RX-7 club

RX-7 Reģ.: 23.04.2003

Atsaucieties!!![addsig]

 
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

msh rakstīja:

GirtzB rakstīja: kādam(msh) nav izpratnes par oglekļa šķiedras pozitīvajām īpašibām un auto konstrukciju

Jau metāla mašīnai ja uzmetina citu jumtu, konstrukcijas izturība samazinās, tu gribi teikt, ka to ogles jumtu varēs piemetināt?

pareizi jaametina taa ogle - skaabaa argoona difuuziskaa inzjektookarburaatoora videe ar loka autogeenu caur karburaatoora kaplja vaarstu , bet jau RX zin tagad arii tu to uzzinaaji

Ko tu tur murgo?

tas teu nau 'kapleet' ar kaburaatoormonstru samurgo tu taa ogleklja metinaataajs , maarrukta

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

msh rakstīja:

GirtzB rakstīja: kādam(msh) nav izpratnes par oglekļa šķiedras pozitīvajām īpašibām un auto konstrukciju

Jau metāla mašīnai ja uzmetina citu jumtu, konstrukcijas izturība samazinās, tu gribi teikt, ka to ogles jumtu varēs piemetināt?

pareizi jaametina taa ogle - skaabaa argoona difuuziskaa inzjektookarburaatoora videe ar loka autogeenu caur karburaatoora kaplja vaarstu , bet jau RX zin tagad arii tu to uzzinaaji

ple jaanjem aadas elektrodi un bez kaadas vides jaapiemetina jums abiem ar msh kraani pie piereem

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

msh rakstīja:

GirtzB rakstīja: kādam(msh) nav izpratnes par oglekļa šķiedras pozitīvajām īpašibām un auto konstrukciju

Jau metāla mašīnai ja uzmetina citu jumtu, konstrukcijas izturība samazinās, tu gribi teikt, ka to ogles jumtu varēs piemetināt?

pareizi jaametina taa ogle - skaabaa argoona difuuziskaa inzjektookarburaatoora videe ar loka autogeenu caur karburaatoora kaplja vaarstu , bet jau RX zin tagad arii tu to uzzinaaji

ple jaanjem aadas elektrodi un bez kaadas vides jaapiemetina jums abiem ar msh kraani pie piereem

oj , pljee , onkuliit , luudzu nee , es taa vajrz nadariishu , piedo man , ak viedaisz Guru

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

msh rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

msh rakstīja:

GirtzB rakstīja: kādam(msh) nav izpratnes par oglekļa šķiedras pozitīvajām īpašibām un auto konstrukciju

Jau metāla mašīnai ja uzmetina citu jumtu, konstrukcijas izturība samazinās, tu gribi teikt, ka to ogles jumtu varēs piemetināt?

pareizi jaametina taa ogle - skaabaa argoona difuuziskaa inzjektookarburaatoora videe ar loka autogeenu caur karburaatoora kaplja vaarstu , bet jau RX zin tagad arii tu to uzzinaaji

Ko tu tur murgo?

tas teu nau 'kapleet' ar kaburaatoormonstru samurgo tu taa ogleklja metinaataajs , maarrukta

Jā, es baidos, ka drīzumā karburatormonstrs atgriezīsies tajā šķūnī, kurā tas parasti pūst Man tā droši vien pietrūks

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

shkjuunis teu nepaliidzees , fiksi soli laboties citaadi kindzulis teu kraanu pieree piemetinaas ar aadas elektroodu bez vides

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
1 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

msh rakstīja:

GirtzB rakstīja: kādam(msh) nav izpratnes par oglekļa šķiedras pozitīvajām īpašibām un auto konstrukciju

Jau metāla mašīnai ja uzmetina citu jumtu, konstrukcijas izturība samazinās, tu gribi teikt, ka to ogles jumtu varēs piemetināt?

pareizi jaametina taa ogle - skaabaa argoona difuuziskaa inzjektookarburaatoora videe ar loka autogeenu caur karburaatoora kaplja vaarstu , bet jau RX zin tagad arii tu to uzzinaaji

ple jaanjem aadas elektrodi un bez kaadas vides jaapiemetina jums abiem ar msh kraani pie piereem

oj , pljee , onkuliit , luudzu nee , es taa vajrz nadariishu , piedo man , ak viedaisz Guru

da lap... hernja

skolaa sen atpakalj ar chomu seedeejaam un veesturee iedomaajaamies ka uchenei uz pieres izaug kraans...

rezultaataa histeeriska njirgshana... i lidojums no klases ... peec 5 min koridoraa piebiedrojaas veel 2i kas aiz mums sedeeja (paguvaam pateikt) ... i veel 3 min un 2as teicamnieces izlidoja... ar bij uzzinaajushas jautriibu iemeslus

bet par teemu domaa ka nesanaaktu? vai arii jums abiem ir koka pieres...aiz kam buus jaanjem univesaalie- koka/aadas elektroodi ...lai mineeto darbiibu sekmiigi paveiktu

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

ar regipseneem nesaies?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

psc...aaxts... kaadas veel regjipsenes? tas tev nav eiroremontu oomei taisiit...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

shiirim var ar regjipseneem , taads kokpauris .... tikkai ar regjipseneem , nau ko shkjiesties ar aadaskoka elektroodiem

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tas par to krānu labs

Bet varbūt pietiks pietirst te topiku? Mums ar TDIOTU tak ar RX-7 nav nekāda sakara [vismaz man]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Paldies, zēni, ka beidzot attapāt, ka te nav sviesta ciba

Monokoku līmēsim mēs paši, un - tici man - mēs zinām, kā tās lietas darāmas Un arī to jumtu pielīmēsim Pie kam tas ogles/alumīnija šūnas jumts vēl izturīgāks par bleķinieku - ne velti ir tehniskajos noteikumos atļauts rallija mašīnām nelikt durvīs trubu, ja iekšējais panelis no ogles/šūnas "pānkūkas"

P.S. Bet par to krānu un attiecīgajiem elektrodiem bez vides - gandrīz krampji māgā

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

vienmeer laipni , godaatais RX-7

ceru ,ka muusu jaunaakaas tehnologjiskaas atklaasmes ,paliidzees Juusu megaprojektu sekmiigi realizeet

rx-7-12a Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja: Cik zinu, Latvijaa regjistreetas dazhas, tachu tikai 2 braucoshas

Maneejaa bija viena no taam (bija...)[addsig]

Mosh maneejaa bij otra , baigi veelu es tevi atradu , maneejaa ir smilshukraasaa, zinu ka ir veel viena 2 paaudzes melnaa kraasaa, bet ne turbo. Man ir vecais labais nikki karburators un motors no pirmaas paaudzes 12a, kursh tiks iemests 2gen kuzavaa, veel tik jaasagaida adatgultnis kuru Latvijaa nekur nevar dabuut, un tad jau redzees kaa atrestaureetais motorinjsh grieziisies.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

rx-7-12a rakstīja:

RX-7 rakstīja: Cik zinu, Latvijaa regjistreetas dazhas, tachu tikai 2 braucoshas

Maneejaa bija viena no taam (bija...)[addsig]

Mosh maneejaa bij otra , baigi veelu es tevi atradu , maneejaa ir smilshukraasaa, zinu ka ir veel viena 2 paaudzes melnaa kraasaa, bet ne turbo. Man ir vecais labais nikki karburators un motors no pirmaas paaudzes 12a, kursh tiks iemests 2gen kuzavaa, veel tik jaasagaida adatgultnis kuru Latvijaa nekur nevar dabuut, un tad jau redzees kaa atrestaureetais motorinjsh grieziisies.

Nju vo - beidzot sāk tauta sanākt Apsveicu ar atrašanos, kolēga Kur restaurēji motoru? Kādā stāvoklī auto vispār? Vai labi saglabāts? Būtu jauki kādu bildi redzēt...

Bet nu vispār - prieks, ka neesmu viens pats tuksnesī šai jomā

GirtzB Reģ.: 18.03.2002
0 0 Atbildēt

kas Latvijā ir spējīgs uzlīmēt monokoku?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GirtzB rakstīja: kas Latvijā ir spējīgs uzlīmēt monokoku?

jāāāāāā.... īstas lietas taisa tikai pajoļi kautkur otrā pusē ekvatoram letiņi tikai skaita kāpostu (uz turieni)

GirtzB Reģ.: 18.03.2002
0 0 Atbildēt

nav dizrdēts ka būtu kāds jēdzīgs autoklāvs šādiem mērķiem parādījies..., tāpat arī pārējā materiali-tehniskā bāze

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

GirtzB rakstīja: nav dizrdēts ka būtu kāds jēdzīgs autoklāvs šādiem mērķiem parādījies..., tāpat arī pārējā materiali-tehniskā bāze

oskari jau 3 dakaaraas ir braukusi...

un tiem laikam ka bija....

GirtzB Reģ.: 18.03.2002
0 0 Atbildēt

oskariem ir tērauda cauruļu rāmis, no oglekļa monokoka ne smakas, tur tikai virsbūves paneļi ir ogleķļa-kevlara. Tas nav monokoks.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

GirtzB rakstīja: nav dizrdēts ka būtu kāds jēdzīgs autoklāvs šādiem mērķiem parādījies..., tāpat arī pārējā materiali-tehniskā bāze

Būvējam krāsni. Pašlaik strādājam ar pagaidu variantu... Nav īpaši ērti, bet strādāt jau var...

rx-7-12a Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Driiz buus driiz buus, savaakshu kopaa visas bildes un noposteeshu kaut kur kur visi var tikt klaat.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Nu, gaidu

rx-7-12a Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Kaa tu noteici TOP DEAD Center, lai aizdedzi noreguleetu?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

rx-7-12a rakstīja: Kaa tu noteici TOP DEAD Center, lai aizdedzi noreguleetu?

Kā grāmatā rakstīts. Grāmata ir?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Viens no variantiem - skatamies augšējās sveces caurumā un griežam škivoku lēnītēm, kamēr parādās apex plāksne. Atzīmējam ar marķieri adatas stāvokli uz škivoka. Griežam tālāk, kamēr tā pati plāksne parādās apakšējās sveces caurumā - atkal atzīmējam. Tā pat 2 atzīmes nākošajai plāksnei ejot gar sveču caurumiem. Tad uz škivoka atliekam abu atzīmju pāru vidus punktus (tobiš sadalam katru loku uz pusēm) un tad atrodam vidus punktu starp šiem vidus punktiem. Un tagad pagriežam škivoku atpakaļ tā, lai adata rādītu uz šo atrasto punktu. Tagad motors atrodas TDC stāvoklī Jēbļa baigā, ja ņem vērā, ka tad, kad motors nestāv uz galda, tajos sveču caurumos ir samērā grūti ielūkoties Bet, lai nebūtu tā jāčakarējas, uz škivoka ir metka

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti