RX-7 club

RX-7 Reģ.: 23.04.2003

Atsaucieties!!![addsig]

 
Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

RX-7:

"Kompis sapratīs, ka motors ieelpo vairāk gaisa un ka jādod vairāk beņas... Bet tur jau neslēpjas nekāds sakars ar vajadzību pēc čipošanas. Tās ir divas neatkarīgas lietas - ja ir veikts dziļais tjūnings, tad nav obligāti citas kartes - motors ies tik un tā... "

Te tu maldies (precizi 3 reizes):

a) nesapratis

c) izriet no a) - ies, bet loti neilgi (kas varbut tev ari notika)

b) un kam tad vajadziga chiposhana?

BTW Fii loti pareizu domu izteica...[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Tas japāņu čips ir paredzēts 92. bendzīnam un ielas braukšanai... "Sporta degvielai" paredzēts sorta vdības bloks - prgrammējams un ļoooti dārgs

A kāpēc lai kompis nesaprastu, ja ir:

1) MAP sensors ar 1 bar rezervi;

2) MAF sensors;

3) ieplūdes gaisa temperatūras devēji gan MAFā, gan kolektorā?

Čipošana vajadzīga, lai nedaudz paceltu motora judu, neiejaucoteis tā konstrukcijā, uz ekonomijas un ekoloģijas normu ignorēšanas rēķina...

Jautājums Vetalam: Tu savam motoram esi pacēlis jaudu ievērojami. Vai esi pārprogrammējis vadības bloku / licis piggy-back iekārtas iesmidzes mainīšanai / licis varbūt programmējamu ECU? Kā viņš Tev neaiziet pie dieviem pēc īsa brītiņa?[addsig]

bugs Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

RX-7: Atvainojos par netemu, bet tavs bracka ieteica griezties pie tevis. Kur paslaik var nopirkt, vai ari kur tu savulaik pirki Xado motora lejamas huinas? Liels paldies!

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Atbilde: PROTAMS Ieliku chipu jau agraa apgreidu stadija Un tagad (pec turbinas nomainas) baidos celt spiedienu vairak neka uz 2 sekundem, jo vajag parprogrammet atkal - ceru, pec paris nedeljam man jau bus viss tam nepiecieshams. Citadi maisijums var izradities liess, un tad - sveiks, kapremonts

Tagad jautajums tev: tu esi parliecinats, ka tev ir gan MAF, gan MAP????! Es kautkaa pirmo reizi dzirdu kaut ko tadu. Kam tas ir vajadzigs? Kaa kompis izlemj pec kura sensora lit degvielu - pec MAFa vai MAPa???? Nesaprotu...[addsig]

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

Es jau neko. Tikai noraadu uz lietaam, kam buutu veets pieveerst uzmaniibu. Un veel vai Japaanas 92 benziins ir tas pats, ka Eiropas 92 benziins? Pilniigi droshi zinu, ka ASV 93 nav tas pats, kas Eiropas 93.[addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Istenibaa tas ari ir divaini, jo japaniem tur oktanskaitli sakas ar 100 ar kaut ko... Un te sporta chips 92-am benzinam

Fii: nomainiji?[addsig]

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

Varbuut, ka tas cipars ir paarreekjinaats uz ASV 92 benziinu, kas veereetu buut Tuvu muusu 98, bet apgalvot to nenjemos.

Vetal, nee neesmu veel nomainiijis, jo neesmu veel paku sanjeemis un arii veel Tuvaakaas 2 nedeeljas man nebuus laika tam pieveersties sakaraa ar maaciibaam [addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Uhu, es ari macibu delj tagad gulju 4 stundas Bet es domaju, ka tu jau pabeidzi?

Man bus laiks nomainit, jo vakar sajugs vienkarshi pazuda (ne bez palidzibas no manas puses) [addsig]

keanu Reģ.: 07.02.2002
0 0 Atbildēt

Vetal---Ko tu no lietotaam turbaam vari piedaavat un pa cik?

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

Vienu pabeidzu pagaajushogad, vienu taisos pabeigt shogad. Nevaru izdomaat, pie kaa kjerties naakoshgad [addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

izvirtulis

Kur tu tad tagad macies?

keanu: ap 300-350$ sanaks Mitsu turbina normalaa stavokli. Var nemt ari letak (kados 250$ teiksim ieklauties), bet tas jau riskanti[addsig]

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

MBA ieksh Riigas Biznesa Instituuta. Shobriid gan viss ir taa apnicis, ka liekas, ka ar 2 magjistra graadiem kaadam laicinjam pietiks [addsig]

keanu Reģ.: 07.02.2002
0 0 Atbildēt

Vetal---A kapeec tam rx7 turbiina maksaaja tikai 90$?

Ja 300$ maksaatu turba cik tad veel viss paareejais darbs no tevas puses,ja es veelso tos +70zs?Raksti uz tel man

keanu Reģ.: 07.02.2002
0 0 Atbildēt

Fii---Tos magjistra graadus var dziivee arii pielietot?

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

Supru tuuneeshanaa ljoti minimaali, bet taa citaadi kaapeec gan nee? Ja ne graadus, tad zinaashanas pavisam noteikti, ka var.[addsig]

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

2 Fii:

MBA iekš RBI rulez.

2 keanu:

MBA rulez, ja ir kaukāda pamatspecialitāte. Tad ir labs komplekts.

A pamatspecialitātē PO maģistrs vai bakalaurs - tikai papīrs atšķiras un armija nekrata, zināšanas tās pašas.

Sorre par offtopic

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Fii: respect

keanu: nu nezinu, taa cena (99$) mazliet aizdomiga. Parasti turbas tomer bishku vairak maksa [addsig]

keanu Reģ.: 07.02.2002
0 0 Atbildēt

Vetal---Taa arii tu man uz tel nr neatsuutiiji izmaksas lietotai turbiinais kas dotu man +70zs un paareejais!

raic Reģ.: 09.02.2003
0 0 Atbildēt

nu man saak likties, ka taas 5 sek liidz simtam var nopirkt ari leetaak, vai ari par to pashu cenu, bet ar mazak galvassaapeem.. [addsig]

keanu Reģ.: 07.02.2002
0 0 Atbildēt

raic---Par ko tu runaa?Tu runaa par NOSu vai?

raic Reģ.: 09.02.2003
0 0 Atbildēt

nee, par auto ar taadu dinamiku.[addsig]

keanu Reģ.: 07.02.2002
0 0 Atbildēt

Nu piemeeram?Ko tu ar to domaaji?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Bugs: Xado pārstāvji mitinās tādā baltā ēkā Exporta ielā (vai tik nebija 7., 8. vai 11. numurs - neatceros). Tur arī pirku. Apskaties www.xado.lv

Oktānskaitlis arī Āfrikā ir oktānskaitlis... Nezinu par Japānu, bet ASV parastos bendzīntankos parasti ir 92. benzīns (tas pats, kas pie mums jēlbenzīns, kuru tad taisa par 95. vai 98. ar piedevām...) Un Amerikā ar tiem japāņu čipiem braukā un nekas viņiem nenotiek...[addsig]

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Vai varētu mēģināt salīdzināt krokodila paaudzes RX7 ar jauno RX8?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Salīdzināt var jebko Bet būtībā diezgan dažādi auto - RX-8 ir sportisks 4-vietīgs auto ar atmosfērisko motoru, kura galvenā pazīme ir īpašs stils... Krokodils ir 2-vietīgs (+2 simboliskās) sacīkšu auto ar turbomotoru, kura galvenās pazīmes ir ātrums, uzrāviens, vadāmība... Nu un, protams, kvalitāte - par RX-8 neko īpaši nemāku teikt, jo neesmu braucis ne metra ar to, bet Krokodila komplektācija, ergonomika, materiāli salonā atbilst daudz augstākai klasei kā tas ir ierindas tā laika mazdās...[addsig]

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti