RX-7 club

RX-7 Reģ.: 23.04.2003

Atsaucieties!!![addsig]

 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ha ha - braukt jau nav interesanti

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ha ha - braukt jau nav interesanti

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man jau rodas aizdomas, ka es zinu kas ir edžuļa ilgi gaidītais supekārs

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Šādām aizdomām diez vai būs pamats...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Pieliku attēliem šodien iegūtās bildes - turbīna nu ir noizolēta un eļļas trubas uztaisītas

rx-7.inside.lv/...

rx-7.inside.lv/...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

ruukiic rakstīja: Ja nav nosleepums - apt. cik naudinas jau ieguldiits shajaa projektaa??

7-10 kLs apmēram... tas ir kopā ar auto iegādes izmaksām.

Vairs neskaitu

Tas ir tāds hobijs un par to nav ko brīnīties Cits aiziet naudu kazino atstāj vai sapērk dārgus copes rīkus. Es pērku dzelžus autiņam. Un nau jau tā, ka nebūtu ar Krokodilu braukts - no 4 gadiem, kurus man tas ir, 2 gadus auto ir būvēts un 2 gadi (precīzāk - 2 vasaras) ir braukti. Un zini - tie braucieni ir tās gaidīšanas vērti!

keanu Reģ.: 07.02.2002
0 0 Atbildēt

Klau,a kur tu taas trubas no/uz ic meistaroji?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

ruukiic rakstīja: Ja nav nosleepums - apt. cik naudinas jau ieguldiits shajaa projektaa??

7-10 kLs apmēram... tas ir kopā ar auto iegādes izmaksām.

Vairs neskaitu

Neticās, ka tik maz Tak motori vesti uz Angliju un kas tur nav salikts + laiks + visādi sīkumi utt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

ruukiic rakstīja: Ja nav nosleepums - apt. cik naudinas jau ieguldiits shajaa projektaa??

7-10 kLs apmēram... tas ir kopā ar auto iegādes izmaksām.

Vairs neskaitu

hahā, un tas viss tikai tāpēc, lai Pirmais varētu pilnvērtīgi iemērkt kokā

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

keanu rakstīja: Klau,a kur tu taas trubas no/uz ic meistaroji?

Kaļķis taisīja tās un arī pārējās trubas... Nerūsējošais tērauds, taču ar laiku no tām uz/no IC trubām ņemšu formu un presēšu no ogles

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Mainam bukses: rx-7.inside.lv/...

Sarkanās ir jaunās

keanu Reģ.: 07.02.2002
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

keanu rakstīja: Klau,a kur tu taas trubas no/uz ic meistaroji?

Kaļķis taisīja tās un arī pārējās trubas... Nerūsējošais tērauds, taču ar laiku no tām uz/no IC trubām ņemšu formu un presēšu no ogles

Teerauds?A kaut kaadu vieglaaku materiaalu nevareeji izmantot?

Preseesi no ogles,lai buutu vieglaakas taas trubas?A kur man mekleet no gumijas taas trubas nezini?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

keanu rakstīja:

Teerauds?A kaut kaadu vieglaaku materiaalu nevareeji izmantot?

Preseesi no ogles,lai buutu vieglaakas taas trubas?A kur man mekleet no gumijas taas trubas nezini?

Jā, tas Kaļķim bija uz vietas un viņš ir piešāvies ar to strādāt. Pietiekami plāns arī ir, lai starpība ar tādām pašām alumīnija trubām būtu mērāma pārsimts gramos uz visu traktu. Alumīnijs būtu jāpasūta no ASV, taču pirms sāka taisīt, nebija skaidrības, cik un kādus gabalus / līkumus vajadzēs... Tagad ir tērauda trubu funkcionāls modelis, lai vēlāk varam dabūt nost svaru un izolēt ieplūdi no motortelpas karstuma, izlejot trubas no ogles.

Tās savienojošās "gumijas" (īstenībā silikona) trubas Latvijā var nopirkt par kādiem 175 Ls/m, taču varu padalīties ar saviem pārpalikumiem par saprātīgāku ciparu, teiksim par 90 Ls/m, ja ir interese... Daudz jau nevajag savienojumiem... Arī tie manējie žņaugi ir no ASV - speciāli, lai piespiež pa visu perimetru un nesakniebj trubu (cik meklēju, Latvijā tadus nevaru atrast).

Būvēsi kaut ko?

keanu Reģ.: 07.02.2002
0 0 Atbildēt

Man vajag taas trubas no/uz ic,bet nu nee,ja man piedaavaa trubu par 175ls/m.

Man nevajg nekaadas krutaas,vajg vienkaarsji trubas kas tur spiedienu liidz 2 bar teiksim,parastas,gumijas trubas.

Taas trubas peec tam var notiit ar karstuizoleejoshu liimlenti,nevis liet no kaut kaadaas ogleem

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

keanu rakstīja: Man vajag taas trubas no/uz ic,bet nu nee,ja man piedaavaa trubu par 175ls/m.

Man nevajg nekaadas krutaas,vajg vienkaarsji trubas kas tur spiedienu liidz 2 bar teiksim,parastas,gumijas trubas.

Taas trubas peec tam var notiit ar karstuizoleejoshu liimlenti,nevis liet no kaut kaadaas ogleem

Nu tad sameklē gumijas kanalizācijas trubu un būs OK Šeit runa ir par armēto silikoneni, kas nebaidās motortelpas karstuma, turbīnas spiedienā neuzpūšas kā prezis un pacieš ķīmisku iedarbību... Un cena priekš Tevis būs 90 Ls/m jeb citiem vārdiem - 9 Ls par 10 cm gabalu (t.i. viens savienotājposms). Diametrs - 3".

No ogles vienalga sanāk labākas nekā no follijā ietīta tērauda - vieglākas

keanu Reģ.: 07.02.2002
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

keanu rakstīja: Man vajag taas trubas no/uz ic,bet nu nee,ja man piedaavaa trubu par 175ls/m.

Man nevajg nekaadas krutaas,vajg vienkaarsji trubas kas tur spiedienu liidz 2 bar teiksim,parastas,gumijas trubas.

Taas trubas peec tam var notiit ar karstuizoleejoshu liimlenti,nevis liet no kaut kaadaas ogleem

Nu tad sameklē gumijas kanalizācijas trubu un būs OK Šeit runa ir par armēto silikoneni, kas nebaidās motortelpas karstuma, turbīnas spiedienā neuzpūšas kā prezis un pacieš ķīmisku iedarbību... Un cena priekš Tevis būs 90 Ls/m jeb citiem vārdiem - 9 Ls par 10 cm gabalu (t.i. viens savienotājposms). Diametrs - 3".

No ogles vienalga sanāk labākas nekā no follijā ietīta tērauda - vieglākas

Paldies,jau dabuuju.Un motortelpu var veedinaat,ietaisot tanii paaris plaushas kapotaa

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Lai veicas!

keanu Reģ.: 07.02.2002
0 0 Atbildēt

Paldies,Tev arii.Starp citu mana auto bildes vari redzeet zem mfoto,www.mitsuclub.lv

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Varbut kads zin kur nopirkt forsunku no RX-7? :/

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

C'mon, es zinu ka daudziem tadas ir Velos nopirkt vienu

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

hei RX-7, kur tava auto bildes var redzet? nu es domaju nevis bukses vai turbinas intercoolera trubu, bet pilniba?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

elektro rakstīja: hei RX-7, kur tava auto bildes var redzet? nu es domaju nevis bukses vai turbinas intercoolera trubu, bet pilniba?

Te:

rx-7.inside.lv/...

daaaaaudz bilžu...

Chikatilo Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Cik tad taalu ir projekts? shovasar vareetu buut tehniski pusliidz pabeigts? manliekas ka tu vinju jau chinii saakot no pashiem iauto pirmssaakumiem...

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Laikam projekts ir pamests

DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

Njaa, pazudis...

Varbuut auto ir beidzot pabeigts un vinsh ir nospiedis pedaali- pazudis taalees zilajaas?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti