Kalvītis Latvijas Hokeja federācijas prezidents.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015

Sveiki, iAuto.lv foruma dalībnieki. Es, kad izlasīju, ka par Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidentu piektdien, 7. oktobrī, negaidīti ievēlēts bijušais valsts premjers, "Latvijas Gāzes" vadītājs Aigars Kalvītis, gandrīz nokritu no krēsla. Rodas jautājus- Kas notiek Latvijā?!

 
nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 4 Atbildēt

Esmu pārliecināts, ka hokejs no tā tikai iegūs. Beidzot arī beigsies razborkas starp LHF un Dinamo Rīga.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
7 0 Atbildēt

Vai esat pārliecināts, ka viņam nav savtīgi mērķi? Jo no "šīs siles vēl nav ēsts"

iAuto Reģ.: 17.07.2001
6 0 Atbildēt

Sliktāk jau vairs nevarēja būt.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
7 0 Atbildēt

Jā, razborkas beigsies, jo Dinamo varēs uzturēt par valsts naudu. Hokejs neko no tā neiegūs, izslasi piedzīs ar dinamiešiesm, bet viņu veiktspēju mēs redzam...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
3 0 Atbildēt

Jā, razborkas beigsies, jo Dinamo varēs uzturēt par valsts naudu,

Krieviem sāk nauda beigties , aizdomas ,ka Tavs pareģojums piepildīsies . Nu vismaz atiecībā uz valsts naudas apguvi .

iAuto Reģ.: 17.07.2001
8 0 Atbildēt

Mani vairāk interesē šis limpana citāts

Vai tiešām es pareizi lasu šo rindkopu:

""Esmu laimīgs. Nebūs man vairs jātērē savs laiks un nauda, taču jūtos pievilts. Pirms šīm vēlēšanām es klubiem pārskaitīju daudz naudas tikai par to, lai balsotu par mani. Viņi prasīja, jo bērniem vajag naudu. Visiem pārskaitīju," pēc vēlēšanām sacīja Lipmans.

Tātad šeit skaidri un gaiši pateikts, ka ar federācijas naudu ir mēģināts uzpirkt balsis???

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
4 0 Atbildēt

Ja viņš tā pateica, tad skaidri zin, ka viņam par to nekas nebūs. Lipmans ir liels stratēģis, viņš zin ko saka.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
7 0 Atbildēt

Nav viņš nekāds stratēģis, bet prasts nekauņa.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
5 0 Atbildēt

Sorokina uzruna LHF sēdē

nomiks Reģ.: 30.10.2002
4 0 Atbildēt

Oļegs pateica pilnīgu taisnību. Starp citu, Kalvītis jaunatnes hokeju vienmēr ir atbalstījis. Nevis pats ar savu piķi, bet, piesaistot lielo uzņēmumu finansējumu. Tik starpība tāda, ka nauda tika dota klubiem pa tiešo mevis caur LHF. Tā vismaz lielāka iespēja, ka iztērē paredzētajam mērķim.

Saprotams, ka par LHF prezidentu jābūt tādam, kas mīl hokeju, to saprot, spēj piesaistīt finansējumu un ir labs menedžeris. Kirovam vismaz viena no šīm īpašībām nebija.

LV sabiedrībai laikam vislabākais LHF būtu tāds, kam ir nevainojama reputācija, daudz naudas, laba sirds. Diemžēl tādu nav daudz. Viens nāk prātā - Arnis Liepiņš, Mikrotīkls vadītājs. Bet viņa misija ir ziedot cēlākiem mērķiem - pērn bērnu slimnīcai, šogad - Latvijas Universitātei.

Tas ko gribu teikt, ka nevajag Kalvīti norakstīt uzreiz, kad vēl nav sācis darbu LHF valdē. Pirmos augļus droši vien redzēsim pavasarī, kad būs jāspēlē PČ.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
6 0 Atbildēt

Vai tik tam nav nekāds sakars ar to, ka Kalvīša dēls spēlēja jauniešu hokeja līgā!?

Protam, ka katrs no mums vēlas nodrošināt savām atvasēm gaišu nākotni.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Viens dēls trennē. Pie tam ļoti labi. Otrs dēls no LV naudu neprasa. Viņš spēlē aiz okeāna. Un ļoti labā līmenī. Trešais spēlē futbolu.

Pievienojos viedoklim, ka sliktāk kā pie Kirova vienkārši nav iespējams būt.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
2 0 Atbildēt

Sliktāk protams, ka nebūs. Būs savādāk. Kā?! To laiks rādīs. Es protams esmu par to, lai piepildās tas, ko Kalvītis teica intervijā un mēs varam lepoties ar hokeju Latvijā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 0 Atbildēt

Domāju, ka būs labāk par Lipmanu.

Nevajag uzreiz stresot, ļoti simpatizē Koziols (kopā ar Kalvīti).

iAuto Reģ.: 17.07.2001
5 0 Atbildēt

Piekrītu

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 3 Atbildēt

Personīgi man liekas, ka jums visiem nav cita ko darīt, kā te apspriest Kalvīti un hokeju.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
7 0 Atbildēt

Kāpēc?

Vīriem jābūt kompetentiem visā

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
3 0 Atbildēt

Varbūt Tev ir taisnība

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Te vēl daži video

te interesants video no 2011. gada

iAuto Reģ.: 17.07.2001
3 0 Atbildēt

Ļoti interesants aizkulišu video no pārvēlēšanas sēdes

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Var redzēt, ka Parādnieks atturas, interesanti, kuri vēl balsoja pret pārmaiņam LHF? Ķirsons

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Man šķiet, ka tā izteiktā nepatika pret Kalvīti ir ne tik ļoti saistāma ar viņa gaidāmo veikumu LHF, bet drīzāk pagātni - treknajiem gadiem, cūkmenu, gulēšanu Saeimā, tautas partiju utt.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
4 0 Atbildēt

Piekrītu. Vismaz man tā noteikt ir.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
4 0 Atbildēt

Neaizmirsīsim vēl arī "Latvijas Gāzi".

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
2 0 Atbildēt

Hokeja fans nekad nēesmu bijis . Bet kopš khl komandai piešķīra padomju vārdu Dinamo ,vēl jo vairāk nē. Jau no sākuma zināju ,ka tas KHL ir krievu apmaksāts pasākums . . Bet pēc 2014 gada ...

Kā krievi maksā KHL klubiem pēc 2014 gada ? Lai gan mani neizbrīnītu ,ka līgai naudu nemazina , tāpat kā bruņojumam, FSB . Bet noraus savām slimnīcām u t t . Galvenais lai ideoloģiskais ierocis nerūsē .

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Gribēju uzzināt un noskaidroju, kurš tad balsoja par kirovu un te ir rezultāti:

Edmunda Vasiļjeva hokeja skola (nenobalsoja)

Kurbads (atturējās)

Agni (atturējās)

Tukums (bija pret valdes atcelšanu)

Rīgas hokeja skola (bija pret valdes atcelšanu)

Žoltoka fonds nodibinājums (bija pret valdes atcelšanu)

Talsu hokeja skola (bija pret valdes atcelšanu)

spainis Reģ.: 27.04.2006
2 0 Atbildēt

Nortel bija komentārs par Dinamo nodošanu valstij. Tak tāds tas projekt bija jaun no sākuma, tikai dikti ievilcies. Nu ar Klavīša palīdzību varbūt varēs pielikt punktu. www.diena.lv/hokeja-nauda-686828

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja: Sliktāk jau vairs nevarēja būt.

tici man būs!!

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja: Ļoti interesants aizkulišu video no pārvēlēšanas sēdes

lai laba veselība Agaram!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nezinu, kas tur aizkulisēs notiek, bet man nepatīk tā melnbaltā domāšana, elku meklēšana un tad to gāšana un noniecināšana. Bija taču uzvaras pār lielvalstīm un iešana pie vēstniecībām. es saprotu, laiki mainās, kaut kas jāmaina, bet vismaz paldies vecajam par iepriekšējo laiku jau varēja pateikt pamanāmāk. Un tad to kritiku un jauno pēc tam.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
0 0 Atbildēt

Pagaidām nekādas pozitīvas izmaiņas neredzās. Negaidīts zaudējums Baltkrievijas izlasei ar 0-4.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti