RX-7 club

RX-7 Reģ.: 23.04.2003

Atsaucieties!!![addsig]

 
Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Tad skrejam kamer tev slid, citadi man nebus izredzu [addsig]

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

Gribi nocepinaat savu jauno sajuugu? [addsig]

keanu Reģ.: 07.02.2002
0 0 Atbildēt

Fii---Vo,vo,es arii labpraat ie4ekot to rullzu

NarchiX Reģ.: 10.09.2003
0 0 Atbildēt

Es pirkms, kāda laika redzēju Fii jauno aparātu Ķekavā!

Man jau nu ļoti patika

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

Rulzs shobriid staav nolikts pie seetas un netiek kustinaats, jo arii apskate beidzaas un es gaidu rocenes trosiiti (kuras deelj nevaru apskati iziet) kopaa ar sajuugu. Jums buus jaapacieshaas taapat kaa man [addsig]

PIG Reģ.: 26.12.2003
0 0 Atbildēt

Fii, ta Zoljikaa ar miksto ripuli ir Tava supra... bedigi netira neripinata stav..

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

Ljoti shaubos, peedeejo reizi, kad to redzeeju taa bija netaalu no Kjekavas un ar pilniem ripuljiem [addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Jā, Draco laikam kaut kāda kaite tomēr ir tai vārīgajā vietā...

Te Latvijā ir pāris cilvēki, kas ir rotornieku gan jaukuši, gan kopā likuši (ieskaitot mani pašu), taču tad zūd jēga jau ieguldītajai naudai, jo garantija (ko džentlmeņi no HME tomēr solīdi atzīst, kā izrādās) tad būs pa kāju... Padomājām un izlēmām rīkoties šādi: ņemt motoru ārā te uz vietas, likt bagāžniekā un vest uz Angliju ar citu mašīnu. Tad lai manā klātbūtnē atver to motoru vaļā, izkrata tās šadrupušo plākšņu atliekas un saliek jaunas, uzlabotas konstrukcijas plāksnes. Gan jau ka uz tā paša grābekļa otrreiz neuzkāps...

Fii: lai Tev jauns labs sajūgs un rocenes trose! Gan jau kādreiz pa īstam paskriesim [addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Angļu lapa i-netā:

www.hurleyrotary.com[addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

RX-7: patigi

Fii: ne, nekadaa gadijumaa, pec kadas nedeljas-divam tikai [addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Klau, Vetal, a Tev tagad ir tas Air/Fuel ratio meters? Varbūt varam sarunāt pamērīt Krokodīlim kaut ko tamlīdzīgu? Pirms motora izārdīšanas gribētos tomēr apjēgt, kā tur tās lietas notiek - vai gļuko tas ECu un nedod bendžu pietiekoši, vai kā... Tagad jau vispār sācis ik pa stundai - te iet te neiet tas elektroniskais gals...[addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

RX-7: vel neesmu pasutijis Parrunas turpinas [addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Žēl...

Es gan visādas labas mantas esmu pasūtījis, tikai līdz Latvijai joprojām nav atnākušas [addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Motoram vai kam?[addsig]

MX3 Reģ.: 13.09.2002
0 0 Atbildēt

Gan motoram, gan "vai kam" [addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Da visam kam - motoram (jaunu ūdenssūkni, piemēram, ECU jau minēto), salonam (slēdžus, paneļa daļas, mēraparātu paneli), vizuālajam (neonus, atslēgas), drošībai (lukturus, riepu spiediena un temperatūru monitoru, Ice Warning, antiradaru), navigācjai (visādas GPS daļas, kompja doku, LCD, kompasu), izklaidei (DVD/MP3/CD pleijeri ar TV)...[addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Tu laikam pelni tuvak 1000Ls/menesi Ar tadu algu jabraukra ar vismaz 350Zs rulzu

"riepu spiediena un temperatūru monitoru" - kaa tas darbojas?[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Darbojas elementāri - katras riepas iekšpusē (uz diska) piestiprina devēju un atbilstošu atsvaru, kas visu laiku raida spiedienu un temperatūru uz centrālo kastīti salonā, kura displejā parāda katra riteņa parametrus un aktīvi brīdina(pīkst un mirgo), ja kaut kas ir ārpus normas (ritenis pārkarst, spiediens krītas u.t.t.)... Tādējādi atkrīt iespēja sākt kārtīgi uzvilkt (uz kādiem 250 km/h, piemēram) ar riepu, no kuras sācis pamazām iziet gaiss... Vai iebraukt bedrē ar pārāk mīkstu riepu un pārsist to.... Un var zināt arī vai sliki pietiekami uzsiluši, lai ietu līkumos, nebremzējot

I ne tuvu vairs 1000 Ls/mēn. nav Bet ir gribēšana, kā arī iespējas sadabūt tās lietas par ļoti labu cenu...[addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Ka tie deveji nodod kompim savu signalu?[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Ar radioviļņiem, laikam. Bet precīzāk, ja pareizi saprotu, līdzīgi kā visādi piekļuves kontroleas bezkontakta karšu čipi - kaut kādā frekvencē, ko kompis raida, rezonē ar noteiktu signālu, ko kompis atkal uztver....[addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Kas nozime rezone? Es zinu tadu paradibu ka radio sakari, infrasarkanie stari (sheit noteikti nav izmantojami), bet par rezoneshanu pirmo reizi dzirdu [addsig]

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

Princips taads pats kaa veikalos tas bljembas straadaa. Ja pareizi saprotu, tad elektromagneetiskais lauks inducee straavu transformatora sekundaarajaa tinumaa (kursh atrodas mazaa devaisa iekshpusee), un tas izmantojot sho straavu noraida kaut ko atpakalj. Bet varbuut arii kljuudos.[addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Hmm... Interesanti bet nesaprotami...[addsig]

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

Ja es pats liidz galam saprastu, tad droshi vien, ka vareetu labaak izskaidrot [addsig]

Fii Reģ.: 12.08.2002
0 0 Atbildēt

The reader constantly transmits a rather strong carrier; the tag derives its power and clock from this carrier, kind of like a crystal radio. The tag changes how much carrier it reflects back at the reader—loosely, it makes the circuit across its antenna more like a short or more like an open—to transmit its code. The reader and the tag both have antenna coils tuned to the carrier frequency; they work like a loosely-coupled resonant transformer.

Tachu shai tehnologjijai, manupraat, vajag diezgan tuvu attaalumu, lai taa straadaatu. Vai tur gadiijumaa tomeer nav mazas baterijas iekshaa tiem sensoriem?

Un kaa tiek panaakts tas, lai blakus mashiina nesaak dot signaalus par savaam riepaam?

[addsig]

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti