pelnijusi būt , lielisks cenas/ieguvuma līdzsvars .

par i20 viedokļa nau , ārēji tīri glīts ir izevies , kāds ''fīlings'' iekšā xvz .

bezjēdzīgais ''pontomobīlis'' a4.... nu latvija tokšš auģī zeme pats reiz biju auģī fans dēļ q . Tagad , kad ikdiena paiet ar 4matic un xDraivu , lieku lielu kluci uz to q.

kautkā tā .

P.S. GLEcoupe un GLEnecoupe tika pielaikoti vel Dominikssāņu bēniņos - feini bet dārgi . GLC patīkami pārsteidza -nau vairs lielā GL ''dvīņubralis DeVito'' , bet normāli nopakots ~60+ keur.

P.S.S. Incanti ko būtu dabūjis jaunais HRV , arī tīri labs cenas /ieguvuma līdzsvars un ļoti piemērots ikdienai ...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Jā, superbam bija viss, kas vajadzīgs, lai dabūtu, pie tam, ņemot folksvagenizētās Latvijas īpatnības. Es arī domās visvairāk biju ar šo auto. Bet, nu, gan jau ka bija kaut kādi apsvērumi, kāpēc iebalsoja getzu. Domāju, ka nav slikts auto. Sev droši vien arī negribētu, bet ne jau tāpēc, ka nepatīk, vnk., mana, tā teikt, dzīvesveida dēļ ir vajadzīgs lielāks auto.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Kad pats piedalījos gada auto pretendentu testēšanā, ar i20 gan nesanāca izbraukt, taču sarunās ar ekspertiem pārsvarā par i20 dzirdēju tikai labas atsauksmes. Visi bija patīkami pārsteigti par to, ko piedāvā šis auto, kas tiešām bija viens no lētākajiem testa auto šogad.

Pa manam titula GADA AUTO īpašniekam jābūt tieši tādam auto, kas atbilst labākajam price-performance koeficientam. Nebrīnos, ka tieši i20 tas tā arī bija.

Audi, BMW, MB un tiem līdzīgie, protams, ir lieliski auto, bet nu cena ir faktiski nepaceļama, ja naudu pelna godīgi (nu ar atsevišķiem izņēmumiem, protams). Arī Škoda Superb jau sen nav no lētā gala auto, kas ir loģiski, jo labs nevar maksāt lēti, svaukārt slikt nedrīkst maksāt dārgi.

Šobrīd izskatās, ka Hyundai ir diezgan veiksmīgi atraduši grafika līkņu krustpunktu starp cenu un piedāvāto preci.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti