RX-7 club

RX-7 Reģ.: 23.04.2003

Atsaucieties!!![addsig]

 
RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Arti, mana Krokodila gatavības pakāpe nav īpaši apskaužama Un piķi tas zvērs ir sarijies nemērā, taču nu tas no mašīnas ir kļuvis par diagnozi Galvā top aizvien radikālākas pārbūves plāni... Un cerams, ka pietiks $$$ to norealizēt dabā...

Nu jau laikam plāni padižoties "Auto Exotica 2005" kļuvuši nereāli, drīzāk uz 2006. gadu vai vēl tālāk jādomā - nav ko pusgatavu kādam rādīt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

klīst baumas, ka motoru esot vedis uz kautkādu kaktu kantori ar smukām izkārtnēm, kas atrodas anglijas salā

vai tiešām mūsu haltūristi nav lētāki un pac galvenais labāki par angļu MEGAmeistariem ?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Ir gan mūsējie Tikai pāris problēmiņas:

1) mūsējiem nav pie rokas īsto materiālu, kurus tie angļu buhari paši jau 25 gadus pilnveido un tirgo pa visu pasauli, kur tie atzīti labi esam;

2) mūsējiem nav pieredzes un iemaņu tā visa jaukuma kopā salikšanai, kaut izjaukt jau mākam ;

3) galu galā - nav man tik daudz naudas, lai sponsorētu pašlaik vietējo virtuozu eksperimentus (pēc kādiem pāris iznīcinātiem motoriem, gan jau ka mūsējie iemanītos amatā), bet perspektīvā šāda ideja ir realizējama...

Tie salas vīreļi par savu sastrādāto dod garantiju, un kā tas pierādījās, arī tur vārdu Nu, džentlmeņi kā nekā

Tem, kas vēl nav ieskatījušies:

rx-7.inside.lv/Otr%C4%81%20reize/

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:Ir gan mūsējie

domāts = ir gan mūsējie labāki

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu cik es pamanīju tie salas krutaki nevella nebija sataisījuši nodrāzto hromējumu

protams daži mezgli viņiem sanāk pat kritutāki kā otragala salas malačiem (kas to brīnumu bēnībā kopā lika), bet man liekas, ka dažos elementos viņiem vēl rāpot un rāpot līdz mūsu pašmāju haltūristiem

tu tak vari veidot vispasaules rotordzinēju megalabotavu - ja mūs kruta, tad skaties pat dūmakainās salas malači savus zakazus forvardēs tev

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Ja RX-7 slikti tev ir - es vismaz pats varu meginat pec instrukcijas savu motoru uzlikt/salikt

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Es jau arī varu mēģināt pats un iespējams pat sanāks Tikai kaut kā negribējās riskēt pirmajā reizē pašam Šrotā vēl vienu tādu motoru nepaņems, ja pirmais experiments neizdosies... Atvilkt šrotisko motoru izmaksās tik pat, cik aizsūtīt inglišmeņiem salabot šo uzreiz

Par nodrāzto hromējumu - lai to sataisītu, ir divas iespējas - vai nu nomainīt sekciju pret jaunu, ko viņi neuzskatīja par lietderīgu risinājumu, vai arī ņemt visu hromu nost un plazmot kaut ko citu tā vietā virsū... Daži entuziasti ASV mēģinājuši ar Liquidmetal produktiem un esot tīri labi sanācis... Salas malači arī to uzskatīja par lieku čakari - esot tāpat OK (no viņu pieredzes) Nu nezinu - kā būs, to redzēs...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Galu galā - arī mans viedoklis ir, ka pašmāju haltūristi tiešām ir labāki... Bet ne visi un ne visā... pagaidām

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

P.S. Ja man būtu pa pilnam brīva laika, instrumenti un jumts virs galvas, kur nesalst un mušas nekož, noteikti visu darītu pats savām rokām - tāpēc jau man rokas domātas un galva uz pleciem... Bet uzticēt to kādam citam pašmāju haltūristam, pie kam ieskaidrot viņam, kas tieši ir jāizdara un vēl palīdzēt viņam pārvarēt bailes no leilā nezināmā (kā arī no manām bargajām dusmām, ja tāds kaut ko mansačakarēs), kaut arī objektīvi viņš varētu tikt galā - tas ir biškiņ par grūtu pašreizējā situācijā...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Un vēl jau var uztvert tā angļu kantora pakalpojumu izmantošanu kā rūpniecisko spiegošanu

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:Un vēl jau var uztvert tā angļu kantora pakalpojumu izmantošanu kā rūpniecisko spiegošanu

Ja tam nevar nepiekrist

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu es jau saprotu - tikai tev vienam būs tāds pepelacs

beet no otras puses ?

es pac personīgi gan nebūtu tūmis iekšā tajā dzelzī šitādu laiku un naudu

protams, ja ir sākts, tad gan atkāpties jau ir muļķīgi....

kad būs gatavs, iedosi kokā iebraukt ????

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Kokā ne, atvaino

Bet pa ceļu - kāpēc ne?

Chikatilo Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

shovasar tiksi liidz kautcik regulaarai braukshanai?

veelu veiksmi!

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Ceru, ka braukšana (traukšanās gan laikam vēl ne...) būs Darbi, kaut lēni, tomēr virzās uz priekšu. Pašlaik tiek veidots izpūtējs aiz turbīnas (gofriņas no Wastegate vārstiem un lielā 3" truba no turbīnas). Gaidu no ASV torsena diferenciāli (no RX-7 III paaudzes), alumīnija gaisa caurules, silikona kordētos savienojumus ar t-bolt savilcējiem, silikona vakuumtrubas, 24"x12"x3" interkūlera radiatoru, LIELU nopūtes vārstu...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Te var aplūkot drusku sīkāk manu jauno turbīnu, kolektoru un wastegate vārstus uzstādītus pie motora:

rx-7.inside.lv/Otr%C4%81%20reize/

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

atliek tikai kaadam beernelim pabakstiit tos ar-skochu-aizliimeetos caurumus un pabeert iekshaa smiltinjas

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

gribētos šito visu dzīvē aplūkot.

Ielūgsi uz auto raudzībām?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:atliek tikai kaadam beernelim pabakstiit tos ar-skochu-aizliimeetos caurumus un pabeert iekshaa smiltinjas

Nēēēee... Tikai ne to !!!

Tur, kur tas atrodas, bērneļi, paldies Dievam, nevazājas

Vzini - noteikti ielūgšu. Esi drošs!

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

euuu a motoru no aarzemeem ir normaali iespeejams nopirkt or arii pasham jaamauc mekleet?

Repsis Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

RX-7, mani arī ielūgsi? ar interesi sekoju līdz tava rullza tapšanas procesam

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

White:

Domāju, ka no ārzemēm motoru var nopirkt - man pat viena austrāļu kompānija no Austrālijas sarēķināj, cik izmaksās 3-rotornieku atvest, bet tajā mairklī nebija tik daudz naudas Vienīgā problēma varētu būt maksātspējā, ja Tev gribas no ārzemēm motoru...

Repsi:

Visi tad būs laipni lūgti

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

rx-7.inside.lv/Otr%C4%81%20reize/

Papildināts ar jaunām bildēm - vērojama neliela pavirzīšanās

JK Reģ.: 07.10.2002
0 0 Atbildēt

Sveiks!

Kas tev to kolektoru taisa? man ar prasās vienu turbo kolektoru uzcept...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Kaļķis taisa... Viņš Latvijā laikam tas zinošākais šajā jomā

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti