Eļļas spiediens

GirtsB Reģ.: 01.12.2018

Sveiki, šorīt braucu un dzirdu ka no motortelpas tāda dīvaina skaņa nāk, pēc neilga laika iedegās sarkana eļļas lampiņa,pēctam paskatījos motortelpā un izskatās ka tur eļļa sprāgusi ārā, kas par vainu?kas būtu jādara, lai to novērstu?

Seat Cordoba,1.4,bendzīns

 
taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 0 Atbildēt

Vai esi noskaidrojis pa kurieni tā ir sprāgusi ārā? Savadāk- vispārējai diagnozi vispārējs risinājums- maini motoru.

GirtsB Reģ.: 01.12.2018
0 0 Atbildēt

Tā uzreiz aci uzmetot iskatās, ka ir sprāgusi ārā gan pa turieni kur eļļas līmeni pārbauda, gan kur eļļu pielej.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 1 Atbildēt

Tolmetam tagad akcija

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Tajā motora daļā, kas zem virzuļiem jūtami pieaudzis spiediens, jāskatās kas ar kompresiju, kartera ventilāciju. Pats nez vai tikai galā.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Gan jau kartera ventilācija aizsalusi. Tiesa gan, tādā ceļā nebūtu laukā jāizspiež divi litri eļļas...

k442 Reģ.: 22.02.2014
2 0 Atbildēt

Par kartera ventilācijas aizsalšanu pie -10 un zemākas temperatūras dzirdēts ne viens vien stāsts saistībā ar VW motoriem, un SEATs jau no tās pašas zortes vien ir, tā ka arī man šī versija ticama šķiet...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Man pašam to ir gadījies piedzīvot pāris reizes - muteres mk3 mazā bloka 1.6 kaut kādos niknākos salos, -15 vismaz, ja ne visi -20, vienreiz tiešām kaut kādu eļļu spļāva laukā - mana B3 A90q 2.3 motoram sala ciet, bet tur sekas vairāk bija nesmukas no izskata viedokļa - aizsalstot ventilācijai pašāva mērtaustu laukā un pa to pūta laukā eļļainas gāzes, kas nosmērēja vienu motortelpas sānu - pēc tam no motora siltuma ventilācijai atkūstot, pēc iedarbināšanas retinājums to mērtaustu ievilka atpakaļ...

GirtsB Reģ.: 01.12.2018
0 0 Atbildēt

Sazvanījos ar sev pazīstamajiem mehāniķiem, arī teica, ka varētu būt kartera ventilācija aizsalusi.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti