RX-7 club

RX-7 Reģ.: 23.04.2003

Atsaucieties!!![addsig]

 
Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

RX-7, tur jau taa probleema, ka oktaanskaitlis Aafrikaa nav okaanskaitlis . Pastaav divas metodes kaa tas tiek meeriits - RON un MON. Un tad veel ir arii taads PON, kas ir videejais no RON un MON. Eiropas benziintankos lieto RON, ASV lieto PON, nezinu, ko lieto Japaanaa. Neiegrimshu shobriid apreekjinu detaljaas tikai varu teikt to, ka ASV 92 benziins ir ekvivalents 96 Eiropaa. Un attiecigi 94 ASV ir tas pats, kas pie mums 98. Taa ka principaa atshkjiriiba ir ljoti nieciiga. Nu nebrauc amiishi ar petroleju benziina vietaa [addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Nu ļoti smalki... Bet rezultāts tas pats vien ir - tu pats saki: atšķirība ir ļoti niecīga. Nebiju dzirdējis par RON, MON un PON, bet biju dzirdējis, ka principā 95., 98. u.tml. ir tas pats 92. jēlbenzīns ar piedevām oktānskaitļa koriģēšanai un citām ķīmijām [addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Es savulaik meginaju iebraukt kas ir RON, MON utt. - taa ari neiebraucu

RX-7: nu tad ko ar MAF/MAP sensoriem?[addsig]

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Vispābā jau tam RX-8 arī tās 2 aizmugurējās vietas ir nenopietnas.

Es aiz sevis (184cm, nemīlu sēdēt tālu no stūres) īsti iesēsties nevaru - nav vietas ceļiem un galvai. Vispār jau sajūta tajā RX-8 bija kā tādā feinā mašīnītē ar sportisku piesitienu, bet ne ielas sporta auto.

Vot, kad mazdisti šim jaunajam RENESIS bīdelim (kuram atmosfēriskā versijā ir pieejami vairāk lopu nekā 10g vecam RX-7 turbomotoram nāca standartā) pieliks turbīnu, tad gan būs ko redzēt.

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Doma laba [addsig]

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

Jaa, bez turbiinas nav dziives [addsig]

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

Par RON-MON-PON var palasiities sheit:

www.btinternet.com/~madmole/Reference/RONMONPON.html[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Manam motoram ir šādi galvenie sensori (ir noteikti - katru esmu aptaustījis ):

MAP

MAF + gaisa temperatūras devējs tajā

IAT (intake air temperature, kas atrodas ieplūdes kolektorā)

Crank Angle sensor

Lambda zonde

TPS - narrow range (Throttle Position sensor)

TPS - full range

Heat Hazard sensor (mēra grīdas temperatūru pie izpūtēja)

Coolant temperature sensor

Speed sensor (spidometrā)

Mileage sensor 1 (spidometrā)

Mileage sensor 2 (arī spidometrā)

MOP position sensor (metering oil pump position sensor)

Barometric pressure sensor (in CPU)

Knock sensor

... un vesela kaudze slēdžu, kuru stāvokli jāzina ECU (P/S, A/C, clutch, Neutral, 5th gear, Backup gear, headlight, foglight, rear defroster, blower...), lai koriģētu, piemēram, tukšgaitu Tad vēl ECU saņem arī atgriezeniskās saites signālu no aizdedzes spolēm...[addsig]

raic Reģ.: 09.02.2003
0 0 Atbildēt

katrai sekcijai sava spole [addsig]

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

Vareetu buut, ka tas MAP tiek izmantots tikai turbo spiediena kontroolei. Savaadaak nebuutu iipasha jeega tur veel likt klaat arii MAF, bet taa kaa arii temperatuuras sensori ir 2, tad vairs galiigi nav skaidrs kaa tas viss darbojas kopaa.[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Varu nosūtīt linku uz Factory Service Manual - tur viss ļoti skaidri aprakstīts, kā darbojas...

Spoles ir trīs - katrā sekcijā ir 2 sveces: uz apakšējām svecēm ir viena dubultā spole, bet uz augšējām - katrai sava...

Temperatūras sensors MAFā ir, lai notiektu precīzi iesūktā gaisa masu, izmērot plūsmu (tātad tilpumu), jo blīvums, kā zināms, mainās atkarībā no temperatūras... Otrs temperatūras sensors ir kolektorā aiz interkūlera, lai, zinot spiedienu (MAP mērījums), varētu noteikt skābekļa daudzumu (atkal blīvums)... Tā nu sanāk - sistēma dubultā Japāņi - gudri vīri [addsig]

gg Reģ.: 02.09.2002
0 0 Atbildēt

raic.

muusu niizaanam uz katru sveci arii sava spole [addsig]

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

Un arii Supraam taapat. 7M motoram ir 3 spoles, kas darbojas "wasted spark" rezhiimaa. 2JZ ir 6 spoles. Raic, bet par ko Tu briinies? Arii BMW 2.5 24V motoram ir 6 spoles.[addsig]

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

RX-7, bet peec kuras no taam sisteemam kompis degvielu reekjina? No MAF, MAP vai kaut kaadu videejo?[addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

RX-7: MAFam nevajag nekadu temp. sensoru jo vinsh MERA gaisa masu, vinam nevajag to REKINAT ar visadu temp.deveju palidzibu.

Ja, nav skaidrs, kada jega ir no MAF+MAP...[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

A kā ta viņš to masu lai uzzina? Vismaz mana MAFa uzbūve ir tāda: apaļā trubā iekšā tāds kā raķetes purns, kas noslēdz trubas sašaurinājumu. Kad gaiss no tā sašaurinājuma nāk ārā, tas ar plūsmu atspiež to raķeti tālāk resnākajā daļā. Tajā raķetē savukārt ir potenciometrs un atspere, kas to tur pretī plūsmai... Tā nu darbojas tas gaisa plūsmas mērītājs... Un apkārt tai raķetei ir Bypass kanāls ar regulēšanas skrūvi, kas ļauj noregulēt maisījumu (tipa nokalibrēt potenciometru...) Un tajā trubā ir arī temperatūras devējs... Štekerī ir barošanas vads, potenciometra signāls (spriegums) un temperatūras devēja signāls (otrs spriegums)...[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Dzinēja vadības lietas aprakstītas šeit, lai man nebūtu jāpārstāsta visa grāmata...

www.teamfc3s.org/main/factory_service_manual/1989_1991/04B_Fuel_and_emission_control_systems_turbo.pdf

Tās divas atsevišķās spoles darbojas katra savai sekcijai un tā kombinētā - abām sekcijām Waste Spark režīmā [addsig]

raic Reģ.: 09.02.2003
0 0 Atbildēt

M50 ir 6 spoles? ble, riit jaataisa sencim kapots un jaapaluur

es biju dziivojis taadaa paarlieciibaa, ka vairaakas indukcijas spoles ir kaukaadu saciikshu auto atribuutika (es no tehnikas neko daudz nesaprotu).[addsig]

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

Sadalītājs ir pagājušā gadsimta tehnoloģija

Jo mazāk kustīgu detaļu, jo labāk, taču galvenais bonuss ir, ka var iedot dzirksteli tieši tajā momentā, kad tas ir vajadzīgs.[addsig]

raic Reģ.: 09.02.2003
0 0 Atbildēt

man patiik pagaajushaa gadsimta tehnologijas - paarbaudiitas vismaz, t.i., ir zinaams, ko no taam gaidiit.[addsig]

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

Raic, tad Tev jaapaarvietojas zirga muguraa vai jaaiet kaajaam, vai pat chetrraapus un jaakaapelee pa kokiem [addsig]

raic Reģ.: 09.02.2003
0 0 Atbildēt

te nu tu ljuudies - piseeklis un izmaksas ap zirgu ir daudz lielakas nekaa ikdienishkjam auto [addsig]

MX3 Reģ.: 13.09.2002
0 0 Atbildēt

Vot prikols buutu gragaa ar rikshotaaju nomochiit [addsig]

hacis Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

Vareetu meeriities kuram krutaaks zirgspeeks

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

RX-7: aha, tagad skaidrs. Es biju domajis ka tev ari ir Hotwire sensors, tam nekadi temp.deveji nav vajadzigi[addsig]

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti